PDA

View Full Version : Помощ за едно момиче...



guest2
11-03-2007, 14:04
Значи, преди около 7 месеца това момиче постоянно се въртеше около мене гушкаше ме и т.н. Аз й предложих да станем гаджета, но тя очудващо отказа. Бях останал с такова впечатление (а и приятелите ми), че само да й предложа и ще приеме. Но , уви... Сега забелязвам , че от лятото пак се върти наоколо. В един клас сме. Иска да седим заедно, разказва ми с кой се е целувала, кой харесва и т.н. Чудя се дали отново ме харесва или? Има ли смисъл да й предлагам пак?
Мерис предварително!

thefreak
11-03-2007, 14:07
Има момичета, които изпитват потребност да са близки с повече от едно момче, но не като гаджета, а като приятели.
За съжаление това не е специално отношение към тебе.
Предполагам, че ако се огледаш ще остановиш, че е мила с всички наоколо и все гледа да не изпада в спорове, все да всява мир ит.н.
Това са белезите според мене.

KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 14:10
За да и предлагаш да ставате гаджета рабирам че още сте малки :razz: но явно вече не те харесва! :-P

{Sweety_f}
11-03-2007, 14:10
:lol: тая работа ми е ясна...момичето те чувства само като приятел...помисли и може би и ти ще го разбереш след като дори и ти разказва с кой се била целувала кой харесвала.... :wink:

White^magic
11-03-2007, 14:13
Има момичета, които изпитват потребност да са близки с повече от едно момче, но не като гаджета, а като приятели.
За съжаление това не е специално отношение към тебе.
Предполагам, че ако се огледаш ще остановиш, че е мила с всички наоколо и все гледа да не изпада в спорове, все да всява мир ит.н.
Това са белезите според мене.
Напълно съм съгласна!И аз си мисля,че просто иска да сте приятели,пък и щом ти обеснява кого харесва...мислиш ли,че ще те сваля и ще иска да бъде с теб,пък ще ти говори,кой и е в акъла!Не се връзват нещата :!: Според мен изчакай,не бързаш за никъде,виж как ще продължава да се държи и ако почне да ти налита наитина,тогава се пробвай =;

Iv4eTy
11-03-2007, 14:19
Ами според мен не те харесва. Просто те има като приятел. Ако те харесваше нямаше да ти разказва кой целува,кой харесва.... за мен изпитва чисто приятелски чувства.

the_sweetest_kiss
11-03-2007, 14:22
Ами понякога при момичетата става така че и ние незнаем какво искаме, което не е добре но.... Поне според мен с нея е така, може би и тя самата не е мн наясно

lukrecia
11-03-2007, 14:23
Да ти кажа....не мога да съм убедена.Единия вариант е да те има само за приятел....,но другия вариант е,че иска да те дразни и кара да ревнуваш с разказите си за целувки с други.Аз съм го правила за да видя как ще реагира момчето,което ми харесва.Опитай..не губиш нищо,но не е зле да поопипаш почвата още малко и тогава да действаш :D

JoeBanana
11-03-2007, 14:27
аз бих я натирил
да ходи да се ебaва с друг
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

kael
11-03-2007, 16:11
аз бих я натирил
да ходи да се ебaва с друг
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
++++++

sasha_90
11-03-2007, 16:12
Не,не се връзвай отново на "намеците й".Само си играе с теб,не го ли разбираш.И не позволявай - да те прегръща и не знам си кво още,когато тя поиска.Недей да бъдеш играчка в нейните ръце.

BiTa_SmEtaNka
11-03-2007, 16:47
ама..какво е това 'предлагане' .. нз ся..ако сте 4-ти клас окей .. отива6 целува6 я .. ако се дръпне и бий6 6ута..ако не .. вси4ко 6те е наред :) успех ..

BiTa_SmEtaNka
11-03-2007, 16:51
ама..какво е това 'предлагане' .. нз ся..ако сте 4-ти клас окей .. отива6 целува6 я .. ако се дръпне и бий6 6ута..ако не .. вси4ко 6те е наред :) успех ..

koalka
11-03-2007, 17:00
Няма смисъл да й предлагаш отново, останете си само приятели. :wink:

ражур
11-03-2007, 20:49
щом сте от един клас по-добре недей това е съвет

suantito
11-03-2007, 20:55
Хакай и го в остата това решава сичко... :grin: