PDA

View Full Version : Искам съвет PLS



saoco
09-28-2007, 08:46
Здравейте ! Трябват ми съвети,защото нз какво да правя.Нарочно не пускам темата в секс,защото повече са замесени чувствата.Ходя с едно момче,което много ме обича,но аз ако се запитам дали мога без него-мога и това ме притеснява,защото аз си мислех,че го обичам,харесва ми да съм с него и т.н.,но ест. се стигна и до темата за секса и аз се съгласих ест.,имах голямо желание доста време,но тази сутрин се събудих с мисълта... не го искам сега и не с него,1 той не ми дава сигурността,от която имам нужда,2.много е повърхностен на тази тема...Има и друго момче,но на км-и разстояние от мен,което познавам отпреди да тръгна със сегашното си гадже,с него сме изхабили почти всички теми за секса(той е девствен като мен) и си мисля,че с него го искам и се чудя дали да изчакам докато се срещна с него,защото няма да се замисля дали искам да съм с това момче,защото искам.До тук добре,но как да кажа на гаджето си,че не искам да спя с него,като му бях казала,че той е всичко за мен,че ще направя всичко,но тогава бях заслепена.Той ще ме разбере погрешно и ще реши че не го обичам,а не е така.Решила съм да говоря с него,но ме е страх да не го загубя,ясно ми е,че ако го загубя не е за мен човекът,но той ме обича и много ще страда,в това съм сигурна,не съм човек който наранява и за това също ме е страх да му го кажа в очите,нз от къде да започна,какво да му кажа и КАК да му го кажа.Много пъти са го лъгали и не искам да съм поредната,която ще го излъже.Готова съм и на саможертва и да не му казвам нищо,но не става и да лъжа.Помогнете ми,защото нз какво да направя.
Много ще съм ви благодарна

09-28-2007, 08:53
sedni i pomisli naistina nad chuvstvata si kam tova momche/gadjeto/.... hem kazvash che mojesh bez nego .. hem kazvash che go obichash a v sashtoto vreme ne iskash da mu se otdadesh .... pomisli si i ako naistina mojesh bez nego i ne go obichash po dobre mu go kaji ... po-dobre da go zaboli sega otkolkoto posle kogato razbere che si go lagala dalgo vreme

thematrix
09-28-2007, 09:09
ami po dobre e nainstina da pomisli6 mn dobre vyrhu tova koi iska6 ot dvamata i govori s sega6noto si gadje nqma kak da nego narani6 po 1 ili drug na4ini da skysa6 s nego 6e go narani6 i kato se stigne do tova da te sabli4a kato mu otkaje6 pak 6te go narani6 tei4e.... toi ako e 4ovek 6te te razbere i 6te ti pojelae uspeh i ako naistina te obi4a bi te 4akam izvestno vreme az pone taka praq.... kato gadjeto mi haresva drug

sasha_90
09-28-2007, 09:12
Поговори с него и му кажи какво мислиш.Колкото и да го нараниш поне бъди искрена с него.

gPa3HuTeJl
09-28-2007, 09:13
Фани си намери някой с по-голям сексуален опит... че и двамата как сте девствени... няма да усетите тр1пката от секс-а ... :smt005

Presley
09-28-2007, 09:19
Ами ако му кажеш истината в очите,няма да си поредната която го е иэлъгала.Но те съветвам първо насйтина да седнеш и да си помислиш какво точно искаш,эащото може после да съжалиш эа деиствията си.Не бъде предубедена.Пък и секса може да иэчака.Просто иэбери един от двамата.Ако имаш чувства към сегашният си приятел,остани с него.Кажи му ,че искаш да почакате,че не си готова..ако и той си те обичка,ще те раэбере.Но не прибърэвай.Ако пък прецениш ,че не искаш да продължавате,просто му го кажи в очите,беэ овъртания.

flowerlina
09-28-2007, 09:20
Поговори с него и му кажи какво мислиш.Колкото и да го нараниш поне бъди искрена с него.
\:D/

saoco
09-28-2007, 09:26
Мерси много на всички.Наистина мислех,но просто сама не мога да разбера и себе си и за това писах и ви помолих за съвет,защото нз какво да правя.Естествено аз най-добре трябва да съм наясно с чувствата си,но явно ми трябва време.Наистина многа ви благодаря :)

thematrix
09-28-2007, 09:36
Мерси много на всички.Наистина мислех,но просто сама не мога да разбера и себе си и за това писах и ви помолих за съвет,защото нз какво да правя.Естествено аз най-добре трябва да съм наясно с чувствата си,но явно ми трябва време.Наистина многа ви благодаря :) ami nqma problem stiga da sme ti pomognali.... tova e nai vajnoto da ti pomognem dano postypi6 pravilno i nikoi da nee mn naranen 6oto se 6e ima naranen ot taq situaciq....

sentient_
09-28-2007, 09:37
Az puk 6te ti kaja 4e sega moje bi si misli6 4e moje6 bez nego, za6toto kakto kazva6 toi te obi4a predpolagam ste 4esto zaedno. Ne use6ta6 nqkakva lipsa ot nego svikanala si... No po4ti sum sigurna 4e ako ne ste zaedno sedmica... dve. 6te razbere6 4e vsu6tnost ne moje6 bez nego, bez 4uvstvata kum teb. Ne sudi po tova 4e 6tom ne moje da govori za seks edva li ne nqma da ti e hubavo s nego ili ne6to ot sorta. ne mislq 4e 6te ti e po hubavo s koito i da e bilo. Ako go napravi6 s drugoto mom4e samo za6toto s nego ste si govoreli pove4e za seksa mi se vijda glupavo... no se pak ti si re6ava6

xXxScreamxXx
09-28-2007, 09:40
obqsni mu si4ko ::: ::: ::: ..............

saoco
09-28-2007, 09:55
Az puk 6te ti kaja 4e sega moje bi si misli6 4e moje6 bez nego, za6toto kakto kazva6 toi te obi4a predpolagam ste 4esto zaedno. Ne use6ta6 nqkakva lipsa ot nego svikanala si... No po4ti sum sigurna 4e ako ne ste zaedno sedmica... dve. 6te razbere6 4e vsu6tnost ne moje6 bez nego, bez 4uvstvata kum teb. Ne sudi po tova 4e 6tom ne moje da govori za seks edva li ne nqma da ti e hubavo s nego ili ne6to ot sorta. ne mislq 4e 6te ti e po hubavo s koito i da e bilo. Ako go napravi6 s drugoto mom4e samo za6toto s nego ste si govoreli pove4e za seksa mi se vijda glupavo... no se pak ti si re6ava6

tochno tova mi trqbvashe,tuk namerih i "+" i "-"
:arrow: s nego se vijdame mnogo rqdko,naskoro zapochnahme za 15 min na den prez vecherta,predi sme si bili i po 1 h i po 2,imalo e i celi dni,no te sa rqdkost.
:arrow: "Ne sudi po tova 6tom ne moje da govori za seks edva li ne nqma da ti e hubavo s nego ili ne6to ot sorta."- Ti si adski prava ;) Osuznah go i 4rez sebe si,az ponqkoga ne moga da govorq za nqkoi ne6ta,no tfa ne znachi,che ne gi pravq dobre... Prosto samo tezi dumi chakah,te mi trqbvaha,mersiii mega mnogo.Kakto i na ostanalite,4e me nakaraha da se zamislq za chuvstvata si,i tova treashe da napravq ;) Abe mnogo vi blagodarq na vsichki.super ste :) ThE^ReApEr moje i da nqma naraneni ;) :) I na teb mersi mnogo :)

ledenakrasota
09-28-2007, 10:08
:shock: :shock: Абе ти знаеш ли въобще какво искаш :?: :!: :?: #-o 8-[

saoco
09-28-2007, 10:11
:shock: :shock: Абе ти знаеш ли въобще какво искаш :?: :!: :?: #-o 8-[

