PDA

View Full Version : Как да си доставеми взаимно удоволствие,без секс?



apparition
11-14-2007, 12:45
Тъъ..аз см на 14 и искам да питам по какъв начин с гаджето ми може да изпитаме удоволствие НО БЕЗ СЕКС...прекалено см малка за тази кра4ка пък и си имам принципи. Гаджето ми е на 17 да правил е секс родителите ми знаят за него, но да ре4ем немога да говоря за това с мама...как да ида и да я питам по какъв начин може да си доставяме удоволствие взаимно :?
Мн уважавам връзката която имаме с това момче...той никога не ме е карал да правя не6то което неискам..за всяко не6то си има време :)
той ми е правил "шпакли"-амм не6то не ми харесва 4е то4но тази дума се използва (строителен термин но както и да е) ние с него си му казваме магията с ези4ето :smt008 и аз см му праила фелацио, но има ли и други начини - нека по-опитните да споделят
:)

10х предварително


Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т. :)

nikoceto
11-14-2007, 12:49
Петинг...прочети в нета някоя друга статия

straightup
11-14-2007, 12:53
Можеш да и дадеп направо статия да не се мъчи момичето ;)

Seducti0n
11-14-2007, 13:11
:arrow: Ето малко поледно инфо дано да ти допадне. :)

:arrow: Петинг (от английски "to pet" - галя, милвам, глезя, прегръщам) e акт на сексуално задоволяване, известен още като "сексуална игра", при който двамата партньори мастурбират, наблюдавайки се един другиго или доставайки си удоволствие един на друг с ръце. При него, партньорите получават сексуално удоволствие от това да се целуват, прегръщат, масажират, боричкат, да се събличат взаимно и т.н. Той може да се практикува от мъж с жена или от хомосексуална двойка. Този метод на сексуално задоволяване се практикува най-често при по-млади хора, заради невъзможност за нарушаване девствеността или заради неопитност. Петингът е полезен, за да бъде опознат партньора, освен това е вид безопасен секс. Само в случаите, когато момчето извърши вагинална интромисия, след като се е семеизпразнил, се увеличават рисковете от полово предавани болести и от нежелана бременност.

dantro
11-14-2007, 13:46
Интересно е :P мерси за инфото :)

vodka_f
11-14-2007, 13:55
петинг-петинг-петинг :grin: :grin: :P

krem4et0
11-14-2007, 14:10
Мисля, че оралните ласки са доста по-интимни от вагиналния секс. Това разбира се е мое мнение. И все пак след като държиш на девствеността си, а оралния секс е незедоволителен, само ръчичките могат да помогнат. Освен, ако не си навита за анален секс :-)

palomaaa
11-14-2007, 17:07
ami pove4e lubovna igra...strastni celuvki,galene i :P

Made_of_Pain
11-14-2007, 17:24
На 14 години, а вече лапаш пишки.
Прочетете заедно някоя книга. На ти удоволствие.
Амеба..

princesa_viki
11-14-2007, 18:37
с ръчичка :P

DevilWish
11-14-2007, 18:50
ami pove4e lubovna igra...strastni celuvki,galene i :P
U a3 Taka MuCля

Lorelei
11-14-2007, 18:56
:arrow: Ето малко поледно инфо дано да ти допадне. :)

:arrow: Петинг (от английски "to pet" - галя, милвам, глезя, прегръщам) e акт на сексуално задоволяване, известен още като "сексуална игра", при който двамата партньори мастурбират, наблюдавайки се един другиго или доставайки си удоволствие един на друг с ръце. При него, партньорите получават сексуално удоволствие от това да се целуват, прегръщат, масажират, боричкат, да се събличат взаимно и т.н. Той може да се практикува от мъж с жена или от хомосексуална двойка. Този метод на сексуално задоволяване се практикува най-често при по-млади хора, заради невъзможност за нарушаване девствеността или заради неопитност. Петингът е полезен, за да бъде опознат партньора, освен това е вид безопасен секс. Само в случаите, когато момчето извърши вагинална интромисия, след като се е семеизпразнил, се увеличават рисковете от полово предавани болести и от нежелана бременност.



Ooo koi chete ot Uikipediqta ;)

dantro
11-14-2007, 19:27
На 14 години, а вече лапаш пишки.
Прочетете заедно някоя книга. На ти удоволствие.
Амеба..

Савсем нормално вече всяко 3то 14 годишно момиче е лапало пишки ..

apparition
11-15-2007, 11:37
Най-добре ти и приятеля ти фанете по една метална бата (ако няма и цепеница върши работа) и се потрошете от бой!Голям кеф е :grin: :smt002
и това сме правили...

BMW_MPOWER
11-15-2007, 12:39
накъде отиде тоя свят, на 14 лапа пишки пффф отврат, къде отидоха нормалните момичета

Violenza
11-15-2007, 12:39
На 14 години, а вече лапаш пишки.
Прочетете заедно някоя книга. На ти удоволствие.
Амеба..

Савсем нормално вече всяко 3то 14 годишно момиче е лапало пишки ..
Глупости... ставате банални с т'ва вече.

По темата - хахахах ти ако се имаш за девствена.. :lol:

lilit_666
11-15-2007, 14:59
накъде отиде тоя свят, на 14 лапа пишки пффф отврат, къде отидоха нормалните момичета
Споко бе човек,тука сме,има ни!
А по темата-и аз съм за петинг.Пробвайте и някое масажче с лосион,крем или ако имате масажно олио-мн е яко!

BMW_MPOWER
11-15-2007, 15:37
накъде отиде тоя свят, на 14 лапа пишки пффф отврат, къде отидоха нормалните момичета
Споко бе човек,тука сме,има ни!

амин

stealthyGirl
11-15-2007, 18:42
На 14 години, а вече лапаш пишки.
Прочетете заедно някоя книга. На ти удоволствие.
Амеба..

Савсем нормално вече всяко 3то 14 годишно момиче е лапало пишки ..
Глупости... ставате банални с т'ва вече.

По темата - хахахах ти ако се имаш за девствена.. :lol: ЕЕ ся.. тя не е девствена духом, а тялом си е :D ..

П.Т.Аз нямам много право да давам мнение, щото не съм много опитна все еак :-D (на 13 съм), ама пробвайте нещо друго.. можете да играете на криеница в парка (романтично е) 8-)

П.П.Не, че т'ва има нещо общо със сексуално задоволение, ама.. :)

Made_of_Pain
11-15-2007, 21:16
На 14 години, а вече лапаш пишки.
Прочетете заедно някоя книга. На ти удоволствие.
Амеба..

Савсем нормално вече всяко 3то 14 годишно момиче е лапало пишки ..

Все едно.

dantro
11-15-2007, 21:18
На 14 години, а вече лапаш пишки.
Прочетете заедно някоя книга. На ти удоволствие.
Амеба..

Савсем нормално вече всяко 3то 14 годишно момиче е лапало пишки ..
Глупости... ставате банални с т'ва вече.

По темата - хахахах ти ако се имаш за девствена.. :lol:

Кви глупости тва е самата истина знам поне 5 момичета които са на 14 и от 13 годишни водат полов живот .. да не говорим че сефтето им е с повече от един партниор ..

11-16-2007, 16:15
Да им еба путката маичина на тея педали дето пишат тея теми бъгави !

alkobalko
11-16-2007, 16:23
И аз съм за петинг.

Violenza
11-18-2007, 06:12
На 14 години, а вече лапаш пишки.
Прочетете заедно някоя книга. На ти удоволствие.
Амеба..

Савсем нормално вече всяко 3то 14 годишно момиче е лапало пишки ..
Глупости... ставате банални с т'ва вече.

По темата - хахахах ти ако се имаш за девствена.. :lol:

Кви глупости тва е самата истина знам поне 5 момичета които са на 14 и от 13 годишни водат полов живот .. да не говорим че сефтето им е с повече от един партниор ..
5 - ами останалите?
Преувеличавате.
Вярно е, че ги има и такива заблудени индивиди, но не са всички, нито пък 'повечето'.

A_JoLiE
11-18-2007, 18:42
На 14 години, а вече лапаш пишки.
Прочетете заедно някоя книга. На ти удоволствие.
Амеба..

Савсем нормално вече всяко 3то 14 годишно момиче е лапало пишки ..

Все едно.

Абе кфо да ти кажа, мацка. Аз съм кажи-речи на 16 и "пишка" не съм виждала, а съм привлекателна (според мен)... просто си имам некфи изградени принципи ... а то на 13 вече се чукат ... кфо да ти кажа ...

A_JoLiE
11-18-2007, 18:53
А по темата тва петинг не го знаех че така се казва но съм го правила :) В смисъл {}{P}(hug) ... пипали сме се там насам :D