PDA

View Full Version : Пребихаме заради нея!



Valento
11-06-2007, 19:48
Здравейте!Споделям с вас страданието си...аз съм на 16 и обичам едно момиче до полуда!Но днес се случи най-гадното в живота ми пребиха ме!Бяха 4 и ми скочиха в гръб!Аз съм човек който не е серджия или надут тъпак да търся само с кой да се сджънкам но те ме пребиха заради нея!Носа ми е счупен и в неделя ме приемат в Пирогов за операция няма да ме режат но ще ме упоят за да ми наместят носа!От това си представете какъв е бил ударът от тяхна страна!Всичко беше неочаквано 4ма в гръб какво повече мога да кажа!Но азне можех да направя нищо защото ме бяха обградили и ме налагаха!Тя сега ми реве и ми казва колко много ме обичала аз не и вярвам вече..вярвам само на фактите и случилото се по-рано!Незнам какво да правя с любовта но ще се откажа от нея!Моляви който е бил на такава операция на носа да каже какво правят за да съм споскоен!Благодаря за отделеното време и че прочетохте моята кратка но жестока история!

Josefinne
11-06-2007, 20:00
Добре, чакай сега, успокой се първо и отговори на селдните въпроси:
1. Каква е връзката на твоето момиче онези 4мата?
2. Защо са те пребили, каква е точнота причина? Заради еня, ясно, ама какво точно? Бившето й гадже ревнува, че си с нея ли, какво?
3. Защо според теб тя е виновна, че са те пребили. Не е ли по-вероятно ония да са действали по някакви си свои мотиви ( които ти трябва да разкриеш в предишния въпрос), а тя не само, че не е знаела, ами и няма нищо общо. Съмнявам се, че го уредила или подобно.
4. Отиди в полицията!! Сериозно ти казвам! Отиди в полицията!

Поздрави!

Valento
11-06-2007, 20:13
Добре, чакай сега, успокой се първо и отговори на селдните въпроси:
1. Каква е връзката на твоето момиче онези 4мата?
2. Защо са те пребили, каква е точнота причина? Заради еня, ясно, ама какво точно? Бившето й гадже ревнува, че си с нея ли, какво?
3. Защо според теб тя е виновна, че са те пребили. Не е ли по-вероятно ония да са действали по някакви си свои мотиви ( които ти трябва да разкриеш в предишния въпрос), а тя не само, че не е знаела, ами и няма нищо общо. Съмнявам се, че го уредила или подобно.
4. Отиди в полицията!! Сериозно ти казвам! Отиди в полицията!

Поздрави!не знам кой каде е намесен сега много съм объркан но ще разнищя всичко!

Valento
11-06-2007, 20:27
1.Ти си гей.
2.Как може да се биеш за момиче бе...
1 не съм гей
2 те ми скочиха аз незнаех дори и че ще ми скачат

MaXy_GiRL
11-06-2007, 20:27
Ех колко си изчерпателен..и как рещи,че тя го е поръчала....А ако е бил ревнивия бивш?КАква вина има тя?Може найстина да те обича и заради тва,че са те пребили с неясни мотиви ще я разкараш и на всичко отгоре ще я обвиняваш...ха

Josefinne
11-06-2007, 20:33
Объркан бил. Не, бе, сериозно, защо хленчиш тук. Закона си измислил прцедура за такива случаи. Отиваш в полицията и подаваш жалба. Виждат какви са ти пораженията, а твоите явно са сериозни, и на ония им се търси отоговрност. ПО СЪДЕБЕН РЕД. Така се прави, моето момче, така ни защитава законът. И ако не искаш като ти се оправи нсоа да бъдеш отново пребит, потърси закрилата му. Туко - виж оия наистина си платили. Такова държание като тяхното не трябва да се толерира нито активно, нито пасивно. Родителите ти не направиха ли ТОВА?! Или решиха, че си паднал по стълбите?!
Но в тоя случай момичето наистина май няма нищо общо.

