PDA

View Full Version : Глупаво ли постъпвам и какво да правя???



Ypotrebena
09-25-2007, 12:35
Значи преди около 4 месеца се запознах с едно момче мн сладък(да го наречем Х) и мил , но е леко смъкнат.. а аз съм пълната противоположност.. и най малко приятелите ми са напълно различни и е странно като сме сички заедно.И аз го отрязах тръгнах с друго момче и сичко си беше Ок,но с Х си пишехме всяка вечер и след 1 2 месеца той ми каза че ме обича а аз нензаех какво да му кажа и му казах радвам се.Тогава той спря да ми говори и да ми пише и аз спрях да го търся.След време пак почнахме да си говорим ,но точно тогава единственото момче което някога съм обичала ме потърси и искаше да излезем да се видим и аз мн се кефех.. и тои ми каза да ходим на кино и аз се съгласих мн ясно ,но предишния ден Х ми каза същото да ходим на кино аз не се съгласих де и аз отивам с момчето което обичах на кино и там виждаме Х и аз се здхах а аз през това време си имах гадже.. но той естествено не знаеше кви ги върша и сичко се обърка.. и с момчето което обичах преди не стана нищо момчето с което ходех ме заряза.. защото съм била голяма лигла и при мен остана само Х но аз се дърпах и така аз отидох на море и там естествено момчета и какво ли още не Х ми се обаждаше всеки ден но аз спрях да дигам.. и така спряхме да се чуваме после аз му звънях незнам защо :? А преди това аз му бях казала ако иска нещо от мен трябва да се промени.. да не ходи с тея кецове ли са кви са и да не е толко смъкнат и тогава той ме попита ако се промени ще бъда ли с него и аз му казах незнам ще видим.. и август месец се видяхме и той се беше променил и аз като го видях :smt007 :smt007 :smt007 и се разбрахме като се върне той от морето ще говорим.. ама аз пак с гадже и нишо не стана и сега си мисля само за него незнам дали имам чувства ние се засичаме сутрин на спирката и видях че пак си е предишния говора за дрехите и вече няма значение.. но като му кажа да се видим той се ми вика че е зает че има некфи срещи а дори незнам защо го търся ние сме напълно различни нямаме нищо общо хаха освен че си чакаме реисовете на една и съща спирка хаха незнам какво да правя :(

V1k1tYyY
09-25-2007, 12:41
vij sega..pone po tova koeto napisa mai naistina si ligla!Razberi kakvo iskash i togava se oplakvai!Kak moje da karash momcheto da se promenq zaradi teb?ti ako go haresvashe nali nqmashe da te interesuva kak hodi oblechen?Samiqt fakt che si hodila s edno momche,i si se svalqla soshte dvama ne govori vaobshte hubavo za teb!Zamisli se hubavo :!:

monityY
09-25-2007, 12:45
ма ти верно си разглезена лигли4ка,или по то4но Курветина!едно мом4е или ти харесва или не,така ли избира6 мом4етата?по на4ина на обли4ане?о4евидно да,наиситна си мнооогоо зле,с основание те е зарязало гаджето,с основание и сега Х неиска да се видите,и не ти отговаря,ти си го разигравала толкова време,и накрая за ни6то,мом4ето си е сменило и стила на обли4ане заради тебе и ти пак недоволната незнае6 какво иска6,еми сега го загуби,кефи се!и друг път да ти е за урок!

My_Dear
09-25-2007, 12:47
Ако обичаш един човек, ти го обичаш не заради начина, по който се облича.

А това момче... то наистина има чувства към теб, но ти си неспособна да го оцениш. Свикна той да ти ходи по задника и когато спря, ти се обърна и осъзна липсата му. Ако имаше чувства към него, нямаше да си хванеш друго гадже, докато той е на морето.

Изобщо, оставам с впечатлението, че за теб момчетата, "гаджетата", не означават нищо повече освен приятно изкарване на времето или запълване на свободно такова. Нормално е тогавашният ти приятел да ти каже, че си лигла и да те зареже заради това.

GregoryHouse
09-25-2007, 12:52
Ако беше момче щях да кажа че си кретен...ама понеже си ф ще кажа само жени - никога не знаят кфо искат...мн гадно си играеш с момчета и чувствата му...по добре спри остави го намира не го праави на глупак повече...представяш ли си колко е бил хлътнал че да се промени така...дано и на теб се случи ! :evil:

techCandy
09-25-2007, 12:53
Аз пък почти нищо не разбрах от историята ти. Някво, опитвай се малко да
разгриначаваш изреченията и да ползваш запетаи, защото става пълна кочина. На колко си години, всъщност? Не е ли прекалено тежка думата "обич" за теб, за да я използваш така лековерно...Я вземи малко да се позамислиш малко над тия неща...

hungry_vampire_f
09-25-2007, 12:55
Ти си една разглезена курва, която не знае даже кво иска! Кво очакваш от нас? Да сме ти съпричастни ли?! Изобщо не се замисляш като правиш нещо дали ще нараниш околните, интересуваш се само от себе си :smt013 бати егоистичната пикла ... една добра дума не мога да кажа за теб :smt011

Ypotrebena
09-25-2007, 12:55
znam 4e sum mn ligava i neznam kakvo iskam no se promenqm v momenta.. emi i na men ne mi e mn lesno kvo bqhme na kafe.. i se pribirame ka4vame se v metroto i si4kite mi fr na koito bqh kazala 4e sum bolna i nqma da izlizam v metroto i sedat i me gledat i toi sedi otstrani a v su6tiq moment s nas se ka4vat i o6te nekfi drugi mom4eta i priqtelkite mi vikat a ti s teh li si a te nekfi sladki takifa i az seda i vikam ne s onova mom4e i te kak go izgledaha.. si4ko e super oburkano i mi be6e mn gadno i sa tfa mom4e v4era mu zvuna i mu vikam ai se vidim i toi e imam sre6ta i az s koi i toi vika s edna priqtelka i az mu zatvorih i nekfi takiva.. az moga da go nakaram pak da e s men no neznam ako go narana otnovo .. a neiskam :smt011 i neznam kvo da naprava

monityY
09-25-2007, 12:58
znam 4e sum mn ligava i neznam kakvo iskam no se promenqm v momenta.. emi i na men ne mi e mn lesno kvo bqhme na kafe.. i se pribirame ka4vame se v metroto i si4kite mi fr na koito bqh kazala 4e sum bolna i nqma da izlizam v metroto i sedat i me gledat i toi sedi otstrani a v su6tiq moment s nas se ka4vat i o6te nekfi drugi mom4eta i priqtelkite mi vikat a ti s teh li si a te nekfi sladki takifa i az seda i vikam ne s onova mom4e i te kak go izgledaha.. si4ko e super oburkano i mi be6e mn gadno i sa tfa mom4e v4era mu zvuna i mu vikam ai se vidim i toi e imam sre6ta i az s koi i toi vika s edna priqtelka i az mu zatvorih i nekfi takiva.. az moga da go nakaram pak da e s men no neznam ako go narana otnovo .. a neiskam :smt011 i neznam kvo da napravaда го остави6 на мира...приятелите ти съ6то не струват,както и ти и те съ6то са разглезени лигли,6том оценяват едно мом4е само по дрехите,сама казва6 4е е сладък,какво пове4е иска6? ](*,) сега го остави да намери моми4е което да го заслужава :!:

makarona
09-25-2007, 13:06
Не съм чел мненията на другите , но с риск да повторя някой от тях ще ти кажа ,че си ЛИГЛА :lol: И ако не си от ранга на 14-16 годишните госпожици които незнаят какво искат много ще се очудя :lol:

