PDA

View Full Version : Невъзможна любов!!



az17
11-02-2007, 14:42
Незна дали искам савет просто исках да кажа на някой.Не съм от хората,който споделят на приятелите си. Винаги сичко си остава в мен.Но сега вече неиздържам влюбен съм в едно момиче с което нямаме абсолютно никакъф шанс. И двамата го знаем това само че мен ме боли от това.. :cry: рядко ми се случва да се влюба много рядко при това почти никога занимавам се с много момичета но не влагам никакви чувства.Само,че това моиче пфф с нея не се чувствам така мога да и кажа всичко на нея и ми и добре с нея като си говора.. не сме се виждали само по скайп само че тя е от Варна аз от София доста време тя ме ни вярваше в това което казвах защото не съм такъф и си падам леко женкар.Тя неможеше да повярва че с нея ще е различно и че няма да съм такъф сега пред нея се права че ми е се тая и че не ми е много гадно само че не е така и направо се побърквам мисля по цял ден за нея.. :cry: :cry: :oops:

MiMcHeToOo
11-02-2007, 15:05
Хм... що ли си мисля, че и друга тема свързана с тва момиче си пускал.. ?!

az17
11-02-2007, 15:10
dam to4no taka :) az i nagovorih sno6ti nekfi gluposti za da ne i puka za men i da ne i e gadno ama ne stana :cry:

Sweet__Dream
11-02-2007, 15:11
Ne si dal mnogo info.Ne moga da razbera,za6to lubovta vi da e nevuzmojna???Kakvo pre4i?Moq suvet e da govorite,tova e edinstvenoto re6enie na problema.Trqbva da si izqsnite 4ustvata.Jelaq ti USPEh.. \:D/ \:D/

vaniLL
11-02-2007, 15:28
6tet i kaja nakratko - moq e ot sevlievo , az ot burgas .... 10 meseca ve4e , kato cqlo lqto be6e v ispaniq ... vijdali sme se 4 pyti dosega , oba4e ... sme si zaedno i go obi4am :-) o6te li misli6 , 4e e nevyzmojno ? :)

az17
11-02-2007, 15:47
haha govorili sme milion puti i nakraq ni6to idvamata imame 4uvstva edin kum drug samo 4e sme leko dale4e i kvo v meseca 2 puti 6te se vijdame nai mnogo tfa vruzka li e ni6to nqma da se polu4i i tq go znae i az go znam samo 4e az sum vliuben v neq ... :cry: Emi da mislq 4e e nevuzmojno za6toto az nqma da izdurja taka da se vijdame tolkova rqdko ne sum takuf iskam razni ne6ta i kolkoto i da q obi4am 6te q revnuvam i sigurno 6te i iznevera :(

rainboOW
11-02-2007, 15:51
Аве зависи на колко си...колко си готов да дадеш, за да я запазиш
Бих ти казала да не я изпускаш, щот т'ва може да е момичето, което наистина е за теб и което да си обичал най-много през целия си живот...после може да съжаляваш и дрън дрън ама наистина не си дал много инфо, за да мога да ти го кажа...
Пък какво ти пречи да пробваш ? Нали си падаш женкар :P
Успех и много любов :D

az17
11-02-2007, 16:01
na 17 sym :-D e iskam da buda s neq samo 4e kvo az sum na ediniq krai na bg tq na drugiq ... neiskam da q izpusna samo 4e kak da q zadurja kato tq znae 4e ni6to nqma da se polu4i zaradi raztoqnieto... a i tq e super sladka i samo mom4eta okolo neq .. momi4eta okolo men i az se poburkvam nemoga da spa ve4er samo se 4uda kvo 6e stane :cry: :cry: i gledam da se durja gadno s neq za da me namrazi li ddz gledam da ne i obru6tam vnimanie 6oto ina4e vseki den pove4e i pove4e hlutvam .. no ima i drugi momi4eta.. koito me oburkvat .... ne govora za 4uvstva kym tqh samo nekfi zaribqvki.. a ako i kaja 4e isakm da sum s neq i 4e 6te se vijdame po 2 3 puti na mesec i 6te sum i veren 6te q izluja i 6te q narana .. ima li smisul f tfa :cry: az dori neznam kvo trqbva da stane i mi e adski gadno i tolko sum oburkan ta nqma nakude pove4e :cry:

MartyParty
11-02-2007, 16:03
Я първо се пробвай пък после ще видим става ли не става ли... :wink:
Не си прави предварителни планове за такива неща- никога не става това което си мислиш.Но ако би се отказал от нея заради растоянието.....дали я харесваш толкова много колкото казваш??? :?

