PDA

View Full Version : доста ми е трудно с него



09-18-2007, 18:49
Харева ми едно мом4е от новата ми компания.Проблема е,4е той емн общителен и е мн забавен.трудно е да му привлека вниманието.А и аз малко се вцепенявам когато съм в големи компании.Забивам и нз какво да кажа и мъл4а.А пък и с него нямам кои знае колко общо знам ли?!Аз съм с него само когато моята фр ме извика на вън ина4е сама с тази компания не оставам...може би щото съм нова.....Но съществения проблем е,4е нз как да му привлека вниманието и как да се дуржа с негопък и някакси не ми се отдава да пускам базици(а той го прави).ПОМОЩ!

kael
09-18-2007, 18:52
защо не го поканиш някой път да излезете само двамата ( може и ствоята приятелка, но не е много препорачително ) така ще се опознаете по-добре и ще можеш да му привлечеш вниманието :)

trittico
09-18-2007, 19:19
а той на колко години е и ти на колко си ? :-k кажи и после ще го измислим :wink:

inSane_baby
09-18-2007, 19:25
просто се опитай да бъдеш забавна

victoriq
09-18-2007, 19:27
Бъди себе си,а ако той не те харесва-не е последният на света :)

sasha_90
09-18-2007, 19:38
Бъди такава каквато си.Няма смисъл да се правиш на такава каквато си-това не ти помага.

Sunny_stz
09-18-2007, 19:46
Може би защото си нова и все още неможеш да се отпуснеш с новата среда..но ще свикнеш като ги опознаеш,но това става с общуване!Опитай се да привлечеш вниманието на това момче,завържете случайно някой лаф ;) Бъди ослепителна!Успех!!!

09-18-2007, 19:52
Ами аз съм на 15 а той е на 16.Не мога да го поканя защото ако го поканя той ше разбере 4е го харесвам а той не показва никаакв интерес и освен това ше каже на др фр от компанията и после не мога да ги погледна щото само ще се ислагам като го поканя.Не за друго ми щото той сигурно няма да м харесва и ще ме има само за фр и ще ме пшриказват там...А и не трябва ли той да поеме нещата.Аз то4но от това се опасявам 4е той никога няма да направи нещо зашото не сам му направила впе4атление никакво...за да ме хареса

MiMcHeToOo
09-18-2007, 20:02
Ами аз съм на 15 а той е на 16.Не мога да го поканя защото ако го поканя той ше разбере 4е го харесвам а той не показва никаакв интерес и освен това ше каже на др фр от компанията и после не мога да ги погледна щото само ще се ислагам като го поканя.Не за друго ми щото той сигурно няма да м харесва и ще ме има само за фр и ще ме пшриказват там...А и не трябва ли той да поеме нещата.Аз то4но от това се опасявам 4е той никога няма да направи нещо зашото не сам му направила впе4атление никакво...за да ме хареса
Имаш голям проблем с психиката!Кажи му,че го харесваш ве деебаа и компаниите и всичкото!

не е толкоз лесно като се притеснява да му каже :|

09-18-2007, 20:51
Да абсолюто се притесняжам да му кажа засхтото казах засхто....може да по4не да ме говори сас фр си и да ме подирват ве4е ми се слу4и веднъй не искам да се повтаря!Пък и тойне показва 4рез нищо 4е ме харесва....аз искам да му привлека вниманието за нищо пове4е не ви моля да ми помогнете!

MiMcHeToOo
09-18-2007, 20:54
Ами аз съм на 15 а той е на 16.Не мога да го поканя защото ако го поканя той ше разбере 4е го харесвам а той не показва никаакв интерес и освен това ше каже на др фр от компанията и после не мога да ги погледна щото само ще се ислагам като го поканя.Не за друго ми щото той сигурно няма да м харесва и ще ме има само за фр и ще ме пшриказват там...А и не трябва ли той да поеме нещата.Аз то4но от това се опасявам 4е той никога няма да направи нещо зашото не сам му направила впе4атление никакво...за да ме хареса
Имаш голям проблем с психиката!Кажи му,че го харесваш ве деебаа и компаниите и всичкото!

не е толкоз лесно като се притеснява да му каже :|
Да речем аз нямам нито компания нито приятели......и?Нищо...Просто трябва да ти спре да ти пука....Така или иначе ще умреш някой ден!
ПС:MiMcHeToOo после ми ела на гости,че май сме съседи....Местожителство:Ад 8)

хм.. на теб с удоволствие.. колкото до другото дето каза.. има си хора и хора (както се казва) ;)

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:07
Заповядай.........и може би да ...има си хора и хора,но този тип не ме радват!

идвам.. :D е след като не си такъв, предположих, че не те радват :wink:

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:11
SWASTICA (www.thepunishermassacre.aha.bg) ето ти го и моя профил....малко офф топик но нищо :)

дреме ти за проклетия оффтопик... дай ЛС, че вече прекалихме :)

09-18-2007, 21:25
Отплесвате се от темата! [-X

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:58
Сякаш е много важна.....

ахЪ ;)

Insulter
09-21-2007, 20:14
просто се опитай да бъдеш забавна

Бъди себе си, невъзжможно е да бъдеш забавна, ако не ти е дадено. ^^

gabi_94
09-22-2007, 07:25
просто се опитай да бъдеш забавна

Бъди себе си, невъзжможно е да бъдеш забавна, ако не ти е дадено. ^^

mmm, da!

SANDDRA
09-22-2007, 07:36
Като общуваш с тази твоя приятелка,не си ли забавна,не се ли разсмивате заедно? Ако да,значи си си забавна и просто тр да се отпуснеш и да не ти пука, да си плямпаш все едно са ти тази твоя приятелка! А как да му привлечеш вниманието?Като си себе си ,ако го привлечеш-привлечеш! Иначе явно ммочето не си пада по тебе,просто може да не си пасвате,не че нещо на тебе ти има! Късмет!
ПП:Аз съм в почти същата ситуация! И,а да, гледай го в очите докато говорите и гледай да установяваш повече контакт с него, но не да му досаждаш!Пусни момичешкия чар! Успех!

FrosTDeViL
09-22-2007, 08:00
дай шанс на се бе си. Накарай го по някакъв начин да излезете (няма да ти е трудно предполагам :)) и ще разбереш дали той има какъвто и да било интерес към теб това че не ти обръща внимани не значи че не те забелязва. опитаи успех :smt023 :smt023