PDA

View Full Version : Моля за съветче,момичета..



gotina_teenka
10-01-2007, 16:41
Абе да си го кажа просто и ясно,че доста се колебая вече.Искам да използвам тампони,ама съм девствена. Нали няма да се отворя ако започна да използвам тампони..?!?

Goshko
10-01-2007, 16:45
Ръгай де що можеш

nice_bunny
10-01-2007, 16:52
Не.Няма да се отвориш,използвай най-малките като за начало,и трябва да не се притесняваш и да не бързаш.Успех,яко е!! хаха :smt005

hahavteen
10-01-2007, 16:54
Mnogo mi e glypavo tva.I da si skusa6 devstvenata cipa s tampon pak 6te si devstvena za kakvo se prietesniavate tolkova :smt011 Az zapo4nah da polzvam tamponi na 13(4 godini predi da zapo4na da vodia polov jivot) i ne znam dali sum se bila "otvorila" za6toto pri purvia mi put niama6e kruv.Pri drygi moi priatelki oba4e ne e imalo podoben "problem" vupreki 4e sa polzvali tamponi.Te ne sa napraveni za da se deflorira6 s tiah vse pak taka 4e nai-veroiatno devstvenata ti cipa 6te si ostane nepokutnata do purvia ti put. :roll:

KimBerLy1912
10-01-2007, 16:56
Хехе....еми няма да ръгаш рязко :) Естествено че може :roll: Само че тия най-малките....не съм сигурна дали са направени за хора...хахах....пропускат..по последну данни :-D Хех....еми ти сама си избираш..ама естесвено че може да ползваш O:) Ползвай търсачката..има доста подобни теми,които могат да ти бъдат позлезни.Успех \:D/

ubuntu
10-01-2007, 16:59
Не че съм много компетентен по темата ама съм чувал че има и тампони за девствени . . а доколко тва е вярно не знам .. преди 4 години едно гадже нещо ме филмира по въпроса :) Успех и ако се самодефлорираш поне няма да те е яд че го е направил някой идиот :-D

MaXy_GiRL
10-01-2007, 17:05
Аз съм девствена и ползвам тампони...все още съм жива и мисля,че нищо ми няма!

swords1010
10-01-2007, 17:26
Има тампони, които са предназначени за девствени момичета, те са по малки и минават през дипките на химена, без да го разкъсват. Отиди в аптека, и обясни как стоят нещата и попитай какво биха ти препоръчали, а за по сигурно можеш и с гинеколог да се консултираш за да видиш, той какво би те посъветвал. :wink:

glezan4e
10-01-2007, 17:26
nqma da se otvori6 .. spoko.. a, i s tamponi e mn po-udobno taka 4e deistvai smelo :)

hahavteen
10-01-2007, 17:43
Има тампони, които са предназначени за девствени момичета, те са по малки и минават през дипките на химена, без да го разкъсват. Отиди в аптека, и обясни как стоят нещата и попитай какво биха ти препоръчали, а за по сигурно можеш и с гинеколог да се консултираш за да видиш, той какво би те посъветвал. :wink:

A zamisliate li se 4e po-malkite tamponi poemat po-malko suotvetno ako re6i da polzva tiah po vreme na cialata si menstrycaia 6te se nalaga da gi smenia prez polovin 4as daje po niakoi put i na po-malko vreme? :smt011 (za teb mi e iasno 4e ne moje6 da gi razbira6 teia ne6ta za6toto si mom4e no prosto tvoeto mnenie be6e posledno.ni6to li4no :wink: )

palomaaa
10-01-2007, 18:02
4yvala sam za mnogo takiva slu4ei,za momi4eta koito sa se "otvorili"s tamponi,no kato se zamislq,kakvo tolkova,daje po-dobre,parviq ti pat 6te e po bezboleznen i nqma da ima krav

palomaaa
10-01-2007, 18:03
4yvala sam za mnogo takiva slu4ei,za momi4eta koito sa se "otvorili"s tamponi,no kato se zamislq,kakvo tolkova,daje po-dobre,parviq ti pat 6te e po bezboleznen i nqma da ima krav

palomaaa
10-01-2007, 18:03
4yvala sam za mnogo takiva slu4ei,za momi4eta koito sa se "otvorili"s tamponi,no kato se zamislq,kakvo tolkova,daje po-dobre,parviq ti pat 6te e po bezboleznen i nqma da ima krav

Summer_Girl_6
10-01-2007, 18:04
Докато не правиш секс си ДЕВСТВЕНА !!!

swords1010
10-01-2007, 18:06
Има тампони, които са предназначени за девствени момичета, те са по малки и минават през дипките на химена, без да го разкъсват. Отиди в аптека, и обясни как стоят нещата и попитай какво биха ти препоръчали, а за по сигурно можеш и с гинеколог да се консултираш за да видиш, той какво би те посъветвал. :wink:

A zamisliate li se 4e po-malkite tamponi poemat po-malko suotvetno ako re6i da polzva tiah po vreme na cialata si menstrycaia 6te se nalaga da gi smenia prez polovin 4as daje po niakoi put i na po-malko vreme? :smt011 (za teb mi e iasno 4e ne moje6 da gi razbira6 teia ne6ta za6toto si mom4e no prosto tvoeto mnenie be6e posledno.ni6to li4no :wink: )
И защо реши, че това не ми е ясно? Какво ТОЧНО ми пречи да го знам, като съм момче? Казвам какъв е начинът, ако иска да използва тампон, без да разкъсва химена! Това, което казваш ми е ясно, както още куп неща, които не касаят пряко представителите на, моя пол!

hahavteen
10-01-2007, 18:11
И защо реши, че това не ми е ясно? Какво ТОЧНО ми пречи да го знам, като съм момче? Казвам какъв е начинът, ако иска да използва тампон, без да разкъсва химена!

