PDA

View Full Version : И аз си имам любовни проблеми :Р



naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 10:14
Е, и на мен ми се случи да поискам мнението ви, драги съфорумници.

Днес докато говорехме с моя по телефона (за доброутро към обяд) му споделих, че две съученички ме навиха на ядене и пиене на корем (и то безплатно) за да отмъстят на едни келеши, които оня ден си тръгнали без да платят сметката и ги набутали яко. И моят приятел веднага почна ”Ъъъ, как може да правиш такива цигански номера, ти си момиче. Разбирам аз да го направя, ама ти???!” и някви такива. Което естествено ме ядоса. Той ми говори с гаден тон 5 мин, при което аз му обърнах внимание, че няма право да ми държи сметка и да се държи гадно. И му казах, че няма все аз да правя компромисите, когато се караме, при което той отвърна ”Никой не те кара да правиш компромиси” и аз му казах ”Хубу, чао”. И това беше. Както и след други караници до края на деня той ще ми звънне да ми се извини и да обещае, че повече няма да се държи гадно (за пореден път).

Въпросът ми е според вас имам ли право да съм му ядосана? Решила съм известно време (2-3 дни) да не си дигам телефона (това не се е случвало досега), за да разбере, че наистина се е отнесъл некоректно към мен и да си вземе поука. Според вас ще има ли резултат?


Чакам съветите ви. Пф, още съм ядосана :D

mechtaq_za_teb
10-01-2007, 10:20
Не виждам кой знае каква причина за да си му ядосана... :?

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 10:21
Не виждам кой знае каква причина за да си му ядосана... :?

Просто ми е писнало, когато е афектиран да не сдържа емоциите си и озлобява. Държи се гадно и после като му мине ми се извинява и следват едни излияния и обещания дето и камък ще разплачат. Само дето това се повтаря милиони пъти и писва. А аз съм доста злопаметна. Всеки път се налага аз да правя компромиса и въпреки, че ми е гадно/тъжна съм/ядосана съм се държа добре.

zmey
10-01-2007, 10:22
Е, и на мен ми се случи да поискам мнението ви, драги съфорумници.

Днес докато говорехме с моя по телефона (за доброутро към обяд) му споделих, че две съученички ме навиха на ядене и пиене на корем (и то безплатно) за да отмъстят на едни келеши, които оня ден си тръгнали без да платят сметката и ги набутали яко. И моят приятел веднага почна ”Ъъъ, как може да правиш такива цигански номера, ти си момиче. Разбирам аз да го направя, ама ти???!” и някви такива. Което естествено ме ядоса. Той ми говори с гаден тон 5 мин, при което аз му обърнах внимание, че няма право да ми държи сметка и да се държи гадно. И му казах, че няма все аз да правя компромисите, когато се караме, при което той отвърна ”Никой не те кара да правиш компромиси” и аз му казах ”Хубу, чао”. И това беше. Както и след други караници до края на деня той ще ми звънне да ми се извини и да обещае, че повече няма да се държи гадно (за пореден път).

Въпросът ми е според вас имам ли право да съм му ядосана? Решила съм известно време (2-3 дни) да не си дигам телефона (това не се е случвало досега), за да разбере, че наистина се е отнесъл некоректно към мен и да си вземе поука. Според вас ще има ли резултат?


Чакам съветите ви. Пф, още съм ядосана :D

:twisted: > Решихме 4е 6те ти помогнем ако те цитираме.
:evil: > Не 4е ти про4етохме баналните ти проблеми де, но всъ6тност
6е бъдем първите които пи6ат в темата ти.
:twisted: > Хах Хах Хах Хах Хах
:evil: > Хах Хах Хах

mechtaq_za_teb
10-01-2007, 10:23
Не виждам кой знае каква причина за да си му ядосана... :?

Просто ми е писнало, когато е афектиран да не сдържа емоциите си и озлобява. Държи се гадно и после като му мине ми се извинява и следват едни излияния и обещания дето и камък ще разплачат. Само дето това се повтаря милиони пъти и писва. А аз съм доста злопаметна. Всеки път се налага аз да правя компромиса и въпреки, че ми е гадно/тъжна съм/ядосана съм се държа добре.Защо вместо да се карате за глупости не му кажеш тези неща?В крайна сметка наистина не би трябвало винаги ти да правиш компромисите.Един разговор на 4 очи може и да помогне.

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 10:23
:twisted: > Решихме 4е 6те ти помогнем ако те цитираме.
:evil: > Не 4е ти про4етохме баналните ти проблеми де, но всъ6тност
6е бъдем първите които пи6ат в темата ти.
:twisted: > Хах Хах Хах Хах Хах
:evil: > Хах Хах Хах

Като не те интересуват ”баналните” ми проблеми, кфо пишеш? Мегафен ли ще ставаш? Я млък.

flora23
10-01-2007, 10:26
razbira se 4e ima6 pravo da mu se qdosa6.tva naj go mrazq: mom4etata mogat,a momi4etata-ne :x oba4e, vij ti si re6ava6,ama 3 dena ne e li mnogo :-s 6toto da ne zeme toj nakraq da se razsurdi,"4e pravi6 ot muhata slon" ili nqkvi takiva.e ti si go poznava6 i sigurno znae6 kakvo da prai6,i vse pak ... mislq 4e i 1-2 dena 6te e dostatu4no 4e da ima rezultat,haha daje i samo taq ve4er da ne mu vdine6 moje i da se osuznae,puk sledva6tiq put kato govorite mu kaji,4e os6te se surdi6 :wink:

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 10:27
razbira se 4e ima6 pravo da mu se qdosa6.tva naj go mrazq: mom4etata mogat,a momi4etata-ne :x oba4e, vij ti si re6ava6,ama 3 dena ne e li mnogo :-s 6toto da ne zeme toj nakraq da se razsurdi,"4e pravi6 ot muhata slon" ili nqkvi takiva.e ti si go poznava6 i sigurno znae6 kakvo da prai6,i vse pak ... mislq 4e i 1-2 dena 6te e dostatu4no 4e da ima rezultat,haha daje i samo taq ve4er da ne mu vdine6 moje i da se osuznae,puk sledva6tiq put kato govorite mu kaji,4e os6te se surdi6 :wink:

Ще пробвам. :)

zmey
10-01-2007, 10:27
:twisted: > Решихме 4е 6те ти помогнем ако те цитираме.
:evil: > Не 4е ти про4етохме баналните ти проблеми де, но всъ6тност
6е бъдем първите които пи6ат в темата ти.
:twisted: > Хах Хах Хах Хах Хах
:evil: > Хах Хах Хах

Като не те интересуват ”баналните” ми проблеми, кфо пишеш? Мегафен ли ще ставаш? Я млък.
:twisted: > Просто искахме темата ти да изглежда по "хубава".
:evil: > Хах Хах
:evil: > Ide ci podciac szyje.
:twisted: > Хах Хах Хах Хах Хах Хах

`Death`Whore``
10-01-2007, 10:28
Да не си вдигаш телефона е тъпо...но като се видите, се дръж по-дръпнато и му дай да разбере, че това не ти е приятно. Щом се извинява, всичко е наред. Моят как си е изпускал нервите и то неведнъж...след това се извинява винаги.

flora23
10-01-2007, 10:32
razbira se 4e ima6 pravo da mu se qdosa6.tva naj go mrazq: mom4etata mogat,a momi4etata-ne :x oba4e, vij ti si re6ava6,ama 3 dena ne e li mnogo :-s 6toto da ne zeme toj nakraq da se razsurdi,"4e pravi6 ot muhata slon" ili nqkvi takiva.e ti si go poznava6 i sigurno znae6 kakvo da prai6,i vse pak ... mislq 4e i 1-2 dena 6te e dostatu4no 4e da ima rezultat,haha daje i samo taq ve4er da ne mu vdine6 moje i da se osuznae,puk sledva6tiq put kato govorite mu kaji,4e os6te se surdi6 :wink:

Ще пробвам. :)
uspeh! :D

`Death`Whore``
10-01-2007, 10:34
Абе, гадно е да не вдигаш. Просто му вдигни по-троснато и му дай възможност да се извини.

didoza
10-01-2007, 10:39
Виж дори и аз смятам че имаш голямо право да му се сърдиш.Аз също имах такъв проблем.Исках да изляза отида в една приятелка за два дни а той ми каза че е било много време и през това време се ''притеснявал'' да не си намеря друг.И започна да вдига скандали.И аз не излизах цяла седмица и той се осъзна и ми писа съобщение че много съжелява но аз не му отговорих и той дойде в нас да ме потърси на другия ден и както винаги ми каза ''много съжелявам за това което ти казах и съм решил да не го правя повече''.Така че най-добре направи така както мислиш.УСПЕХ! :wink:

Radeto_
10-01-2007, 10:43
И кво - явно ти доставя удоволствие момчето да ти се моли и извинява.Ако има нещо му го кажи направо в очите да се изясните веднъж завинаги, а не само да увъртате и да се извинявате един на друг до следващия път.Пък и като те слушам не ми звучиш много влюбена.Що си още с него - аре бий му шута и ходи си търси такъв дет щи е по вкуса.

