PDA

View Full Version : 3 бързи въпроса....някой ако знае да помага.



theedge1988
11-17-2007, 21:35
начи ся набързо за кво става дума.....

1. на 1 момиче зърната й бяха мн странни, се 1 бяга обрязани...някак си вдлъбнати навътре,аако мога така де се изразя!? рабирате ли ме..нямахме време за приказки хихи и не съм я питал защо така а и нз как ше ми реагира..та кажете това какво е ? зако така ?

второ..ся тя ми каза че е девствена, но азз като се запъних занадолу и й бърках с двата пръста.._нямаше време и кондоми мамка му...а еи както и да е, само й бърках с два пръста -та питам - тя може ли да не не отворена както ми казва или ме лъже ? ципа, химен нещо ? или може все пак да не е отворена.....то аз си вкарах пръстите бая..ии трети въпрос - по едно време усетих течност който течна от нея..сиреч е свършила така ли ?
T.7.от правилата!
devil_girls_

assd
11-17-2007, 21:42
абе еби я там, кво ти пука кви са и зърната и девствена ли е :D ма ти пък само с двата пръста, нема ли кво друго да ръгнеш?

theedge1988
11-17-2007, 21:44
уууфф..аре ся, попитах нещо

{}AnGel{}
11-18-2007, 07:07
ne e svur6ila 100%.ti kato brukna be6e li mn vlajno ili ...

otka4ena
11-18-2007, 08:26
1во:зърната могат да бъдат най-различни и смятам,че ако я попиташ що са тей ще я засегнеш.
2ро:ако е казвала,че я боли значи сигурно е била девствена,а химена при различните момичета се къса различно-при някои много лесно,но при други иска време,тей че всичко е възможно,а относно течността,на дали е свършила,по-скоро е вагиналния секрет.

DevilWish
11-18-2007, 11:11
1во:зърната могат да бъдат най-различни и смятам,че ако я попиташ що са тей ще я засегнеш.
2ро:ако е казвала,че я боли значи сигурно е била девствена,а химена при различните момичета се къса различно-при някои много лесно,но при други иска време,тей че всичко е възможно,а относно течността,на дали е свършила,по-скоро е вагиналния секрет.
Nqmam kakvo da dopylnq ;-)

vaniLL
11-18-2007, 15:20
1во:зърната могат да бъдат най-различни и смятам,че ако я попиташ що са тей ще я засегнеш.
2ро:ако е казвала,че я боли значи сигурно е била девствена,а химена при различните момичета се къса различно-при някои много лесно,но при други иска време,тей че всичко е възможно,а относно течността,на дали е свършила,по-скоро е вагиналния секрет.
Nqmam kakvo da dopylnq ;-)


i az + edva li i da q pitash , shte znae , dali e svyrshila , sled kaot i e bilo 1 pyt :)

princesa_viki
11-18-2007, 15:57
значи-зърната и може да са "вдлъбнати" защото е била възбудена,а ако ти е казала че я боли е била девствена,а за течността,ако е била също много възбудена (когато жените са възбудени има вагинален секрет,за не се получи триене при половия акт ) :)

diamantche
11-18-2007, 16:30
1во:зърната могат да бъдат най-различни и смятам,че ако я попиташ що са тей ще я засегнеш.
2ро:ако е казвала,че я боли значи сигурно е била девствена,а химена при различните момичета се къса различно-при някои много лесно,но при други иска време,тей че всичко е възможно,а относно течността,на дали е свършила,по-скоро е вагиналния секрет.
+1 :)

Penis_S_Kubinka
11-18-2007, 16:38
И аз имам еидн бърз въпрос, на колко години сте? Има книги бе деца четете или накарайте мама и тати да ви купят ....

momchence_89
11-18-2007, 16:48
Уточнявай се въпросите не са 3 :razz:

bebok
11-18-2007, 16:50
a da mi kaje6 edno asl moje6 li ??

mumiikataa
11-18-2007, 16:54
абе тя и да е девствена,може хименът или да го няма или да е много разтеглив...и да наистина на колко сте?

sunkiss09
11-18-2007, 20:25
hihi opasno e tova mom4e :twisted:

**EcKo**
11-18-2007, 21:11
Хаха...Ще ме расипеш...За сърната...пусни им по едно езиче да видиш как ще се втвърдят...
С тия пръсти може да не си я отворил...Зависи ти и от пръстите...
А за течността...не е свършила просто се е "подмокрила".

CMEX
11-18-2007, 21:44
начи ся набързо за кво става дума.....

1. на 1 момиче зърната й бяха мн странни, се 1 бяга обрязани...някак си вдлъбнати навътре,аако мога така де се изразя!? рабирате ли ме..нямахме време за приказки хихи и не съм я питал защо така а и нз как ше ми реагира..та кажете това какво е ? зако така ?

второ..ся тя ми каза че е девствена, но азз като се запъних занадолу и й бърках с двата пръста.._нямаше време и кондоми мамка му...а еи както и да е, само й бърках с два пръста -та питам - тя може ли да не не отворена както ми казва или ме лъже ? ципа, химен нещо ? или може все пак да не е отворена.....то аз си вкарах пръстите бая..ии трети въпрос - по едно време усетих течност който течна от нея..сиреч е свършила така ли ?
T.7.от правилата!
devil_girls_Да бъда честен, попаднах на същата ( и циците и отдолу ) и сега съм леко стъписан, да не говорим за едно момиче :x

bloodranger
11-18-2007, 23:33
абе е** я там, кво ти пука кви са и зърната и девствена ли е :D ма ти пък само с двата пръста, нема ли кво друго да ръгнеш?
кой квот си има :razz: :razz: :razz: :razz:

fiama
11-19-2007, 05:29
Първо: Зърната на всяко момиче с с различна форма, няма проблем и вдлъбнати да са. Второ: Всеки химен е с различна еластичност, при някои може спокойно да вкараш 2-3 пръста, дори и девствено да е момичето. Трето: Течността може да е както само от възбуда, така и от свършване.

hotChocolate
11-19-2007, 12:19
Тебе пита ли те някой що пишката ти омеква и и се1 влиза навътре?
Обогати опита си и като пипнеш повечко цици ще разбереш ,че зърната имат различна форма.Това момиче като е било девствено защо ти е дало да и бъркаш с пръсти,най-вероятно вече не е девствена,а и ти кво искаш да изтича от там??Ти пишка нямаш ли ,та ръгаш с пръсти още малко ръката да си си вкарал... :-x