Presley
11-06-2007, 20:38
Май май не си особено раэтревожен эа чувствата си и эа нейните действия ,а эа предстоящата ти операция...еми миличък има раэдел эа эдраве и болести-там пусни темичка.И споко мамин момко,няма да боли. :D

MaXy_GiRL
11-06-2007, 20:41
Май май не си особено раэтревожен эа чувствата си и эа нейните действия ,а эа предстоящата ти операция...еми миличък има раэдел эа эдраве и болести-там пусни темичка.И споко мамин момко,няма да боли. :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :grin: :grin: :grin: :lol:
Съвсем така!!! :grin: :grin: :grin:

assd
11-06-2007, 20:56
ти мъж ли си бе, требваше поне едно ухо да отхапеш или да извадиш едно око ако не може да счупиш и ти нос...

yuyuto
11-06-2007, 20:58
Ама за какво може 4 момчета да те хванат в гръб и да те пребият жестоко заради едно момиче? Смисъл те кво общо имат с нея, с теб и с вашите отношения като цяло? И с какво е заслужила тя недоверието ти? Каква вина има тя за случилото се, че да не й вярваш вече? Айде първо отговори на тея въпроси и след това да си правим изводите... :-|

Presley
11-06-2007, 21:01
ти мъж ли си бе, требваше поне едно ухо да отхапеш или да извадиш едно око ако не може да счупиш и ти нос...
А така! :D
Око эа две,эъб эа чене! :D

Jeuelle
11-06-2007, 21:18
Хвани някой и им спукайте ши*аните задници от бой....

MoN4E_LiMoN4E
11-06-2007, 21:32
Ех колко си изчерпателен..и как рещи,че тя го е поръчала....А ако е бил ревнивия бивш?КАква вина има тя?Може найстина да те обича и заради тва,че са те пребили с неясни мотиви ще я разкараш и на всичко отгоре ще я обвиняваш...ха

Наистина може да е ревнивия бивш и може наистина да те обича момичето но само щото го знае какъв е и кво може да ти направи да не ти е обърнала внимание или каквото е станало

phobia
11-07-2007, 11:01
Здравейте!Споделям с вас страданието си...аз съм на 16 и обичам едно момиче до полуда!Но днес се случи най-гадното в живота ми пребиха ме!Бяха 4 и ми скочиха в гръб!Аз съм човек който не е серджия или надут тъпак да търся само с кой да се сджънкам но те ме пребиха заради нея!Носа ми е счупен и в неделя ме приемат в Пирогов за операция няма да ме режат но ще ме упоят за да ми наместят носа!От това си представете какъв е бил ударът от тяхна страна!Всичко беше неочаквано 4ма в гръб какво повече мога да кажа!Но азне можех да направя нищо защото ме бяха обградили и ме налагаха!Тя сега ми реве и ми казва колко много ме обичала аз не и вярвам вече..вярвам само на фактите и случилото се по-рано!Незнам какво да правя с любовта но ще се откажа от нея!Моляви който е бил на такава операция на носа да каже какво правят за да съм споскоен!Благодаря за отделеното време и че прочетохте моята кратка но жестока история!
Пикльо. Лигльо.
И намали мелодраматизма, моля.

prettyIdeath
11-07-2007, 11:16
Пич, съчуствам ти ..ама не разбрах къде е виновна тя в тая цялата ситуация?!

GregoryHouse
11-07-2007, 12:03
Здравейте!Споделям с вас страданието си...аз съм на 16 и обичам едно момиче до полуда!Но днес се случи най-гадното в живота ми пребиха ме!Бяха 4 и ми скочиха в гръб!Аз съм човек който не е серджия или надут тъпак да търся само с кой да се сджънкам но те ме пребиха заради нея!Носа ми е счупен и в неделя ме приемат в Пирогов за операция няма да ме режат но ще ме упоят за да ми наместят носа!От това си представете какъв е бил ударът от тяхна страна!Всичко беше неочаквано 4ма в гръб какво повече мога да кажа!Но азне можех да направя нищо защото ме бяха обградили и ме налагаха!Тя сега ми реве и ми казва колко много ме обичала аз не и вярвам вече..вярвам само на фактите и случилото се по-рано!Незнам какво да правя с любовта но ще се откажа от нея!Моляви който е бил на такава операция на носа да каже какво правят за да съм споскоен!Благодаря за отделеното време и че прочетохте моята кратка но жестока история!

