PDA

View Full Version : Как да си обезкосмя тестисите без да се нараня?



ХЕЛП за М :Д
09-01-2007, 15:27
здравейте аз сам мом4е на 14 год и ме е страх да си обръсна топките защото ще ги нарежа като некои прасе :) некои ще ми каже ли как става смисал... 1 път пробвах и се порязах и спрях :( ХЕЛП :)


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

Anf3tamin4o
09-01-2007, 15:28
Ползвай депилиращ крем

swords1010
09-01-2007, 15:30
Ползвай депилиращ крем
+1 :wink:

^Sam90^
09-01-2007, 15:57
Еми, аз си ги бръсна с бръсначка... :roll: Просто трябва да внимаваш. За крема не съм сигурен, защото и аз, както Сексита, съм разбрал, че не бива там ... :roll:

^Sam90^
09-01-2007, 16:05
дамм...приятелят ми си опъва кожичката и бавно и внимателно се минава
Точно ;) С малко повече внимание си готов

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 16:32
дамм...приятелят ми си опъва кожичката и бавно и внимателно се минава
Точно ;) С малко повече внимание си готов

Мхм. И да не вземеш от ония метални бръсначки със сменящи се ножчета, които тежат по 5 кила. Като за толкова нежно място дай някой лев отгоре и си вземи някаква по-хубава самобръсначка. Аз съм попадала на самобръсначки, с които и да искаш - не можеш да се порежеш ( а се постарах!) :D

rashito0o
09-01-2007, 16:35
дамм...приятелят ми си опъва кожичката и бавно и внимателно се минава
Точно ;) С малко повече внимание си готов

Мхм. И да не вземеш от ония метални бръсначки със сменящи се ножчета, които тежат по 5 кила. Като за толкова нежно място дай някой лев отгоре и си вземи някаква по-хубава самобръсначка. Аз съм попадала на самобръсначки, с които и да искаш - не можеш да се порежеш ( а се постарах!) :D

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 17:03
дамм...приятелят ми си опъва кожичката и бавно и внимателно се минава
Точно ;) С малко повече внимание си готов

Мхм. И да не вземеш от ония метални бръсначки със сменящи се ножчета, които тежат по 5 кила. Като за толкова нежно място дай някой лев отгоре и си вземи някаква по-хубава самобръсначка. Аз съм попадала на самобръсначки, с които и да искаш - не можеш да се порежеш ( а се постарах!) :D
ти опити за самоубийство ли си правила? :smt107

Mне.. Приеми го като.. Animal testing.. Не зная как е точния превод О.о Абе, за момент приех ролята на опитно зайче :-D

bEbsI
09-01-2007, 17:04
Ползвай депилиращ крем
+1 :wink:
мисля че там кожата е прекалено тънка и не се препоръчва,поне така пишеше в листчето :-s
+1

09-01-2007, 17:05
Приятелят ми използва пинсетка . Става наистина адски бавно и малко боли докато свикнеш, понякога му помагам :) Резулататът обаче е савършен , а и много по траен от бръсненето. Така че ако имаш нерви си струва да опиташ

^Sam90^
09-01-2007, 17:09
Мисля, че не бих си играл на "опитно зайче" с ташачице си :-D :smt005

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 17:20
Приятелят ми използва пинсетка . Става наистина адски бавно и малко боли докато свикнеш, понякога му помагам :) Резулататът обаче е савършен , а и много по траен от бръсненето. Така че ако имаш нерви си струва да опиташ

Аз ако тръгна с пинсетка да се обезкосмявам.. То космите пак ще поникнат докато мина всичко. Не е ли по-добре да отиде на кола маска при козметик?.. Верно, че много боли.. Ама пинсетка?!.. :shock:

ThePainIsReaL
09-01-2007, 19:55
Внимателно с бръснача.. или едно по едно с пинсетка, като хващаш кожата близо до корена и дърпаш рязко, може да опиташ поне с един-два и да видиш какво е. Не е необходимо да махаш всичките. Отстрани гадните.. мъничките, които само ти виждаш.. едва ли ще са проблем за някого.

merilin1
09-01-2007, 22:25
Приятелят ми използва пинсетка . Става наистина адски бавно и малко боли докато свикнеш, понякога му помагам :) Резулататът обаче е савършен , а и много по траен от бръсненето. Така че ако имаш нерви си струва да опиташ

Аз ако тръгна с пинсетка да се обезкосмявам.. То космите пак ще поникнат докато мина всичко. Не е ли по-добре да отиде на кола маска при козметик?.. Верно, че много боли.. Ама пинсетка?!.. :shock:

кола маска на тестисите :shock: :shock: :shock: :shock: тотално ме хвърлихте в джаза...мисля че след 1вото дръпване кожата му ще остане по лентичката :shock: :shock: :shock: :shock:

namina
09-02-2007, 15:07
със кола маска :lol: :-D