My_Dear
09-25-2007, 13:08
znam 4e sum mn ligava i neznam kakvo iskam no se promenqm v momenta.. emi i na men ne mi e mn lesno kvo bqhme na kafe.. i se pribirame ka4vame se v metroto i si4kite mi fr na koito bqh kazala 4e sum bolna i nqma da izlizam v metroto i sedat i me gledat i toi sedi otstrani a v su6tiq moment s nas se ka4vat i o6te nekfi drugi mom4eta i priqtelkite mi vikat a ti s teh li si a te nekfi sladki takifa i az seda i vikam ne s onova mom4e i te kak go izgledaha.. si4ko e super oburkano i mi be6e mn gadno i sa tfa mom4e v4era mu zvuna i mu vikam ai se vidim i toi e imam sre6ta i az s koi i toi vika s edna priqtelka i az mu zatvorih i nekfi takiva.. az moga da go nakaram pak da e s men no neznam ako go narana otnovo .. a neiskam :smt011 i neznam kvo da naprava

Ти и твоите приятели очевидно сте твърде малки, за да оцените какво представляват понятията "уважение", "човешка личност", "любов" и "толерантност".
Все още сте на етапа на децата от началното училище, които преценяват другите по външния им вид.
Ще пораснете някой ден.
Но ти наистина повече недей... не го искаш. Сама знаеш, че нямаш чувства към него. Остави го. Твоята промяна е хубаво нещо, но не трябва да засяга чувствата на другите около теб.

Ypotrebena
09-25-2007, 13:10
em te ve4e taka i taka ne sa mi prqiteli de phaxaxha roditelite mi se setiha 4e imat deca a ne samo da rabotat .. i da si hodat na po4ivki i mi zabraniha da izlizam s tqh 6ot az ne se pribirah v nas samo po diskotekite i nasam natam.. tupo e 6ot na6te samo hvurlqt ni kinti i oprqvqite se sa se setiha ..ama kakto i da e.. problema e 4e neznam.. dali go iskam tova mom4e sa nqmam gadje ot 1 2 sedmici i mi e gadno nekfo a i po4nahme daskalo i seki den go vijdam i toi samo mi se usmihva :oops: znam 4e se durjah adski gadno s nego i go razigravah.. toi mi kaza edin put obi4am te i az mu vikam i az i si4ko ok sled 2 dni mu vikam neiskam da imame ni6to ob6to..za6toto sum si haresala nqkoi drug.. tfa e tupo i sega ne sum takava.. no se 4uda :roll:

GregoryHouse
09-25-2007, 13:14
znam 4e sum mn ligava i neznam kakvo iskam no se promenqm v momenta.. emi i na men ne mi e mn lesno kvo bqhme na kafe.. i se pribirame ka4vame se v metroto i si4kite mi fr na koito bqh kazala 4e sum bolna i nqma da izlizam v metroto i sedat i me gledat i toi sedi otstrani a v su6tiq moment s nas se ka4vat i o6te nekfi drugi mom4eta i priqtelkite mi vikat a ti s teh li si a te nekfi sladki takifa i az seda i vikam ne s onova mom4e i te kak go izgledaha.. si4ko e super oburkano i mi be6e mn gadno i sa tfa mom4e v4era mu zvuna i mu vikam ai se vidim i toi e imam sre6ta i az s koi i toi vika s edna priqtelka i az mu zatvorih i nekfi takiva.. az moga da go nakaram pak da e s men no neznam ako go narana otnovo .. a neiskam :smt011 i neznam kvo da naprava

Хахахаха променяла се в момента... ти кфо да нямаш дисплей дет пише: Промяна осъществена на 31% ?! Току така няма да се промениш щот си глезла,НО един ден ще се промниш,но не защото ти ще го поискаш,а защото нещо просто ще мине през теб и ще те промени завинаги!А сега момчето то го връща и то с право :!:

monityY
09-25-2007, 13:19
em te ve4e taka i taka ne sa mi prqiteli de phaxaxha roditelite mi se setiha 4e imat deca a ne samo da rabotat .. i da si hodat na po4ivki i mi zabraniha da izlizam s tqh 6ot az ne se pribirah v nas samo po diskotekite i nasam natam.. tupo e 6ot na6te samo hvurlqt ni kinti i oprqvqite se sa se setiha ..ama kakto i da e.. problema e 4e neznam.. dali go iskam tova mom4e sa nqmam gadje ot 1 2 sedmici i mi e gadno nekfo a i po4nahme daskalo i seki den go vijdam i toi samo mi se usmihva :oops: znam 4e se durjah adski gadno s nego i go razigravah.. toi mi kaza edin put obi4am te i az mu vikam i az i si4ko ok sled 2 dni mu vikam neiskam da imame ni6to ob6to..za6toto sum si haresala nqkoi drug.. tfa e tupo i sega ne sum takava.. no se 4uda :roll:казах ти,остави го намира...

Ypotrebena
09-25-2007, 13:28
hmm tfa ne e variant :-D ne6o drugO

monityY
09-25-2007, 13:29
да се гръмне6 :smt067

makarona
09-25-2007, 13:35
hmm tfa ne e variant :-D ne6o drugO

Ти ще си намериш майстора виждам... :smt117 :lol:

Ypotrebena
09-25-2007, 13:35
a be monity misli6 li 4e na men mi e mn dobre?? I che mi e super lesno si4ko tova.. misli6 li 4e az si nqmam problemi.. ili 4e mi e mn dobre.. na6te po super mn vreme da ne gi vijdam.. i te si mislqt 4e kato mi dadat pari da si kupa ne6to e mn hubavo.. ili 4e ne moga da se vijdam s nai dobrata si priqtelka.. za6toto 1-vo maika mi si misle6e 4e sme obratni.. i 4e tq e super propadnala.. ili 4e edinstvenoto mom4e koeto obi4ah.. mi kaza 4e sum kurva.. a sum spala samo s nego!! E ne mi e tolko hubav jivota taka 4e ne obijdai horata predi da gi poznavash!!

GregoryHouse
09-25-2007, 13:39
hmm tfa ne e variant :-D ne6o drugO

Слагаш ена каубойска шапка отиваш при него и му казваш ходил ли си на родео...фащаш го водиш го и го караш да те обязди...ако може и седло да има...и ше цвилиш...на Фона на музиката от Великолепната Седморка...
После идете в мЪзЪтЪ вържи се с вериги и го карай да те бие с камшик,юмруци,бухалки,ПВЦ тръбии,водомери,радиатори и кфот още има там...и за финал кажи му кажи :иби мъ ф УстЪтЪ щот сЪм хИНТУЛИГЕНТНЪ

Ypotrebena
09-25-2007, 13:48
GregoryHouse ... Ne Si zabaven :smt012

GregoryHouse
09-25-2007, 13:52
И ти не си умна ама не ти го казвам нали :-D. Кът не приемаш съвет какво искаш да ти кажем ?! Давай деиствай играи си с чувствата му,това ли ?! Е да ама не...колко човека тябва да ти кажат да го оставиш намира инат такъв...не бъди егоистка мисли и за другите и какво им причиняваш...ако не можеш...най много накрая да тръгнете да ти го тури и да те разкара...и за да обобщя : ОСТАВИ ГО НАМИРА !!!

Ypotrebena
09-25-2007, 14:02
emi az ne iskam da si igraq s 4uvstvata mu!! Iskam da sum happy s nego..

GregoryHouse
09-25-2007, 14:09
Е сега ли се сети бре ?! Aз не бих ти дал шанс отвново ама ако си сигурна че искаш да си хепи с него обясни му ситуацията НО САААМО ако си 100000000% сигурна че няма да направш същото...или по лошо !!!

Ypotrebena
09-25-2007, 14:18
:( e ne sum napulno sigurna :smt017 :-k

monityY
09-25-2007, 14:29
a be monity misli6 li 4e na men mi e mn dobre?? I che mi e super lesno si4ko tova.. misli6 li 4e az si nqmam problemi.. ili 4e mi e mn dobre.. na6te po super mn vreme da ne gi vijdam.. i te si mislqt 4e kato mi dadat pari da si kupa ne6to e mn hubavo.. ili 4e ne moga da se vijdam s nai dobrata si priqtelka.. za6toto 1-vo maika mi si misle6e 4e sme obratni.. i 4e tq e super propadnala.. ili 4e edinstvenoto mom4e koeto obi4ah.. mi kaza 4e sum k***a.. a sum spala samo s nego!! E ne mi e tolko hubav jivota taka 4e ne obijdai horata predi da gi poznavash!!ти сама си се разкри 6то за 4овек си,да не мисли6 4е аз нямам проблеми?имам и то много по големи от твойте но не смятам да ги разкривам на никого тука,казвам ти какво да направи6 за да не наранява6 пове4е мом4ето,но ти наистина си голям егоист и мисли6 само за себе си,е отказвам се прави кфото иска6,като не приема6 съвети ходи си тро6и главата ама някой ден 6те ти се върне тъпкано!

Grizelda
09-25-2007, 14:31
хахахахах адски си тъпа ве лелееее хахахаха заслужаваш някой да ти го набие в малкия гъз ама така че после два дена да не знаеш къде си :twisted: на такива ми иде да ви бия , бия , бияяя! кухите глави в стенатааааа ](*,) Нооо в крайна сметка и ти си човешко същество трябва да бъдем толерантни даже и към интелектуално осакатените..моя съвет е да се заключиш вкъщи, да четеш книжки, да гледаш научно-популярни филми..абе опитай да се образоваш.. а ако нищо не стане започни да лапаш , друго няма да излезе от теб :shock: късмет :-D

Ypotrebena
09-25-2007, 15:10
a be monityY e kvo da ne go naranq pove4e emi ti kvo si misli6 4e men ne sa me naranqvali li??I che mi dostavq udovolstvie da preebvam ne6tata seki put ili tova 4e se 4uvstvam super prazna otvutre.. ili 4e si4ki koito me poznavat si mislqt 4e na men nikoga ni6to lo6o ne moje da mi se slu4i i 4e az sum nai veseliq 4ovek.. i sum vinagi shtastliva e tfa ne e taka.. i skoro razbrah 4e nqmam pritqteli na koito da raz4itam.. NIKOGA!!Dokato sum s tova mom4e nqkude navun ili v tqh az sum napulno razli4en 4ovek.. i toi mi go kaza tova zashto kogato sum s nego sum edna i suvsem razli4na kogato ima drugi hora.. da moje bi sum egoist..E kvo da prava da seda i da mislq za nqkoi drug li .. vseki put kogato se doverq na nqkoe mom4e to me naranqva.. Zа kvo da go prava.. ima li smisul .. ponqkoga mnogo go iskam tova mom4e.. no kogato nqkoi poznat me vidi s nego neznam se edno me be6e sram.. ve4e mi e se taq.. no dali e dosta kusno..
P.S ne sum tolkova gadna kolkoto si mislite!!

Grizelda
09-25-2007, 15:16
Не си гадна бе кукло, тъпа си .

Ypotrebena
09-25-2007, 15:19
ta ti dori ne me poznava6 ok pravila sum nqkoi gre6ki .. kakto vseki .. teen ne sum tupa .. Oburkana sum.. prekaleno mn ne6ta mi se slu4vat navednuj.. ](*,) ](*,)

V1k1tYyY
09-25-2007, 15:27
Ok..moje da imash problemi..no ako ne gresha temata ne e za tfa dali imash problemi..zashto kogato nqkoi ti kaje neshto ti mu otgovarqsh s "da ne mislish che az sam po-dobre"!ne,nikoy ne misli,che si po-dobre!prosto v temata ne e stavalo na vapros dali ti si dobre..chestno kazano sigurna sam che v tazi istoriq posledniq chovek,koyto trqbva da bade sajalqvan,si ti!I kakvo,mislish,che shtom ti ne si dobre,i momcheto trqbva da e zle,taka li?naistina postapash egoistichno i vijdam che go znaesh,no zashto vaobshte puskach tazi tema kato darjish da pokajesh kolko si zle TI! :?: I boje,ti savet li iskash?dadoha ti horata nai-dobriq savet,a imenno da go ostavish na mira,i ti ne si saglasna..emi togava Adios,qvno ne si doshla za savet!prosto ostavi momcheto,pomisli kak toi se chuvstva v momenta(razbiram che ti e trudno)!qvno toi mnogo te obicha shtom se e promenil za teb,a ti pak si bila nedovolna..sajalqvam,che trqbva da go kaja,no ti ne go zaslujavash ! [-X

Ypotrebena
09-25-2007, 15:42
aham.. moje bi e taka .. ne govorim sega dali na men mi e dobre.. znam 4e sgre6ih no iskam da promenq si4ko ...i malko po malko go prava.. no e naistina mnogo trudno.. da se promeni6.. i da bqh nedovolna no sega go iskam.. zashtoto toi me razbira6e i mi be6e priqtno s nego.. da moje bi ne go zaslujavam.. i 4e toi zaslujava ne6to po dobre ot men.. i e taka znam go of e sa 6e mu zvunna !!

monityY
09-25-2007, 18:03
off ti izob6to znae6 li kfo iska6? ](*,) mai naistina si prekaleno tupa... kuf suvet iska6?eto 4e pak pravi6 kakvoto si naumi6...omruzna mi,az predlgam klq4 na temata nqma smisyl,naumila si si da go tormozi6 i tfa e,ima da mu razbiva6 surceto o6te hilqdi puti,jal mi e za gorkoto mom4e...JESTOKA SI!

Tulip
09-25-2007, 19:09
Чакайте малко, защо веднага бързате да я нападате? Някаква промяна в нея не виждате ли?
Всеки бърза да съди, егати...
При положение, че всеки в някой или друг момент се е държал отвратително с някого, държал се е тъпо, досадно, не е бил на ниво, гледал е повърхностно на нещата...
Имате ли представа какъв процент от средностатистическите кукли изобщо не биха и се замислили какво причиняват, камо ли да пускат теми във форум, камо ли да тръгват да се променят?
Момчето е в пълното право да откаже, колкото и да я иска. Ама в пълното си право! Достойнството е нещо, което трябва да бъде пазено...
Това значи ли, че на нея не може да й бъде дадено правото да прояви достойнство, като признае грешката си?

kael
09-25-2007, 19:19
остави човека намира ......... намериси да тормозиш някой на който няма да му пука

FrosTDeViL
09-25-2007, 19:31
Значи преди около 4 месеца се запознах с едно момче мн сладък(да го наречем Х) и мил , но е леко смъкнат.. а аз съм пълната противоположност.. и най малко приятелите ми са напълно различни и е странно като сме сички заедно.И аз го отрязах тръгнах с друго момче и сичко си беше Ок,но с Х си пишехме всяка вечер и след 1 2 месеца той ми каза че ме обича а аз нензаех какво да му кажа и му казах радвам се.Тогава той спря да ми говори и да ми пише и аз спрях да го търся.След време пак почнахме да си говорим ,но точно тогава единственото момче което някога съм обичала ме потърси и искаше да излезем да се видим и аз мн се кефех.. и тои ми каза да ходим на кино и аз се съгласих мн ясно ,но предишния ден Х ми каза същото да ходим на кино аз не се съгласих де и аз отивам с момчето което обичах на кино и там виждаме Х и аз се здхах а аз през това време си имах гадже.. но той естествено не знаеше кви ги върша и сичко се обърка.. и с момчето което обичах преди не стана нищо момчето с което ходех ме заряза.. защото съм била голяма лигла и при мен остана само Х но аз се дърпах и така аз отидох на море и там естествено момчета и какво ли още не Х ми се обаждаше всеки ден но аз спрях да дигам.. и така спряхме да се чуваме после аз му звънях незнам защо :? А преди това аз му бях казала ако иска нещо от мен трябва да се промени.. да не ходи с тея кецове ли са кви са и да не е толко смъкнат и тогава той ме попита ако се промени ще бъда ли с него и аз му казах незнам ще видим.. и август месец се видяхме и той се беше променил и аз като го видях :smt007 :smt007 :smt007 и се разбрахме като се върне той от морето ще говорим.. ама аз пак с гадже и нишо не стана и сега си мисля само за него незнам дали имам чувства ние се засичаме сутрин на спирката и видях че пак си е предишния говора за дрехите и вече няма значение.. но като му кажа да се видим той се ми вика че е зает че има некфи срещи а дори незнам защо го търся ние сме напълно различни нямаме нищо общо хаха освен че си чакаме реисовете на една и съща спирка хаха незнам какво да правя :(