Е заради такива шитни си нося аз пистолет...да скачат 10тима като искат то кът гръмнеш първия се разбягат...

ANGEL4E
11-07-2007, 12:25
hey samo s4upen nos...6te se opravi6...ne razbiram kak taka re6i 4e tq e vinovna za vsi4ko...i 4e ima ne6to ob6to...ne pomisli li 4e moje da si si go zaslujil tova... :evil: ako naitina q obi4a6e 6te6e da se bie6 za neq... ako 4uvstvata ti bqha istinski nqma6e da i obra6ta6 grab... [-(

bungle
11-07-2007, 12:28
В много големи филми се вкарвате.
Уоу, уоу , уоу...
Накъде отива този свят?

Valento
11-07-2007, 12:36
Братлета аз не съм единствения с който ходи в момента смисъл тя ходи с още и затова ядох бой заради нея!!!!

GregoryHouse
11-07-2007, 12:37
hey samo s4upen nos...6te se opravi6...ne razbiram kak taka re6i 4e tq e vinovna za vsi4ko...i 4e ima ne6to ob6to...ne pomisli li 4e moje da si si go zaslujil tova... :evil: ako naitina q obi4a6e 6te6e da se bie6 za neq... ako 4uvstvata ti bqha istinski nqma6e da i obra6ta6 grab... [-(

ОВЦА...как да се бие ма...4ма срещу един дори да знае че ще му скочат къф шанс има? Ако е 190 и 100 кила пък те са метровки по 30 кила ? Мноу ясно че ще те пръснат...малей че сте и виме умници...

Valento
11-07-2007, 12:39
hey samo s4upen nos...6te se opravi6...ne razbiram kak taka re6i 4e tq e vinovna za vsi4ko...i 4e ima ne6to ob6to...ne pomisli li 4e moje da si si go zaslujil tova... :evil: ako naitina q obi4a6e 6te6e da se bie6 za neq... ako 4uvstvata ti bqha istinski nqma6e da i obra6ta6 grab... [-(

ОВЦА...как да се бие ма...4ма срещу един дори да знае че ще му скочат къф шанс има? Ако е 190 и 100 кила пък те са метровки по 30 кила ? Мноу ясно че ще те пръснат...малей че сте и виме умници...Подкрепям те!!!

prettyIdeath
11-07-2007, 12:39
Братлета аз не съм единствения с който ходи в момента смисъл тя ходи с още и затова ядох бой заради нея!!!!

Малеее...ако съм на тебе..няма я погледна повече! Ама то тва май е най-малкото което те вълнува сега ...

Valento
11-07-2007, 12:40
Братлета аз не съм единствения с който ходи в момента смисъл тя ходи с още и затова ядох бой заради нея!!!!

Малеее...ако съм на тебе..няма я погледна повече! Ама то тва май е най-малкото което те вълнува сега ...М да ама нали се сещаш че въшреки всичко още я обичам!!!Но ние си говорихме по тоя въпрос тя незнаела нищо и вече сме само приятели с нея!!!

GregoryHouse
11-07-2007, 12:47
Т'ва не е по нейна вина (донякъде), а на оня кретен гаджето й...решението просто stay away от нея...иначе може да има повторение...а дума да не става да търсиш оня...и да го пръснеш пак ще те фанат някъде тъй...просто се махни...и вземай пример от мен...отиваш в оръжейния един пищак и другия път да видим дали ще има толкова куражлий...

