PDA

View Full Version : Приятелят ви сваля ли момичато по-скайп



GG1RL
11-06-2007, 09:48
Vasheto gaje ( momche ) znaete li dali e svalqlo momiche po skype i ako razberete kak shte reagirate ako dori toi i e predlagal da se sreshtnat nqkade i kazva che nqma priqtelka..a na vas da vi kazva che mnogo vi obicha nemoje bez vas vie ste sichko za nego i t.n.. vie kakvo shte si pomislite za gajeto vi :-o kak shte se pochuvstavet shte mu kajete li ili :neutral:

Presley
11-06-2007, 09:50
Не ми се чете :D
Но ще кажа само едно.Стига с тея кибер свалки,кибер любов и т.н! :D

MakeMeLaugh
11-06-2007, 10:04
Казано на прост език - Не го ебе за теб!
Просто ходи с теб най-вероятно заради ходенето както се казва, не че толкова държи на теб...
Аз ако съм ще се престоря на някоя обожателка и ще му предложа точно каквото иска да клъвне яко и с подлесния момент ще му пратя моя или наша снимка и ще го зарежа, да му стане гандо и да му е за урок :evil:

Котарана
11-06-2007, 10:09
Тоя най-вероятно само си играе с теб, после ходи да се зарибява и да си урежда срещи с други момичета.Пълна тъпотия зарязвай го, аз до ся да съм го направила.

sLaDkA_GrEsHkA
11-06-2007, 10:10
Vasheto gaje ( momche ) znaete li dali e svalqlo momiche po skype i ako razberete kak shte reagirate ako dori toi i e predlagal da se sreshtnat nqkade i kazva che nqma priqtelka..a na vas da vi kazva che mnogo vi obicha nemoje bez vas vie ste sichko za nego i t.n.. vie kakvo shte si pomislite za gajeto vi :-o kak shte se pochuvstavet shte mu kajete li ili :neutral:

hmm.... chestno li ? ami da predi go praveshe i to redovno... :cry: dori mu chetoh logove... napravo mi se otjivq togava, tolkova se bqh ot4aqla a se kulneshe che ne pravi nishto che samo se karame zaradi tupata mirc ili skype che si izmislqm... i nakraq.... ](*,) pochuvstvah se ujasno tova stana minalata zima i oshte mi e super gadno prosto izbqgvam temata i veche ne iskam da znam vsichko za nego... dori sum mu kazala da pravi kakvoto iska stiga az da ne razbrera.... dam egoistichno e no me narani predostatuchno bez da imam gram vina :cry: no NIKOGA nqma da mu prostq tova che me e lugal.. moje bi nqmashe da go priema tolkova lichno ako mi beshe kazal che se zakacha s taq i onaq... a taka da krie... naistina e adski bolezneno :-#

Qnchety
11-06-2007, 10:24
Супер тъпо е едно момче да опява на приятелката си, че не може без нея, а в същото време да си урежда срещи с други :? Заебавай го....

flirt4y
11-06-2007, 10:29
Супер тъпо е едно момче да опява на приятелката си, че не може без нея, а в същото време да си урежда срещи с други :? Заебавай го.... ;-)

pepelq6kaaa
11-06-2007, 10:31
mi neznam dali to4no svalq f po skaipa ama vseki pat kato vleze i mu gledam profila toi ima po 1abonat pove4e i tova me drazni i nz dali gi svalq ..... :neutral: :neutral:

Dr.Hause
11-06-2007, 10:32
Vasheto gaje ( momche ) znaete li dali e svalqlo momiche po skype i ako razberete kak shte reagirate ako dori toi i e predlagal da se sreshtnat nqkade i kazva che nqma priqtelka..a na vas da vi kazva che mnogo vi obicha nemoje bez vas vie ste sichko za nego i t.n.. vie kakvo shte si pomislite za gajeto vi :-o kak shte se pochuvstavet shte mu kajete li ili :neutral:

ми аз редовно си свалям момичета от скайп и гаджето ми малко ми се цупи нали но проблеми не сме имали :shock:

AFT
11-06-2007, 10:46
Тоя скайп е егати малоумното нещо и не знам как въобще го взимате насериозно. :?

