PDA

View Full Version : аз ли греша или....



влюбен мнооого!
09-06-2007, 20:51
Харесвам 1 момиче от може да се каже година! дори и повече! станахме приятели, споделяхме си всичко! абсолютно всичко! когато тя ме попита дали я харесвам аз казах "не" #-o мразя се за това! но тя беше влюбена в друг! много хора я смятат за "курва" но не е така! не я виждам в тази светлина! днес пак се видяхме :) радвам се но тя излезе и се целува с друг... аз си имам приятелка с която имаме проблеми! и не мога да и кажа нещо... вече не знам какво да направя!

дайте мнение или съвет...

StayClose
09-06-2007, 20:55
нямам мнение.

ZaHaRcHe
09-06-2007, 21:00
mi.. za6to si kazal ne kato e da moji bi ako be6e kazal istinata 6tqha da sa dr ne6tata

09-06-2007, 21:01
mi.. za6to si kazal ne kato e da moji bi ako be6e kazal istinata 6tqha da sa dr ne6tata

не мисля... тя ме възприема като приятел... само приятел

w0sh
09-06-2007, 21:03
Ми грешката е в тебе. И то са цели 2 грешки ако не и повече.
1-во казал си не вместо да. Страхливец
2-ро с жена не се става приятел. Така тя вианги ще иска да сте само такива....

Blab
09-06-2007, 21:04
Ми грешката е в тебе. И то са цели 2 грешки ако не и повече.
1-во казал си не вместо да. Страхливец
2-ро с жена не се става приятел. Така тя вианги ще иска да сте само такива....
:!:

tuzaro
09-06-2007, 21:04
много хора я смятат за "курва" но не е така! не я виждам в тази светлина! погледни от друг ъгъл може да видиш

experiment_m
09-06-2007, 21:07
Винаги можеш да си промениш становището и да и кажеш истината.

MostHated
09-06-2007, 21:12
fuck that bitch!

w0sh
09-06-2007, 21:13
fuck that bitch!

Have you еver fucked one? Or you're MostHated amongst the Wimen?

bebe_s_bazuka
09-06-2007, 21:14
Щом те е попитала може би все пак и имала в напредвид с този си свой вапрос.Може би по този начин е искала да ти подскаже нещо или те е попитала защото те е подозирала че може да я харесваш.Колкото до това за каква я смятат другите хич да не ти пука винаги ще има зли езици които да говорят лошо.Важното е че т и си я обичаш :D

w0sh
09-06-2007, 21:23
fuck that bitch!

Have you еver fucked one? Or you're MostHated amongst the Wimen?


teach yourself to write properly and then talk that bullshit :lol:
покажи ми грешките шефе да знам да се поправя следващия път.

Blab
09-06-2007, 21:25
Пийни малко английска сол да се успокоиш и пак помисли. :wink:
:smt005

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 21:34
ми то остава да кажеш ,че си и влюбен в курва....абе ти си знаеш..

w0sh
09-06-2007, 21:37
жена" (същ.,ж.р.,мн.ч.,3 л.) преведено от български означава на английски: woman, adult female , мн. число "women"
Признавам грешката си. Не бях много наясно щот аз предимно говоря и така го произнасям...

09-06-2007, 21:44
NFW :
Искам и аз на английски. :)

WTF is this crap, how come I can't login for 3 fucking hours?! To hell with all the mods!

Искам и още ама си нямам идея какво още да пиша... :/

SiriusBlack
09-06-2007, 21:52
Мн съжелявам за тебе човек.Но е трябвало да кажеш "не" и те подкрепям защото си постъпил правилно.Ако беше казал "да" тя щеше да е с теб как да ти кажа..от един вид уважение към теб.Ако някой път отново те попита това ти я попитай влюбена ли е в теб и я накарай да ти отг искренно.Друго не мога да ти кажа и ти пожелавам успех

koalka
09-07-2007, 06:36
Можеш много работи да направиш, но вси взел да се оплакваш!Първо - моля те, не лъжи приятелката си, защото не е приятно, ако го направят на теб, предполагам, нали?Постави се на нейно място и виж.
Второ - не знам каква е тя, но опитай се да виждаш нещата в реалната им светлина.

MostHated
09-07-2007, 10:28
fuck that bitch!

Have you еver fucked one? Or you're MostHated amongst the Wimen?

go peace offffffff man!

dobrotomomche
09-07-2007, 11:16
Това което си написал е много малко информация и извинявай ако с нещо те засегна.Съветвам те първо винаги да търсиш проблема в себе си.На мен ми се е случвало да изпитвам влечения към момичета но на базата на сексуални желания.Мисля че и твоят проблем е подобен.Не трябва да възприемаш секса като удоволствие.
Доколкото разбрах си имал приятелка а сега имаш някакви чуства към друга.Да предположим че се сближите с тази другата най-вероятно ще харесаш следваща.И така ще се въртиш в този кръг докато се ожениш :) Сигурно си много объркан в момента и може тези мои писаници да ги приемеш с надсмешка но ще се радвам ако отделиш време и се замислиш върху тях.Съжалявам че не използвам запетайки.