PDA

View Full Version : Как да и докажа



09-01-2007, 16:15
запознах се с едно момиче и на същия ден и казах че съм влюбен в нея и тя ми каза обикновенно момчетата едва и казват чак след два три дена че са влюбени в нея и че не ми вярва но как мога да и докажа че искам да бъда снея и че е истина че и аз досега не съм се влюбва в момиче дори съм дествен и нз как са подходя към нея дори не само към нея и при други момичета срам дори да я пипна да кажете че съм гей педал но несъм исками се но не знам как ще реагира дайте ми съвет как мога да я спечела.Кажете ми моляви момичета как да постъпя :(

mid_get
09-01-2007, 16:20
Първо - оправи си правописа, голям зор видях, докато ти изчета поста :roll:
По темата - Ти долавяш ли някакви симпатии от нейна страна?

Sweet__baby
09-01-2007, 16:22
Първо - оправи си правописа, голям зор видях, докато ти изчета поста :roll:
По темата - Ти долавяш ли някакви симпатии от нейна страна? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

rashito0o
09-01-2007, 16:23
Първо - оправи си правописа, голям зор видях, докато ти изчета поста :roll:
По темата - Ти долавяш ли някакви симпатии от нейна страна? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Presley
09-01-2007, 16:31
Хеее чакай бе.Дай и малко време,дай и на себе си.Просто продължете да се виждате.Покажи и ,че се интересуваш от нея,иэвеждай я насам-натам.Пък като мине малко време,може би нещата ще тръгнат.Ама иэчакай,от една среща надали ще ти върже.

sexy_for_you
09-01-2007, 16:33
Първо - оправи си правописа, голям зор видях, докато ти изчета поста :roll:
По темата - Ти долавяш ли някакви симпатии от нейна страна?

monityY
09-01-2007, 16:34
запознах се с едно момиче и на същия ден и казах че съм влюбен в нея и тя ми каза обикновенно момчетата едва и казват чак след два три дена че са влюбени в нея и че не ми вярва но как мога да и докажа че искам да бъда снея и че е истина че и аз досега не съм се влюбва в момиче дори съм дествен и нз как са подходя към нея дори не само към нея и при други момичета срам дори да я пипна да кажете че съм гей педал но несъм исками се но не знам как ще реагира дайте ми съвет как мога да я спечела.Кажете ми моляви момичета как да постъпя :(

ti изоб6то знае6 ли кфо е любов?

п.п прави това което се рпави принципно,ти приятели няма6 ли?филми не гледа6 ли?

09-01-2007, 16:42
извинявам се от правописа ама от бързане така става
Та да ли имам приятели може дави звучи смешно но си нямам приятели и затова сега искам да си проимам поне някой близък човек до мен да мога да си споделяме и да си помагаме взаймно и този близах човек исками се да е това момиче за което говоря че от толко време почвам да психясвам че си нямам никого

Presley
09-01-2007, 16:45
извинявам се от правописа ама от бързане така става
Та да ли имам приятели може дави звучи смешно но си нямам приятели и затова сега искам да си проимам поне някой близък човек до мен да мога да си споделяме и да си помагаме взаймно и този близах човек исками се да е това момиче за което говоря че от толко време почвам да психясвам че си нямам никого
Правописа...пак ли от бърэане? :-D

09-01-2007, 16:48
кажете бе сладурани стига сте се подиграва ли

LizZz
09-01-2007, 16:49
извинявам се от правописа ама от бързане така става
Та да ли имам приятели може дави звучи смешно но си нямам приятели и затова сега искам да си проимам поне някой близък човек до мен да мога да си споделяме и да си помагаме взаймно и този близах човек исками се да е това момиче за което говоря че от толко време почвам да психясвам че си нямам никого
Правописа...пак ли от бърэане? :-D :mrgreen:

09-01-2007, 16:50
А за любов незнам какво ще ми обясниш ли да знам какво е

mid_get
09-01-2007, 16:54
А за любов незнам какво ще ми обясниш ли да знам какво е
Ти трябва да си страшно ****... :shock: Как може любовта да бъде обяснена?!? Тя се чувства, бе, човек! :-)

09-01-2007, 17:05
значи щом ме боли х*я аз пък от вътре сърцето чуствам болка и обич към нея значи това елюбов ама как ще разбера тя дали испитва същото е че след враме то ще се покаже демек зависи само от ВРЕМЕТО еми мерси се пак дето пускахте без смислен отговор ама айде

09-01-2007, 17:51
подари и нещо плюшено :P
А като си и казал толкова бързо че я обичаш си я стреснал нормално е да не ти вярва.Дръж се мило покани я да излезете някъде но и говори за твоята гояма любов а за общи теми не я притискай ще я изплашиш.

StayClose
09-01-2007, 18:18
тя въобще изпитва ли нещо към теб?Как се държи?Как ти говори?Щото може само да й досаждаш,кво ни занимаваш. :-s

Valar
09-01-2007, 18:27
Много пъти съм го писал/казвал!
Не доказвайте а показвайте! :wink:

09-01-2007, 19:01
еми говорими нормално незнам какви са й чусвтата към мен а между другото ако и досаждам не трябвали тя сама да си каже че досаждам а това че няколко пъти я карам да излезнем а тя ми от казва и миизбягва казва че изморена ими нз

mid_get
09-01-2007, 19:06
Пич, за пореден път ти го казвам, ама пишеш много неразбрано :roll: Не си ли запознат със пунктуационни знаци?... Пък и ако питаш нещо, постарай се да питаш така, че въпросът да е ясен :?

09-01-2007, 21:57
еми говорими нормално незнам какви са й чусвтата към мен а между другото ако и досаждам не трябвали тя сама да си каже че досаждам а това че няколко пъти я карам да излезнем а тя ми от казва и миизбягва казва че изморена ими нз
ама тя те отблъсква по-добре не и досаждай