Imah predvid 4e ne moje6 da znae6 ot li4en opit kolko poema tampona i kolko neprakti4no e da polzva6 malki tamponi pri polojenie 4e ti te4e vse edno sa te zaklali. Kakto kazah i v predi6nia si post ni6to li4no :wink:

swords1010
10-01-2007, 18:15
И защо реши, че това не ми е ясно? Какво ТОЧНО ми пречи да го знам, като съм момче? Казвам какъв е начинът, ако иска да използва тампон, без да разкъсва химена!

Imah predvid 4e ne moje6 da znae6 ot li4en opit kolko poema tampona i kolko neprakti4no e da polzva6 malki tamponi pri polojenie 4e ti te4e vse edno sa te zaklali. Kakto kazah i v predi6nia si post ni6to li4no :wink:
Не се засягам, но пак твърдя, че нищо не ми пречи да знам, дори и да не съм го изпитал на свой гръб! :wink:

pink_champagne
10-01-2007, 18:31
Абе не ставаше въпрос за малките тампони,момичето просто пита изобщо за тампоните.Пък и какво от това,че момче дава съвет...напротив това означава че има много обща култура за противоположния пол.Относно темата...пробвай наистина първо с най-малките тампони,видиш ли че влиза без проблеми начи сичко е ОК...ако менструацията ти стане по-обилна пробвай тогава с по-голям тампон.Важното е просто да бъдеш внимателна!!И наситина ще се убедиш,че с тампони е много по-удобно...Успехче!!!

SOSICK
10-01-2007, 18:43
добре,че отворихте такава тема..искам и аз да попитам нещо по въпросът/надявам се авторката да не възразява защото няма смисъл да отварям нова тема за нещо подобно/ защото и аз съм на същото дереже и аз съм решила да опитам с тампони...та на каква дълбочина трябва да се поставя тампонът?

SOSICK
10-01-2007, 18:45
добре,че отворихте такава тема..искам и аз да попитам нещо по въпросът/надявам се авторката да не възразява защото няма смисъл да отварям нова тема за нещо подобно/ защото и аз съм на същото дереже и аз съм решила да опитам с тампони...та на каква дълбочина трябва да се поставя тампонът?

SOSICK
10-01-2007, 18:46
добре,че отворихте такава тема..искам и аз да попитам нещо по въпросът/надявам се авторката да не възразява защото няма смисъл да отварям нова тема за нещо подобно/ защото и аз съм на същото дереже и аз съм решила да опитам с тампони...та на каква дълбочина трябва да се поставя тампонът?

Dark_Angel_F
10-01-2007, 18:55
добре,че отворихте такава тема..искам и аз да попитам нещо по въпросът/надявам се авторката да не възразява защото няма смисъл да отварям нова тема за нещо подобно/ защото и аз съм на същото дереже и аз съм решила да опитам с тампони...та на каква дълбочина трябва да се поставя тампонът?
Попадали са ми листовки от тампони и там пише , че се поставят във зоната на вагината където няма ниаккта чувствителност.

slOw
10-01-2007, 18:58
Набутай го с точилката ПО-навътре.

sasha_90
10-01-2007, 19:14
Има много теми със същото съдържание.

TopTa
10-01-2007, 19:21
spokoino! kakto ve4e nqkoi kazaha i da stane ne6to nai veroqtno nqma da razbere6 puk i do kato ne pravi6 sex 6te si si devstvena :D

malkata_marti
10-01-2007, 19:31
xaxaxa mi macka nqma da se otvori6 deistvai 6tom iska6!samo 4e ispolzvai nai malkite

Kras4eto_lp
10-01-2007, 21:20
Миии почти няма шанс да се отвориш от тампони такаче си ги ползвай без проблеми :wink:

ramaiana
10-01-2007, 21:21
не можеш да се отвориш с тампон.За всеки случай използвай специално предназначените за девствени момичета :wink:

hahavteen
10-02-2007, 04:05
не можеш да се отвориш с тампон.За всеки случай използвай специално предназначените за девствени момичета :wink:

Moje li niakoi da mi kaje marka ili da dade snimka na takiva tamponi za6toto az do sega ne sum vijdala?

vra4ka
10-02-2007, 04:16
Ще се поотвориш, но наистина ще се отвориш при първия ти път ;-)

hackers
10-02-2007, 05:53
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: в ШОК СЪМ

