PDA

View Full Version : Покана за среща



09-17-2007, 18:30
Карам на право без увъртания и т.н На един "купон" срещнах едно момиче , но не се запознах тогава с нея и аз не знам защо.. но не го направих. Сега искам един "приятел" да ни запознае но той не иска... вика че не била за мене и така нататак, а истината е че той я харесва и можеби заради това не иска да се запозная с нея. На мене много ми хареса момичето но не знам как да постъпя. Имам и телефона- издирих го с 10000 зора, но успях. Казах на еидн приятел да я поразпита малко за скайп тва онова, но тя му отговорила че не иска да се занимава с "ЛАПЕТА" а в същото време се занимава с други лапета..... Аз съм 10 клас тя 12 клас. Дайте ми идеи как мога да я спечеля, да и привлека вниманието ? Да и се обадя ли да поговориме ? И ако и се обадя директно на среща ли да я поканя.... Оффф тва е пална идиотщина ама ко да напрая и аз не знам как да постъпя щото никога не съм бил в такова полужение :smt012 А и забравих да добавя че тоя моя измислен приятел е един пълен кретен...

monityY
09-17-2007, 18:34
obadi i se ,предложи и да се видите на по кафе и да се запознаете..па натаМ 6Е СЕ ВИДИ КО 6Е СТАВа

kael
09-17-2007, 18:35
ти си 10 клас, тя - 12 ...хммм...ами не е нуйно някой да те запознава с нея запознай се сам с нея ( ако можеш ) ... поговорете си ... и нататък е лесно ... ;)

MiMcHeToOo
09-17-2007, 18:35
еми логично след като твоя приятел я харесва да не иска да я запознае с теб.. така ако е визирала теб под "лапета" забрави, че имаш некви шансове с тва момиче... ако не.. по-добре се запознай с нея лично а не по телефона.. съмнявам се,че ще приеме среща с някой който не познава.. успех :wink:

GregoryHouse
09-17-2007, 18:35
Ами пич не искам да те разочаровам и да ти убивам ентусиазма ноо нямаш големи шансове...въпреки че излючения винаги има...намери и скайп прави се малко на луд поискай да излезете и т.н. и когато успееш (казвам когато защото вярвам в теб :-D :-D :-D ) покажи че имаш нещо на 2рия етаж...не прави мизерий бъди забавен задръж вниманието и върху себе си...покажи и че не си ЛАПЕ и току виж ти се отворил парашута.А щом не ти е такъв фр кфо ти пука ?!

09-17-2007, 18:44
Баааа реших се :) утре ще я изчакам след даскало и ще се напрая малко на откачен и ще я заговоря пъкккк кото ще да става :smt004 а и това че ме е нярякла "лапе" не съм 100 % сигурен дали е така или оня моя приятел вообще не е говорил с нея и направо си е измислил нещо и е казал.. че да ме разочерова народе стискайте яко палци ... мисля че ще са ми нужни.. :::

MiMcHeToOo
09-17-2007, 18:45
Баааа реших се :) утре ще я изчакам след даскало и ще се напрая малко на откачен и ще я заговоря пъкккк кото ще да става :smt004 а и това че ме е нярякла "лапе" не съм 100 % сигурен дали е така или оня моя приятел вообще не е говорил с нея и направо си е измислил нещо и е казал.. че да ме разочерова народе стискайте яко палци ... мисля че ще са ми нужни.. :::

успех човече :wink:

GregoryHouse
09-17-2007, 18:47
Баааа реших се :) утре ще я изчакам след даскало и ще се напрая малко на откачен и ще я заговоря пъкккк кото ще да става :smt004 а и това че ме е нярякла "лапе" не съм 100 % сигурен дали е така или оня моя приятел вообще не е говорил с нея и направо си е измислил нещо и е казал.. че да ме разочерова народе стискайте яко палци ... мисля че ще са ми нужни.. :::

успех човече :wink:

Аз съм с теб както казах по горе вярвам в твойте способности :-D :-D :-D .Е тва тоя пич ме кефи куражлия е ! На изчезване сме ;) И да пишеш кфо е станало обезателно!

desoxy
09-17-2007, 18:53
ако питаш мен пречукай оня кретен :-D

09-17-2007, 18:54
Само не съм сигурен дали веднага да я поканя на кафенце :) или да поизчакам няколко дена по късно да я поканя :? И се чудя дали да бъда напълно искрен още на първата среша? (която много силно искам да се състои) :::

cskamoni4ka
09-17-2007, 18:56
Изчакай я и виж какво ще стане :wink: Но я издебни,когато е сама и все пак ако не стане й се обади по телефона,ако вече и тогава те отреже не се занимавай с какичката :lol: Успех! :wink:

Zodiac
09-17-2007, 18:57
Баааа реших се :) утре ще я изчакам след даскало и ще се напрая малко на откачен и ще я заговоря пъкккк кото ще да става :smt004 а и това че ме е нярякла "лапе" не съм 100 % сигурен дали е така или оня моя приятел вообще не е говорил с нея и направо си е измислил нещо и е казал.. че да ме разочерова народе стискайте яко палци ... мисля че ще са ми нужни.. :::

успех човече :wink:

Аз съм с теб както казах по горе вярвам в твойте способности :-D :-D :-D .Е тва тоя пич ме кефи куражлия е ! На изчезване сме ;) И да пишеш кфо е станало обезателно!





успех.....(да на изчесване сме)

DivoTo_KoTe
09-17-2007, 18:58
Ми като за начало им кажи,че ти е направила впечатление още на купона,пойскай им скайп-а опознайте се дръж се естествено и после я покани да излезете.Успех и да кажеш как е минало

sasha_90
09-17-2007, 18:59
Обади й се.Поговорете си малко,а преди да затвориш я покани да излезете.

Mimka_sweet
09-17-2007, 18:59
ако питаш мен пречукай оня кретен :-D :-D

kael
09-17-2007, 19:02
Баааа реших се :) утре ще я изчакам след даскало и ще се напрая малко на откачен и ще я заговоря пъкккк кото ще да става :smt004 а и това че ме е нярякла "лапе" не съм 100 % сигурен дали е така или оня моя приятел вообще не е говорил с нея и направо си е измислил нещо и е казал.. че да ме разочерова народе стискайте яко палци ... мисля че ще са ми нужни.. :::

е такива пичове ме кефят :)

gLoRiOuS_aNGeL
09-17-2007, 19:11
Изчакай я и виж какво ще стане :wink: Но я издебни,когато е сама и все пак ако не стане й се обади по телефона,ако вече и тогава те отреже не се занимавай с какичката :lol: Успех! :wink: I spored men trqbva da naprvi6 taka!

09-18-2007, 12:12
аиде де кажи кво стана?отряза ли те?

09-18-2007, 14:44
Такаммм.. Преди малко се станах... щото като се прибрах от даскало мноо ми се спеше :) Начи не я срещнах неска в даскало защото аз съм 1-ва тя е 2-ра смяна и се надявам утре да я срещна :) тва е. Не знам защо ама имам чувството че ще ми сипе бебец с големия чарпак утре :smt005 аиде утре ако я срещна ще говора ;)

GregoryHouse
09-18-2007, 14:54
Такаммм.. Преди малко се станах... щото като се прибрах от даскало мноо ми се спеше :) Начи не я срещнах неска в даскало защото аз съм 1-ва тя е 2-ра смяна и се надявам утре да я срещна :) тва е. Не знам защо ама имам чувството че ще ми сипе бебец с големия чарпак утре :smt005 аиде утре ако я срещна ще говора ;)

баце хич да не ти дреме кфо да не е единствена но аз вярвам че ше я "забиеш" (ба колко е сходна тая дума със заЕбеш...чак сега го осъзнах)...

09-18-2007, 15:43
Такаммм.. Преди малко се станах... щото като се прибрах от даскало мноо ми се спеше :) Начи не я срещнах неска в даскало защото аз съм 1-ва тя е 2-ра смяна и се надявам утре да я срещна :) тва е. Не знам защо ама имам чувството че ще ми сипе бебец с големия чарпак утре :smt005 аиде утре ако я срещна ще говора ;)

баце хич да не ти дреме кфо да не е единствена но аз вярвам че ше я "забиеш" (ба колко е сходна тая дума със заЕбеш...чак сега го осъзнах)...

Имам един шанс :smt004 и не мисла да го пропилявам.... въпреки че още не съм измислил напълно как да и се натриса да се запознаеме ама.... мисла че като я видя и сичко ще си дойде от вътре :::

kael
09-18-2007, 18:35
Такаммм.. Преди малко се станах... щото като се прибрах от даскало мноо ми се спеше :) Начи не я срещнах неска в даскало защото аз съм 1-ва тя е 2-ра смяна и се надявам утре да я срещна :) тва е. Не знам защо ама имам чувството че ще ми сипе бебец с големия чарпак утре :smt005 аиде утре ако я срещна ще говора ;)

баце хич да не ти дреме кфо да не е единствена но аз вярвам че ше я "забиеш" (ба колко е сходна тая дума със заЕбеш...чак сега го осъзнах)...

Имам един шанс :smt004 и не мисла да го пропилявам.... въпреки че още не съм измислил напълно как да и се натриса да се запознаеме ама.... мисла че като я видя и сичко ще си дойде от вътре :::

ДАВАЙ ДАВАЙ ;)

09-19-2007, 17:24
Хора..... треа ми наистина помощ.... Неска за пореден ден не можах да я заговора щото не се отделяше от приятелките си.. а бързах за фитнес и тай де не стана.. Обаче проблема дойде малкоп по късно... срещнах един приятел от бившия клас и ме пита дали зарибявам тая мацка, аз казах че още не но имам намерение да почна и той почна да ми разправя колко влиубено се гледали те двамата... как я изпращал и т.н беше явно че нарочно го рпави да ме вбеси, но аз запазих самообладание и не му теглих шута... И стана ясно че той я харесва също... и така станахме 3 ма в купа... А кажете ко да праа са че сам в истинска дилема. Да спечеля момиче и да загуба приятел... Да загубя момиче и приятел... или да им теглия шута и на момичето и на приятеля .... който само се води за приятел и явно лицемери пред мене. Ае.. напрао зех се отчайвам и**ло си мамата от сякаде тая работа... де ми треаше се занимавам с момичета.....А и работата малко откачена става щото да ви кажа чесно... изпитвам нещо към нея не мога да кажа че е любов ама... е много силно превличане

п.с Сиктир и романа дето написах :smt005

miloto_girl_4e
09-19-2007, 17:29
Еми, ако си мислиш, че си достатъчно пораснал, за да впечатлиш една мацка, която е 12ти клас, тогава действай, обади и се, покани я на среща и и покажи, че си по-пораснал от връстниците си :wink: Успех и карай директно, момичетата не обичат да им увъртат :!: [-X