ТАЯ ТЕМА Е НАПЪЛНО ИЗЛИШНА ПОГЛЕДНИ СЕ В ОГЛЕДАЛОТО ЩЕ ВИДИШ ЕДНО ЛИГАВО МОМИЧЕНЦЕ КОЕТО НЕЗНАЕ КАКВО/КОГО ИСКА ТОВА И САМА МОЖЕШЕ ДА СЕ СЕТИШ А НЕ ДА НИ ЗАНИМАВАШ С ТЪПАТА СИ ИСТОРИЯ ](*,) ](*,) ](*,) ОСЪЗНАЙ СЕ !!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Ypotrebena
09-25-2007, 20:53
:-D emi da znam kvo iskam iskam nego v momenta kato mu se obadih i mu vikam kvo prai6 i toi mi tuka sum na kafe i az aa ok i toi kvo ti e be spi6 li i az ne be i toi e kvo 6to taka govori6 e az mi nz.. nekfo mi e zduh i toi 6to be i az nz i toi vliubena li si i az emi mai dA i toi haha v koi i az emi v 4oveka s koito govora v momenta po tela i toi nekuf mul4i i vika aa emi tfa e hubavo i az emi neznam ti 6e kae6 i toi ti za tfa li iska6e da govorim i az mi dam i toi emi dobre radvam se 4e nakraq osuzna kolko te obi4am i az da taka e (inlove) xixi pak se uredih

Ypotrebena
09-25-2007, 21:04
em Are be se opraih ne6tata :smt007 :smt007

EvilBrunette
09-25-2007, 21:24
Не е трябвало да го разиграваш така. Изясни си чувствата. НЕ МОЖЕ да имаш всички момчета едновремено! =;

shin
09-25-2007, 21:34
Оле не, а като се сетя че голяма част от момичетата са като теб и ми става лошо!

1 Вие самите не знаете какво искате!
2 Мислите само за себе си!
3 Критикувате другите!
4 не гледате собствените си грешки
5 не осъзнавате каква болка причинявате на тези които ви обичат!

Ypotrebena
09-25-2007, 21:34
e za6to da ne moje smisul ne si4ki samo tezi koito si haresvam :-D :-D :-D :smt016 :smt016

Ypotrebena
09-25-2007, 22:25
paxhpaxphaxhp ne ne nqma takova to moje samo namne da se slu4i do sa si pisahme po skype i mi vika az neiskam da sum s teb ve4e ima6e vreme v koeto iskah a ti i priqtelite ti si praehte pi6ki s mene taka 4e sori :smt005 :smt005 basi mom4eto kak me otreza :smt005 :smt005 :smt017 :smt017 po4na da mi se obqsnqva tam ne6to bahti pff sa iskam ne iskam pri biv6iq se vru6tam :smt011 :smt011

LizZz
09-25-2007, 23:47
paxhpaxphaxhp ne ne nqma takova to moje samo namne da se slu4i do sa si pisahme po skype i mi vika az neiskam da sum s teb ve4e ima6e vreme v koeto iskah a ti i priqtelite ti si praehte pi6ki s mene taka 4e sori :smt005 :smt005 basi mom4eto kak me otreza :smt005 :smt005 :smt017 :smt017 po4na da mi se obqsnqva tam ne6to bahti pff sa iskam ne iskam pri biv6iq se vru6tam :smt011 :smt011
Зле... :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

Ypotrebena
09-26-2007, 13:25
lele kak se drazna

[01:09:24] sleepy каза: gleda li ti se film nqkoi
[01:09:25] sleepy каза: den
[01:09:26] sleepy каза: ?!?!
[01:09:26] sleepy каза: ;)
[01:09:26] sleepy каза: a
[01:09:31] sleepy каза: vav nas samo film ;)
[01:09:34] sleepy каза: spox ;)
:D::D
[01:09:36] *MeGiTyYty*T

DevilWish
09-26-2007, 13:28
Ц,ц,ц баси лигавата история.Защо трябва да променяш момчето по твой вкус?Или ти харесва като ЧОВЕК или не...Лично аз не бих си сменила стила ,заради когото и да е.Това е тъпо.Промениш ли някой той губи идентичноста си и просто не е същия...
По-добре не турмози момчето ;)

Ypotrebena
09-26-2007, 13:36
e ve4e nema go promenqm da se opravq nema se zanimavam s tapaci.. sega hm.. \:D/ vreme e za lov :D :D na mom4eta :) misleh si da buda po dobra po mila i za kvo kakto toi mi kaza seki si hodi s kompaniqta i se durji taka kakto si re6ava.. e az nqma smisul da se prava na dobra i primerna

V1k1tYyY
09-26-2007, 15:23
e ve4e nema go promenqm da se opravq nema se zanimavam s tapaci.. sega hm.. \:D/ vreme e za lov :D :D na mom4eta :) misleh si da buda po dobra po mila i za kvo kakto toi mi kaza seki si hodi s kompaniqta i se durji taka kakto si re6ava.. e az nqma smisul da se prava na dobra i primerna

EEE otkri Amerika =D> a taka momiche,ti stigna do pravilniq izvod,a imenno -Ako si kurve badi kurve dokrai :lol: :lol: :lol: Ebati lele ti si klinichen sluchai...v nachaloto gledah mnogo da ne te sadq,ama sa bate s poslednite si izkazvaniq me vkara v tush ! :lol: abe ostai ti nemash opraviq hodi si pri koi beshe i az ne pomnq..i se kefi,ako mojesh ! :D i mislq ch eveche nqa nujda o t comment po taa tema,i bez tfa tupa!

GregoryHouse
09-26-2007, 15:26
Гейм Оувър...не бях виждал по голям ретард от теб...всъщност има един който много се доближава до теб но ти го водиш...

Ypotrebena
09-26-2007, 15:40
xaax e ok kvo se o4akva6e da naprava toi mi razpravq 4e ve4e nqmal 4uvstva kum men az kvo da seda i da pla4a li :smt011 :smt011 e sa vednaga.. i a be nemoga da razbera koe tolko vi drazni.. koe 4e kato edno mom4e me zareje ili az nego zareja si namiram drugo emi kvo da prava ?? Verno q mi kajete koe tolko mn vi drazni??

