PDA

View Full Version : Скъсахме... плс хелп ми



hforce
12-04-2007, 08:01
та ето какъв е проблема... с приятелката ми скъсахме защото тя искала да бъде сама, мислела че така ще е по-добре и за двамата и некви такива глупости... скъсахме в неделя... вчера се видяхме аз носех роза, тя не я прие и аз я изфърлих в 1 кофа... както и да е... говорехме си в 1 парк, натискахме се, плакахме заедно (по принцип не съм по плаченето, но реших, че ако успея да се расчуствам достатъчно и пророня няколко сълзи няма да е лоша идея и имаха ефект :)) и такам... както и да е... после си говорехме, тя каза че ме обичала и не знам си кво си... вчера и 1 приятелка и писа и на нея и писа, че рано или късно пак ще сме заедно, но не знае кога и некви такива глупости... да де... обаче на мене ми разправя съвсем други неща... че това било краят и некви такива...
та, аз си знам, че рано или късно ще сме заедно... проблема е, че искам малко да ускоря нещата та за тва ви моля за помощ :) и за идей...

току що ми прати смс в който ми беше написала 11 пъти "обичам те!"
проблема е, че дори и да казва че ме обича и да се натискаме в парка, не решава нещата щот тя не иска да сме заедно... на приятелката ни и беше писала, че тва е просто период и не знае защо го е направила...

Presley
12-04-2007, 08:04
А каква е причината да се раэделите ?

hforce
12-04-2007, 08:08
нямам идея... тя казва, че сме скъсали щот щяло да и бъде по-добре сама и искала да бъде сама и т.н.

doktora1mw
12-04-2007, 08:24
според мен трябва да проведете един дълъг отегчаващ но стойностенразговор за вашето бъдеще

kPuCkA
12-04-2007, 08:25
Не,тя просто търси промяната,скоро ще осъзнае,че неможе да живее без теб и пак ще се съберете,но първо трябва да изчакаш най-лошото да премине,споко тя самата наистина в момента не знае какво иска! ;-)

XXX_f
12-04-2007, 08:35
spored men tq te obicha, no ne iska da ste zaedno zashtoto i se shte malko da si poflirtuva s drugi mom4eta da si pojivee s edna duma.No kogato e s teb se 4uvstva vurzana i nqma suvest da flirtuva s drugi. dai i vreme da razbere kakvo iska to4no

led_i_ogyn
12-04-2007, 09:24
Не,тя просто търси промяната,скоро ще осъзнае,че неможе да живее без теб и пак ще се съберете,но първо трябва да изчакаш най-лошото да премине,споко тя самата наистина в момента не знае какво иска! ;-)

Дам...

Radeto_
12-04-2007, 10:35
spored men tq te obicha, no ne iska da ste zaedno zashtoto i se shte malko da si poflirtuva s drugi mom4eta da si pojivee s edna duma.No kogato e s teb se 4uvstva vurzana i nqma suvest da flirtuva s drugi. dai i vreme da razbere kakvo iska to4no
Ако го обича толкова, колкото казвате няма да иска флирт с други...

sasha_90
12-04-2007, 11:05
Сигурно те обича,щом го казва,нямаш друг избор освен да й вярваш.Въпреки това от думите ти не мога да разбера защо те е зарязала.Била е глупава нейна постъпка.

MoHuTo
12-04-2007, 13:25
Сигурно те обича,щом го казва,нямаш друг избор освен да й вярваш.Въпреки това от думите ти не мога да разбера защо те е зарязала.Била е глупава нейна постъпка.
Още по-глупаво е, че не иска да се съберат...нз какво цели с това, но само после да не е късно.. поговорете и се изяснете като хората :)

TreeHill
12-04-2007, 15:04
та ето какъв е проблема... с приятелката ми скъсахме защото тя искала да бъде сама, мислела че така ще е по-добре и за двамата и некви такива глупости... скъсахме в неделя... вчера се видяхме аз носех роза, тя не я прие и аз я изфърлих в 1 кофа... както и да е... говорехме си в 1 парк, натискахме се, плакахме заедно (по принцип не съм по плаченето, но реших, че ако успея да се расчуствам достатъчно и пророня няколко сълзи няма да е лоша идея и имаха ефект :)) и такам... както и да е... после си говорехме, тя каза че ме обичала и не знам си кво си... вчера и 1 приятелка и писа и на нея и писа, че рано или късно пак ще сме заедно, но не знае кога и некви такива глупости... да де... обаче на мене ми разправя съвсем други неща... че това било краят и некви такива...
та, аз си знам, че рано или късно ще сме заедно... проблема е, че искам малко да ускоря нещата та за тва ви моля за помощ :) и за идей...

току що ми прати смс в който ми беше написала 11 пъти "обичам те!"
проблема е, че дори и да казва че ме обича и да се натискаме в парка, не решава нещата щот тя не иска да сме заедно... на приятелката ни и беше писала, че тва е просто период и не знае защо го е направила...


мамкаму...подяволоте...все едно аз го написах тва...

hforce
12-04-2007, 18:29
i kvo opravihte li se ili o6te ne ste? i ako ne ste ot kolko vreme ste taka?
nie neska se opravihme :)
ne bqh 4el suvetite na ostanalite, ta ne mi pomognaha osobenno, no se pak 10x 4e pisahte :)

koalka
12-04-2007, 18:41
Хем те обича, хем не иска да сте заедно...Това момиче наистина не знае какво иска, което е много лошо.Според мен всичко е приключило, просто тя се залъгва, че те обича.Това не е любов...Може и да греша.
Вие не можете постоянно да се разделяте и да се събирате.В един момент трябва да решите окончателно, иначе не мисля, че това би се харесало и на двама ви.Поговори си с нея и я питай в крайна сметка окончателно какво решава.До кога мисли тя да го кара така?Да ти казва колко те обича и то не в очите, а после да ти казва, че няма да се получи.

Insatiable
12-04-2007, 18:46
Абсолютно същата случка ми се случи преди около 2 месеца .. от до :) Значи ще се съберете 100% съм сигурна. И аз така като твойта приятелка зарязах моя приятел, причините бяха същите, беше ми поомръзнал малко и исках свобода. Не се бяхме виждали 2 седмици, от които той всяка вечер ми пишеше в скайп, казваше ми, че ме обича, и аз на него също. Решихме да се видим, гушкахме се, целувахме се и в крайна сметка разбрах, че не мога без него и отново се събрахме. През времето, в което не бяхме заедно ми беше адски сдухано и потиснато изобщо ужас.. и така..
Надявам се да се оправят нещата при вас, остави я малко да подиша и тя сама ще се върне при теб :)

kifla
12-04-2007, 21:14
Li4no mnenie ...moje bi te probva dali shte trugnesh da zabivash nqkoq druga ili prosto iska da vidi dokolko za4itash dumite i ..smisul kazala ti e 4e iska malkod a e sama i iska da vidi dali shte q ostavsih malko nasame s mislite si :)

sexx_na_exx
12-04-2007, 21:36
таа е мн тапа бе #-o
убича те ма те къса баси

kifla
12-04-2007, 21:53
таа е мн тапа бе #-o
убича те ма те къса баси --- pishe se s O -Obi4a :P

IGNGN
12-05-2007, 00:59
Моя съвет е да не си губиш времето
Побърканите моми са страхотни за една вечер ама за повече...

krem4et0
12-05-2007, 11:01
i kvo opravihte li se ili o6te ne ste? i ako ne ste ot kolko vreme ste taka?
nie neska se opravihme :)
ne bqh 4el suvetite na ostanalite, ta ne mi pomognaha osobenno, no se pak 10x 4e pisahte :)
Ще заключа темата и ще си спестя коментара по нея тогава!