FeelMe
04-19-2008, 15:08
tova koeto ti go kazvat 4e nqma 6ans da se otvori6 s tampon ne e vqrno!az su6tone sum spala s mom4e no izpolzvam tamponi .ne moga da sum 100%sig no mislq 4e sum se otvorila.su6toto stana i s edna moq fr.eto kakvo 6te ti kaja:polzvai tamponi za6toto e po udobno s tqh i po prakti4no no samo ot nai-malkite(bih ti preporu4ala "o.b. Mini")i ne gi butai mn navutre(do kudeto moje-6tom useti6 suprotivlenie ne natiskai pove4e) i nai-vajnoto moje i da ti zvu4i malko tupo no si gi polzvai samo prez denq no ne i prez no6ta za6toto pri men i moita fr to4no tva ni be6e re6kata.a i da se otvori6 nqma ni6to stra6no pone nqma da sujalqva6 4e te e otvoril nekoi idiot na koito ne mu puka za tebe(ima gi mn takiva)

tuti
04-22-2008, 17:38
:D Estestveno 4e 6te se otvori6...llelele 6te umre6 ot bolki za6toto kakto zn tampona se palni i stava zn golqm :D :D lellele aklevam se nqma da moje6 da sqda6 posle.. po dobre si se otvori po normalniq na4i i sled izpolzvai tampon4eta... :)

DevilWish
04-22-2008, 17:46
o na men mi e neudobno pyk kamo li na tebe...neznam ,ne te syvetvam :?

FeelMe
04-22-2008, 19:56
tuti Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 8:38 pm Заглавие:

Estestveno 4e 6te se otvori6...llelele 6te umre6 ot bolki za6toto kakto zn tampona se palni i stava zn golqm lellele aklevam se nqma da moje6 da sqda6 posle.. po dobre si se otvori po normalniq na4i i sled izpolzvai tampon4eta...
za da osvedoma neukite 6te kaja 4e v himena ima nqkolko dup4ici prez koito minava menstrualnata kruv i kogato e devstvena tamponite vlizat imenno v tezi dup4ici(moje i da e edna po glqma) i za vtori put 6te kaja -nqma da ima problemi sus tamponite ako izpolzva nai malkiq razmer i opredeleno 6te moje da sqda!!!!a otnosno bolkata az ni6to ne moga da kaja pove4e ot tva 4e men li4no ne me e bolqlo vuob6te!tva nikoi ne moje da i go garantira za6toto si e razli4no za vsqko momi4e i za da re6i nai nakraq da polzva li tamponi ili ne trqbva da probva...dotogava nqma da razbere dali 6te q bli ili ne!a i dori da q zaboli tva ne e bolka za umirane -vadi go i gotovo prosto 6te si polzva samo prevruzki.

KaMi7yYy
04-30-2008, 08:50
nq nqma da se otvori6.Izpolzvai nai-malkite,no da znai6 4e 6te te boli.Pone men malko me bolq :)

MiSs_DioR_CheRiE
04-30-2008, 09:42
не можеш да се отвориш с тампон.За всеки случай използвай специално предназначените за девствени момичета :wink:

Moje li niakoi da mi kaje marka ili da dade snimka na takiva tamponi za6toto az do sega ne sum vijdala? Ami to ne si pishe na opakovkata "za devstveni momicheta" :-D Takiva tamponi sa nai-munichkite ... az polzvah O.B. "mini" .. naistina trqbva da se smenqt malko po-chestitchko , no sa puti po-udobni ot prevruzkite ... taka che davai smelo macka ... da ne ti puka ... chovek e devstven do purviq si polov kontakt , a ne do razkusvane na himenata ....

indecent
04-30-2008, 11:55
mislq 4e ima6e i takiva tamponi koito sa za devstvenici ama neznam dali v bg gi ima

borgunka
04-30-2008, 12:43
vij kakvo vkraina smetka kogato polzva6 tamponi bydi mn vnimatelna kogato gi vkarva6 i useti6 4e mn po4va da te boli zna4i si stignala blizo do himena za tova ne natiskai rqzko a i ako se otvori6 s tampon 6te useti6 bolka moje i da e minimalna no 6te useti6 ne6to a tova da se otvori6 ne ozna4ava 4e ve4e ne si devstvena horata se otvarqt s pryst4e :razz: no kogato ve4e zxa pyrvi pyt pravi6 seks 6te useti6 kakvo uzna4ava da ti vleze nadylboko - ne o6te si devstvena ne se pritesnqvai :)

Sexapilna_kukla
04-30-2008, 12:46
Вижте темата от кога е... кой знае колко неща са станали до сега... :-D

parkourgirlss
05-01-2008, 07:03
amii i az imah s16tiq problem ... ama ne sa udobni :( i za tova se otkazah :| :x

fenkatakrisi952
05-02-2008, 13:27
ПоІдобре недей :?
В даскалото ни четоха такава лекция :-o
по-добре изчакай 8-)

princesa_viki
05-02-2008, 15:09
Има тампони точно за девствени.Питай в аптеките :)
И ако си внимателна,няма да стане нещо такова