V1k1tYyY
09-26-2007, 16:25
xaax e ok kvo se o4akva6e da naprava toi mi razpravq 4e ve4e nqmal 4uvstva kum men az kvo da seda i da pla4a li :smt011 :smt011 e sa vednaga.. i a be nemoga da razbera koe tolko vi drazni.. koe 4e kato edno mom4e me zareje ili az nego zareja si namiram drugo emi kvo da prava ?? Verno q mi kajete koe tolko mn vi drazni??

vednaga shte ti otgovorq!tova che ne vlagash nishto v nito edna hmmm..vrazka,makar che tfa ne e tochnata duma!ti razigravash momchetata s koito hodish,kato vijdash,che te istinski te haresvat..darjanieto ti e dolnoprobno i tochno zaradi takiva kato teb mnenieto na momchetata z amomichetata naposledyk se e razvalilo!mojesh da badet tarsena i haresvana ot momchetata i bez da se darjish leko i dolnoprobno!Probvai :wink:

Ypotrebena
09-26-2007, 16:30
4akai be koi e kazal 4e se durja leko i dolnoprobno To az ako se durjah taka dali nqkoe mom4e 6te6e da se vliubi v men? Ne mislq taka emi da ne vlagam ni6to vuv vruzkite si za6toto 2-puti vlojih i 2-ta puti bqh s razbito surce.. taka 4e nqma smisul az ne davam nekfi povodi na mom4etata da se vliubvat v men prosto se durja milo s tqh az ne sum kazala na nikoi 4e go obi4am

MeGiTyY
09-26-2007, 17:14
basi horata :smt012 :smt012

find_m3
09-26-2007, 17:51
пахах отряза го ,щото е смъкнат? :smt005 еми прати ми го на мен :P

Ypotrebena
09-26-2007, 17:54
emi dobrem :D :D podarqvam ti go :-D :-D :-D

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-26-2007, 18:59
a be macka da ne ti puka az sum sushtata i kvo seki si e prednazna4en za ne6to kakto edna fr vika nie sme rodeni da razbiva mujkite surca taka 4e da ne ti puka ima vreme koga da se vliubvame :-D :-D

alkobalko
09-26-2007, 19:09
Доста време си го разигравала. Момчето е наранено от поведението ти. Опитай се да го накараш да се видите и лично си изяснете положението. Ако той наистина все още те харесва може би нещата между вас ще се получат.

Ypotrebena
09-26-2007, 19:22
em ve4e neiskam.. nie si govorihme mn dulgo vreme i se razbrahme prekaleno razlichni sme za da ima ne6to m/u nas :-D :-D

sLaDkA_GrEsHkA
09-26-2007, 22:20
xaxa той няма цял живот за тебе да се облича дал ти е каквото си поискала ти пак си била недоволна.... направо може да се каже че е тъпак щом ти е обърнал внимание..... или просто е бил заблуден

sLaDkA_GrEsHkA
09-26-2007, 22:25
xaxa той няма цял живот за тебе да се облича дал ти е каквото си поискала ти пак си била недоволна.... направо може да се каже че е тъпак щом ти е обърнал внимание..... или просто е бил заблуден

Philosopher
09-27-2007, 06:32
Както каза Хаус, или там кой беше, някой ще мине през теб и ще те промени напълно... това момче, ако е достатъчно умно, никога няма да бъде с теб. Може и да страдаш от това, но се замисли дали пък случайно не си си заслужила такова отношение? Малка си още, като станеш на повечко годинки ще осъзнаеш истинските ценност в живота!

Ypotrebena
09-27-2007, 09:12
emi sigurno e taka emi SHTE MINE PREZ MENE :D :D to taka li se minava be emi ne se znae dali 6e ima takuf i da se promena napulno :-k ne vqrvam :smt005 Malka malka ma golemi ne6ta znae puphaxhxahpaxhp liglaaa.. haha em sigurno e umen neznam da se opravq .. ve4e mi e se taq.. daje v4era mi razpravq 4e nikoga ne bilo mu pukalo za mene prosto iskal toi i negovite fr da vidat dali 6tql da trugne s mene i nekfi takifa axhpaxhpxahpxa

strawberry
09-27-2007, 10:20
Po tova koeto 4eta predpolagam 4e sme na edna i sy6ta vyzrast. :P i spored mene si nameri nqkoi koito da ti xaresva kak se obli4a i su6to taka i ot vytre.A vie umnici takiva nedeite da vikate ligla i ne znam si kvo 6tot razli4nite stilove na obli4ane govorqt nai malko za razli4iq v muzikata a ot tam i v mantaliteta dyrjanieto i vs ostanalo.A toq pi4 dori da si promeni drexite vytre6no pak 6te si ostane sy6tiq pone spored mene de i pak nqma da go xaresva6 istinski a samo zaradi vyn6niq vid

sLaDkA_GrEsHkA
09-27-2007, 10:28
imai predvid 4e ne seki 6e si promeni stila na obli4ane zaradi nekfo momi4e...

Ypotrebena
09-27-2007, 10:38
strawberry eto e nai lesno gadje da si nameri6 ama ... ponqkoga prosto ne se 4uvstva Ok s nqkoe mom4e :smt016 :smt016 mi to4no taka :) ima zna4enie stila :) xaax 1 4ovek da me za6titi (partY)
Sladka greshka ahpaxhax az ne sum "nekfo momi4e" xaxa moje da sum bila pove4e za nego :D :D a i razbiram smuknat e Ok ama pone da be6e nekuf sportist smisul basketbolist a toi skater li kuf e tam xaax detcki rabota treva 6e mi pu6at xaxaxa kato iska6 se otreje6 ima amfeti (nice) :-D :-D

sLaDkA_GrEsHkA
09-27-2007, 10:53
точно тва имах предвид, щом си е сменил дрехите заради тебе не си му била безразлична

monityY
09-27-2007, 11:01
лелеле.. 4ета...4ета ... и си викам тфа моми4е се нуждае спе6но от лекар(за препоръ4ване психятър)това 4е стиловете са разли4ни не зна4и ни6то,нали знае6,противоположията се шривли4ат пове4е...и това 4е е скейтър кфо?да не би фе6ъните(курвите,курварите) да са не6то по добро?абе моляти се.. я се осъзнай...като си намери6 някой с тфойте изисквания,той 6те е то4но като тебе,6е върти по 5-6 моми4ета,6е е някой разгонен лиглио.. макар 4е съм 4алгарка.. знам 4е 4алгарите не са свестни а не струват,така4е по добре да си намери6 някой свестен,било то скейтър,метъл,смъкнат,брей ър...съ6тност като се замисля не заслужава6 и такъв.. мноо яко си наранила мом4ето,кфо о4аква6 като му каже6 4е го оби4а6,веднага да тръгне след теб ли?той е разбрал 6то за стока си,и добре 4е се е осъзнал,макар 4е е малко късно ве4е.. не ти наистина не осъзнава6 какво си му при4инила...намери си 4алгар,фе6ън,ходи по амори6тата,еби се,напивай се...и си въобразявай 4е си влюбена,ти наистина си голям ЕГОИСТ! просто по голямо курве не бях сре6тала... не мога да намеря подходя6ти думи за това какво мисля за тебе... драйфа ми се от хора като тебе.. за съжаление стават все пове4е такива! :smt078

Ypotrebena
09-27-2007, 11:07
emi eto 4e az ne haresvam protivopolojnostite :smt009 emi da moje i liglio da bude i kvo kato e s pove4e ot 1-na tfa e po qko :-D kakto i az moje da sum s pove4e otvorena vruzka :mrgreen: i si4ki sa dovolni sujalqvam 4e toi se e bil vliubil v men misleh si 4e izpitvam ne6to kum nego.. no po dobre da ne misla za nego :smt012 e az kato go popitah dali sum go naranila toi kaza NE taka 4e ni6to ne sum mu napravila :) pitah go dali me e obi4al i za tfa 4e se durjah gadno s nego zabolqlo li go e i toi kaza 4e ne mu e pukalo taka 4e :-D si4ko e Ok xaxa Az Koga hodeh v Am0r puxahhxa beh 6 7 klas :D :D 8 klas posledno bqh tam xaxaxa ta az ne prava ni6to kurvensko be moito momi4e ne se eba ... kato razprana :D em taka e stavame pove4e uphxsahahuhuhaxu e koe mu e lo6oto na toq stil primerno ?? tfa e tupo da se spori de seki si izbira kak da se obli4a i kak da se durji :-D e az izbiram tozi na4in hm.. po to4no toi izbra men xaxa

V1k1tYyY
09-27-2007, 11:12
emi eto 4e az ne haresvam protivopolojnostite :smt009 emi da moje i liglio da bude i kvo kato e s pove4e ot 1-na tfa e po qko :-D kakto i az moje da sum s pove4e otvorena vruzka :mrgreen: i si4ki sa dovolni sujalqvam 4e toi se e bil vliubil v men misleh si 4e izpitvam ne6to kum nego.. no po dobre da ne misla za nego :smt012 e az kato go popitah dali sum go naranila toi kaza NE taka 4e ni6to ne sum mu napravila :) pitah go dali me e obi4al i za tfa 4e se durjah gadno s nego zabolqlo li go e i toi kaza 4e ne mu e pukalo taka 4e :-D si4ko e Ok xaxa Az Koga hodeh v Am0r puxahhxa beh 6 7 klas :D :D 8 klas posledno bqh tam xaxaxa ta az ne prava ni6to kurvensko be moito momi4e ne se e** ... kato razprana :D em taka e stavame pove4e uphxsahahuhuhaxu e koe mu e lo6oto na toq stil primerno ?? tfa e tupo da se spori de seki si izbira kak da se obli4a i kak da se durji :-D e az izbiram tozi na4in hm.. po to4no toi izbra men xaxa

Momiche,prosto spri po-dobre zashtoto samo se izlagash!!!ne go li osazna weche?temata be6e za da ti dadem sawet,naorawihme go,a ti prodaljawash da pishesh abs bezsmisleno!Hodi i si gledai jiwota,koito,ako mislish,che nie interesen,mnogo greshish!nikoi ne iska da ti slusha avtobiografiqta i nikoi ne se interesuwa s koe momche si w momenta!Otgoworihme ti na waprosa koito be6e postawen w temata i krai!kfo poweche iskash!edinstwenoto,koeto postiga6 w momenta e da se izlagash

asinkaa
09-27-2007, 11:15
аХъъ... мисля,че ти наистина си празна отвътре...На тоя свят човек трябва да знае за какво живее.Повече не коментирам... :smt011 [/img]

monityY
09-27-2007, 11:22
emi eto 4e az ne haresvam protivopolojnostite :smt009 emi da moje i liglio da bude i kvo kato e s pove4e ot 1-na tfa e po qko :-D kakto i az moje da sum s pove4e otvorena vruzka :mrgreen: i si4ki sa dovolni sujalqvam 4e toi se e bil vliubil v men misleh si 4e izpitvam ne6to kum nego.. no po dobre da ne misla za nego :smt012 e az kato go popitah dali sum go naranila toi kaza NE taka 4e ni6to ne sum mu napravila :) pitah go dali me e obi4al i za tfa 4e se durjah gadno s nego zabolqlo li go e i toi kaza 4e ne mu e pukalo taka 4e :-D si4ko e Ok xaxa Az Koga hodeh v Am0r puxahhxa beh 6 7 klas :D :D 8 klas posledno bqh tam xaxaxa ta az ne prava ni6to kurvensko be moito momi4e ne se e** ... kato razprana :D em taka e stavame pove4e uphxsahahuhuhaxu e koe mu e lo6oto na toq stil primerno ?? tfa e tupo da se spori de seki si izbira kak da se obli4a i kak da se durji :-D e az izbiram tozi na4in hm.. po to4no toi izbra men xaxa

Momiche,prosto spri po-dobre zashtoto samo se izlagash!!!ne go li osazna weche?temata be6e za da ti dadem sawet,naorawihme go,a ti prodaljawash da pishesh abs bezsmisleno!Hodi i si gledai jiwota,koito,ako mislish,che nie interesen,mnogo greshish!nikoi ne iska da ti slusha avtobiografiqta i nikoi ne se interesuwa s koe momche si w momenta!Otgoworihme ti na waprosa koito be6e postawen w temata i krai!kfo poweche iskash!edinstwenoto,koeto postiga6 w momenta e da se izlagash =D> еваларка маце... абе гейм оувър бой или кфато си там,кфо хубаво има с тфа некой фе6ън курвар да ходи с няколко?не съ6тност кфо ли питам.. 4естно да си призная по малка съм от тебе но разбиранията ми за любовта и "връзките"са много по разли4ни и отговорни,каква 6те да е тая връзка като ти му кръ6ка6 и той на тебе?това 4е не ходи6 в амор ни6то не зна4и.. има други дискотеки,не е само тя.. а и това 4е не ходи6 няма да те промени,остава7 си съ6тата без4увственна лигла,наистина вземи се вслу6ай в съветите ни,6тото някой ден 6те съжалява6 гор4иво,колкото и да ти е сме6ни4ко са :mrgreen: !!! мом4ето естесвено 4е 6те ти каже 4е не е наранен.. ти какво о4аква6? :shock: "мило,толкова те оби4кам,незнае6 колко ме нарани... искам да сме заедно,колкото и разли4ни да сме...." НЕ ТОЙ ИМА ДОСТОЙНСВТО... изоб6то знае6 ли какво зна4и тфа ма?лелеле адски си тъпа... ако има6е поне един грам мозък 6те6е сама да осъзнае6 4е си го наранила,макар 4е той не признава (За което евала му праа)той те е ОБИ4АЛ бе,ама ти и любов незнае6 кфо е.. един път каже6 4е го оби4а6,после не.. ако го оби4а6е изоб6то няма6е да ти пука за стила му на обли4ане.......ОФФФфФФфФФф лЕЛЕЛЕ побърва6 ме 4есно! голяма лигла си,просто наистина се ИЗЛАГА6! ---> туй отдолу може6 да го про4ете6,дано ти е от полза,и плс не пускай пове4е безсмислени постове,просто си уникално тъпа "горката" :smt009


"(...) Човешкото достойнство е вътрешното и в същото време социално право на ценност и зачитане, което принадлежи на човека заради него самия. Човешкото достойнство е присъщо на всеки човек и е неделимо от него. То се притежава и от неродения, както и от вече мъртвия човек. Зачитането на човешкото достойнство означава, че държавата трябва да забранява всичко, което накърнява човешкото достойнство. По този начин тя трябва да уважава човека като личност, не трябва да го превръща в обект на разположение за държавни дейности, както и да злоупотребява с него като средство за постигане на дадена цел. Защитата на човешкото достойнство означава, че държавата трябва да прави всичко, за да противодейства - дори чрез трета страна - срещу накърняванията на човешкото достойнство (...)."

monityY
09-27-2007, 11:27
саму дето в слу4ая давам пример с държавата,ама стискам палци да схване6 не6то!

sladkish_14
09-27-2007, 11:29
ма ти верно си разглезена лигли4ка,или по то4но Курветина!едно мом4е или ти харесва или не,така ли избира6 мом4етата?по на4ина на обли4ане?о4евидно да,наиситна си мнооогоо зле,с основание те е зарязало гаджето,с основание и сега Х неиска да се видите,и не ти отговаря,ти си го разигравала толкова време,и накрая за ни6то,мом4ето си е сменило и стила на обли4ане заради тебе и ти пак недоволната незнае6 какво иска6,еми сега го загуби,кефи се!и друг път да ти е за урок!

+Това щом си обещала да се видите,ЗАЩО пак си хвана приятел :smt011 Егати..