Valento
11-07-2007, 12:52
Т'ва не е по нейна вина (донякъде), а на оня кретен гаджето й...решението просто stay away от нея...иначе може да има повторение...а дума да не става да търсиш оня...и да го пръснеш пак ще те фанат някъде тъй...просто се махни...и вземай пример от мен...отиваш в оръжейния един пищак и другия път да видим дали ще има толкова куражлий...За пищак нема да си зема щото няма разрешително и ако гръмна някой после съм с часовници сейко(белезници)!

GregoryHouse
11-07-2007, 13:40
Рзрешително не трябва...само това ще кажа...ти останалото ще го разбереш...и ако те нападнат имаш право да го гърмиш...после само даваш обяснения в полицията...споделям от личен опит...

BeautifulWorld
11-07-2007, 13:57
И на мен ми се бе случило подобно нещо....само че последиците бяха счупена ръка и напукан череп....мхм....излезнах от болницата....отне ми 9 месеца за да проследя кой къде живее кога излиза и тн (от тези който ме пребиха)....след това в период от 4 дена един по един ги пребих толкова жестоко,че в момента единият е просто инвалид......Сори,но да не са го правили.......един по един по един.....ако бяха пробвали да се съберат пак....щяха да имат само 1 опция-да ме ликвидират,защото ако остана жив след 2 нападение,директно ще ги ликвидирам....предложението ми е....ако си запомнил как изглеждат,накрай ги да се порадват на болницата от вътрешна страна ;)
Знам, че мисленето ти не е правилно, но ти се кефя как си постъпил! Знам и че моето мислене не е правилно, но и аз бих постъпила така! Браво!

Valento
11-07-2007, 14:08
И на мен ми се бе случило подобно нещо....само че последиците бяха счупена ръка и напукан череп....мхм....излезнах от болницата....отне ми 9 месеца за да проследя кой къде живее кога излиза и тн (от тези който ме пребиха)....след това в период от 4 дена един по един ги пребих толкова жестоко,че в момента единият е просто инвалид......Сори,но да не са го правили.......един по един по един.....ако бяха пробвали да се съберат пак....щяха да имат само 1 опция-да ме ликвидират,защото ако остана жив след 2 нападение,директно ще ги ликвидирам....предложението ми е....ако си запомнил как изглеждат,накрай ги да се порадват на болницата от вътрешна страна ;)
Знам, че мисленето ти не е правилно, но ти се кефя как си постъпил! Знам и че моето мислене не е правилно, но и аз бих постъпила така! Браво!Аз искам да ви благодаря че ме излушахте и че дадохте съвети пуснах жалба срещу единия и мисля че ще испее и за другите?

prettyIdeath
11-07-2007, 16:46
Братлета аз не съм единствения с който ходи в момента смисъл тя ходи с още и затова ядох бой заради нея!!!!

Малеее...ако съм на тебе..няма я погледна повече! Ама то тва май е най-малкото което те вълнува сега ...М да ама нали се сещаш че въшреки всичко още я обичам!!!Но ние си говорихме по тоя въпрос тя незнаела нищо и вече сме само приятели с нея!!!

Е да... Не може просто така да се забрави..ама ... Все някак си ще го преживееш! :wink:

yuyuto
11-07-2007, 18:18
Братлета аз не съм единствения с който ходи в момента смисъл тя ходи с още и затова ядох бой заради нея!!!!
Ааа, еми трябваше с това да започнеш... Тогава възстановявай се бързо и изобщо не мисли за нея! Явно е мераклийка... Не й стига един... Да си ходи на майната... :(