Veche da 8) Estestveno blagodarenie na vsichki tuk :P \:D/

sentient_
09-28-2007, 10:12
Az puk 6te ti kaja 4e sega moje bi si misli6 4e moje6 bez nego, za6toto kakto kazva6 toi te obi4a predpolagam ste 4esto zaedno. Ne use6ta6 nqkakva lipsa ot nego svikanala si... No po4ti sum sigurna 4e ako ne ste zaedno sedmica... dve. 6te razbere6 4e vsu6tnost ne moje6 bez nego, bez 4uvstvata kum teb. Ne sudi po tova 4e 6tom ne moje da govori za seks edva li ne nqma da ti e hubavo s nego ili ne6to ot sorta. ne mislq 4e 6te ti e po hubavo s koito i da e bilo. Ako go napravi6 s drugoto mom4e samo za6toto s nego ste si govoreli pove4e za seksa mi se vijda glupavo... no se pak ti si re6ava6

tochno tova mi trqbvashe,tuk namerih i "+" i "-"
:arrow: s nego se vijdame mnogo rqdko,naskoro zapochnahme za 15 min na den prez vecherta,predi sme si bili i po 1 h i po 2,imalo e i celi
dni,no te sa rqdkost.
:arrow: "Ne sudi po tova 6tom ne moje da govori za seks edva li ne nqma da ti e hubavo s nego ili ne6to ot sorta."- Ti si adski prava ;) Osuznah go i 4rez sebe si,az ponqkoga ne moga da govorq za nqkoi ne6ta,no tfa ne znachi,che ne gi pravq dobre... Prosto samo tezi dumi chakah,te mi trqbvaha,mersiii mega mnogo.Kakto i na ostanalite,4e me nakaraha da se zamislq za chuvstvata si,i tova treashe da napravq ;) Abe mnogo vi blagodarq na vsichki.super ste :) ThE^ReApEr moje i da nqma naraneni ;) :) I na teb mersi mnogo :)
Nadqvam se da si napravi6 nai pravilniq izvod a i 6tom si destvena napravi taka 4e purviq ti put da e krasiv spomen za teb, a mislq 4e tova 6te stane ako go napravi6 s 4ovek koito te obi4a. Uspex :)

sLaDkA_GrEsHkA
09-28-2007, 10:16
а защо мислиш че не трябва да е точно с него ? знам че всеки търси идеалния приятел, но идеални хора няма въпреки всичко...

saoco
09-28-2007, 10:48
sentient_ mersi za vsichko i da znaesh pravilniq vzeh,ostavam s gadjeto si i znam,che go obicham ;)

a sLaDkA_GrEsHkA az prosto namerih idealni(za men),ima svoite nedostatuci est. i znam,che nqma idealni,no te bqha dvama takiva,a izbrah edin ;) Za kakvo da naranqvam gadjeto si,kato moje da ne trugna s tozi ot drug grad,vupreki che ne mi e tolkova bezrazlichen,a i toi shte me razbere sus sigurnost,nqma da izburzvam,vremeto shte pokaje,za sega si ostavam s gadjeto i mislq,4e vzeh nai-pravilnoto reshenie,pone za sega

saoco
09-28-2007, 10:52
+ tova skoro me ochakva ne6to specialno naistina ;) :) a m/udrugoto ДрАзНиТеJI gadjeto mi ima opit za razlika ot drugoto mom4e :D

ledenakrasota
09-28-2007, 11:00
:shock: :shock: Божке :shock: няма ли модератори вече :shock: Пишете на кирилица :-$

koalka
09-28-2007, 17:17
Можеш без него, а го ОБИЧАШ и не искаш да го загубиш?Прочети сама какво си написала и се изясни, защото на мен не ми става много ясно как може да са и двете положения едновременно. :wink:
Иначе се раздели с приятеля ти, това е моя съвет.Не искаш да го направиш с него, едно на ръка, но и не го обичаш, не си сигурна дали имаш чувства.