PDA

View Full Version : Защо??



sykrovishteto
11-20-2007, 16:30
Защо не усещам нищо,като приятелят ми ми прави шпакли....преструвам се че ми харесва,а всъшност не усещам нищо :( Нормално ли е??? Много ми е гадно така...всеки говори колко страхотни са шпаклите ,а на мен не ми правят впечатление...Той не е първото момче което ми прави,при предишното пак беше същото... :(

VerryBerry
11-20-2007, 16:36
еми..кажи му че не ти харесва и измислете друг начин да си доставяте удоволсвие..кои е казал че може само с шпакли :)

Момиченце
11-20-2007, 16:40
Ммм... може би той не знае къде точно се намира клиторът? :lol:

emga
11-20-2007, 16:48
Ммм... може би той не знае къде точно се намира клиторът? :lol:
da :P

naMy4Ho_KoTe
11-20-2007, 16:50
Ммм... може би той не знае къде точно се намира клиторът? :lol:
da :P

Шегата настрана, доста вероятно е да е така. Аз нямаше да получа първия си оргазъм, ако на тогавашния ми приятел не му беше обяснено къде точно да лиже (от един негов съученик - благодарна съм му до гроб :) ).

Инак, спокойно, и на мен не са ми любими. Вярно, приятни са, но има и по-възбуждащи занимания :)

emga
11-20-2007, 17:28
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80 :-D

ramaiana
11-20-2007, 17:34
...или пък да не ти е достатъчно чувствително това скрито местенце...моят пък е толкоз чувствителен,че като го докосне с езиче и изтръпвам все едно ме удря ток :lol:
За това не давам там,или поне да не се концентрира само в клитора ми

bebok
11-20-2007, 18:55
spored men prosto nezn kakvo pravi dai my da po4ete da se poobrazova :) yspeh :)

vaniLL
11-20-2007, 19:10
Защо не усещам нищо,като приятелят ми ми прави шпакли....преструвам се че ми харесва,а всъшност не усещам нищо :( Нормално ли е??? Много ми е гадно така...всеки говори колко страхотни са шпаклите ,а на мен не ми правят впечатление...Той не е първото момче което ми прави,при предишното пак беше същото... :(
tuka nikoi ne moje da ti pomogne ... namerete si drug nachin :)

Rysa_Kykla
11-22-2007, 18:53
Защо не усещам нищо,като приятелят ми ми прави шпакли....преструвам се че ми харесва,а всъшност не усещам нищо :( Нормално ли е??? Много ми е гадно така...всеки говори колко страхотни са шпаклите ,а на мен не ми правят впечатление...Той не е първото момче което ми прави,при предишното пак беше същото... :(

ами като всяка жена и ти си имаш своята ерогенна зона...просто тя се намира някаде другаде :wink: гарди...врат..и така :)

krem4et0
11-23-2007, 09:57
Като не ти харесва, кажи му и открийте заедно ерогенните ти зони. Аз пък не се оплаквам от това-харесва ми и получавам многократни оргазми. но всяка жена е различна. А и най-важната ерогенна зона е мозъкът. може просто да си се настроила, че не ти харесва и никога няма да ти хареса!