BioX
11-07-2007, 18:29
[quote="Valento"]Здравейте!Споделям с вас страданието си...аз съм на 16 и обичам едно момиче до полуда!Но днес се случи най-гадното в живота ми пребиха ме!Бяха 4 и ми скочиха в гръб!Аз съм човек който не е серджия или надут тъпак да търся само с кой да се сджънкам но те ме пребиха заради нея!Носа ми е счупен и в неделя ме приемат в Пирогов за операция няма да ме режат но ще ме упоят за да ми наместят носа!От това си представете какъв е бил ударът от тяхна страна!Всичко беше неочаквано 4ма в гръб какво повече мога да кажа!Но азне можех да направя нищо защото ме бяха обградили и ме налагаха!Тя сега ми реве и ми казва колко много ме обичала аз не и вярвам вече..вярвам само на фактите и случилото се по-рано!Незнам какво да правя с любовта но ще се откажа от нея!Моляви който е бил на такава операция на носа да каже какво правят за да съм споскоен!Благодаря за отделеното време и че прочетохте моята кратка но жестока история![/qu moq nos sa6to e s4ypen spox 6tom 6te ima ypoika nqma da boli na men mi go namestvaha bez bole6e no ko da praq tei e.zaradi momi4e sam ql boi ama 4ak da mi s4ypqt nosa ](*,)

HePeAJIeH
11-07-2007, 18:30
1.Оправи си носа
2.Намери някои верни приятели намерете ги онея шибаняци и ги пребийте
3.Не се занимавай с оная курва

danI_boY
11-07-2007, 19:56
Вах чоееек ако съм на тебее един по един ше ги фащами не 4в1 ми 20в1 и ще ги смачкааам !!! :o :evil: :-x

dinkisa
11-07-2007, 20:06
и аз имам личен опит и да ти кажа мисля че постъпих правилно правиш малко праучване разбираш кой е бил сабирате се 10 приятели жадни за адреналин и ги прабивате с метални тръби в тъмното важното е да не разберат кои е бил за тва не треа говорите...

Iv4eTy
11-07-2007, 20:08
Според мен в случая не е тя виновна.Едва ли би поръчала да те пребият, но виж някой нейн бивш или пък някой,който я харесва ... по-вероятно е това.Недей веднага да я обвиняваш.

mickelangelo
11-08-2007, 11:07
и аз имам личен опит и да ти кажа мисля че постъпих правилно правиш малко праучване разбираш кой е бил сабирате се 10 приятели жадни за адреналин и ги прабивате с метални тръби в тъмното важното е да не разберат кои е бил за тва не треа говорите...
много е просто ... оставяш бележка .... много поздрави от еди кой си и ги смилаш ... на мен ми се беше случило подобно нещо ... налетяха ми 3 ма заради момиче ... (не че се гордея) но ги размятах ... защитавах се ... и съм само .. 1.83 и 85 кг ... не е важно да имаш в ръцете за да се защитиш ... важно е да имаш на 2 рия етаж ( за не разбралите в главата ) 8)

GregoryHouse
11-08-2007, 12:20
и аз имам личен опит и да ти кажа мисля че постъпих правилно правиш малко праучване разбираш кой е бил сабирате се 10 приятели жадни за адреналин и ги прабивате с метални тръби в тъмното важното е да не разберат кои е бил за тва не треа говорите...
много е просто ... оставяш бележка .... много поздрави от еди кой си и ги смилаш ... на мен ми се беше случило подобно нещо ... налетяха ми 3 ма заради момиче ... (не че се гордея) но ги размятах ... защитавах се ... и съм само .. 1.83 и 85 кг ... не е важно да имаш в ръцете за да се защитиш ... важно е да имаш на 2 рия етаж ( за не разбралите в главата ) 8)

Бе бъди си гений 1.60 45-50 кила пък като ти скочат 3ма 1.90 по 100 кила тъпи кът галоши...да вийм кое е важно...аз за туй кът съм 185 и съм има няма 70 кила си одя с пищова и като скочат стрелям...да не са скачали...а към автора за саморазправата забрави...тъй кривата няма да я докарате до никъде...цакай го с полиция с такиз работи...

