PDA

View Full Version : Да продължа връзката си с нея или да бъда с др.момиче



NoMeImporta
10-20-2007, 09:57
Здравейте , момче съм, на 16 години от Пазарджик. Ходя с приятелката ми ое година и 8 месеца "горе - долу". Естествено не всичко е по местата си, сканали , разправий и т.н. са си в реда на нещата, също така емоцийте един към друг постепенно отслабват. На скоро се запознах с 1 момиче, по - малко от мен с 1 година. Определено интереса ми към нея е по-голям, изглежа, че и тя има интерес към мене, обаче в Пз всичко бързо се научава (малък град) и скоро ще се разбере , ако продължим. Определено много я искам, тя ми прави света по-добър, правя неща които обикновенно не правя и обичайните неща, знаете ги няма да изреждам. Проблема е, че дори да тръгнем , няма да е за повече от 1-2 месеца, а съм човек, който се обвързва доста , и след това ще е болезнено... знам също така, че момичето с което съм сега ще страда много ... но въпреки това го искам, не знам защо, макар да звучи глупаво и наивно .... в живота понякога се случват и такива неща ...

Съжалявам за правописните грешки и неясната мисъл на места, но се бързам, въпреки това се надявам да ме разберете... Просто имах нужда да споделя с някой, бих се радвал да чуя мнението Ви по въпроса ... :|

Редактирано от:ЦвЕтИт0-1-ва и 7-ма т.от правилника :!: :wink:

Kras4eto_lp
10-20-2007, 10:06
Мии първо май си сбъркал раздела ама както и да е.
Иначе по темата мисля че чувствата ти към гаджето ти са отслабнали.Искаш нещо ново...получаваш го с другото момиче.Ти сам каза,че тя ще страда после най-вероятно и ти ще страдаш след като скъсаш с другото момиче....незнам ти реши какво да правиш. :wink:

xXxScreamxXx
10-20-2007, 10:08
Tegli 4op s koq da si :smt005
Ami spored men ti trqbav ne6to novo godina i polovina e dosta vreme a i gadjeto ti moiej da ne strada tolkova mn kolkoto si msili6 :wink:

desidala
10-20-2007, 10:13
Абе ако мислиш, че старото ти гадже няма да ти липсва толкова много, давай с новото, макар че може после да имаш проблеми със старото.

sexa_na_kompleksa
10-20-2007, 10:33
Щом чувствата ти към сегашната ти приятелка вече не са толкова силни,според мен няма смисъл да продължаваш с нея.Пробвай с другото момиче.Само не разбрах - защо няма да сте повече от 1-2 месеца заедно ?

vaniLL
10-20-2007, 10:40
pri men kogato zapochna da "mislq" za drugo momche osven priqtelq si ... vsicho pomejdu ni e svyrshilo. lichno az ne vijdam smisyla da si s nqkogo , kogato iskash da bydesh s nqkoi drug... na praktika e taka , no choveshkite vzaimootnosheniq sa mnogo po-slojni ... izchakai oshte nqkolkodena i hubavo si pomisli , drugo ne moga da te posyvetvam

Eli>>>
10-20-2007, 10:42
Ти си пълен кретен :roll:

FieRy_GirL
10-20-2007, 10:46
i ot kyde si siguren 4e ako trygnete 6te e za 1-2 meseca.6tom pyk tolkywa q jelae6 opitai

sexkiss
10-20-2007, 10:50
Ти си пълен кретен :roll:

Ти пък взе,че се изказа неподготвена.Защо да е кретен момчето?За това,че му се живее и иска нещо ново ли?Аз не мисля,че има нещо лошо в това.След като със сегашната му приятелка отношенията не са чак толкова добре,не е небходимо да тормози и себе си и нея.

DevilWish
10-20-2007, 10:58
Tegli 4op s koq da si :smt005
Ami spored men ti trqbav ne6to novo godina i polovina e dosta vreme a i gadjeto ti moiej da ne strada tolkova mn kolkoto si msili6 :wink:
+1

Est. ne iska6 da q narani6 sega6nata ti q priqtelka ,no pove4e q naranqva6 ,kogato si s neq ,a sy6tnost q lyje6 - nqma smisyl po-dobre se razdelete ;)

sabrina_89
10-20-2007, 12:48
Вие не ме разбрахте, година и 8 месеца не става въпрос само за чувства, ами и за голяма привързаност, и не съм наясно с чувствата ми към сегашната приятелка, но такива има ...

пич,аз също съм от Пз. и знам как стоят нещата там... И на мен ми се е случвало да попадам в тая ситуация... но мисля че miss california е права-щом започнеш да мислиш за друго момиче значи е по добре и за теб и за приятелката ти да приключите с тази връзка...Аз лично така направих...незнам друго немога да те посъветвам... :-k

Made_of_Pain
10-20-2007, 13:29
Mи... поговори си с настоящото си момиче... Тъкмо ще разбереш, при нея как стоят нещата.