thefreak
10-01-2007, 11:19
Днес докато говорехме с моя по телефона (за доброутро към обяд) му споделих, че две съученички ме навиха на ядене и пиене на корем (и то безплатно) за да отмъстят на едни келеши, които оня ден си тръгнали без да платят сметката и ги набутали яко.
И как по-точно ще им отмъщавате?

xXxScreamxXx
10-01-2007, 11:31
ha mi kat ne si diga6 telefona toi mooje da re6i 4e ste sk1sali i da si nameri druga za tva pomisli li ???

suantito
10-01-2007, 11:46
Игаеш си с достойнството на момчето?! Внимавай да не се опариш!

MiMcHeToOo
10-01-2007, 12:22
ha mi kat ne si diga6 telefona toi mooje da re6i 4e ste sk1sali i da si nameri druga za tva pomisli li ???

оф.. когато има любов няма как да си намери друга веднага.. първо ше разбере къв е проблема.. деба не те знам как мислиш ама повечето ти мнения са такива много .. ограничени.. нищо лично..

drfatt
10-01-2007, 13:04
Не виждам кой знае каква причина за да си му ядосана... :?

Просто ми е писнало, когато е афектиран да не сдържа емоциите си и озлобява. Държи се гадно и после като му мине ми се извинява и следват едни излияния и обещания дето и камък ще разплачат. Само дето това се повтаря милиони пъти и писва. А аз съм доста злопаметна. Всеки път се налага аз да правя компромиса и въпреки, че ми е гадно/тъжна съм/ядосана съм се държа добре.
И какво, жените могат да изпускат емоциите си, а мъжете не, така ли? Ето го двойния стандарт, от който лицемерно се оплакваш, тоя път от твоята страна. 8)

sladkish_14
10-01-2007, 13:30
Не се пали така,няма безгрешни...И относно това да му дигнеш ли тела,ако е като моя приятел-звънне 1 път-затвора,2-ри-затвора-трети-НЯМА!!!Не прави така,защото после ти ще му звъниш и ще се извиняваш :!: По-добре като ти се обади му кажи,че ти е зле и по-добре да не излизате днеска,утре пак така и накрая като излезнете се дръж по-студено-ще ти се извини :-D Пък може до тая среща да сте се разбрали :roll: Успех!

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 13:48
Да не си вдигаш телефона е тъпо...но като се видите, се дръж по-дръпнато и му дай да разбере, че това не ти е приятно. Щом се извинява, всичко е наред. Моят как си е изпускал нервите и то неведнъж...след това се извинява винаги.

Изчетох мненията и смятам да пробвам това, тъй като така или иначе нашите ме командироват в София в сряда и ще се видя с моя. Неизбежно е.

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 13:57
И кво - явно ти доставя удоволствие момчето да ти се моли и извинява.Ако има нещо му го кажи направо в очите да се изясните веднъж завинаги, а не само да увъртате и да се извинявате един на друг до следващия път.Пък и като те слушам не ми звучиш много влюбена.Що си още с него - аре бий му шута и ходи си търси такъв дет щи е по вкуса.

Aко не четеше през ред щеше да разбереш, че мразя ”момчето” (което си е доста огромен и агресивен мъж) да се извинява и да повтаря грешката си. И съм му го казвала много пъти в очите, когато му мине афекта, обещава, че това няма да се повтори, обяснява, че е осъзнал, че се е държал неподходящо... И така до следващия път. Този цикъл се преповтаря на 2-3 дни.

Както и да е, сега му казах, че ще ходя в сряда в София и той ”Добре, миличко, много те обичам. И няма да се караме повече”. :| :---)


П.П. Благодаря все пак на всички за съветите.

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 13:59
Не виждам кой знае каква причина за да си му ядосана... :?

Просто ми е писнало, когато е афектиран да не сдържа емоциите си и озлобява. Държи се гадно и после като му мине ми се извинява и следват едни излияния и обещания дето и камък ще разплачат. Само дето това се повтаря милиони пъти и писва. А аз съм доста злопаметна. Всеки път се налага аз да правя компромиса и въпреки, че ми е гадно/тъжна съм/ядосана съм се държа добре.
И какво, жените могат да изпускат емоциите си, а мъжете не, така ли? Ето го двойния стандарт, от който лицемерно се оплакваш, тоя път от твоята страна. 8)

Имах предвид, че ще е хубаво, ако той контролира тези лоши емоции както аз го правя за да не му става гадно. Къде е двойния стандарт? Аз почитам и уважавам приятеля си, но не и това поведение.

