PDA

View Full Version : самотна :(



naturespirit
11-10-2007, 23:33
ника ми може да е happy girl,ама нещо не съм много хепи напоследък...даже никак...самотна съм,нямам си никой.говоря за гадже...просто проблемът не е че искам да имам гадже,щото е готино и тн,ами въпросът е там,че просто ми е трудно да намеря подходящ човек...когато съм с някой чувствата много бързо охладняват от моя страна и трябва да разочаровам човека,с който съм:(и не знам просто какво мога да направя... :/ :( понякога имам чувството,че ше си умра сама :lol: но все пак все още съм оптимист,че някога,някъде ще намеря подходящ човек и така съжалявам че ви занимавам с глупости просто съм в някво кофти настроение... :(

ivelin9021
11-10-2007, 23:45
pf az sam v absolutno sushtoto polojenie... :neutral: :!:

naturespirit
11-10-2007, 23:52
поне не съм само аз :( *ше плача*

ivelin9021
11-10-2007, 23:56
pf nqma pla4esh za gluposti... :-) :-P

Escarina
11-11-2007, 00:30
Еми и аз съм така... ама за всичко си има време, ако тръгнеш да се сдухваш на тая тема нищо добро не те чака.

slun4ice_90
11-11-2007, 05:54
ника ми може да е happy girl,ама нещо не съм много хепи напоследък...даже никак...самотна съм,нямам си никой.говоря за гадже...просто проблемът не е че искам да имам гадже,щото е готино и тн,ами въпросът е там,че просто ми е трудно да намеря подходящ човек...когато съм с някой чувствата много бързо охладняват от моя страна и трябва да разочаровам човека,с който съм:(и не знам просто какво мога да направя... :/ :( понякога имам чувството,че ше си умра сама :lol: но все пак все още съм оптимист,че някога,някъде ще намеря подходящ човек и така съжалявам че ви занимавам с глупости просто съм в някво кофти настроение... :( И аз си го мисля #-o ,но трябва да бъдем оптимисти.Просто трябва да го оставиш да те намери. \:D/

sexa_na_kompleksa
11-11-2007, 06:08
Нях нях
И аз съм в такова положение ... но какво да се прави ... Вярвам,че там някъде има някой като за мен и скоро ще го намеря. :P

Harum_Scarum
11-11-2007, 06:15
о0о0ф ти си по-добре от мени аз сьм го намерила човека,но чуствата са само от моя страна :cry:

mickelangelo
11-11-2007, 08:21
не сте само вие в същото състояние .. но не губете надежда ... !

scazy
11-11-2007, 09:11
az bqh v su6toto polojenie-trugvah s nqkoi i sled sedmica ili dve ve4e ne mi puka6e za nego.no sega e razli4no-imam gadje ot okolo 10 meseca i vsi4ko e razli4no. :-) i s teb 6te stane taka. vseki ima takiva periodi,v koito se 4uvstva samoten.

6emet4e
11-11-2007, 09:16
ее кфо се отчайвате ве,да не сте на по 50 години,за всичко си има време... :wink: ;-)

hatercrew
11-11-2007, 09:21
a taka za vs si ima vreme kat sane6 na 60 i si sby4kana babi4ka v invalidka koli4ka togava moje da se ot4aiva6 8-) 8-) 8-)

mon4eto
11-11-2007, 09:34
Emi tova koeto moga da ti kaja e samo Dano nameri6 podhodq6tiq 4ovek za teb v nai skoro vreme :) Uspeh mila :)

Presley
11-11-2007, 09:36
Почти всеки тийнейджър е мина преэ това :D Не се отчайвай эа такива неща.Не си на 30-40,че да говориш ,че ще си умреш сама :D Пък энае ли човек,то и тогава може да се влюбиш :D Просто не мисли ,че да имаш гадже е всичко.Има по-важни неща,които борят самотата-блиэки,приятели..кефи се на живота,иэлиэай си с приятели,гледай си училището ,пък ще намериш човека :) Щом чувствата ти все иэлиэат мимолетни,эначи е по-добре малко да си поседиш самичка.

maximalniq
11-11-2007, 09:38
Аз съм в същото положение като имате на предвид че днеска имам РД 8-)

JiMiTo
11-11-2007, 09:41
Живота е красив, наслаждавайте му се, гаджетата не са всичко, любовта не е всичко, има и други стойностни неща заради, които си заслужава да се живее. ::: :smt006

naturespirit
11-11-2007, 10:52
мерси мерси на всички за подкрепата :grin: сега като има хора,които ме разбират и знаят кво ми е ми е много много по-добре и честно казано вече не ми пука осбено...просто има такива моменти,в които човек има нужда да излее по някакъв начи това,което го тормози :) и далi ще сподели с някой приятел или ще го напише във някой форум,пълен с непознати хора-помага :)

n1ght_shadow
11-11-2007, 11:05
поне не съм само аз :( *ше плача*

cry cry emo kid..
хах базикам са е ;) и аз съм в същото положение но поне отдавна съм минал периода на здухване :D

naturespirit
11-11-2007, 11:34
поне не съм само аз :( *ше плача*

cry cry emo kid..
хах базикам са е ;) и аз съм в същото положение но поне отдавна съм минал периода на здухване :D
абе то и аз уж го бях минала тоя период,ама кво стана пак се сдухах 8-) хах ма са съм ок де :) ей и не ми викай че съм емо че са ше хода а ревна в някй ъгъл :P 8-) :lol: :lol:

n1ght_shadow
11-11-2007, 11:35
поне не съм само аз :( *ше плача*

cry cry emo kid..
хах базикам са е ;) и аз съм в същото положение но поне отдавна съм минал периода на здухване :D
абе то и аз уж го бях минала тоя период,ама кво стана пак се сдухах 8-) хах ма са съм ок де :) ей и не ми викай че съм емо че са ше хода а ревна в някй ъгъл :P 8-) :lol: :lol:

хах не сам казал че си емо просто такаф е лафа ;)
епа случва се да се здуха човек пак ама да не ти пука :) :D

IvoRace
11-11-2007, 11:37
Нях нях
И аз съм в такова положение ... но какво да се прави ... Вярвам,че там някъде има някой като за мен и скоро ще го намеря. :P

+1

naturespirit
11-11-2007, 11:40
поне не съм само аз :( *ше плача*

cry cry emo kid..
хах базикам са е ;) и аз съм в същото положение но поне отдавна съм минал периода на здухване :D
абе то и аз уж го бях минала тоя период,ама кво стана пак се сдухах 8-) хах ма са съм ок де :) ей и не ми викай че съм емо че са ше хода а ревна в някй ъгъл :P 8-) :lol: :lol:

хах не сам казал че си емо просто такаф е лафа ;)
епа случва се да се здуха човек пак ама да не ти пука :) :D
ами старая се,ама така се получава,абе както и да...мина ми вече :) до следващия път ще бъда много много хепи :lol:

7oup
11-12-2007, 16:04
Еми и аз съм така... ама за всичко си има време, ако тръгнеш да се сдухваш на тая тема нищо добро не те чака.
И аз съм така.Трябва да си основем клуб. :lol:

daRito0
11-12-2007, 16:15
xagxtg zna4i sme d0sti4ka tezi koito sme ot4aqni ;) az se uspokoqvam s misylta 4e edin den 6te doide i moita g0lqma lubov ;p :smt007

sladku_bebzi
11-12-2007, 16:17
И моята бест фр е така...много гадно се чувства, най-вече когато трябва да намери начин да скъса с гаджето си :(

kifla
11-12-2007, 16:20
при мен пък е обратното чувства има само от моя страна,а момчето бързо ме зарязва.... :cry:

miShle
11-12-2007, 18:30
ника ми може да е happy girl,ама нещо не съм много хепи напоследък...даже никак...самотна съм,нямам си никой.говоря за гадже...просто проблемът не е че искам да имам гадже,щото е готино и тн,ами въпросът е там,че просто ми е трудно да намеря подходящ човек...когато съм с някой чувствата много бързо охладняват от моя страна и трябва да разочаровам човека,с който съм:(и не знам просто какво мога да направя... :/ :( понякога имам чувството,че ше си умра сама :lol: но все пак все още съм оптимист,че някога,някъде ще намеря подходящ човек и така съжалявам че ви занимавам с глупости просто съм в някво кофти настроение... :(

Познато ми е до последната написана дума... :-k

miShle
11-12-2007, 18:32
:cry:

BUFU994
11-12-2007, 18:36
Почти всеки тийнейджър е мина преэ това :D Не се отчайвай эа такива неща.Не си на 30-40,че да говориш ,че ще си умреш сама :D Пък энае ли човек,то и тогава може да се влюбиш :D Просто не мисли ,че да имаш гадже е всичко.Има по-важни неща,които борят самотата-блиэки,приятели..кефи се на живота,иэлиэай си с приятели,гледай си училището ,пък ще намериш човека :) Щом чувствата ти все иэлиэат мимолетни,эначи е по-добре малко да си поседиш самичка.

+1
много точно казано

Ch0c0la73
11-12-2007, 18:46
еми има какви ли не периоди от живота ти явно и този ще премине просто от само себе си ;) знам пределно ясно че е супер кофти да си около 10 приятели и да се чувстваш самотно,да се чувстваш се едно че част от тебе липсва..че не е тука..а даже си нямаш на представа кога ще я намериш..отг е че незнаеш и всичко ще се случи от себе си особено в твоя случай..например аз имам още 3 приятелки мн добри и 3те си имат гаджета аз седя на тяхната маса и тъпея..тва е още по гадно..+ тва че харесвам определен човек ама нещу май немога да съм с него..така чее... всичко с времето си както се казва :? :( :-k

Ch0c0la73
11-12-2007, 18:47
еми има какви ли не периоди от живота ти явно и този ще премине просто от само себе си ;) знам пределно ясно че е супер кофти да си около 10 приятели и да се чувстваш самотно,да се чувстваш се едно че част от тебе липсва..че не е тука..а даже си нямаш на представа кога ще я намериш..отг е че незнаеш и всичко ще се случи от себе си особено в твоя случай..например аз имам още 3 приятелки мн добри и 3те си имат гаджета аз седя на тяхната маса и тъпея..тва е още по гадно..+ тва че харесвам определен човек ама нещу май немога да съм с него..така чее... всичко с времето си както се казва :? :( :-k

naturespirit
11-12-2007, 19:11
Еми и аз съм така... ама за всичко си има време, ако тръгнеш да се сдухваш на тая тема нищо добро не те чака.
И аз съм така.Трябва да си основем клуб. :lol:
добра идея :lol: :lol:

n1ght_shadow
11-12-2007, 20:39
happy girl още ли се здухваш? :D

naturespirit
11-12-2007, 22:13
happy girl още ли се здухваш? :D
да бе не ме ли виждаш ква съм сдухана :D шегувкам се :) са вече съм си добре :grin: :lol:

n1ght_shadow
11-13-2007, 09:02
happy girl още ли се здухваш? :D
да бе не ме ли виждаш ква съм сдухана :D шегувкам се :) са вече съм си добре :grin: :lol:
хах и аз снощи бях на здух вълна но май съм по добре неска :grin: :)

Red_Bull4o
11-13-2007, 19:43
spoko be az sam m i sa6to sam tei

lalalalala
11-14-2007, 17:12
...самотна съм,нямам си никой.говоря за гадже...просто проблемът не е че искам да имам гадже,щото е готино и тн,ами въпросът е там,че просто ми е трудно да намеря подходящ човек...когато съм с някой чувствата много бързо охладняват от моя страна и трябва да разочаровам човека,с който съм
А може би незнаеш какво искаш???Объркани ПУБЕРЧЕТА много , не си единствена за съжаление...Като някаква от форума , не и знам точно никът...Обичала някой си , ама късала 3 пъти с него...АБе Я си теглете куршума и не му мислете най-добре!!!

n1ght_shadow
11-14-2007, 17:24
...самотна съм,нямам си никой.говоря за гадже...просто проблемът не е че искам да имам гадже,щото е готино и тн,ами въпросът е там,че просто ми е трудно да намеря подходящ човек...когато съм с някой чувствата много бързо охладняват от моя страна и трябва да разочаровам човека,с който съм
А може би незнаеш какво искаш???Объркани ПУБЕРЧЕТА много , не си единствена за съжаление...Като някаква от форума , не и знам точно никът...Обичала някой си , ама късала 3 пъти с него...АБе Я си теглете куршума и не му мислете най-добре!!!
хах тя знае какво иска и това че не можеш да се досетиш си е тфой проблем ;)

lalalalala
11-14-2007, 17:36
...самотна съм,нямам си никой.говоря за гадже...просто проблемът не е че искам да имам гадже,щото е готино и тн,ами въпросът е там,че просто ми е трудно да намеря подходящ човек...когато съм с някой чувствата много бързо охладняват от моя страна и трябва да разочаровам човека,с който съм
А може би незнаеш какво искаш???Объркани ПУБЕРЧЕТА много , не си единствена за съжаление...Като някаква от форума , не и знам точно никът...Обичала някой си , ама късала 3 пъти с него...АБе Я си теглете куршума и не му мислете най-добре!!!
хах тя знае какво иска и това че не можеш да се досетиш си е тфой проблем ;)
Я ме ПОДСЕТИ ,става ли , г-н Интелектуалецо? Не се обаждай неподготвен ,ОК?

neverand
11-15-2007, 07:24
всеки 2ри тиийн е в акава ситуация,няма начин :) Дори да си намериш някой,няма да е завинаги,след време се свиква и минава спок

EvilBrunette
11-16-2007, 20:24
ника ми може да е happy girl,ама нещо не съм много хепи напоследък...даже никак...самотна съм,нямам си никой.говоря за гадже...просто проблемът не е че искам да имам гадже,щото е готино и тн,ами въпросът е там,че просто ми е трудно да намеря подходящ човек...когато съм с някой чувствата много бързо охладняват от моя страна и трябва да разочаровам човека,с който съм:(и не знам просто какво мога да направя... :/ :( понякога имам чувството,че ше си умра сама :lol: но все пак все още съм оптимист,че някога,някъде ще намеря подходящ човек и така съжалявам че ви занимавам с глупости просто съм в някво кофти настроение... :(
Още една мечтателка... Добре дошла в клуба. :-$