PDA

View Full Version : Мислите ли, че любовта е съдба?



razbito^sarce
11-14-2007, 20:37
Мислите ли, че любовта е съдба?

Модерирано от swords1010
Т.7 от правилника!

atanakata
11-14-2007, 20:40
Както казах в една друга тема... любов е ако искаш да е любов
любов е както си го направиш ти
а съдбата е случайно стечение на обстоятелствата ;)

dantro
11-14-2007, 20:40
Миии при мен така се получи .. харесах си много едно момиче .. от пръв поглед след време .. разбрах че и тя ме харесва ... също че ме е харесала от пръв поглед .. и така вече 5 месеца сме неразделни не се караме за нищо и се обичаме адци много :grin:

razbito^sarce
11-14-2007, 20:48
Миии при мен така се получи .. харесах си много едно момиче .. от пръв поглед след време .. разбрах че и тя ме харесва ... също че ме е харесала от пръв поглед .. и така вече 5 месеца сме неразделни не се караме за нищо и се обичаме адци много :grin:
Радвам се за теб! И един съвет- запазете си любовта, защото много трудно се открива:)

dantro
11-14-2007, 20:58
Да това писах преди малко в една подобна тема ... много трудно се намира половинка .. много е трудно да се заобичат двама души толкова силно колкото ние се обичаме с нея :P

razbito^sarce
11-14-2007, 21:37
Да това писах преди малко в една подобна тема ... много трудно се намира половинка .. много е трудно да се заобичат двама души толкова силно колкото ние се обичаме с нея :P
Ei tva e hubavo, kogato uspeesh da ulovish shtastieto v tochnoto vreme...

swords1010
11-14-2007, 21:46
Може би е. Всъщност не съм сигурен, до колко вярвам в съдбата. Но защо не? Възможно е на всеки човек да му е предначертан пътят, който ще извърви.

Presley
11-14-2007, 22:34
Не вярвам в съдбата.

MakeMeLaugh
11-14-2007, 23:13
Според мен и двете...
Съдба е да срещнеш точния човек на точното място и да се зароди нещо... а после вече зависи от теб дали ще се възползваш както трябва от съдбата...

GD
11-15-2007, 03:21
Според мен и двете...
Съдба е да срещнеш точния човек на точното място и да се зароди нещо... а после вече зависи от теб дали ще се възползваш както трябва от съдбата...

Точно така е аз лично вече вярвам в съдбата, защото най - накрая намерих любовта на живота си и мога да кажа че съм много щастлив въпреки трудностите които имаме с моята приятелка от време на време се караме, но неможе без каранаци да има в една връзка това винаги го има :wink: :smt008 :smt008 :smt008

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-15-2007, 15:01
Да, вярвям в нея, вярвам, че каквото е писано да стане, ще стане, със или без съгласието на участниците в него. Вярвам, че ако на двама души е писано да са заедно, дори и разделени от обстоятелствата, накрая пак ще са заедно, защото е предопределено, рано или късно, техните пътища да се пресекат.
А и наистина, защо любовта да не е съдба? Нима не приемаме човека, когото обичаме, като наша съдба, след като го срещнем? Нима фактът, когато разбираме, че искаме да прекараме остатъка от живота си с някого, не показва, че така го приемаме за съдба? Нима, когато открием истинската любов, няма момент, в който вече съвсем ясно да ни се избистря, че съдбата ни е точно човекът пред нас?
Точно така, любовта за мен е здраво свързана със съдбата и не мисля, че дори и намесата на някой си или нещо си може да промени нещата, писани да се случат.

hahavteen
11-15-2007, 15:21
Ne 8)

GregoryHouse
11-15-2007, 15:22
Съдба,Бог,ангели,дяволи и всичко свързано с тях не съществува...всичко е хаотични случайности...и при подходяща случайност се задействат хормоните и флуидите и...нататък знаем какво става...

JoeBanana
11-15-2007, 15:24
дай ми една добра причина да го мисля и ще го мисля :D

HePeAJIeH
11-15-2007, 15:26
Мисля че любовта не съществува

GregoryHouse
11-15-2007, 15:29
дай ми една добра причина да го мисля и ще го мисля :D

Пари?

JoeBanana
11-15-2007, 15:32
дай ми една добра причина да го мисля и ще го мисля :D

Пари?
докторе, Вие ме обиждате :D но аз Ви прощавам и ще взема парите
любовта е съдба, казвам ви.... няма какво друго да е !

GregoryHouse
11-15-2007, 15:36
дай ми една добра причина да го мисля и ще го мисля :D

Пари?
докторе, Вие ме обиждате :D но аз Ви прощавам и ще взема парите
любовта е съдба, казвам ви.... няма какво друго да е !

E че ако не е съдба какво да е :wink: *подава 100$ банкнота под масата* не мислите ли че трябва да го обявите публично?

rakiQ
11-15-2007, 16:35
каквото е писано такова ще стане !
никой не може да застане на мястото на Бога

Gold_Angel
11-16-2007, 13:04
ДА, ВЯРВАМ !!! :) така се събрах с приятеля ми - по ироня на съдбата :) и още сме заедно :)

Blab
11-16-2007, 13:16
Вярвам, че каквото трябва ще се случи. Но след това всичко зависи от теб. Но "любовта", като понятие, въплъщава множество, необясними за мен процеси, затова считам за ненужно да търся смисъл/обяснение.

gabi_94
11-16-2007, 14:37
за много неща смятам че е съдба, но за любовта нямам мнение.Тя е нещо специално, нещо уникално, магия, която ни връхлита и трудно изчезва. предполагам че има връзка със съдбата, поне истинската любов.

simba007
11-16-2007, 14:40
любовта е съдба ти нерешаваш кога да се влюбиш то просто се слу4ва.Да съдба е \:D/ \:D/ \:D/

GregoryHouse
11-16-2007, 15:40
каквото е писано такова ще стане !
никой не може да застане на мястото на Бога

1ви Въпрос: Къде е написано? И на какво?
2ри Въпрос: Къде е Бог? Ти виждала ли си го?
3ти Въпрос: Къде е мястото на Бог?


юбовта е съдба ти нерешаваш кога да се влюбиш то просто се слу4ва.Да съдба е Dancing Dancing Dancing

Не съвсем...ако просто си вървиш и срещнеш насреща идеала ти за момче/момиче много ясно че ще хлътнеш...чиста проба хормон...

gilY
11-16-2007, 15:43
Da!!!

rakiQ
11-16-2007, 16:16
каквото е писано такова ще стане !
никой не може да застане на мястото на Бога

1ви Въпрос: Къде е написано? И на какво?
2ри Въпрос: Къде е Бог? Ти виждала ли си го?
3ти Въпрос: Къде е мястото на Бог?


юбовта е съдба ти нерешаваш кога да се влюбиш то просто се слу4ва.Да съдба е Dancing Dancing Dancing

Не съвсем...ако просто си вървиш и срещнеш насреща идеала ти за момче/момиче много ясно че ще хлътнеш...чиста проба хормон...

хах...
"Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог"

bungle
11-16-2007, 16:46
Донякъде..

alkobalko
11-16-2007, 16:48
Да, вярвам.

MaRiNkA_16
11-16-2007, 16:51
Миии при мен така се получи .. харесах си много едно момиче .. от пръв поглед след време .. разбрах че и тя ме харесва ... също че ме е харесала от пръв поглед .. и така вече 5 месеца сме неразделни не се караме за нищо и се обичаме адци много :grin:
ami da si priznaq 4estno i pri mene e lubov ot pruv pogled.6 meseca si pi6ehme samo po skype i nakraq kato se vidqhme nqmam dymi.prosto tolkova da opoznae6 edin 4ovek 4e kato go vidi6 da my sko4i6 ako me razbirate sudbata si e sudba no vse pak trqbva i ti da i pogne6 malko...

BeBsItO
11-16-2007, 17:04
abe nie mojem da mislim (kolkoto i d ni e trudno) , no dali e taka edin gospod znae :D ina4e.... da mislq 4e e sudba