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 14:01
Днес докато говорехме с моя по телефона (за доброутро към обяд) му споделих, че две съученички ме навиха на ядене и пиене на корем (и то безплатно) за да отмъстят на едни келеши, които оня ден си тръгнали без да платят сметката и ги набутали яко.
И как по-точно ще им отмъщавате?

Аз не искам да им отмъщавам, идеята беше на двете момичета, защото те бяха вкарани в масраф. Идеята беше да бъдат набутани с голяма сметка (с техните камъни по техните глави).

My_Dear
10-01-2007, 14:47
Позната ситуация... донякъде. Афектиран е и търси на кого да си го изкара, респективно на теб.
Явно те обича момчето, но като че ли малко те приема вече за "негова". Нали знаеш, изливаш си всичко гадно върху тези, за които знаеш, че няма да ти обърнат гръб. Колкото и гадно да е...
Един сериозен разговор. Или два. Това е решението. И като ти каже, че повече няма да се повтори, да отвърнеш, че това си го чувала милион пъти.
Но във всеки случай комуникация. Смисъл, ти не искаш да губите отношения, нали? Опитай, пък... по-нататък каквото стане.

GregoryHouse
10-01-2007, 14:55
А според мен той е прав...по принцип а тва че се е държал така го отдавам на факта че просто не е очаквал такава "циганска" постъпка...А да и тва с телефона е тъпа идея...

IKisseDAGirL
10-01-2007, 15:13
Според мен решението е компромис и от двете страни.
Когато той започне да ти чете морал или нещо подобно, ти, вместо да се впрягаш и да започваш да се палиш, му отвърни с някаква безобидна шега или просто съвсем спокойно му кажи, че не ти е приятно да те поучава.

От личен опит знам колко е трудно да не се хващаш за думите му и да останеш хладнокръвна, но друго решение не виждам.

Аз се научих когато започва да ми вика, вместо и аз да избухна, да използвам разума си - казваш с една широка усмивка: "Ее, хайде да не го обръщаме на скандали сега", или пък докато е в разгара си, му лепваш една нежна целувчица :) Няма как да продължи да се заяжда.

Мисля, че женският чар и хитринки вършат най-голяма работа в подобни ситуации. Трябва да се действа обмислено :wink:

Но ако все пак подобни изпълнения се повтарят твърде често и нищо не помага, мисля, че се сещаш какъв е изходът, колкото и да не ти се иска :roll:

bibi90
10-01-2007, 15:13
Ami az v konkretniq slu4ai ne vijdam pri4ina da mu se sardi6 :-k
a za tova,4e se slu4va 4esto si pogovorete,seriozno sas sardene ni6to nqma da postigne6 :wink:

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 17:59
ha mi kat ne si diga6 telefona toi mooje da re6i 4e ste sk1sali i da si nameri druga za tva pomisli li ???

Няма начин. И двамата си знаем, че се обичаме и ще сме заедно, колкото и да се дразним и караме. 8)

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 18:04
Според мен решението е компромис и от двете страни.
Когато той започне да ти чете морал или нещо подобно, ти, вместо да се впрягаш и да започваш да се палиш, му отвърни с някаква безобидна шега или просто съвсем спокойно му кажи, че не ти е приятно да те поучава.

От личен опит знам колко е трудно да не се хващаш за думите му и да останеш хладнокръвна, но друго решение не виждам.

Аз се научих когато започва да ми вика, вместо и аз да избухна, да използвам разума си - казваш с една широка усмивка: "Ее, хайде да не го обръщаме на скандали сега", или пък докато е в разгара си, му лепваш една нежна целувчица :) Няма как да продължи да се заяжда.

Мисля, че женският чар и хитринки вършат най-голяма работа в подобни ситуации. Трябва да се действа обмислено :wink:

Но ако все пак подобни изпълнения се повтарят твърде често и нищо не помага, мисля, че се сещаш какъв е изходът, колкото и да не ти се иска :roll:

Досега това правех. Но и на мен ми дойде множко - колкото по-компромисно да се държа, толкова повече ми се качва на главата. Най-често се караме по телефона. Когато сме заедно колкото и да се караме, прекъсваме караницата за да се полигавим и да се нагушим :)

А от обикновени разговори - файда няма. Гушваме се, изливам му душата си, той обещава да се поправи, следва обяснение в любов и много глезене. Но всяко чудо за три дена. След 2-3 дни сякаш разговора не е съществувал и всичко тръгва по старому. Ех, ще пробвам пак да поговорим в срядата, пък.. Дано стане нещо. Надеждата последна умира :)

Точно заради това ме дразнят такива малки проблемчета, защото си планирам бъдещето с този човек и не искам някакви дребни дрязги да убият любовта. Пф, колко съм лигава днес

:-D

monityY
10-01-2007, 18:38
аз ли4но не мисля 4е е направил не6то кой знае кфо за да му се сърди6!

monityY
10-01-2007, 18:39
аз ли4но не мисля 4е е направил не6то кой знае кфо за да му се сърди6!

monityY
10-01-2007, 18:40
не мисля 4е е направил кой знае кфо 4е да му се сърди6...

drfatt
10-01-2007, 22:47
Определено не си стока, мацо. За нищо не ставаш. Пълен боклук. Гавриш се с пича и очакваш всеки път да ти прощава. Вкарваш му тъпите си схеми, взаимствани от трети сезон на "приятели", правиш си експерименти с него, въртиш курвенски номера, след това се гушвате и всичко е наред. Какво щастие, че си случила на бавен...
Планираш бъдеще с него? А дали той планира? Ако има капчица здрав разум, ще бяга надалеч. Това е добре за него. А ти ако не друго, ще си останеш "мегафен" в теенпроблем. Аз не бих се гордял с това, но за теб явно е важно...

koalka
10-02-2007, 06:40
Колко познато...Но все пак се извинява, това е добре.Просто е емоционален и не си сдържа емоциите.Трябва да му кажеш, че това те тормози и да се опита да се промени в това отношение малко.

naMy4Ho_KoTe
10-02-2007, 07:16
Определено не си стока, мацо. За нищо не ставаш. Пълен боклук. Гавриш се с пича и очакваш всеки път да ти прощава. Вкарваш му тъпите си схеми, взаимствани от трети сезон на "приятели", правиш си експерименти с него, въртиш курвенски номера, след това се гушвате и всичко е наред. Какво щастие, че си случила на бавен...
Планираш бъдеще с него? А дали той планира? Ако има капчица здрав разум, ще бяга надалеч. Това е добре за него. А ти ако не друго, ще си останеш "мегафен" в теенпроблем. Аз не бих се гордял с това, но за теб явно е важно...

1. Toй повече от мен желае да заживеем заедно. Все пак ще си купува апартамент есента - 1 година по-рано от заплануваното от него, за да може да се нанесем като се преместя в София.

2. Не му въртя курвенски номера. За пръв път намерих мъж, който да е заслужил моята вярност и си държа на думата.

3. Честно казано, не ме интересува по какъв повод си развил тези конспирации за схемите и пр. Няма схеми. Старая се да се държа добре към него, когато той не се държи добре към мен. Нито го гавря, нито нищо.

4. Нищо не съм казала относно това, че съм Мегафен. Завиждаш ли? :roll:

drfatt
10-02-2007, 09:18
Мегафен ли ще ставаш? Я млък.
Толкова за "нищо не съм казала за..." :roll:
След като си с мъж, който по твойте думи толкова много обичаш, идеята не е ли да му се радваш и да му се кефиш, независимо от недостатъците му? Или както всяка друга жена си тръгнала да опитомяваш...

naMy4Ho_KoTe
10-02-2007, 18:50
Мегафен ли ще ставаш? Я млък.
Толкова за "нищо не съм казала за..." :roll:
След като си с мъж, който по твойте думи толкова много обичаш, идеята не е ли да му се радваш и да му се кефиш, независимо от недостатъците му? Или както всяка друга жена си тръгнала да опитомяваш...

Ще повторя. Не съм тръгнала да го опитомявам, отдавна разбрах, че той не може да бъде опитомен (пък и не искам). Въпросът е, че точно дребните дразнители могат да разрушат една връзка. Тук става въпрос за чувства и мисли. Двете са доста различни. Може да обичаш някой, въпреки че той се държи гадно към теб и ти го осъзнаваш. Възможни са всякакви варианти. Когато аз го дразня с нещо малко - поправям се (или поне се старая, трябва ми повечко време да се поуча от някоя грешка). Както и да е. Днес пак ми се извини със смс, след като чух доста тежки думи по телефона. Да видим утре какво ще стане на живо.

laracools
10-02-2007, 21:04
mi az mislq 4e 6te dae rezyltat.se pak 6te se osuznae 4e e sgafil.posle pak 6te ima izliqniq ama moje pone da ne se povtori ,:)