Ypotrebena
09-27-2007, 11:48
e uspokoite se be yhladete strastite xaxaax kvo mi se karat :roll: :roll: monityy znam dosta ne6ta za liubofta i vruzkite.. pove4e ot teb no su6to razbrah 4e nqma smisul da obi4am nqkoi i posle da pla4a po cql den da ne izlizam ot nas i da mi e adski zle .. za kfo katy moje da se zapavlqvam .. da moje bi ve4e sum prazna ot vutre i ne use6tam ni6to no tfa e realnosta
prosto taka se slu4i .. kakto edno mom4e me zarqza koeto mi razbi surceto i mi kaza "sori mili4ka situaciqta e takava i az nemoga da buda s teb" daa tfa da ti go kaja nqkoi s koito si bil 9 meseca ](*,) dali sled tfa 6e mi puka za nqkoi?? :-k Nemislq taka Da predi ne bqh takava predi bqh super mila i dobra.. i za kakvo.. da mi razbivat surceto li xaaxxa Ne MErSI !!! ok moje da mi vikate tam kurva ili kvot i da e.. no ne si4ko e rozovo :-D

monityY
09-27-2007, 11:52
e uspokoite se be yhladete strastite xaxaax kvo mi se karat :roll: :roll: monityy znam dosta ne6ta za liubofta i vruzkite.. pove4e ot teb no su6to razbrah 4e nqma smisul da obi4am nqkoi i posle da pla4a po cql den da ne izlizam ot nas i da mi e adski zle .. za kfo katy moje da se zapavlqvam .. da moje bi ve4e sum prazna ot vutre i ne use6tam ni6to no tfa e realnosta
prosto taka se slu4i .. kakto edno mom4e me zarqza koeto mi razbi surceto i mi kaza "sori mili4ka situaciqta e takava i az nemoga da buda s teb" daa tfa da ti go kaja nqkoi s koito si bil 9 meseca ](*,) dali sled tfa 6e mi puka za nqkoi?? :-k Nemislq taka Da predi ne bqh takava predi bqh super mila i dobra.. i za kakvo.. da mi razbivat surceto li xaaxxa Ne MErSI !!! ok moje da mi vikate tam k***a ili kvot i da e.. no ne si4ko e rozovo :-D "знаела пове4е от мен за любовта и връзките" :smt005 :-& =; моляти се не ме карай да се смея,ти показа ве4е колко разбира6 от "любов"

`Death`Whore``
09-27-2007, 11:54
Да, курва си. И си отвратителен човек, след като нараняваш хората. А си и тъпа, защото след като те наранят, решаваш, че ти трябва да нараняваш.

Erica
09-27-2007, 12:17
Към авторката :!: :arrow: Много филми гледаш девойче....,от всичко написано аз с това впечетление останах...,е сори ама ако си мислиш,че си интересна- не си :!:
Посмяхме се,благодарим за което...,ама сега иди си вземи един студен душ...белким излезеш за малко от филма в който си се вкарала....

sLaDkA_GrEsHkA
09-27-2007, 12:25
леле вие сте луди да и обръщате толкова внимание :smt005 :smt005 :smt005

GregoryHouse
09-27-2007, 12:33
Ебах го 6 страници за тъпотийте на тая...момичето просто искаше да си поспори,а не искаше съвет щото всичките съвети ги отхвърли...

V1k1tYyY
09-27-2007, 12:49
Ебах го 6 страници за тъпотийте на тая...момичето просто искаше да си поспори,а не искаше съвет щото всичките съвети ги отхвърли...

Tochno :!: Obache kato widish edno takowa hmmmm..tapo sashtestwo prosto ne mojesh da ostanesh bezrazlichen!ama werno tq si postigna twa det iskashe,absolutno bezpredmetno she e da prodaljawame da komentirame :D

N0_feAR
09-27-2007, 12:53
мале какви глупости прочетох... Как можеш да накараш един човек да си промени стила на обличане заради мнението на приятелите ти и на всичкото отгоре му даваш празни надежди. Еми казвам ти го директно - лигла си. Не можеш така да си играеш с хората. Човек обича ( харесва ) някого не само заради дрешките които носи. Баси, човек, много ме ядоса. Еми той например ако не харесва коланчето ти и розовите ти маратонки как ще реагираш ако ти каже" Ами махни тоя колан и спри да носиш розово и тогава може да си помисля дали ще се получи нещо между нас" Абе.....много зле, тъпа работа
пп:сори ако съм те обидила но това е истината

Ypotrebena
09-27-2007, 13:46
puxahaxhxah pone me zabavlqvate na maX no 100% 4e pove4eto to vas nqma da govorat tolkova smelo axax puk kamoli da me obijdat ako ne e po po skype 4at ili forum v slu4aq :smt005 :smt005 :smt005 e sa neznam koi ot vas kaza fuf nekfi filmi se fkarvam emi mama mu stara :D nemoga da izlqza ot teh be upahxphaxhpax da iskah suveti no ve4e mi e se taq mda i nqkoi kaza 4e iskam da posporim mi da za6to nE :) xaxa LigLa sUm I Kfo??

`Death`Whore``
09-27-2007, 13:53
Аз ще ти го кажа и в очите.

Ypotrebena
09-27-2007, 13:58
em ok aiDE!! :roll: :roll: sa da ne kaje6 4e si na 30 :D :D

Ypotrebena
09-27-2007, 20:08
eee shto ne me zabavlqvate ve4e be :-k :smt010

sLaDkA_GrEsHkA
09-28-2007, 09:47
xaxa лигло гарантирам ти, че ако те засека някъде само ш'ти шибна един шамар да се осъзнаеш малко....

MoHuTo
09-28-2007, 09:54
По-добре остави момчето намира, ти сама не знаеш какво искаш...а и дори да тръгнеш с него предполагам какво ще стане...ще се зарибяваш пак с още двама-трима...тъй че няма смисъл...заеби лигавщината и може и да излезе човек от тебе...тръгнала на него да казва да се променя..емчи първо погледни себе си...божке божке.. #-o

`Death`Whore``
09-28-2007, 10:37
em ok aiDE!! :roll: :roll: sa da ne kaje6 4e si na 30 :D :D
Не съм на 30, не съм културистка и няма да повикам гаджето си или приятел да ме пази. Какво "айде"? Да не мислиш, че ще се занимавам да се срещам с някаква пикла само за да И докажа, че мога да И кажа в очите каква е? Подценяваш ме.

Ypotrebena
09-28-2007, 13:18
kakto gospojata mi po nemski vika AMA TI I GADJE LI SI IMASH?? xaxaxa e to ostava6e da gi vikne6 emi sigurno ne ninam moje i da se zanimavash s nekfa pikla xaax otkude da te znam :D :D

`Death`Whore``
09-28-2007, 13:21
Престани да си показваш глупостта.

HePeAJIeH
09-28-2007, 13:36
Може ли да попитам на колко години си??? Няма значение-ти си тъпа курва-мъжеизползвачка и заслужаваш разтрел Приятно изкарване на стрелбището :smt006 :-D

Ypotrebena
09-28-2007, 13:42
mi neiskam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D :-D :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt008 :smt008

kael
09-28-2007, 13:55
mi neiskam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D :-D :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt008 :smt008 kуха си като продънена лейка

Ypotrebena
09-28-2007, 14:26
gledam ot tebe be "hybaveco" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

kael
09-28-2007, 14:28
gledam ot tebe be "hybaveco" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Само тфа ли можа да излислиш - щом съм си сложил снимката явно имам достатъчно голямо самочувствие ... ни моиш ма засиегна ва с други думи ...

Ypotrebena
09-28-2007, 14:33
e to nqma lo6o da ima6 samo4uvstvie :-D to ako nema6e tre6e ti se smeem mda samo tfa moga da izmislq pff deba tree zema se boqdisam nekuf drug cvqt :-k :-k

BuBi008
09-28-2007, 14:43
Skupa moq neznam na kolko godinki si no opredeleno ne ti davam mnogo. Ne moga da razbera kade si trugnala liubov da vurtish kato ti vse oshte neznaesh na koi svqt se namirash i neznaesh koe e vajno v jivota i koe ne. Ti opredelno ne zaslujavash liubovta na tova momche i lichno ako az bqh na negovo mqsto bih ti bila dva shamara i shtqh da ti teglq edna maina i gotovo. Shte e dobre ako se osuznaesh che jivota ne e smao drehi i pari i nqma kakvo da obvinqvash roditelite ti te horata se buhtqt za tebe ne za nqkoi dryg..... napravi si smetka i ovajavai horata koito teb te ovajavat naistina a ne da te v"hubavi " dreshki a ne s kecove.

