PDA

View Full Version : Да ме посъветвате



dial_for_murder
11-25-2007, 18:26
и двамата сме детсвени чаках я сама да поиска не съм я карал и дойде момента горе доле съм образован чел съм някои неща но се пак си имам некав страх искам да ми кажете как да подходя но за ся е важно за мен че се обичаме но се пак да питам щото тя иска вече даже настоява

vesitu_
11-25-2007, 19:04
горе доле съм образован чел съм :D :D 8-)

partychild
11-25-2007, 19:09
Какво по точно искаш да знаеш? Как да постъпиш? Трябва да я предразположиш .. да бъде възбудена и да бъдеш много нежен ;-) милвай я , гушкай я ...всичко което мислиш че ще и е приятно :smt008

vodka_f
11-25-2007, 19:14
за такова нещо няма от къде да прочетеш,за първия път или тем подобни това са простотии логично е,че трябва да си супер мил и нежен първия път е нужно да присъства повече любовната игра,айде успе![:

gossip_grl
11-25-2007, 19:36
Мисля, че е напълно излишно да ти казваме че трябва да си много нежен,внимателен и търпелив както и че трябва задължително да използваш презерватив :wink: Целуваи я нежно първо по устните и по цялото лице(по челото и по бузките дори),после започни да слизаш бавно надолу по врата,гърдите като я съблича6 също бавно и следиш реакциите и, целувки по корема и където още искаш :) преди да проникнеш в нея пъхни 1 пръстче :oops: и изчакаи да свкне с новото усещане,после 2 и в същия ритъм продължаваш нататък :) надявам се да съм била полезна ако имаш конкретни въпроси питай смело:) Успех!

dial_for_murder
11-25-2007, 19:47
имах предвид като казах че сум образован и че съм чел за най различни полови болести и така нататака ;) не се израсих правилно
Най полезен ми беше gossip_grl за сега нямам повече вапроси

sLaDkA_GrEsHkA
11-25-2007, 19:58
имах предвид като казах че сум образован и че съм чел за най различни полови болести и така нататака ;) не се израсих правилно
Най полезен ми беше gossip_grl за сега нямам повече вапроси

ama da ne zemesh sled vtoroto prustche da si puhnesh rukata do ramoto :razz: shegyfka :) uspeh :smt008

Valar
11-25-2007, 20:08
Чел бил! :-D :D

INF3RNO
11-25-2007, 20:09
Значи най добрия вариянт за вас 2-та е тоя.Отиди да те прасне някоя кака да ти покаже как се прави, а ти отиди и и покажи как се прави секс.
Не става така ти на нея да чакаш тя на теб.Все пак тя е тази която ще бъде отворената.Така,че ти освен че трябва да я предразположиш ами трябва и да поработиш с пръсчета преди тва просто да я подготвиш за това което я чака.Ама ти викаш,че се обичате и тра ла ла.Ами тогава лапни една лажица течен шоколад дай и на нея естественно.И просто се съблечете.Започни с пръст първо да я възбуждаш.И не се притеснявай,ако ти е тясно понатисквай лека по лека.Не за друго ама пръстите много по лесно ги командваш от колкото .....
И само да изохка изтегляш леко пръсчето.След това вкараш и другия пръст в случея Показалеца и Средния ти говоря.
И тогава когато решиш просто заставаш над нея и се пробваш да го вкараш,но много бавно и деликатно.Даже вземи презервативи дурекс ама не слагай в началото презерватив преди да си я отворил.Сложи от лубриканта по .... и по нейното котенце сложи лубрикант за да може да намалиш максимално болката дори може и кръвта да я няма,ако е възбудена много :)
Ако има нещо не ясно питай аз за по малко от един ден тука вече имах близо 50 съобщения с разни въпроси.Явно хората са разбрали,че има един компетентен и НЕ мързелив чатър :)

gossip_grl
11-25-2007, 20:14
Много се радвам, че съм била полезна :) (момиче съм :P ) Бих те посъветвала още да правиш всяко нещо на отделна среща т.е. на едната-целувки по гърдите ,на следващата-1 пръстче докато не се стигне до същността за да може момичето а и ти да свикнете с новите усещания (поне аз така го направих с мойто слънчице :oops: и беше мм.. :smt003 )