PDA

View Full Version : Той ме бие...ами сега????



Anna-Mariq
09-06-2007, 13:17
Здравей те! С гаджето ми имаме сериозна въска от вече 4 години.До сега м/у нас всичко беше наред,но от околко 2 месеца всичко се промени...тои започна да ми посяга :( В началото го отдавах на някаква случаиност,но когато вече не можех да скрия синините и приятелите и родителите ми започнаха да задават въпроси осъзнах че това не може да продължава.Опитах какво ли не дори говорих с него,той все обещава че ще спре,но .... не спира.Аз мн го обичам и знам че и той мн ме обича,сигорна съм че наистина държи на мен,но просто нз какво се случва :( Какво да правя?Обичам го искам да сме заедно но не сам склонна да търпя това.

nqkafsi_tam
09-06-2007, 13:18
"Като ти дават земай, като те бият бягай."

demons_of_my_soul
09-06-2007, 13:24
"Като ти дават земай, като те бият бягай."

FiRe_LaDy
09-06-2007, 13:30
"Като ти дават земай, като те бият бягай."


Подкрепям!

Presley
09-06-2007, 13:35
А некви поводи дала ли си му эа това?
Иначе..недей да търпиш.Щом от дума не раэбира,раэкарай го ..колкото и да ти е трудно.

alkobalko
09-06-2007, 13:42
Щом няма причина, не му позволявай дасе държи с теб по този начин. Никой няма право да ти посяга. И нищо не оправдава действията му, да не говорим за любов. Колкото и да го обичаш не трябва да търпиш това негово поведение.

09-06-2007, 13:43
"Като ти дават земай, като те бият бягай."


Подкрепям!
mn vi e lesno nali. nqkoi si napisal nqkva poslovica, drugite dvama q kopnali. mn pomagate na momi4eto, bravo na vas.
sega kum avtorkata na temata-sled 4 godini vruyka sigurno go obi4a6 bezumno. opitai po nqkakuv na4in da opravi6 ne6tata-govori s nego, govori s negovi priqteli, koito da govortq s nego. moje bi go pravi za6toto ti si promenila otno6enieto si kum nego, zamisli se i nad tova. ako ni6to ne stava togava sloji krai, no budi sigurna 4e nqma da sujalqva6 sled tova. aide uspeh

CuRly_Doll
09-06-2007, 13:46
ami nz,ako nqma pri4ina trqbva da se otdrapne6 ot nego,6oto toi nqma pravo da ti posqga,kakto kaza i Aleandra.Ne moje da te obi4a i v sledva6tiq moment ot nqma i kakvo i da ti posqga..... :roll: Tva za men ne e lubof,pak nz

`Death`Whore``
09-06-2007, 13:49
Когато мъжът те удари, си тръгваш. Моят ако го направи, няма да ме види повече, колкото и да казва, че е било случайно. Жените са дразнещи и доста често предизвикват мъжете, но ако един мъж не може да се сдържи да удари жена, какъв мъж е?

morenita
09-06-2007, 14:14
Smqtam che sled 4 godini vruzka toi e reshil che edva li ne si negova i nichiq druga. Normalno e sled tolkova vreme zaedno da se obichate mnogo i ne smqtam che da go zarejesh e reshenieto. Opitai da mu postavish ultimatum da izbira mejdu tova da se nauchi da si sdurja qda ili da te zagubi, kato ti si znaesh che nqma da go napusnesh. Ako produlji da ti posqga se otdrupni ot nego za izvestno vreme za da moje toi da pomisli vurhu nachina po koito te tretira, a ako i tova ne pomogne izborut e pred teb naranqvashta lubov ili novo nachalo. Uspeh :)

sladkish_14
09-06-2007, 14:22
Щом няма причина, не му позволявай дасе държи с теб по този начин. Никой няма право да ти посяга. И нищо не оправдава действията му, да не говорим за любов. Колкото и да го обичаш не трябва да търпиш това негово поведение.

Това е най-точно =D>

woshata
09-06-2007, 14:37
Когато мъжът те удари, си тръгваш. Моят ако го направи, няма да ме види повече, колкото и да казва, че е било случайно. Жените са дразнещи и доста често предизвикват мъжете, но ако един мъж не може да се сдържи да удари жена, какъв мъж е?и аз мисля така...според мен насилието не е разрешение на проблемите....каквито и да са те [-X оставе го..не си длъжна да търпиш :!:

KiLLeR_InSTiNkT
09-06-2007, 15:07
Не е никакъв мъж като ти посяга, а долно подобие. По-добре го зарежи - след като е започнал и обещава, че няма повече, а всъщност продължава - разкарай го! Ако останеш с него той ще продължава и може да стане по-лошо, някой път може да те удари по-силно отколкото трябва...

demons_of_my_soul
09-06-2007, 15:24
щем те бие бий и ти!

sashoTo
09-06-2007, 15:40
kato ti dawat zimai kato te gonat begai..
po temata saberi 3ma twoi fr kaji im da go nabiqt sled towa mu kaji che poweche nqma da se sluchi ..

DivoTo_KoTe
09-06-2007, 16:05
Много е сложно като се има в предвид от колко отдавна е била тази връзка и не знам какво да те посъветвам...аз на твое място не бих позволила някой да ми посяга.

koalka
09-06-2007, 16:10
Просто се разделете, няма смисъл да продължавате.Това, което прави е ужасно и не заслужава да е с теб.Явно чувствата му не са същите, за да се промени така за 2 месеца.

love_actually
09-06-2007, 16:34
egati mom4eto kuv e toq we kak moje da te bie ](*,) ](*,) ](*,) ama q go ostavi znam 4e e mn trudno ma tva s boq e prekaleno [-X

MayKyTy
09-06-2007, 16:36
"Като ти дават земай, като те бият бягай."


Подкрепям!
mn vi e lesno nali. nqkoi si napisal nqkva poslovica, drugite dvama q kopnali. mn pomagate na momi4eto, bravo na vas.
sega kum avtorkata na temata-sled 4 godini vruyka sigurno go obi4a6 bezumno. opitai po nqkakuv na4in da opravi6 ne6tata-govori s nego, govori s negovi priqteli, koito da govortq s nego. moje bi go pravi za6toto ti si promenila otno6enieto si kum nego, zamisli se i nad tova. ako ni6to ne stava togava sloji krai, no budi sigurna 4e nqma da sujalqva6 sled tova. aide uspeh

еми като в тази пословица се съдържа всичко което може да се каже само че кратко и ясно за какво да се разтягат локуми...
по темата: сигурна ли си че го обичаш или по-скоро до такава степен и свикнала с него че не можеш да си представиш какво ще бъде ако се разделите ... Не мога да повярвам че търпиш такова отношение от човека до теб ... кажи му че му даваш срок от 1 седмица да промени отношението си и ако това не се случи колкото и да ти е трудно ще се разделите .... успех мила :)

neverand
09-06-2007, 16:54
бий му шута ;)

sexy_for_you
09-06-2007, 16:59
Щом няма причина, не му позволявай дасе държи с теб по този начин. Никой няма право да ти посяга. И нищо не оправдава действията му, да не говорим за любов. Колкото и да го обичаш не трябва да търпиш това негово поведение.

Съгласна съм с Алеандра!

MoHuTo
09-06-2007, 18:04
Не можеш да търпиш това!Поне малко достойнство нямаш ли?!Вярно е, честе заедно от доста време и че сигурно прекалено много го обичаш, но момиче вземи се в ръце!Какъв е той, че ще ти посяга - той няма право!!!

^Sam90^
09-06-2007, 18:09
4 години сте били заедно и е започнало чак сега? :-k Хмм... може би е в тежък период или нещо такова.

Абе, вие лесно и' казвате да го остави, ама не може просто ей така да загърби 4 години! Естествено, че няма да иска да го остави. Въпреки това, за насилието НЯМА оправдание. Не може да биеш човека, когото обичаш - просто е недопустимо.
Постави му условие - да спре да ти посяга или повече няма да те види. Нека сам избира.

