PDA

View Full Version : 3 и по-малко седмици



H8_mE
08-31-2007, 21:58
Zdraveite!Vie kak mislite... Moje li 4ovek da zaobi4a nqkoi,koito ne poznava i sa se subrali bili sa 3 ili po-malko sedmici zaedno da go obi4a?

tuzaro
08-31-2007, 21:59
ми може аз не познавам виктория бекъм ама много я обичам :-D

StayClose
09-01-2007, 08:03
невъзможни неща няма ... :smt007

maybelline
09-01-2007, 08:09
Zdraveite!Vie kak mislite... Moje li 4ovek da zaobi4a nqkoi,koito ne poznava i sa se subrali bili sa 3 ili po-malko sedmici zaedno da go obi4a?

Да.Възможно е.С мен стана същото,дори не след 3 седмици,а след няколко дни.Когато тръгнахме с приятеля ми,на който и да кажех,че го обичам,все чувах "Ходите само от няколко дни/седмици,не може да го обичаш след толкова кратко време".Е,сега вече ходим 4 месеца и на всички им се струва все по-възможно да го обичам наистина.И какво значение има колко време сме ходили.Ако си случила на правилния човек,можеш да го заобичаш в момента,в който го видиш.А който ти казва,че не може - не го е преживял.

LizZz
09-01-2007, 08:27
Zdraveite!Vie kak mislite... Moje li 4ovek da zaobi4a nqkoi,koito ne poznava i sa se subrali bili sa 3 ili po-malko sedmici zaedno da go obi4a?

Да.Възможно е.С мен стана същото,дори не след 3 седмици,а след няколко дни.Когато тръгнахме с приятеля ми,на който и да кажех,че го обичам,все чувах "Ходите само от няколко дни/седмици,не може да го обичаш след толкова кратко време".Е,сега вече ходим 4 месеца и на всички им се струва все по-възможно да го обичам наистина.И какво значение има колко време сме ходили.Ако си случила на правилния човек,можеш да го заобичаш в момента,в който го видиш.А който ти казва,че не може - не го е преживял. :wink:
С мене се случи след 2-3 седмици някъде... :roll:

ArTanDra
09-01-2007, 08:39
Не.

lady_forever
09-01-2007, 08:52
Разбира се ,че е възможно ,но все пак зависи и от човека,който обиквате. :smt039

StayClose
09-01-2007, 08:57
Разбира се ,че е възможно ,но все пак зависи и от човека,който обиквате. :smt039

мне,зависи само и единствено от Вас

Cherkeza
09-01-2007, 09:03
Zdraveite!Vie kak mislite... Moje li 4ovek da zaobi4a nqkoi,koito ne poznava i sa se subrali bili sa 3 ili po-malko sedmici zaedno da go obi4a?

Да.Възможно е.С мен стана същото,дори не след 3 седмици,а след няколко дни.Когато тръгнахме с приятеля ми,на който и да кажех,че го обичам,все чувах "Ходите само от няколко дни/седмици,не може да го обичаш след толкова кратко време".Е,сега вече ходим 4 месеца и на всички им се струва все по-възможно да го обичам наистина.И какво значение има колко време сме ходили.Ако си случила на правилния човек,можеш да го заобичаш в момента,в който го видиш.А който ти казва,че не може - не го е преживял.
Личи си по-думите ти и ти вярвам че го обичаш .
Просто исках да го кажа . :P

^Sam90^
09-01-2007, 09:09
Възможно е да си МИСЛИШ, че обичаш някого. Не вярвам в любовта от пръв поглед. За мен е несериозно да кажеш "Обичам те" на някого, когото познаваш от толкова малко време.

deathproof
09-01-2007, 09:44
Изобщо не вярвам в любовта. Има само страст. Може да изпитваш страст и привързаност към някой, но това е въпрос на време и на обстоятелства, които се преплитат така, че да породят някакво усещане. Истинската любов трябва да е вечна, а на света няма нищо вечно, т.е. любовта е само илюзия. Не се задълбочавай да изследваш чувствата си, да им даваш имена и да ги картотекираш. Радвай се на емоцията сега, в този момент, защото утре всичко може да е друго.

`Death`Whore``
09-01-2007, 09:47
Да.Възможно е.С мен стана същото,дори не след 3 седмици,а след няколко дни.Когато тръгнахме с приятеля ми,на който и да кажех,че го обичам,все чувах "Ходите само от няколко дни/седмици,не може да го обичаш след толкова кратко време".Е,сега вече ходим 4 месеца и на всички им се струва все по-възможно да го обичам наистина.И какво значение има колко време сме ходили.Ако си случила на правилния човек,можеш да го заобичаш в момента,в който го видиш.А който ти казва,че не може - не го е преживял.
А ти ще посраснеш и ще осъзнаеш какви глупости говориш. Как ще обичаш характера на някого, след като не го познаваш?

Аз казах на мъжо, че го обичам на 3-тата седмица, но не беше точно така...не че излъгах, просто след това чувствата ми се задълбочиха и в момента е много по-различно. А и ние прекарвахме 2/3 от времето си заедно. Ако двама души се виждат за по 2 часа през ден, няма как да се обикнат и за 2 месеца.

09-01-2007, 09:48
razbirase 4e moje na men mi se e slu4valo da vidq nqkoi i da se vlubq znam 4e zvu4i stano no ima lubov i ot pruv pogled dori puk kamoli 1 2 sed ako toi e 4ovek za teb moje 8)

`Death`Whore``
09-01-2007, 09:50
razbirase 4e moje na men mi se e slu4valo da vidq nqkoi i da se vlubq znam 4e zvu4i stano no ima lubov i ot pruv pogled dori puk kamoli 1 2 sed ako toi e 4ovek za teb moje 8)
Не правиш разлика между харесване, влюбване и обичане. А разликата между трите е огромна.

FiRe_LaDy
09-01-2007, 09:59
Да възможно е ... :P

assd
09-01-2007, 10:00
по талавизора може и от пръв поглед, ама иначе едва ли

koalka
09-01-2007, 10:00
Чак обич..не знам, но да се влюбиш е напълно възможно.

bqsna_teenagerka
09-01-2007, 10:36
защо не..понякога нещо ти подсказва...това е 4овека!

monityY
09-01-2007, 10:37
Zdraveite!Vie kak mislite... Moje li 4ovek da zaobi4a nqkoi,koito ne poznava i sa se subrali bili sa 3 ili po-malko sedmici zaedno da go obi4a?

може да,любовта не пита,а връхлита... за секи е разли4но времето при което може да настъпи :wink: