PDA

View Full Version : Как да убедя мама ?!



apparition
11-16-2007, 12:49
Моя проблем пък е обратен на другите писани преди мен
Мама иска да ме води на гинеколог защото нз откъде е сигурна 4е см правила секс... :-s а аз не съм! но ако ме заведе ще и се разсърдя че ми няма доверие..смисал нямам ни6то против да ме заведе ама после нз дали ше мога да и проговоря. И без това никога не съм била в добри отношения с нея но все пак ми е майка не искам да се стига до това..как да я убедя че не съм го правила без гинеколог..
знам че ше кажете че така или иначе е хубаво да ида за профилакти4ен преглед, но аз си го правя през месец това ходене.. и се пак едно е мама да ме заведе с мисълта че съм го правила и друго е само за профилактика..
но най-ми е мъчно че ми няма доверие..как мога да променя това?

krem4et0
11-16-2007, 12:53
Въпросът е в това, че с нещо си заслужила това недоверие. моята майка никога не ме е водила на гинеколог с тази цел. Дали ми е имала доверие или не-аз не зная, но никога не се е съмнявала в моята напорочнист. Може би, защото никога не съм й дала повод за това. И ве пак........доверието между майка и дъщеря е много важно. покажи й, че не е права и отиди на пустия преглед. Тя ще разбере, че е сгрешил и ще ти вярва повече.

Valento
11-16-2007, 12:55
Сядате на масата слагате салатата и ракийката и почваш:
Мамо не съм правила секс!
Не ти вярвам!-тука я удряш ако се наложи
2 опита мамо не съм правила секс!
Не ти вярвам!-почваш да ревеш и да се тръшкаш!
3 Опит мамо не съм правила секс никога!
Ако вече не ти поверва нема начин да не идеш!!! \:D/

apparition
11-16-2007, 12:56
ами вие просто непознавате майка ми...тя никога няма да ми има доверия..ако не е това ще е друго..а на мен ве4е ми писна...и мисля да се изнеса не ме инт 4е см на 14 и без това живея ве4е по4ти сама..................писнало ми е от всичко

Valento
11-16-2007, 12:59
ами вие просто непознавате майка ми...тя никога няма да ми има доверия..ако не е това ще е друго..а на мен ве4е ми писна...и мисля да се изнеса не ме инт 4е см на 14 и без това живея ве4е по4ти сама..................писнало ми е от всичкоНикой и кварира няма да ти даде каде си се залетела се едно имаш бмв?Имаш ли бмв опа отклоних се много но не и се противопоставяй и иди така пък може да почне да ти има доверие!А не си ли и казала че това си е тфоя живот и ти си горе долу голяма и можеш да сметнеш кое е по-добре да направиш? :cry:

hahavteen
11-16-2007, 13:06
Emi sled kato ti niama doverie za ni6to za6to ne sedne6 s neia da pogovorite i ne ia pita6 za6to ne ti viarva i kakvo ia kara da se sumniava v tova koeto i kazva6?

krem4et0
11-16-2007, 13:09
Хм, недоверието е лошо нещо, ама и з като бях на 14 ми нямаха доверие, че мога да се оправя сама.................те сега не ми имат доверие-за 3 дена ме оставиха пролетта у дома сама и през 2 часа имаше проверка да не съм вдигнала блока във въздуха.

Valento
11-16-2007, 13:11
Хм, недоверието е лошо нещо, ама и з като бях на 14 ми нямаха доверие, че мога да се оправя сама.................те сега не ми имат доверие-за 3 дена ме оставиха пролетта у дома сама и през 2 часа имаше проверка да не съм вдигнала блока във въздуха.Усопя ли да го дигнеш поне?

krem4et0
11-16-2007, 13:13
Не, беше много мирно и кротко. даже им бях сготвила да има какво да хапнат като се приберат.

Valento
11-16-2007, 13:17
Не, беше много мирно и кротко. даже им бях сготвила да има какво да хапнат като се приберат.Пф поне да беше направила едно добро дело но нищо да се надяваме че ще има и 2 шанс за купон и ще ме поканиш,да ти покажа турбото на бмв-то от аватара ми! :razz:

hahavteen
11-16-2007, 13:27
Хм, недоверието е лошо нещо, ама и з като бях на 14 ми нямаха доверие, че мога да се оправя сама.................те сега не ми имат доверие-за 3 дена ме оставиха пролетта у дома сама и през 2 часа имаше проверка да не съм вдигнала блока във въздуха.

Xm ne znam ama na nas sus sestra mi na6te ni imat ot malki doverie.Niakude ot 13-14 godi6ni si ostavahme sami v BG za okolo 1-2 sedmici i maika mi be6e v 4yjbina a baba mi na more :D Sega daje te sa v Germania a nie sme na samootglejdane v Kipur (az sum na 18 a sestra mi na 17) i samo ni pra6tat pari vseki mesec.E verno 4e mama se obajda vsiaka ve4er ma e normalno.
Ta spored men e dobre roditelite da ostaviat svoboda na decata si i da im imat doverie za da se nay4at da sa samostoiatelni.

apparition
11-16-2007, 13:36
ами вие просто непознавате майка ми...тя никога няма да ми има доверия..ако не е това ще е друго..а на мен ве4е ми писна...и мисля да се изнеса не ме инт 4е см на 14 и без това живея ве4е по4ти сама..................писнало ми е от всичкоНикой и кварира няма да ти даде каде си се залетела се едно имаш бмв?Имаш ли бмв опа отклоних се много но не и се противопоставяй и иди така пък може да почне да ти има доверие!А не си ли и казала че това си е тфоя живот и ти си горе долу голяма и можеш да сметнеш кое е по-добре да направиш? :cry:
миии аз дори и сега живея сама на квартира...чат пат тати дойде да ме види, или ако си ходя събота и неделя при наще

bulgarche
11-16-2007, 13:38
Като отидете нагинеколог, който установи "това момиче е девствено", вече ще можеш спокойно да й каваш "видя ли, аз не те лъгах, вярвай ми на думите" и ...нещо от сорта. Дали не е тъпо "ай, докторче, я погледни в шундата на лапето ми, че мисля че се плющи и да съм сигурно в съмненията си" 8-)

hahavteen
11-16-2007, 13:45
миии аз дори и сега живея сама на квартира...чат пат тати дойде да ме види, или ако си ходя събота и неделя при наще

Dobre de a tia kak moje da te zadulji da otide6 s neia? Az niama6e da otida dokato ne mi dade osnovatelni pri4ini za sumneniata si... :neutral:

FelisDirus
11-16-2007, 13:46
Като отидете нагинеколог, който установи "това момиче е девствено", вече ще можеш спокойно да й каваш "видя ли, аз не те лъгах, вярвай ми на думите" и ...нещо от сорта. Дали не е тъпо "ай, докторче, я погледни в шундата на лапето ми, че мисля че се плющи и да съм сигурно в съмненията си" 8-)


Съгласна съм със Сашко... Това можеш да й го натякваш цял живот при всяко едно обвинение от нейна страна (за каквото и да е било).

xXxScreamxXx
11-16-2007, 14:30
Ohhh i az s1m taka prenesi se v blg i ela zaedno da si se oplakvame :razz: :razz:

x-PeRiMenT
11-16-2007, 14:34
Ако оставим на страна доверието и недоверието, гинеколозите и по принцип всички доктори не са ли длъжни да пазят в тайна състоянието на пациентите си? Така поне гласи Хипократовата клетва... :neutral:

Seducti0n
11-16-2007, 14:40
Миличка,спокойно знам колко неприятно е чувството да знаеш,че близиките ти(в случая майка ти) ти нямат доверие,още повече що се отнася до подобно интимно и лично нещо.

Опитай се обаче да не се тревожиш толкова много,не се вглъбявай излишно и в това да търсиш причина,защото в случая не е гаранция,че става въпрос за недоверие от страна на майка ти,спрямо теб.

Понякога родителската психика е доста податлива на външни провокатори-медиите да речем,интернет,вестниците. :wink: Представи си,че може да е прочела/чула някаква статистика за това каква е средната възраст на тийновете,започващи да водят полов живот и освен тази сатистика,някакъв допълнителен материал изпълнен с получителни слова и насоки към младежта.

Просто си нямаш на идея какви мисли в съзнанието на майка ти,може да предизвика подобна статия.

Болно ти,е да,на кой ли не би му било неприятно да знае,че собствената му майка му няма доверие.Щом си е наумила,да те води на гинеколог не мисля че има как да я убедиш,а и няма да бъде в твой интерес.Просто се съгласи с услоията и отиди на преглед. :wink:

apparition
11-16-2007, 14:42
Ако оставим на страна доверието и недоверието, гинеколозите и по принцип всички доктори не са ли длъжни да пазят в тайна състоянието на пациентите си? Така поне гласи Хипократовата клетва... :neutral:
в случая невиждам за6то това трябва да се пази в тайна...нали това е идеята мама да разбере че см девствена :)

DevilWish
11-16-2007, 14:43
Тамън...ще отидеш и след това ще ти има повече доверие и дори да я метнеш за нещо ще ти вярва ,защото 1 път ще се е обедила в противното ;-)

hahavteen
11-16-2007, 14:47
Dobre de a kakvo stava ako si e skusala devstvenata cipa bez da iska(sport,tamponi,mastyrbacia...) ili izob6to niama takakva(biah 4ela niakude 4e ima jeni koito se rajdat bez) ? Az ne bih oti6la i ne bih razre6ila na maika mi da se burka v intimnia mi jivot... :neutral:

apparition
11-16-2007, 14:54
да и аз см мислила в/у това защото от малка пустия му късмет се ме заобикаля...да наистина има такива жени но те не са без ципа а просто им е "разтегателна"...
а обмисляла см това за6тото веднъж паднах много гадно и 3-4 дни много ме боля там долу , но ест не казах на мама щот тя ме слуша единствено когато и е изгодно #-o

sexy_for_you
11-16-2007, 15:43
Ами щом казваш,че майка ти не разбира от дума,или свръх много се притеснява,или просто ти няма достатъчно доверие.Най-добре е да отидеш,да й докажеш,че си права и да й обясниш,че трябва да ти вярва,защото ти си й дъщеря и ако майка ти не ти вярва,и ако не можеш да разчиташ на нейното доверие,кои друг?Най-добре отиди,а после се разправяйте.Успех!

x-PeRiMenT
11-16-2007, 16:13
Ако оставим на страна доверието и недоверието, гинеколозите и по принцип всички доктори не са ли длъжни да пазят в тайна състоянието на пациентите си? Така поне гласи Хипократовата клетва... :neutral:
в случая невиждам за6то това трябва да се пази в тайна...нали това е идеята мама да разбере че см девствена :)
Да бе, разбрах че това е идеята. Момче съм и не съм ходил на гинеколог :P та ми стана чудно дали още се спазва етичния кодекс или и той като доста други ценности е отживелица.

alkobalko
11-16-2007, 16:28
Отиди и нека да разбере, че наистина си казала истината. Така поне ще ти има малко повече доверие.

dantro
11-16-2007, 17:12
ами вие просто непознавате майка ми...тя никога няма да ми има доверия..ако не е това ще е друго..а на мен ве4е ми писна...и мисля да се изнеса не ме инт 4е см на 14 и без това живея ве4е по4ти сама..................писнало ми е от всичко


Не се прави на интересна няма каде да отидеш на 14 години .. просто престани да се надуваш и да се правиш на няква незнам си ква .. знам че на тази възраст ти е нормално .. можеби има причина маикати да не ти се доверява за всичко .. ако я лъжеш системно е права жената .. затова я хващаи под раката и отиваи при чичо ти доктор .. поне този път ще ти повярва .. а след това не се прави на идиот и се опитаи да спечелиш така да кажа приятелството на маика си .. много е лошо родителите ти да ти нямат доверие на тази възраст твоята е напълно нормално но все пак .. [-o<

Владимир Илич Ленин
11-16-2007, 17:59
...как да я убедя че не съм го правила без гинеколог...

Покажи и.

Made_of_Pain
11-16-2007, 18:36
Иди, да й го каже и друг, пък после можеш да й подпалиш косата докато спи, на пук =)
Бъзик... ама, ако идеш и й се каже, ще почувства вина и следващия път има по- големи шансове да ти се довери =)

the_doll
11-16-2007, 19:56
аз немога д аразбера защо на 14 ходиш през месец на гинеколог! А това с майка ти не е нормално да те проверява девствена ли си!!! Винаги съм била на принципа моето тяло е моя храм и никой няма права над него!!! Изобщо се опълчи и не и давай да те води!!! Посъветвай се с баща си ако трябва, незнам той как приема вс това!

la4ezara
11-16-2007, 20:19
Остави я да те заведе на гинеколог, и като се окаже че ти няма нищо, просто й се разсърди, натяквай й го, бъди малко злобна, така ще започне да ти има доверие, пък и ще я поманипулираш малко :)

assd
11-16-2007, 22:23
Сядате на масата слагате салатата и ракийката и почваш:
Мамо не съм правила секс!
Не ти вярвам!-тука я удряш ако се наложи
2 опита мамо не съм правила секс!
Не ти вярвам!-почваш да ревеш и да се тръшкаш!
3 Опит мамо не съм правила секс никога!
Ако вече не ти поверва нема начин да не идеш!!! \:D/
а ко става със салатата и ракийката? бащата ли ги пие и замезва че не схванах

Pliushi
11-16-2007, 22:55
Izobshto ne vqrvam taq tema da e istinska i roditelite ti da sa te ostavili da jiveesh sama ama aide kak da e ... ta inache ti si zaslujila po nqkakyv nachin tova nedoverie ... i da go otrichame ponqkoga roditelite ni mislqt samo dobroto ... i vse pak ti si na 14 ... na taq vyzrast hormonite podivqvat ...

dantro
11-16-2007, 22:59
Izobshto ne vqrvam taq tema da e istinska i roditelite ti da sa te ostavili da jiveesh sama ama aide kak da e ... ta inache ti si zaslujila po nqkakyv nachin tova nedoverie ... i da go otrichame ponqkoga roditelite ni mislqt samo dobroto ... i vse pak ti si na 14 ... na taq vyzrast hormonite podivqvat ...

Един родител никога няма да мисли лошо на детето си .. винаги мисли добро .. а колкото до неиния случаи просто явно скоро е влезнала в побертета и това и е единствения проблем .. родителите и са изгубили доверието в нея .. защото може би ги лъже за даскалото .. и т.н на тия години и аз правех така криех бележници и тем подобни глупости .. Накрая разбрах че с лъжите .. мога да излъжа само себе си :wink:

_Jessy_
11-16-2007, 23:24
Според мен иди на гинеколог първо сама, на някой частен, да не е личния ти, за да не разбере майка ти. Провери дали действително си практически девствена, дали няма някакъв проблем причинен от спорт, мастурбация или дявол знае какво друго. И когато си сигурна, че всичко е наред, с ОЧЕВИДНА неприязън се съгласи да идеш с майка ти на лекар. Така печелиш уникален бонус - повод за скандал и повод да я накараш да се чувства ужасно, че ти го е причинила, че е навлязла така грубо в личното ти пространство и т.н. Предполагам знаеш как да я накараш да се чувства виновна. И освен тази еднократна печалба, която аз не бих пропуснала, печелиш и дълготрайно оръжие от типа ~АЗ КАЗАХ ЛИ ТИ!!! ДРУГИЯ ПЪТ КАТ ТИ ГОВОРЯ, ДА МИ ВЯРВАШ!!!~ Мисля, че си заслужава да се жертваш за един преглед при тая печалба...