Veno0m
09-06-2007, 18:13
Ми неказваш защо те бие?Има ли причини?Какви са те???Ако беше добавила и това към въпроса си,нямаше да има грешка.
Мисля,че на приятелят ти агресията му е в повечко...незнам!Пак казвам,че не си дала причини.Не ми се вярва да те бие "Ей така". #-o

yuyuto
09-06-2007, 18:20
Здравей те! С гаджето ми имаме сериозна въска от вече 4 години.До сега м/у нас всичко беше наред,но от околко 2 месеца всичко се промени...тои започна да ми посяга :( В началото го отдавах на някаква случаиност,но когато вече не можех да скрия синините и приятелите и родителите ми започнаха да задават въпроси осъзнах че това не може да продължава.Опитах какво ли не дори говорих с него,той все обещава че ще спре,но .... не спира.Аз мн го обичам и знам че и той мн ме обича,сигорна съм че наистина държи на мен,но просто нз какво се случва :( Какво да правя?Обичам го искам да сме заедно но не сам склонна да търпя това.
Миличката ! :smt009 Да не би това да е някакво болестно състояние ?!? :smt009 Не ми се вижда нормално да посягаш на човека, когото обичаш... Извинявай, че ти го казвам, но може би вие двамата трябва да се обърнете към психолог...

Anna-Mariq
09-06-2007, 18:50
мн благодаря на всички за съветите!!!! Чесно казано очаквах всички да ми кажат да го зарежа,но всъщност не е толкова лесно колкото си мислите.И аз винаги като съм говорила с приятели за тва съм си казвала че ако ми се случи такова нещо никога няма да го тарпя и винаги съм се чудела как може някои момичета да го тарпят,но сега като ми се случи знам колко е трудно.Сега вече се чудя как може даден човек да се промени след толкова мн време????

mon4eto
09-06-2007, 19:00
Momi4e...ako toi darji na teb za6to te bie???? :smt017
Izvinqvai ama ako te obi4a pone malko 6te6e da se saobrazqva 4e si momi4e i trqbva da bade po vnimatelen s teb...A pak ako tolkova ti go obi4a6 si pomisli hubavo dali iska6 priqtelite i blizkite ti da se 4udqt ot kade sa ti tezi sinini...Taka 4e po dobre go zabravi i begai za6toto moje da stane o6te po zle... #-o

I believe...
09-06-2007, 20:16
Не знам как може да те удря поради каквато и да е причина...големи хора сте вече (е не чак възрастни де ;) )
Просто не виждам как може да се оправят нещата освен ако не си поговорите сериозно по този въпрос , защото в противен случай той ще
ти прилага физически ( а и до някъде психически тормоз) , а това не е никак приятно за когото и да е било.Така че или се разберете като хората да не ти посяга вече или продължавай да търпиш тормоза...Все пак в 21 век живеем...

assd
09-06-2007, 20:20
заякни малко и почни и ти да го биеш, да види кой кого!

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 20:30
незнам каква сила маже да те задържи при човек,който посяга към на дивашкия,прост и първичен метод-боя...колкото и да го обичаш-бягай,защото той няма да се промени особено докато го молиш да спре..това не е обич-ако те обича,ще се изрази с думи,а не с удари....махай се далече..не бих те упрекнала,че седиш при него,защото понякога в любовта си дори си вменяваме чувство за вина и колкото и да сме си казвали -това няма да го търпя-търпим! но за бояяя...бягай,защото по-сериозно от това не може да стане-освен ако не искаш да си те бие до края...аз такъв приятел не само че няма да търпя,ами далеч преди да ми е посегнал ще го разкарам....никой няма право да посяга на друг!това значи да посегне на достойнството ти-на човешкото ти достойнство!мене на това са ме учили-ти си човек с достойнство,а не животно и никой няма право да ти посяга!!!...казвала го е майка ми,която е била пребивана от баща ми...