Sweet__Dream
11-02-2007, 16:07
Vij mnogo se qdosvam,kogato se govori taka.Jivota e edin.Mainata mu na raztoqnieto.Vajna e lubovta.Obajdai i se vseki den,govori i mili ne6ta.Makar i ot raztoqnie lubovta q ima.Obi4ai te se i ne ispuskai momi4eto,koeto te kara da se usmihva6....JeLAQ VI USPEH I SE VSLUSHAI V DUMITE MI... :-) ;-) :twisted:

az17
11-02-2007, 16:12
az ne smqtam 4e 6te stane ne6to eza6toto ne sum takova mom4e koeto moje da turpi bez sex primerno v edna vruzka az ne iskam ot neq samo sex ama imam 4uvstva kum neq i kvo 6e si govorim po tela po skype i kvo samo tfa men tfa ne me zadovolqva kakto i neq i da nemoga da q vida kak se usmihva pri ne6to ili kogato e tujna az da sum 4oveka koito 6te q ute6i nemoga taka 1 put sum obi4al .. obi4ah adski mnogo tova momi4e tq me zarqza ... sega i kum tova momi4e po4vam da izpitvam nekfi takifa 4uvstva a neiskam za6toto .. sled kato me naranqt se prevru6tam f nekfo ujasno mom4e samo i po4vam samo da naranqvam momi4etata ni6to drugo neiskam pak da sum takuf 6te kajete nedei togava da ama nemoga

rainboOW
11-02-2007, 18:35
az ne smqtam 4e 6te stane ne6to eza6toto ne sum takova mom4e koeto moje da turpi bez sex primerno v edna vruzka az ne iskam ot neq samo sex ama imam 4uvstva kum neq i kvo 6e si govorim po tela po skype i kvo samo tfa men tfa ne me zadovolqva kakto i neq i da nemoga da q vida kak se usmihva pri ne6to ili kogato e tujna az da sum 4oveka koito 6te q ute6i nemoga taka 1 put sum obi4al .. obi4ah adski mnogo tova momi4e tq me zarqza ... sega i kum tova momi4e po4vam da izpitvam nekfi takifa 4uvstva a neiskam za6toto .. sled kato me naranqt se prevru6tam f nekfo ujasno mom4e samo i po4vam samo da naranqvam momi4etata ni6to drugo neiskam pak da sum takuf 6te kajete nedei togava da ama nemoga
Пич, можете да се срещате 1 път в единия, друг път в другия град :) А знаеш ли колко по-трепетно е очакването и прекарването на тези моменти особено, когато са ограничени :wink:

az17
11-02-2007, 18:37
nemoga taka a i tq nqma kak da idva na 15 e kak 6e idva :D :D se sa q pusnali ;) Mnogo 6te ni e hubavo zaedno i tq go znae i napravo ;( ;( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mii4eto
11-02-2007, 18:40
No comment. Ako naistina se obi4ate lubovta vi 6te ocelee kolkoto i dale4e da ste :?

rainboOW
11-02-2007, 18:49
Наистина няма вече нищо за коментиране, защото си личи, че момчето просто е отрицателно настроено и си го заявява
Невъзможна любов!!!

ivetoOo
11-02-2007, 19:04
imam 4uvstvoto 4e go obi4am a dori ne sam go vijdala no prosto napravo stra6no mn se kefq kato mi pi6e izob6to samo kato go vida na liniq i vednaga mi staa nqkakvo super qko za parvi pyt go izpitvam tova i prosto ne mojete da si predstavite kvo mi e kato znam 4e ne moga da go imam a go iskam pove4e ot vseki :cry: no takava vrazka ne e vrazka taka 4e :cry: a stra6no mn te obi4am bube :-) :-)

ivetoOo
11-02-2007, 19:05
imam 4uvstvoto 4e go obi4am a dori ne sam go vijdala no prosto napravo stra6no mn se kefq kato mi pi6e izob6to samo kato go vida na liniq i vednaga mi staa nqkakvo super qko za parvi pyt go izpitvam tova i prosto ne mojete da si predstavite kvo mi e kato znam 4e ne moga da go imam a go iskam pove4e ot vseki :cry: no takava vrazka ne e vrazka taka 4e :cry: a stra6no mn te obi4am bube :-) :-)

ivetoOo
11-02-2007, 19:10
mislq 4e daje go obi4am vapreki 4e ne sme se vijdali samo kato vida 4e e na liniq i taka se kefq 4e ne e istina a kato mi pi6e da ne vi govorq ne moga da spra da se usmihvam a v sa6toto vreme kato znam 4e e tolkova dale4e i ne moga daje da go pregarna ... :cry: mislq 4e naistina takava vrazka ne e vrazka :cry: a stra6no mn te obi4am bube :cry:

az17
11-02-2007, 19:57
haxhxahxahxahax tfa ne go znaeh axhhaxhxahxahax :D :D :D :D :-D :-D :grin: :grin: :grin: :-P :-P 6e me poburka6 momi4e axhax i stiga si 4ela kvo pi6a!!

pampers
11-02-2007, 22:10
омг. вие ме убивате... и двамата във форума.. четете.. смеете се.. бахх маа му .. аз ли съм зле или... :shock: в мега филма ни вкарвате.. :!:

az17
11-02-2007, 22:17
mi tq kvo 4ete pff mn e zle az poe4e ni6to nqma pi6a to uj tfa taina tq da vidi :-D :grin:

pampers
11-02-2007, 22:26
или си тъп каго пускаш такава тема след като знаеш че и тя влиза във форума или...... :-D :-D :-D :shock:

az17
11-02-2007, 22:40
e se taq axhahx sigurno sum tup neznam :-D :D Ama pone razbrah 4e me obi4a haxhxahxahaxhaxh tfa ne go znaeh xahxa

lukrecia
11-02-2007, 22:55
Ем,браво събрахме ви,оженихме ви....са ще пишеш чак на раздяла :-s :-s :-s

az17
11-02-2007, 23:29
hxahxahax nAli !! :D:D:D:D :grin: :grin: :D :-D :-D :-D nie po cel den se karame pff ne si zaslujava si4ko tfa za nishto pff

flirt4y
11-03-2007, 00:08
hxahxahax nAli !! :D:D:D:D :grin: :grin: :D :-D :-D :-D nie po cel den se karame pff ne si zaslujava si4ko tfa za nishto pffПич слушай се кви глупости говориш бе!Първо ги ръсиш едни не моеж без нея нз кво ся само се караме постоянно нямаме никъв шанс като си го знаел отначало защо само овърташ нещата мн ми е чуднп пък и защо си пуснал тази тема във форума като знаеш че тя го посещава и ше го види къде ти е акъла незнам :shock: .

bloodranger
11-03-2007, 00:11
Незна дали искам савет просто исках да кажа на някой.Не съм от хората,който споделят на приятелите си. Винаги сичко си остава в мен.Но сега вече неиздържам влюбен съм в едно момиче с което нямаме абсолютно никакъф шанс. И двамата го знаем това само че мен ме боли от това.. :cry: рядко ми се случва да се влюба много рядко при това почти никога занимавам се с много момичета но не влагам никакви чувства.Само,че това моиче пфф с нея не се чувствам така мога да и кажа всичко на нея и ми и добре с нея като си говора.. не сме се виждали само по скайп само че тя е от Варна аз от София доста време тя ме ни вярваше в това което казвах защото не съм такъф и си падам леко женкар.Тя неможеше да повярва че с нея ще е различно и че няма да съм такъф сега пред нея се права че ми е се тая и че не ми е много гадно само че не е така и направо се побърквам мисля по цял ден за нея.. :cry: :cry: :oops:
тва е много кофти аз имам обратната ситуация с едно моми4е от софия ма на тез години няма как да ида в сф а и аз тоз град не го долубвам особено и ](*,) нз кво да ти кажа наистина

П.С.само да вметна 4е ако доде6 вав варна няма сайалява6 изобшо ае \:D/

SlADka_lIGlA
11-03-2007, 11:54
haha tfa da ne sa bubeto i iveto? :D:D:D IZMENNICI!! :-D :D :D :D Vij tfa momi4e mi be6e fr a tva mom4e mi be6e gadje hmm a Kvo stana ?? tcTc sa se i obichalie daje hahahahaha :D :D :grin: :grin:

yuyuto
11-03-2007, 12:09
Защо ли си мисля, че пускаш тая тема само за да може тя да я види?!? #-o ](*,) Мноу добре знаеш, че тя посещава сайта, от както си й казал за предишната ти тема... ХммМмм... #-o
Пише се сЪвет!!!!!!!

lukrecia
11-03-2007, 12:15
haha tfa da ne sa bubeto i iveto? :D:D:D IZMENNICI!! :-D :D :D :D Vij tfa momi4e mi be6e fr a tva mom4e mi be6e gadje hmm a Kvo stana ?? tcTc sa se i obichalie daje hahahahaha :D :D :grin: :grin:

ЯЯЯ,я пак повтори...тука стана сапунен сериал ::: ::: :::

jessika87
11-03-2007, 13:27
kato gledam kolko hora te savetvat a ti-tova ne moga,tova ne iskam,tova ne stava,ti si negativno nastroen kam vsi4ko a tarsi6 saveti ot nas :D Saveti se davat na hora koito 6te naparviat ne6to po vaprosa :D

az17
11-03-2007, 14:12
haha verno tuka stana nekuf serial xaxa megii q tiho haxhxa izmennici :D:D

Plamenchetooo``
11-03-2007, 14:53
e kfo sq hodite li ili ne? :shock:

az17
11-03-2007, 15:03
a be kak 6te hodime be haha tq e vuv varna az sum f sofiq :D:D tq da si hodi tam s goshko kalincho jikvo petkan4o i kfi li ne o6te tam .. :@:@

yuyuto
11-03-2007, 15:19
a be kak 6te hodime be haha tq e vuv varna az sum f sofiq :D:D tq da si hodi tam s goshko kalincho jikvo petkan4o i kfi li ne o6te tam .. :@:@
Ето колко "многооо" си я обичал, дрън-дрън чи пляс, гимнастика на гласните струни... Тцтцтц... :grin: :grin: :grin:

az17
11-03-2007, 15:52
kude sum kazal 4e mngo q obi4am?? MOito obi4am e kato Zdrasti ;)

GD
11-03-2007, 16:14
Ами пак стигаме дотам до разстоянието неможе това да е никаква обич, защотот само се харесвате. Стига моля ви се любов от разстояние няма никакъв смисъл.Смисъл ще има когато сте от един град и когато едниния замине да учи тогава може да се каже че има любов,защото знаят и двамата че ще бъдат рано или късно заедно :-D :-D :-D

az17
11-03-2007, 17:03
to4no taka :) i z mislq kato tebe hxahxa

mickelangelo
11-04-2007, 07:55
Когато Искаш да направиш нещо намираш начин ... когато не искаш намираш оправдания ... ако наистина я желаеш толкова силно ще намериш начин да си с нея по често .. .

yuyuto
11-04-2007, 08:44
kude sum kazal 4e mngo q obi4am??
Къде си казал ли? :grin: Ми ето скиф къде:


влюбен съм в едно момиче
И от кога "влюбен съм" не е равно на "обичам"? А? :grin:


idvamata imame 4uvstva edin kum drug
И какво чувствате? Обич ли имаш предвид? Или не,не,не, сигурно са били некви други чувства...


kolkoto i da q obi4am
Колко я обичаш? Колкото обичаш себе си? Е, не тва е невъзможно. :D


ne se ebavam s neq i dA obicham q
Хииич не се ебаваш с нея, ама хииич даже... :D


A be vie ludi li ste AZ Q OBI4AM I DA BIH SE PROMENIL ZA NEQ !!
Олеее, колко си се промениииил... Човек не може да те познае бре! :grin:


ama q OBi4am kFo da praVA



Kak da i go dokaja az q obi4am samo 4e tq mi se surdi i samo me blokva v skype
Ами то и аз да съм и аз ще те блокна... :-D


A ne razbira kolko mnogo q obi4am..



I znae6 kolko mnogo te obi4am
Колкоооо много, наистина... :grin:


Влюбен съм много в едно момиче само че то не ми вярва
И добре, че не ти и повярва... :-D


луд съм по нея



бях и показал преди да почна да имам чувства към нея как едно момиче което бях наранил ми разправяше че съжалявала че ме познава и ми се вързала и аз се смеех защото ми беше все тая и сега това момиче ми разправя че немогла да ми вярва и че всичко което съм и казвал е било лъжа че тя щяла да бъде поредната и т.н :cry:
То щот не е лъжа... Се едно с нея не се държиш по същия начин както си направил и с онова момиче... :D Тцтцтц...


guba momi4eto koeto me kara da sym razli4en.. i mislq 4e q obi4am



a be bubeto_F vuob6te ne e taka az iskam tova momi4e i imam 4uvstva kym neq :smt008 :smt007 :smt007 za kfo 6e iskam da q narana Emi ako e taka zna4i ne sym jenkar :D :-D
Не си женкар, как? Само малко... :grin:


mi da az davam si4ko za tfa momi4e



ni6to nqmalo da stane spored neq a AZ sYm Vliuben v neq :smt008 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 ot doSta vRemE ne Sym Se 4uvSTvAL taKA :oops: :oops:

Използва форума само за да я направиш поредната нали? Радвам се, че не успя... Такива тъпанари, които се мислят за голямата работа, ме изкарват извън нерви! :-x Ти кво си мислиш, че всички момичета ти пренадлежат ли? Хахаха... Смешник си ти... :D Не, не, аз вярвам, че ти можеш да обичаш... Е, друг е въпроса, че чувстваш силни чувства на любов и опияние от красота само когато стоиш пред огледалото, момче мечта :D :D :D , ама пак любов си е това... :D :D :D Престани да се ебаваш с момичетата и да се подиграваш с техните чувства, щот всичко се връща и някой ден ще се чудиш на кой свят си... Просто всичко се връща на тоя свят - ти прецакваш, след малко или много време пък ти си прецакания... :grin: :D :-D :grin: :D :-D
Смешен си, не се ли усещаш... :-P

az17
11-04-2007, 08:44
Когато Искаш да направиш нещо намираш начин ... когато не искаш намираш оправдания ... ако наистина я желаеш толкова силно ще намериш начин да си с нея по често .. .

hahaha tfa itq go e kazvala :D:D:D :D :D :-D :-D :-D

az17
11-04-2007, 08:50
yuyuto xAHxahhxa neSHto tAKova :D :D :D :grin: :grin: :-D :-D I brAY sA tq KatO go viDI tfA :cry: :cry: :cry: Sum DO tukA :D :-D haxhxa pZz DeSi slAva - Nqkoi Den.. HXAhxa Shte mi se Slu4i NqKOI dEn!!

yuyuto
11-04-2007, 08:57
:D :-D haxhxa pZz DeSi slAva - Nqkoi Den.. HXAhxa Shte mi se Slu4i NqKOI dEn!!
Ой, мерси за поздравчето, ама чалга не слушам... Тва си е музика за селяци. :D

yuyuto xAHxahhxa neSHto tAKova :D :D :D :grin: :grin: :-D :-D I brAY sA tq KatO go viDI tfA :cry: :cry: :cry: Sum DO tukA
Опааа,че ти никога не си бил "тука"... Тя не ти пусна... :grin:
Горкото момче-мечта остана на сухо... :cry:

az17
11-04-2007, 09:10
hahahahaha :-D :-D :-D :-D e 4aLGa rLZz :D :D :D Emi ne az neiskam sex ot neq ;) :oops:

linka92
11-04-2007, 09:59
А ти защо се държиш така с нея?!За да се правиш,че ти си голямата работа и никоя не може да те заинтригува ли!?Не искаш да си разваляш репутацията на ебач/женкар(все тая)!?И какво искаш да направим ние,след като ти самия си го правиш "мисията невъзможна"?! :-x И много малко информация си дал.Нито на колко години,нито нищо.Ако си на 15-16 тея от тея км.(от София до Варна и обратно) нищо хубаво няма да видиш,голяма пречка ще са.Ако си по-голям няма да бъдат проблем.И така не разбирам въпроса след като ти сам казваш,че се правиш,че нищо ти няма!? :evil: Искаш да я забравиш или искаш да й покажеш,че тя е "различна"!? \:D/

az17
11-04-2007, 10:19
NE sum golemiq eba4 ili jenkar .. prosto ima lesni momi4eta i lesno gi omaivam :D :-D Ami da tq be6e razli4na za men i vse o6te e de na 17 sym 6tqh da hoda pone 1 2 puti v meseca no sega si4ko svur6i kaza mi tq 4e e do tuk smisul a be kakto i da e svur6i se s taq istoriq :S :| :( moje bi e za dobro pff ne vqrvam vuob6te 4e e za dobro 6oto mi e gadno v momenta ama tfa e ni6to nemoga da naprava??