PDA

View Full Version : девствена съм-искам някой да ме отвори



09-04-2007, 17:05
Девствена съм искам някой да ме отвори... :oops: просто наскоро се изместих във Варна и никой не познавам....искам някой с който ще си направя сефтето

pampers
09-04-2007, 17:05
поредната бъдеща курва.. кво повеще да коментирам.. не ти давам повече от 12 години... :smt013

bEbsI
09-04-2007, 17:11
Оф,много си зле начи.Първия път,а и не само първия трябва да е с човек,който обичаш и на когото имаш пълно доверие.Но ако за теб този израз на любов,представлява просто "отваряне",еми прав ти път има магистрала бе....кфо си заразпитвала тука?! :smt013

sexy_for_you
09-04-2007, 17:12
поредната бъдеща курва.. кво повеще да коментирам.. не ти давам повече от 12 години... :smt013

Деца,засрамете се.Накъде отива днешната младеж...Потресена съм.Подкрепям памперса!

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
09-04-2007, 17:16
ох мамайкоооооо на тебе миличка повече от 13 години не ти давам !! ако толкова си навитак да се е*еш както някой те посъветва :arrow: магистралата :arrow: гарата :arrow: улицата :arrow: пред блока :arrow: питай ако щеш и майка си и бащй си ... пфф :smt013

MaCeTo_
09-04-2007, 17:18
Оф,много си зле начи.Първия път,а и не само първия трябва да е с човек,който обичаш и на когото имаш пълно доверие.Но ако за теб този израз на любов,представлява просто "отваряне",еми прав ти път има магистрала бе....кфо си заразпитвала тука?! :smt013


Що ли си хабиш думите....то тва поне да беше човек да те разбере :smt012

karamellll
09-04-2007, 17:20
Ae zakfo tolkos byrza6 da te otvarqt pyk :?: Ima sumati vreme 6e nameri6 nqkoi s koito da se obi4ate..mi ne da e samo typoto otvarqne :!: Pyk i nii tuk ne mojem da ti pomognem osven sys syvet nqma nie da te otvarqme q... :lol: Stoi si za D-to i ne zimai pyrviq sre6tnat za taq rabota :)

bEbsI
09-04-2007, 17:27
Оф,много си зле начи.Първия път,а и не само първия трябва да е с човек,който обичаш и на когото имаш пълно доверие.Но ако за теб този израз на любов,представлява просто "отваряне",еми прав ти път има магистрала бе....кфо си заразпитвала тука?! :smt013


Що ли си хабиш думите....то тва поне да беше човек да те разбере :smt012
Ми почнах да са нерва вече..да ти писне от повърхностни момичета,който гледат как са облечени и кой каква кола кара или малките деца,който искат да се "отварят" на 12,о още незнаят да смятат.И това,ако не е тъпо,глупаво и безсмислено...бързайте да порастнете,бързайте да правите секс..прав ви път..

miss sweety
09-04-2007, 17:34
Девствена съм искам някой да ме отвори... :oops: просто наскоро се изместих във Варна и никой не познавам....искам някой с който ще си направя сефтето
a ti na kolko si godini ako koa da popitam

Fyrforanche
09-04-2007, 17:38
пу да не съм аз :lol:
"Сефтето" е много важен момент от живота ти.Обмисли го добре! :-k

w0sh
09-04-2007, 17:52
Девствена съм искам някой да ме отвори... :oops: просто наскоро се изместих във Варна и никой не познавам....искам някой с който ще си направя сефтето
ВАРНА ВАРНА

2 въпроса: грозна ли си?
дебела ли си?

09-04-2007, 17:52
Какво се карате на момичето! [-X Аре, че има куража да си поиска във форум. =D>

Спокойно, мацко. Аз ще ти помогна. Дай Меил или някаква връзка за кореспонденция различна от Скайп и АИСИКЮ и ще се разберем.
П.П. На колко си?

w0sh
09-04-2007, 17:55
Какво се карате на момичето! [-X Аре, че има куража да си поиска във форум. =D>

Спокойно, мацко. Аз ще ти помогна. Дай Меил или някаква връзка за кореспонденция различна от Скайп и АИСИКЮ и ще се разберем.
П.П. На колко си?
ооо.колко си мил [-o< :smt005
И очевидно, загорял.
Ае ся аз съм от варна и аз си имам девствени и загорели прятели ще я запозная с някого от тях. Има по-голяма оферта от чатене по мейла и кибер секс.

Педобер
09-04-2007, 17:59
Какво се карате на момичето! [-X Аре, че има куража да си поиска във форум. =D>

Спокойно, мацко. Аз ще ти помогна. Дай Меил или някаква връзка за кореспонденция различна от Скайп и АИСИКЮ и ще се разберем.
П.П. На колко си?
ооо.колко си мил [-o< :smt005
И очевидно, загорял.
Ае ся аз съм от варна и аз си имам девствени и загорели прятели ще я запозная с някого от тях. Има по-голяма оферта от чатене по мейла и кибер секс.

Ей, ей, ей, аз бях пръв!

ChRiSTiaNo_07
09-04-2007, 18:00
Иди на магистралата,ако си хубава и пари ше изкараш.

monityY
09-04-2007, 18:10
Девствена съм искам някой да ме отвори... :oops: просто наскоро се изместих във Варна и никой не познавам....искам някой с който ще си направя сефтето

http://chat.abv.bg/ <---- tuka i po cpecialno v kanal sex 6te se nameri nqkoi...

gree_girl
09-04-2007, 18:16
ei malkata v red li si s glavniq ???? mai ne da ti kaja parviq pat ne e prosto otvarqne trqbva da e s lybov :oops:

TIMEX
09-04-2007, 18:23
Девствена съм искам някой да ме отвори... :oops: просто наскоро се изместих във Варна и никой не познавам....искам някой с който ще си направя сефтето
Дай скаип и снимка и ако се хересаме да действаме ;)

edelweiss
09-04-2007, 18:54
Оф,много си зле начи.Първия път,а и не само първия трябва да е с човек,който обичаш и на когото имаш пълно доверие.Но ако за теб този израз на любов,представлява просто "отваряне",еми прав ти път има магистрала бе....кфо си заразпитвала тука?! :smt013

иее как само и го вкара гадно ,еми кво правелно ,и без тва все още непознаваш никой от Варна.Отиваш там на магистралата до BUSSINESCENTER и след 2h си готова.

tuka6na
09-04-2007, 19:00
:-D Темата и да не е ебавка пак ми е смешно...как реагирате вие :roll: И по -спокойно,защо нападате такива :lol: Момичето си знае,за него си е : )

MajeStic
09-04-2007, 19:08
АХхАХах аз искам да ми върнете девственоста, а някой искат да им я отнемат #-o

09-04-2007, 19:24
praTi pic i nekuv email i 6e vidime kvo mojed a se napravi po vaprosA ;)

MAiK88
09-04-2007, 19:28
NE RAZBREAHTE LI CHE TEMATA E EBAVKA ](*,)

minava6t 4i4ko :)
09-04-2007, 19:39
NE RAZBREAHTE LI CHE TEMATA E EBAVKA ](*,)

А стига бе, а толкова реалистично звучи..тъкмо щях да я помоля да се премести във Пловдив.. :lol:

CrazyBearF
09-04-2007, 20:51
Stanno mi e kato kazva6 "NQKOI"
A mom4etata kat sa devstveni i kat sa gotovi na vsqka za teh kvo 6e kajete ima magistrala ili 6e kajete emi ebe mu se?!
Mnoo ste zlobni bre de po poleka!Ebati horata zna4i!
Momi4e kak iska6 kat si devsvena sex i bez liubov se pravi kak si izbere6!Az naprimer iskam da tegla mainata na taq gadna boleznena liubov i da karam ei tai za udovolstvieto...ama na Kur!

KimBerLy1912
09-04-2007, 21:10
NE RAZBREAHTE LI CHE TEMATA E EBAVKA ](*,)

А стига бе, а толкова реалистично звучи..тъкмо щях да я помоля да се премести във Пловдив.. :lol:
От Плд лли си бе чиче :lol: Щото и аз ама да не си помислиш че е покана за секс :lol: :lol: Просто як ник :lol: И подозирах че само някоя пловдивска майна може да го измисли :lol: :lol: Сега вече знам :lol: Послепис:Респект към ника ти :roll: Наистина :lol:
По темата:Или е ебавка...или след 2 месеца момичето ша става само за такава....

tItEufFf
09-04-2007, 21:35
юхУУуУ..чувала ли си за магистрала??? Тъпа мърша, излагаш ми града #-o

minava6t 4i4ko :)
09-04-2007, 22:53
NE RAZBREAHTE LI CHE TEMATA E EBAVKA ](*,)

А стига бе, а толкова реалистично звучи..тъкмо щях да я помоля да се премести във Пловдив.. :lol:
От Плд лли си бе чиче :lol: Щото и аз ама да не си помислиш че е покана за секс :lol: :lol: Просто як ник :lol: И подозирах че само някоя пловдивска майна може да го измисли :lol: :lol: Сега вече знам :lol: Послепис:Респект към ника ти :roll: Наистина :lol:
По темата:Или е ебавка...или след 2 месеца момичето ша става само за такава....

:cry: a защо пък да не е бъде покана , мерси душата ама колкото до ника не че имах намерение да звучи двузначно , но не вярвах да пускам често мнения тук та затова...минаващ...да не си помисли нещо друго... :lol: :wink:

DivoTo_KoTe
09-04-2007, 23:05
пусни обява по вестника или МСАТ ..тука освен виртуално друго няма кво да стане :)

krem4et0
09-05-2007, 06:10
Намери си сама. Ние не може да ти помогнем. т.11