krem4et0
11-06-2007, 11:37
Не ми се чете :D
Но ще кажа само едно.Стига с тея кибер свалки,кибер любов и т.н! :D
Защо, бе? Аз с моя мъж се запознах по IRC и сме си заедно над 3 години вече. Не сме се сваляли тогава, но си пишехме често :-)

Valento
11-06-2007, 11:38
Кога ще има тема за (момичета) що винаги се отнасяте така съм момчетата вие се едно не казвате пред тоя е сладък на тоя му е тъпа шапката или му е брадат кура???ЗЕМЕТЕ СЕ В РЪЦЕ :o

vodka_f
11-06-2007, 11:52
ами мойто гадже няма време за скайп пък и никога не би го направил,смисъл да ми казва,че ме обича,а да се занимава и с друга,а примерно,ако ми се случи такова нещо той ще ми падне в очите и няма да искам да имам нищо общо с него :evil:

rihannka
11-06-2007, 11:56
1.моя приятел няма скайп.2.никога няма да ми при4ини такова нещо 3.разбирам 4е тва се отнася за теб и според мен трябва да зарежеш тва мом4е,защото той не може да се наре4е твое гадже.о4евидно не му пука за тебе така4е го разкарай!!! :o

comics
11-06-2007, 12:24
само 1 ще ти кажа- ак0 момчето е удовлетворено от това как се представяш като негово гадже, няма да посегне да се сваля с др момичета! А това нещо момче да е доволно от компанията само на 1 момиче... хаха почти пълен абсурт! :smt001

MiMcHeToOo
11-06-2007, 12:29
Как бих реагирала ли? Доста остро..

Leksi23
11-06-2007, 12:37
По-зле е да сваля момичета пред теб :?

GregoryHouse
11-06-2007, 12:54
Пфф и кфо ако си пише с други момичета кфо? Това не значи че не те обича...дори и да излиза с тях лошо няма...като не ги ебе или други такива няя никфо значение...с момчета ли да си пише в скайп? Нормално е момчетата да се запознават с момичета и обратното...стиа сте се правили на луди всичките "ооо пише си с друга късай го"...баси тъпотията...

LitTlE_BeBsIiI
11-06-2007, 12:55
Haha ami poneje imam malko mozak v glavata,6te razbera,4e v1prosnoto gadje samo me l1je i si zabiva momi4etata kakto si iska i ne mu puka i gram za men.Mhm...ne samo 6te mu go kaja ami i 6te mu biq 6uta..tova trqbva da napravi6 i ti.

MoHuTo
11-06-2007, 12:59
Мацко и на мен ми се е случило тфа...даже другото момиче бях аз (с др ник :-s )... и тогавашния ми приятел такива зарибявки вкарваше, че хъх..не можах да се сдържа да му кажа, че знам кво прави..и в крайна сметка тва беше края :-x Така, че те съветвам да постъпиш като мен...не те заслужава, може да е чат ама за мен пак си е изневяра [-X

Boynce
11-06-2007, 14:22
Мацко и на мен ми се е случило тфа...даже другото момиче бях аз (с др ник :-s )... и тогавашния ми приятел такива зарибявки вкарваше, че хъх..не можах да се сдържа да му кажа, че знам кво прави..и в крайна сметка тва беше края :-x Така, че те съветвам да постъпиш като мен...не те заслужава, може да е чат ама за мен пак си е изневяра [-X
После за оправдание не ти ли каза че е знаел че си ти ?
Скайп,мирк,форуми не ми дреме където иска там да се зарибява само аз да не знам!Ама от както го хванах и аз си чатя и си излизам тайно!Ко ма ебе да не съм по тъпа :)

yuyuto
11-06-2007, 16:10
kak shte reagirate
Как ще реагирам ли? Ще му кажа -Прав ти път, крива ти пътечка! Бай-бай!- :-|

neusan88
11-06-2007, 16:31
ами аз с мойто гадже се запознах в Мирк и така вече над 2год и 6 месеца...да знам че си пише с други момичета(по точно минало време) и и беше дори си уговарял некви срещи абе яко гадно ми беше!поне пред мен се прави да добър :twisted: но и дори да му дадох шанс да ми докаже че ме обича вече не е същото! O:)

koalka
11-06-2007, 16:37
Директно се разделяме, ако е направил такова нещо и повече няма да искам да го видя.Това, че са си уреждали среща и я е свалял, говори, че си я харесва и иска нещо да стане, затова и лъже, че няма приятелка.
Определено ще ми стане кофти, защото все пак съм му гласувала някакво доверие.

bqsna_teenagerka
11-06-2007, 17:20
аз нямам гадже но едно ще ти кажа:всички от силния пол са еднакви,айде не всички повечето. те флиртуват с почти всичко живо! :D това е в кръвта им,искат не искат флиртуват. но ако си имате доверие един на друг,това не би трябвало да те притеснява!
нали знаеш че от всички то си номер 1!? другите какво те интерват? нека ги залъгва там!
естествено отделен въпрос е че ако хвана гаджето си да сваля някоя ще ми стане кофти [-o< ама какво да се прави....
тъй че момичета и да сте видели и да не сте приятели те си да флиртуват с други,бъдете сигурни правят го! :smt010

alkobalko
11-06-2007, 17:26
Не, не сваля момичета в скайп или на друго място.
Но ако разбера нещо такова, със сигурност няма да ми стане приятно. Щепоговоря с него и ще го помоля да не го прави, защото не ми е приятно.

sexy_momi4e
11-06-2007, 17:44
(само да уточня-имах нов скайп и си добавих и в него всички абонати от предишния)бившия на най-добрата ми приятелка ме сваляше и ми казваше,че няма гадже докато още ходеха...10 дена след това и каза,че вече няма същите чувства като преди и е по-добре да се разделят...Мисля,че може би това е причината и при него

Presley
11-06-2007, 17:50
Не ми се чете :D
Но ще кажа само едно.Стига с тея кибер свалки,кибер любов и т.н! :D А така...само виртуален секс 8-)
Да,приятно е :D

Roko123
11-06-2007, 18:01
am ko da ti kaja... tva 4e iska da si flirtuva i s dr momi4eta osven teb moa ti kaja 4e ni6to ne zna4i... az taka go vazpriemam moita princesa ni6to ne mi e kazala taka 4e qvno razbira 4e tq si e edinstvena za men... taka 4e ne se trevoji izli6no

napalm
11-06-2007, 18:21
аз нямам гадже но едно ще ти кажа:всички от силния пол са еднакви,айде не всички повечето. те флиртуват с почти всичко живо! :D това е в кръвта им,искат не искат флиртуват...

Съмнявам се това да е истина. Но ако на истина го вярваш значе си много глупава.

emviii
11-06-2007, 19:40
Казано на прост език - Не го е** за теб!
Просто ходи с теб най-вероятно заради ходенето както се казва, не че толкова държи на теб...
Аз ако съм ще се престоря на някоя обожателка и ще му предложа точно каквото иска да клъвне яко и с подлесния момент ще му пратя моя или наша снимка и ще го зарежа, да му стане гандо и да му е за урок :evil:

+1 режи!

assd
11-06-2007, 21:08
то ако има момиче дето може да го свалим по скайп, требва да е някоя много проста и изпаднала... не става с комп тая работа, требва и акъл 8-)

ultra
11-07-2007, 16:07
Vasheto gaje ( momche ) znaete li dali e svalqlo momiche po skype i ako razberete kak shte reagirate ako dori toi i e predlagal da se sreshtnat nqkade i kazva che nqma priqtelka..a na vas da vi kazva che mnogo vi obicha nemoje bez vas vie ste sichko za nego i t.n.. vie kakvo shte si pomislite za gajeto vi :-o kak shte se pochuvstavet shte mu kajete li ili :neutral:
Пфф случи ми се подобно нещо.Показах му какви ги е писал на въпросната. :-& Убеждения и глупости... [-( Той ми се РАЗСЪРДИ,защото едва ли не съм аз виновна,че съм го хванала в крачка. :-x :x След това имаше разни извинения,но на мен не ми пукаше вече за него.Оставих го да се зарибява на воля. [-(

sexy_dizzy
11-09-2007, 14:02
Веднъж с приятелят ми бяхме скарани и реших да се възползвам от ситуацията.Беше се регистрирал в аха.бг и сложих снимка на едно момиче, симпатична беше и започнах да му пиша с измислено име, дори измислих града и годините.Той й се върза.Не знам дали беше точно свалка..говорехме съвсем нормални неща, веднъж й беше направил комплимент.Малко по-късничко яко се скарах с моя и той същия ден й предложил да се видят.Тогава му намекнах да разбере, че аз съм била тази и той се измъкна с извинението, че бил разбрал от самото начало и само ме изпробвал :lol:
Тогава реших да не му остана длъжна и му го върнах двойно, като си флиртувах не виртуално, а на живо [-( .Той осъзна, че бавно започва да ме изгубва.Бяхме разделени за период около 2 седмици.Накрая той доста се разкайваше и се събрахме.Сега му вярвам наистина много, той ми се доказа и със всеки ден усещам страха му да не ме загуби.Никога не ми е изневерявал, но само мисълта, че е имал намерение ме кара да се държа така, както той преди се е държал..външно прощавам, но вътрешно не съм същата!Дори да сме били скарани тогава...можеше вместо да си пише с друга, да се обади на мен!
Съветвам те и ти да се престориш на някоя обожателка и виж колко далеч ще стигне!Дали ще простиш или не-зависи от теб!

az17
11-09-2007, 14:06
tfa e veselo be ubiva6 si vremeto v skype :-D :D :D e sa kato e nekfy typo navun i studeno i sedne6 na p-c i si svalq6 momi4eta po skype xahhax i ti se vruzvat PUk moita i vikam 4e teq gluposti po skype ni6to nezna4at za men tq mi se surde6e ot na4alo ama ve4e i e se taq :grin: :-D :-P :D

partychild
11-09-2007, 14:09
Казано на прост език - Не го е** за теб!
Просто ходи с теб най-вероятно заради ходенето както се казва, не че толкова държи на теб...
Аз ако съм ще се престоря на някоя обожателка и ще му предложа точно каквото иска да клъвне яко и с подлесния момент ще му пратя моя или наша снимка и ще го зарежа, да му стане гандо и да му е за урок :evil: да точно така :evil: Никой , който те обича няма да прави такова нещо аз досега да съм го разкарала :smt021

flowerlina
11-09-2007, 14:33
Супер тъпо е едно момче да опява на приятелката си, че не може без нея, а в същото време да си урежда срещи с други :? Заебавай го.... ;-)
Мхм

GregoryHouse
11-09-2007, 17:06
то ако има момиче дето може да го свалим по скайп, требва да е някоя много проста и изпаднала... не става с комп тая работа, требва и акъл 8-)

Пф не вярвах че ще го кажа ама ассд е прав...пък по изпаднали и прости кой си пада? Пък и пак ще кажа едно е да си чаткаш целувки и глупости в скайп и подобни...друго е наистина...дори да се видят не се ли целунат или наебът или да се "влюби" (в кавички щото в днешни дни е толкова изкривено значението на тази дума) в него няма изневяра...може да ти стане неприятно...не по скоро ще изревнуваш че не си едниствен/а, но пък това че е гаджосан/а не значи че не трябва да се вижда с другия пол за разнообразие...или какво трябва само да сме с вас или с приятелите да одим да прайм простотий? Да не ходим в дискотеки кафенете да нямаме интернет...

princesa_viki
11-10-2007, 15:20
и аз понякога се закачам с момчета по скайп но никога не е било нищо сериозно...е освен 2 пъти :twisted: :P и бях прочела един път хронологията на гаджето обаче знам че си е само мой... :)

Dark_Angel_F
11-10-2007, 16:09
До колкото знам не сваля момичета по скайп ... Но ако направи това което описва автора повеченяма да го погледна ...

babity
11-11-2007, 10:48
Честно казано незнам дали е зарибявал и дали в момента зарибява други в скайп, но знам, че ако разбера ше го наредя мноо гадно и най - вероятно няма да ми е приятел вече... ше го скапа от бой, шегувам се :razz: :razz: :razz: . Просто ако се зарибява с други не само в скайп ами където и да било бих искала да ми се каже... [-o<