Плякам Майки
11-08-2007, 18:42
В България всичко е на ниво.... Като подаде тази жалба, ще има доста да почакаш ;)

maximalniq
11-08-2007, 19:05
В България всичко е на ниво.... Като подаде тази жалба, ще има доста да почакаш ;)ДА!?!?!Те пак ще те пребият :D

Exoras
11-08-2007, 21:02
2 думи: Отеби я! :)

proba66
11-08-2007, 21:31
Variant 1-Otivash v policiqta kakto ti kazaha (ako imat 18 shte e perfektno)
Variant 2-Sabirash Talpata i gi spukvash ti ot boi...she lejat malko v bolnica she izleznat i she te prebiqt...she lejish v bolnica..shte se opravish,pak sabirash talpata pak gi prebivash....sled tova te te prebivat...i t.n. sled vseki boi shte te boli po malko(zashtoto si sviknal)..shte doide vreme i kogato shte po4ne da ti haresva da se biesh 8-)

taaa vijdash 4e Variant 2 ne e nai-dobriq taka 4e...MARSH V POLICIQTA!!!!!

MartyParty
11-09-2007, 08:37
Абе ти олигофрен ли си или си гей????Тя е плакала страдала е за теб а ти....Абе правилно зарежи я :lol:

flabarflabar
11-10-2007, 10:43
Хвани някой и им спукайте ши*аните задници от бой....
а така вика6 10 4овека и ги нагЪзвате :o :wink:

xXxScreamxXx
11-10-2007, 11:28
Mmmda dobra ideq e da se otkaje6 ot neq drygiq p1t moje da ne e samo nos1t

yohrdan
11-10-2007, 12:17
Спокойно пич ако ти е счупен вече едвали ще боли повече като ти го оправят от колкото като са ти го счупили ;) И при мен наскоро имаше такава случка няма да е расказвам ся щото неми се пише :oops: 8-) :-P

bqsna_teenagerka
11-10-2007, 13:51
Много си зле,не знаеш изобщо защо с ате прибили,но веднага гаджето ти е виновно! Хайде преди да осъдиш някой на смъртна присъда,разнищи мъглата и намери доказателства!

Valento
11-10-2007, 15:31
Ми незнам ама вече жалбата ми е задействана и са започнали да ги дирят кои са били!!!Стискайте палци да ги намерят!!! :o

Valento
11-10-2007, 15:40
Спокойно пич ако ти е счупен вече едвали ще боли повече като ти го оправят от колкото като са ти го счупили ;) И при мен наскоро имаше такава случка няма да е расказвам ся щото неми се пише :oops: 8-) :-PАз само за операцията мисля,но си намерих сродна душа която ми дъхва кураж че ще мине гладко дано!!!!

yuyuto
11-10-2007, 18:18
Ми незнам ама вече жалбата ми е задействана и са започнали да ги дирят кои са били!!!Стискайте палци да ги намерят!!! :o
Стискам! \:D/

MiMcHeToOo
11-10-2007, 18:56
1.Оправи си носа
2.Намери някои верни приятели намерете ги онея шибаняци и ги пребийте
3.Не се занимавай с оная к***а

+1

GregoryHouse
11-10-2007, 19:50
Въпреки идиотизма си и понякога доста импулсивното си поведение в подобни ситуаций...бих казал че 2/3 от форума са идиоти...ще събирал 10 приятеля да ги бие...хубаво ще ги пребиеш...ама после пак ще те фанат някъде в тъмното и ще те бият бият бият после ще те наебът и свирки ще правиш та накрая и ще си платиш за всичко...тъй е в днешно време не се ли имаш с тия най отгоре на хранителната(мутренската) верига по добре не се замесвай с боеве трепаници и кланнници....апф не въри ги бий там трепете се...мноо филми гледате бе деЦа...

