PDA

View Full Version : Без възбуда при секс?



crs
09-30-2007, 05:45
Искам да попитам...от чист интерес ако момичето не се възбужда при вагинален секс..проблем ли е и как да се възбуди и да получи оргазъм...естествено има си секс..само,че просто няма възбуда и все едно само си го слага. и т.н.? :wink:

peteto89
09-30-2007, 05:55
Искам да попитам...от чист интерес ако момичето не се възбужда при вагинален секс..проблем ли е и как да се възбуди и да получи оргазъм...естествено има си секс..само,че просто няма възбуда и все едно само си го слага. и т.н.? :wink:mi opr e problem tova zna4i mn ne6ta i to ne hubavi... :-k vkarai malko fantaziq v seksa ne samo da se klatite! =P~ ...primerno stimulirane i t.n no si e problem uspeh :wink:

X-taZ
09-30-2007, 06:04
ако няма възбуда.. то ще е мн гаден секс

crs
09-30-2007, 06:40
Искам да попитам...от чист интерес ако момичето не се възбужда при вагинален секс..проблем ли е и как да се възбуди и да получи оргазъм...естествено има си секс..само,че просто няма възбуда и все едно само си го слага. и т.н.? :wink:mi opr e problem tova zna4i mn ne6ta i to ne hubavi... :-k vkarai malko fantaziq v seksa ne samo da se klatite! =P~ ...primerno stimulirane i t.n no si e problem uspeh :wink:

Ами има стимулиране на клитора.и т.н. ама незнам нещо не ме притеснява.. че аз се възбуждам и сексът е много як и възбуждаш при мен докато при нея не.. Ако може да помогнете и да споделите ще съм благодарен :)

inSane_baby
09-30-2007, 06:54
Искам да попитам...от чист интерес ако момичето не се възбужда при вагинален секс..проблем ли е и как да се възбуди и да получи оргазъм...естествено има си секс..само,че просто няма възбуда и все едно само си го слага. и т.н.? :wink:mi opr e problem tova zna4i mn ne6ta i to ne hubavi... :-k vkarai malko fantaziq v seksa ne samo da se klatite! =P~ ...primerno stimulirane i t.n no si e problem uspeh :wink:

Ами има стимулиране на клитора.и т.н. ама незнам нещо не ме притеснява.. че аз се възбуждам и сексът е много як и възбуждаш при мен докато при нея не.. Ако може да помогнете и да споделите ще съм благодарен :)

moje da ti e prekaleno malak ili da i e za parvi pat

marina star
09-30-2007, 07:07
moje bi si neopiten i ne znae6 kak da q vazbudih ili pak prosto ti ne q vazbujda6

crs
09-30-2007, 07:17
moje bi si neopiten i ne znae6 kak da q vazbudih ili pak prosto ti ne q vazbujda6

Ами добре как да я възбудя преди това си правим френска любов..получава си клиторен оргазъм и т.н.







Искам да попитам...от чист интерес ако момичето не се възбужда при вагинален секс..проблем ли е и как да се възбуди и да получи оргазъм...естествено има си секс..само,че просто няма възбуда и все едно само си го слага. и т.н.? :wink:mi opr e problem tova zna4i mn ne6ta i to ne hubavi... :-k vkarai malko fantaziq v seksa ne samo da se klatite! =P~ ...primerno stimulirane i t.n no si e problem uspeh :wink:

Ами има стимулиране на клитора.и т.н. ама незнам нещо не ме притеснява.. че аз се възбуждам и сексът е много як и възбуждаш при мен докато при нея не.. Ако може да помогнете и да споделите ще съм благодарен :)

moje da ti e prekaleno malak ili da i e za parvi pat
Ами за малък не ми е,но не съм правил много пъти секс..

krem4et0
09-30-2007, 07:35
Понякога и при мен се получава така. В повечето случаи чувствам нещо, ама е болка. Понякога пък не се възбуждам достатъчно. 2 шамара по дупето ми вършат чудеса. ти си познаваш момичето, бе човек. ти си прецени какво да правиш. Сменете позата, редувайте вагиналния секс с френска любов, не го правете по 2 часа.......Извинявай, ама ако правите секс 1 час влагалището ще претръпне и ще стане доста безчувствено. Първите 15 мин. от сексът са най-добрите. После се появяват болки, претривания, умора........

alkobalko
09-30-2007, 10:44
Ти най-добре я познаваш и знаеш кое и допада. А секса без въбуда може да е доста болезнен за нея.