Ypotrebena
09-28-2007, 14:52
em na 16 sum skypa moq :) \:D/ mi i az neznam nakude sum trugnala pff kude otivam be ninam i az nekUde em koe e vajno mom4etata xixi i flirtovete hm.. i diskotekite i mmm... drugo aa pieneto xaxa zabivkite aaa drehite em daskaloto xaxa i thiS em az ve4e go otebah toq sme6nik :D :D sa SuM na DruGa FaZa em pls neznae6 kak stoqt ne6tata s na6te 6ot ne e tolkova hubavo emi za men i za brat mi 6e rabotqt ama povqrvai mi ne stiga po cel den da gi nqma i da ne si sedat f bG i navun kato izlezem na nekoi fr kum 1 2 tehnite im zvunkat are pribirai se a na mene nikoi e taka .. ama se taq de :smt011 :smt011

Phenomenon
09-28-2007, 14:55
Ти си тъпа,егоцентрична,разглезе на курва.Вече 7 страници ти го обяснява целия форум това...смали си малко самочувствието а ?

ПП: А..забравих и материалистична селянка.

kael
09-28-2007, 14:55
*мрънка си нещо от сорта на* деградацията на поколенията......

lyly_lili
09-28-2007, 15:04
:-D :-D :-D :-D samo moga ti kaja ZLEX.. :-D :-D

V1k1tYyY
09-28-2007, 15:12
gledam ot tebe be "hybaveco" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Kfo mu ima na momcheto bre :D Kakto i da e ae stiga si plqmpala nikoi ne izgarq ot jelanie da ti slusha glupostite..Hmmm..a tfa che si na 16..mi mnoo me samnqwa ama karai..ako si na 16 to na4i si leko bawnorazwiwashta se :mrgreen: Iam chuwstwoto che si padash leko mazohistche i ti dostawq udowolstwie da te narichat kurwa,ili prosto ne se strahuwash ot istinata!Na sichki tuka im pisna ot glupostite ti taka che proqwi blagorazumieto da spresh da se izlagash,shoto tochno towa prawish oshte ot parviq si komentar :!:

Ypotrebena
09-28-2007, 15:17
xxaaxaxa em omuji se za nego togava axhxahaxha em na 16 sum 91 sum ;) 10 klas sum aa iuli mesec gi naprvih :) ne sum kurva ili ni6to takova az sum skromno i srmajelivo momi4e axppuaxxhihxhxixahxauhxahuxuhxa deba a be ima li nekfi lekarstva za lignqta ?? AKo ima kajete da si kupa :-D :-D tfa mi e problema mn sum ligava daje i nika u skype mi e liglaa pff lele beznadejden slu4ai sam xaaxax :-D :-D

Phenomenon
09-28-2007, 15:18
Мамка му колко е тъпа и дори не го осъзнава о.О

Ypotrebena
09-28-2007, 15:24
dA prAv si MaMkA mu deBa ovCaatA xaax Mn me DrAзНИ a teBe aRe da Q PreBIiME xaaxxa

FoReVeR_YoUnG
09-28-2007, 15:27
Много си проста... Нищо лично... :roll:

Phenomenon
09-28-2007, 15:28
Млъкни ма...не говоря на тебе.

Ypotrebena
09-28-2007, 15:28
xaxxa daaa Nито Мe Znaqt NiTo Me POZnaVat ama Sum bila pRoSta axxahaxh pr0st0 sYm qk0 ligAva be HoRa i sA treEE prODuljIte Da me ZaBavlqvAte POne 2 4asa DoKAto IlqZaa NaVunK TaKA 4e zapO4vaIte

Insomnya
09-28-2007, 16:45
Слушаи кво бе курво ако те набарам ш`ти блъскам главата в бордюра до като не получиш мозъчно сътресение и не пукнеш и без това накрая всички ще са доволни и на Земята ще има 1 боклук по-малко тоест Ти.
Просто се чудя как може да има толкова тъпо и разлезено същество каквото си ти :smt017
То и аз да ти бях родител и аз щях да бягам извън БГ за да не гледам каква глупост като теб съм създал,но съм сигурен че или си създадена по някаква голяма грешка и на баща ти си вика "Да се бях изхвърлил в мивката по-добре!"
И спри с тъпите си мнения не разбра ли че не си интересна на никой?

По-темата: Sexita ще те .... :smt016 :-D

Insomnya
09-28-2007, 16:47
Извинявам се за многото правописни грешки в първия ми пост,но това копеле така ме раздразни....

sLaDkA_GrEsHkA
09-28-2007, 18:48
живи да сте млъкнете...... тфа нещо не заслужава внимание така само й доставята удоволствие :!:

Ypotrebena
09-28-2007, 19:18
A iskam da se izvina na si4ki 4e vi zanimavah s gluposti ili 4e si ligaveh i se durjah GLUPAVO i tupo !! Takava sum po to4no bqh ne sum se promenila za nqkolko 4asa ako tfa 6te kajete prosto s te4enie na vremeto tuka prosto se ligaveh taka 4e SUJALQVAM durjah se super nadmenno i ligavo i neznam o6te kakvo li ne tazi ve4er vidqh mnogo ne6ta i razbrah mnogo istini taka 4e sujalqvam nadqvam se da go pro4etete!!

ana_sladurana
09-29-2007, 14:51
ei gospojice!mai v teb e problema ne v nego!ne moje da go razigrava6 taka i posle 4ak kato si zarqzana da go tarsi6!ne staaa taka moito momi4e!a ti na kolko godini si?

GregoryHouse
09-29-2007, 14:53
НЯМА ЛИ МОДОВЕ ДА ЛОКНАТ ТАЯ ТЕМА ЩОТ СТАНА СПАМ ?!

BuBi008
09-29-2007, 16:37
em na 16 sum skypa moq :) \:D/ mi i az neznam nakude sum trugnala pff kude otivam be ninam i az nekUde em koe e vajno mom4etata xixi i flirtovete hm.. i diskotekite i mmm... drugo aa pieneto xaxa zabivkite aaa drehite em daskaloto xaxa i thiS em az ve4e go otebah toq sme6nik :D :D sa SuM na DruGa FaZa em pls neznae6 kak stoqt ne6tata s na6te 6ot ne e tolkova hubavo emi za men i za brat mi 6e rabotqt ama povqrvai mi ne stiga po cel den da gi nqma i da ne si sedat f bG i navun kato izlezem na nekoi fr kum 1 2 tehnite im zvunkat are pribirai se a na mene nikoi e taka .. ama se taq de :smt011 :smt011

Roditelite ti predpolagam sa svestni hora no veche gi sajalqvam sled kato imat takove dete. I mejdu drugoto tazi lipsa na roditeli bi trqbvalo da te pravi malko po otgovorna zashtoto bukvalno trqbva da se grijish za sebe si. I kakvo ot tova che gi nqma postoqnno i nqma koi da ti seobadi mi obadi im se ti kakvo samo mrunkash ne si edinstvenata koqto ne vijda roitelite si tolkova chesto... I kakvo kato si na 16 i az sym na 16 ama akyl na teb ti davam nai mnogo za 12 godihsna .Abe izobshto zashto se zanimavam da ti obqsnqvam neshto kato ti nqma da go razberesh zashtoto tolkova i akyl imash v taq kuha glava .