DJ_MiLeN
11-10-2007, 21:19
Не си заслужава да бъдеш потрошкан заради някакво момиче.Ще те боли извесно време че си я зарязал ама не бива така.Подавай жалбицата и 4енгетата да се оправят от там на татък.Не дей слуша какво ти говорят да сабираш хора и да ходиш да ги биеш нема смисал.В някой случай е най добре да си гледаш здравето и да се пазиш.Че си бил зарязал едно момиче което обичаши си ял бой заради нея не си струва #-o (на 16 години не може да се каже че е истинска обич това е някакво временно чувство.Може да кажеш,че я обичаш когато се ожените и ти роди деца.)
Така , че пасувай си и си живей живота в крайна сметка не е единствената на този свят ... момичета бол като весниците само да има кой да ги чете (Това го казвам в кръга на шегата за весниците :-D )

Това е моето мнение по темата.

die_die_my_darling_
11-10-2007, 22:50
Къф мъж си...Иди ги пребий :D

JuSt_a_GiRl_Uk
11-11-2007, 01:31
1.Оправи си носа
2.Намери някои верни приятели намерете ги онея шибаняци и ги пребийте
3.Не се занимавай с оная к***а
+1

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

mickelangelo
11-11-2007, 09:28
според мен .. не дей да ходиш в полицията .. не се прави на К***а ами иди и са опрай с тях ... може и сам 1 по 1 ... а за момичето ако найстина е виновна .. повече не я поглеждай никога. .. това бих направил аз .. за момчетата 1 бата ще ти свърши перфектна работа .. 8)

hatercrew
11-11-2007, 09:50
hahah policiqta li ve ? v taz korimpirana dyrjava ba6 pa 6te postigne6 ne6to :lol: :lol: :lol: dokato gi namerqt teq da gi hvanat 6te sa te prebili taka 4e ot vas nqma da iska6 da izleze6 :lol: :lol: :lol: ima edna prikazka -ako iska6 ne6to da se syr6i naprai si go sam (ili ne6to takova be6e ) be shvana mi ideqta otivah hva6ta6 edna buhalka i o6te 2-3 fr i gi razkatavate

GregoryHouse
11-11-2007, 15:15
Оххх не днешната младеж е съставена от олиговци все повече се убеждавам от постовете ви в това...къде ще оди да ги бие бе идиотиии щом тоя ги е пратил се предполага че е "връзкар"...а с тях шега не бива...хоиш биеш и после те пребиват щял да събира тайфи и ако отишел в полицията бил Курва...ми хубвао да ви кажа с не един съм се сбивал и никога не се е свършвало след боя...после ще ти се разкатае фамилията от тва мерене на "батите" може техните да се окажат по големи или пък повече...и тогава не в болница ми в моргата...поне в моя край ако се заяждаш с не когот трябва ще издам един случай за дискотеката...ако се заядеш с некогот трябва става зле...случая е следния: Влиза един пийва си прилично и почва да се задява с някфа..да де ама тя гадже на един от "голямото доброутро" следва шамар от гаджето на момичето и оня нали е як изкарва го отвън бой бой бой...пръсва го...другата вечер го хващат... 3ма баяджа якички 25-30 годишни изроди ненормални в багажника газ към едно село на 10км...пръсват го от бой изнасилват го и го оставят чисто гол на 10км от града...

TerorchetoBG
11-11-2007, 18:44
1.Ти си гей.
2.Как може да се биеш за момиче бе...
защо да е гей ти никога ли не си се бил за момиче бе :evil: :?

mickelangelo
11-11-2007, 19:52
Оххх не днешната младеж е съставена от олиговци все повече се убеждавам от постовете ви в това...къде ще оди да ги бие бе идиотиии щом тоя ги е пратил се предполага че е "връзкар"...а с тях шега не бива...хоиш биеш и после те пребиват щял да събира тайфи и ако отишел в полицията бил к***а...ми хубвао да ви кажа с не един съм се сбивал и никога не се е свършвало след боя...после ще ти се разкатае фамилията от тва мерене на "батите" може техните да се окажат по големи или пък повече...и тогава не в болница ми в моргата...поне в моя край ако се заяждаш с не когот трябва ще издам един случай за дискотеката...ако се заядеш с некогот трябва става зле...случая е следния: Влиза един пийва си прилично и почва да се задява с някфа..да де ама тя гадже на един от "голямото доброутро" следва шамар от гаджето на момичето и оня нали е як изкарва го отвън бой бой бой...пръсва го...другата вечер го хващат... 3ма баяджа якички 25-30 годишни изроди ненормални в багажника газ към едно село на 10км...пръсват го от бой изнасилват го и го оставят чисто гол на 10км от града...
Мой познат ... преби 6 човека ... само за дето ... закачаха .. момиче точно пред дискотеката .. уж бяха кустюмари уж бяха .. връзкари ама ... след боя .. имаше общо 6 счупени и 8 натъртени ребра .. 2 счупени ръце и 1 крак .. ( общо 6-те човека )
а по темата мога да кажа .. че ако искаш най добре да са разбереш с човека .. по д0бре отиди и говори лично с него .. оправете нещата без да се стига пак до бой .. ( ако е найстина връзкар ) по някога просто трябва да преглътнем и да продължим ... има твъреде големи залъци за нас .. но .. ако не е връзкар го хващай и го смилай според мен си заслужава ... и коментарите от сорта гей си не се бии заради момиче не са въобще умесни ... зависи какво изпитва към момичето и зависи .. как се развиват работите ......... 8)

kifla
11-11-2007, 20:23
Ostavi q taq kurva i gi smeli ot boi oniq ](*,) :| :o

50cent
11-12-2007, 12:02
абе пич незнам обаче адски тъпо тъи като и аз сум го преживял двама доидаха набиха ме здраво и аз се прибрах завъртя ми се свят паднах и счупух голямото стъкло на вратата и ми направиха 12 шева и като се възтанових доидоха да ми се извинят аз им показах среден пръст и те казаха еми ше видим и после ги набих и двамата по отделно и пак ми скочиха ама бях с приятели и неможаха да ми направят нищо

slun4ice_90
11-12-2007, 12:11
Няма смисъл да ги биеш.Какво ще спечелиш от това?Ти ще ги набиеш и те пак ще те набият няма смисъл.Просто се пази повече и дано бързо се оправиш. :wink:

renito
11-12-2007, 12:27
Тази тема няма ли кой да я махне, писна ми да я гледам вече, толкова тъпа тема не бях виждала, уажас :evil: 8)

GregoryHouse
11-12-2007, 13:49
Малоумноста у днешните деца е максимална просто...пребил 6 човека...мдада ай аз ще дойда с 5 човека и ми посочи кй да пребием и ти гарантирам че просто комата и обезобразяването ще са мъ най малкия проблем...не на мен тоя на който да му скочат 6 човека къфто и да си нямаш никъф шанс освен ако ти не им скачаш и те да ти седят като бухали...незная как е у тупото село София ама в Ловешка област закачш някой дето се има с мутрите и после те търсят или в болницата или в моргата...идват 7-8 човека с тръби бухалки и боксове и те правят на кайма ако ще нинджа да си...стига глупости бе деца с бой до никъде не се стига...

HePeAJIeH
11-12-2007, 15:36
Съгласен съм с Хаус че з бой нищо не се постига! От личен опит знам....

AFT
11-12-2007, 17:25
Малоумноста у днешните деца е максимална просто...пребил 6 човека...мдада ай аз ще дойда с 5 човека и ми посочи кй да пребием и ти гарантирам че просто комата и обезобразяването ще са мъ най малкия проблем...не на мен тоя на който да му скочат 6 човека къфто и да си нямаш никъф шанс освен ако ти не им скачаш и те да ти седят като бухали...незная как е у тупото село София ама в Ловешка област закачш някой дето се има с мутрите и после те търсят или в болницата или в моргата...идват 7-8 човека с тръби бухалки и боксове и те правят на кайма ако ще нинджа да си...стига глупости бе деца с бой до никъде не се стига...


:razz: Тъкмо щях да напсувам малоумния автор на темата, когато прочетох тоя пост и за малко да се разплача от смях. :D

П.П. Аз цял ден се хиля като умираща сФиня, така че... :-D