П.С. ... Отслабването на чувствата не идва от многото време в което сте били заедно, ами на разчитането, че другия ще разнообрази връзката..... с малката подробност, че и той и Вие самите разчитате на едно и също.... Мързеливостта в отношенията води до отслабване на чувствата =)

belphegor
10-20-2007, 16:21
Здравейте , момче съм, на 16 години от Пазарджик. Ходя с приятелката ми ое година и 8 месеца "горе - долу". Естествено не всичко е по местата си, сканали , разправий и т.н. са си в реда на нещата, също така емоцийте един към друг постепенно отслабват. На скоро се запознах с 1 момиче, по - малко от мен с 1 година. Определено интереса ми към нея е по-голям, изглежа, че и тя има интерес към мене, обаче в Пз всичко бързо се научава (малък град) и скоро ще се разбере , ако продължим. Определено много я искам, тя ми прави света по-добър, правя неща които обикновенно не правя и обичайните неща, знаете ги няма да изреждам. Проблема е, че дори да тръгнем , няма да е за повече от 1-2 месеца, а съм човек, който се обвързва доста , и след това ще е болезнено... знам също така, че момичето с което съм сега ще страда много ... но въпреки това го искам, не знам защо, макар да звучи глупаво и наивно .... в живота понякога се случват и такива неща ...

Съжалявам за правописните грешки и неясната мисъл на места, но се бързам, въпреки това се надявам да ме разберете... Просто имах нужда да споделя с някой, бих се радвал да чуя мнението Ви по въпроса ... :|

Редактирано от:ЦвЕтИт0-1-ва и 7-ма т.от правилника :!: :wink:

Кажи на гаджето ти, че имаш нужда да разнообразите малко, разберете се нещо да пробвате с други без да си разваляте отношенията. Наистина трудно ще стане така ама ако подходиш внимателно и ако гаджето ти е печена не виждам проблем. В смисъл Всичко това ти го казвам, защото ти сам каза, че се привързваш и си мисля, че е твърде вероятно ако скъсате и тръгнеш с друга след не много време да искаш да се върнеш при старото гадже. Надявам се да си ме разбрал, въпреки, че не бях много ясен

koalka
10-20-2007, 17:34
Според мен гадо постъпваш с приятелката си, по-добре се разделете.По-добре ще е и за нея.Ако искаш бъди с това момиче...

Veno0m
10-20-2007, 18:22
Твърдиш,че бързо се обвързваш а сега искаш да си зарежеш приятелката от година и 8 месеца,заради някакво непознато същество,което те ПРИВЛИЧАЛО.Ами извинявай,но според мен това е много тъпа постъпка...егоистична дори бих казала!Оставяш сигурното и го заменяш с непознатото...Но в крайна сметка това е твоя живот и твоите интереси.Ти си решаваш. :-k

danger4343
10-25-2007, 16:39
Ti sam kazva6 4e 4uvstvata ti kam sega6nata ti priqtelka ve4e ne sa sa6tite i 4e drugoto momi4e te interesuva mnogo, moje da opita6 s neq oba4e ima variant sled tova da zapo4ne6 da sajalqva6 4e si skasal sas sega6nata si priqtelka, za6toto vse pak 1 i 8 meseca ne e malko vreme.Badi siguren 4e tova momi4e koeto v momenta haresva6 izpitva sa6tite 4uvstva kam teb i nqma da ti se podigrae, za6toto sas sega6nata ti priqtelka si spodelql mnogo ne6ta i ste bili 1 cqlo, pomisli dali i novata ti izbranica 6te ti dava tova ot koeto se nujdae6- razbirane, doverie i lubov. A ako re6i6 vse pak da skasa6 s gadjeto ti pogovori s neq i i obqsni, na neq 6te i gadno ako te obi4a o6te, no da se nadqvame 4e 6te razbere 4e nqma smisal da prodaljavate. Dano da vzeme6 pravilnoto re6enie.

wasntme_
10-25-2007, 17:01
az kazvam: deistvai s novata madama...

nz 6tom imate karanici i ala bala... spored men si e napray vapros na vreme :smt012 tei de natatak novoto momi4e 6to samo 1-2 meseca be mom4e? :smt017

metaxa
10-25-2007, 17:10
Sqdash s gadjeto si i kazvash tva deto go kaza na nas.Pochti sym 100 % che i tq veche ne te obicha kolkoto predi.Pogovorete pyk ne se znae kakvo shte stane v nai-loshiq sluchai shte ostanesh bez gadje ama shte go prejiveesh :lol: Taka che opitai

hatercrew
10-28-2007, 12:01
Sqdash s gadjeto si i kazvash tva deto go kaza na nas.Pochti sym 100 % che i tq veche ne te obicha kolkoto predi.Pogovorete pyk ne se znae kakvo shte stane v nai-loshiq sluchai shte ostanesh bez gadje ama shte go prejiveesh :lol: Taka che opitai
+1 :lol: :lol: :lol: :lol: