PDA

View Full Version : Обеца на ухото..



проблемна
12-09-2007, 08:06
Здравейте, вчера си направих 4 дупка на ухото доло /НЕ на хрущяла/
и все още ме боли .. и се е подуло :? а моята приятелка с която се пробихме вече не я боли и нито и се е надуло, нит нищо .. аз му правя там едни промивки, където ми каза козметичката .. обаче трябва ли да се притеснявам или е напълно нормално, смисъл до няколко дена ще ми мине ли?НЯкой дето е минал през тва да ми каже плс !Или някой който знае?А ако трябва да го промивам с нещо др кажете .. с какво ще ми мине ддз плс ..

Shenkito
01-05-2008, 19:28
Според мен е нормално не се притесняваи особенно ако е обеца с винтче :)

Alex_f
01-07-2008, 07:42
Аз знам,че можеш да го промиваш със спирт.Иначе и аз имам по 2 дупки на ушите и винаги няколко дни след това ми се подува леко и се зачервява,така че не се притеснявай-това е нормално и след няколко дни ще ти мине!

mumiikataa
01-07-2008, 08:22
не го промивай със спирт!Вземи си кислородна вода и с нея.но е нормално да те боли и да е подуто.след ден-два започни да въртиш обецата,за да се оформи хубава дупка.и вече като не те боли толкова можеш да я свалиш да я изчистиш със спирт, да си почистиш и ушето с кислородна вода и да си я върнеш на мястото.

`Death`Whore``
01-12-2008, 11:20
не го промивай със спирт!Вземи си кислородна вода и с нея.но е нормално да те боли и да е подуто.след ден-два започни да въртиш обецата,за да се оформи хубава дупка.и вече като не те боли толкова можеш да я свалиш да я изчистиш със спирт, да си почистиш и ушето с кислородна вода и да си я върнеш на мястото.
Изобщо не е нормално да боли, освен когато го пипаш.