Viktoriq_
09-30-2007, 11:12
както мн хора преди това казаха ... да няма възбуда е доста кофти тръпка ! най добре се понатискайте около 30 мин само ей така ... преди даже и да си саблечете дрехите ! Малко мили думи и всичко ще е 6 ! ;)
Успех

ArTanDra
09-30-2007, 12:13
Хм... Защо не вкарате малко повече предигра преди да се "таковате". Минавай с ръце през гърба й , целувай я на разл. места. Може и да не я привличаш тогава каквото и да направиш няма да се възбуди.. замисли се.

pachob
09-30-2007, 13:05
Хм... Защо не вкарате малко повече предигра преди да се "таковате". Минавай с ръце през гърба й , целувай я на разл. места. Може и да не я привличаш тогава каквото и да направиш няма да се възбуди.. замисли се.
=D> :smt008

marina star
09-30-2007, 15:53
ili pak...de da znam..probvai ne6to novo ot tuk izbroenite,razberi koe i deistva nai-vazbujda6to,jenite imame stra6no mnogo i razli4ni erogenni zoni,dori takiva,za koito ne znaem

crs
10-02-2007, 06:53
мисълта ми е,че искам да се възбуди от самия вагинален секс не да усеща само бутане на нещо във вагината си...мисълта ми е да получи оргазъм..аз знам как да е възбудя и т.н. , но искам там да получи оргазъм... :D ](*,)

bungle
10-02-2007, 06:56
Първите 15 мин. от сексът са най-добрите. После се появяват болки, претривания, умора........

Мммм, не мисля така.
Първите 15 минути са ми за загрявка. После стават чудесата.
Пък и е забавно по един час. :twisted:

hackers
10-02-2007, 06:58
Първите 15 мин. от сексът са най-добрите. После се появяват болки, претривания, умора........

права си и аз съм така ;)

Мммм, не мисля така.
Първите 15 минути са ми за загрявка. После стават чудесата.
Пък и е забавно по един час. :twisted:

crs
10-02-2007, 08:20
Първите 15 мин. от сексът са най-добрите. После се появяват болки, претривания, умора........

Мммм, не мисля така.
Първите 15 минути са ми за загрявка. После стават чудесата.
Пък и е забавно по един час. :twisted:


т.е. тя не усеща възбуда при вагината...докато при клитура си има възбуда... :)

krem4et0
10-02-2007, 10:08
Всеки с предпочитанията си. Отдавна правех дълъг секс.....сега искам да сме задоволени на макс, а при дългия секс чувствам само и единствено болка.
Crs-влагалището е копулативен орган и не е особено чувствително. Ако беше чувствително, трябваше като раждаме да изпитваме едни оргазми. да не говорим по време на менструация-направо щяхме да си ходим възбудени. Чувствителният орган при жената е клиторът. Дори и при вагинелен секс и оргазъм след това, той е следствие от директната или индиректната стимулация на клитора(да речем чрез триене на G точката). При изключитлно малък процент жени влагалището е чувствително. Явно твоята не е с такава вагина........примири се и я задоволявай по други начини.

sentient_
10-02-2007, 13:26
Понякога и при мен се получава така. В повечето случаи чувствам нещо, ама е болка. Понякога пък не се възбуждам достатъчно. 2 шамара по дупето ми вършат чудеса. ти си познаваш момичето, бе човек. ти си прецени какво да правиш. Сменете позата, редувайте вагиналния секс с френска любов, не го правете по 2 часа.......Извинявай, ама ако правите секс 1 час влагалището ще претръпне и ще стане доста безчувствено. Първите 15 мин. от сексът са най-добрите. После се появяват болки, претривания, умора........
=D>

crs
10-03-2007, 06:32
Всеки с предпочитанията си. Отдавна правех дълъг секс.....сега искам да сме задоволени на макс, а при дългия секс чувствам само и единствено болка.
Crs-влагалището е копулативен орган и не е особено чувствително. Ако беше чувствително, трябваше като раждаме да изпитваме едни оргазми. да не говорим по време на менструация-направо щяхме да си ходим възбудени. Чувствителният орган при жената е клиторът. Дори и при вагинелен секс и оргазъм след това, той е следствие от директната или индиректната стимулация на клитора(да речем чрез триене на G точката). При изключитлно малък процент жени влагалището е чувствително. Явно твоята не е с такава вагина........примири се и я задоволявай по други начини.

Мерси за информацията...незнам вчера правихме много як секс..абе незнам на мен лично ми харесва да правим секс...абе незнам,но ми е хубаво да съм с нея..това е важното ;) :smt007