PDA

View Full Version : малко стряскащо....



fggfg
09-21-2007, 07:35
ем попринцип са ми казвали ,че е напълно вазможно да се получи това но наистина сега съм малко притеснен ... става въпрос за следният случей....последно правих секс преди 2 дена , обаче още след 2-рата минута някаде усетих че презерватива ми джвака нещо и ми е някво мокро...когато си погледнах оная работа цялата беше в кръв...махнах си презерватива и какво да видя...кожичката под главата ми се беше скъсала...и нещото което ме притеснява сега са силните болки и паренето когато ходя до тоалетна...вапроса ми е следния.Трябва ли да отида на лекар за да ме прегледа за някакви усложнения ако са възникнали такива или да си стоя мирно докато зарастне...?а иначе болката е убийствена ... не мога да спа чак.

moncho
09-21-2007, 07:39
е щом те боли толкова че не можеш да спиш отивай на лекар

Alexy
09-21-2007, 07:51
Стои си мирно и кротко докато ти зарасне и гледай да не се инфектираш нещо и да не земеш да се надървиш, че си представям как ще се разпориш от болка.

и въобще не е стряскащо, случва се. историята познава и по фрапиращи случаи

Chains
09-21-2007, 08:02
Стои си мирно и кротко докато ти зарасне и гледай да не се инфектираш нещо и да не земеш да се надървиш, че си представям как ще се разпориш от болка.

и въобще не е стряскащо, случва се. историята познава и по фрапиращи случаи
В следващите 2-3 дена ще се предържам към твоя съвет...ако не поодмине болката ще бегам на лекар :)

Alexy
09-21-2007, 11:10
с някакво кремче може да се мажеш, върху раната да е леко влажно и меко, да не е суха че иначе повече ще те боли.

Chains
09-21-2007, 11:13
с някакво кремче може да се мажеш, върху раната да е леко влажно и меко, да не е суха че иначе повече ще те боли.
Аз даже не мога да го докосна бате :) камоли да го мажа с нещо по раната :)

Kras4eto_lp
09-21-2007, 17:34
с някакво кремче може да се мажеш, върху раната да е леко влажно и меко, да не е суха че иначе повече ще те боли.
Аз даже не мога да го докосна бате :) камоли да го мажа с нещо по раната :)
Еми като не можеш да го докоснеш иди на лекар :::

alkobalko
09-21-2007, 17:38
Защо въобще се колебаеш да отидеш на лекар? Отивай веднага.

Diva4e
09-21-2007, 17:42
На един мой приятел ... приятелката му я беше скъсала тази кожичка...и той много се оплакваше ... промиваше я,също се оплакваше,че много боли но с времето зарасна и всичко се оправи !

Chains
09-21-2007, 17:45
Mmmm благодаря ви за съветите , но наистина първо ще поизчакам още 2-3 дена и ако няма подобрение бягам към някой лекар :)

drfatt
09-22-2007, 01:58
ем попринцип са ми казвали ,че е напълно вазможно да се получи това но наистина сега съм малко притеснен ... става въпрос за следният случей....последно правих секс преди 2 дена , обаче още след 2-рата минута някаде усетих че презерватива ми джвака нещо и ми е някво мокро...когато си погледнах оная работа цялата беше в кръв...махнах си презерватива и какво да видя...кожичката под главата ми се беше скъсала...и нещото което ме притеснява сега са силните болки и паренето когато ходя до тоалетна...вапроса ми е следния.Трябва ли да отида на лекар за да ме прегледа за някакви усложнения ако са възникнали такива или да си стоя мирно докато зарастне...?а иначе болката е убийствена ... не мога да спа чак.
Скъсал си гема, браток. Няма проблем, ще зарасне от самосебе си. Прави му промивки с много разреден калиев перманганат и ще ти мине. А да, щях да забрявя - честито, вече си истински ебач. :-({|=

Punkstyle
09-22-2007, 06:34
ем попринцип са ми казвали ,че е напълно вазможно да се получи това но наистина сега съм малко притеснен ... става въпрос за следният случей....последно правих секс преди 2 дена , обаче още след 2-рата минута някаде усетих че презерватива ми джвака нещо и ми е някво мокро...когато си погледнах оная работа цялата беше в кръв...махнах си презерватива и какво да видя...кожичката под главата ми се беше скъсала...и нещото което ме притеснява сега са силните болки и паренето когато ходя до тоалетна...вапроса ми е следния.Трябва ли да отида на лекар за да ме прегледа за някакви усложнения ако са възникнали такива или да си стоя мирно докато зарастне...?а иначе болката е убийствена ... не мога да спа чак.
НЕКА ТИ :):):):):)
И да знаете ама не казвайте на никой (няма да зарасне) ;)

minava6t 4i4ko :)
09-22-2007, 07:49
Защо въобще се колебаеш да отидеш на лекар? Отивай веднага.
:!:

..в случай че не държиш много на пишкото може да го оставиш и така.."да премине" болката и да оздравее от само себе си. :?

sasha_90
09-22-2007, 08:22
Щом те боли отивай!

KimBerLy1912
09-22-2007, 08:29
Имайки предвид оплакванията ти,според мен лекаря е единственото възможно решение :!:

idealnata_t
09-22-2007, 12:35
spored men.glupavo e da 4aka6 6ot moje da stane po seriozno

swords1010
09-22-2007, 12:42
Отивай на лекар. Може да се инфектриа, а тогава ще стане още по сериозно!!! :wink:

Chains
09-22-2007, 13:40
ем попринцип са ми казвали ,че е напълно вазможно да се получи това но наистина сега съм малко притеснен ... става въпрос за следният случей....последно правих секс преди 2 дена , обаче още след 2-рата минута някаде усетих че презерватива ми джвака нещо и ми е някво мокро...когато си погледнах оная работа цялата беше в кръв...махнах си презерватива и какво да видя...кожичката под главата ми се беше скъсала...и нещото което ме притеснява сега са силните болки и паренето когато ходя до тоалетна...вапроса ми е следния.Трябва ли да отида на лекар за да ме прегледа за някакви усложнения ако са възникнали такива или да си стоя мирно докато зарастне...?а иначе болката е убийствена ... не мога да спа чак.
НЕКА ТИ :):):):):)
И да знаете ама не казвайте на никой (няма да зарасне) ;)
Браво бе професор....аз все си мислих че ще зарасне :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

petet
09-22-2007, 15:30
Боже напрао инфаркт получих като си представя... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

ViewSonic
09-22-2007, 17:12
Когато бях на 13 и...лъсках мноо чесно се ми ставаше тфа много често тази тема ми се вижда малко неуместна и не на място може би ако беше постната в някои сайт с посетители под 12 години щеше да е най-обсъжданата......