PDA

View Full Version : Мастурбация с...



zsp
12-11-2007, 21:39
Zdraveite hora,mnogo mi e interesno dali s va6ite partniori govorite za samozadovolqvane.Na men i priqtelkata mi ni otne malko vreme dokato navlezem v tolkova intimni podrobnosti ama vsi4ko se promeni.Tq kazva e i deistva vybujda6to kato me gleda da lyskam(makar 4e predpo4itam tq da mi go lapa),a az obojavam da q gledam kak masturbira!A vie???

Mr.bEps
12-12-2007, 06:31
ехааа ебаси якотооооо.... аз пък "обожавам" да ти чета супер "интелигентните" теми :-x просто ми доставя супер кеф и неописуема радост да им хвърлям по едно око, докато си пия кафето :-x направо мога да го (кафето) върна пак в чашата от твойте "остроумия" :x

vaniLL
12-12-2007, 09:59
ехааа ебаси якотооооо.... аз пък "обожавам" да ти чета супер "интелигентните" теми :-x просто ми доставя супер кеф и неописуема радост да им хвърлям по едно око, докато си пия кафето :-x направо мога да го (кафето) върна пак в чашата от твойте "остроумия" :x
+1

Quasar
12-12-2007, 11:31
струва ми се че е някво лапе дето пита за щяло и нещяло....ама кво толкова демокрация...в нета пък е направо анархия така че да си прави квот си иска :)

Papagal4e
12-12-2007, 14:31
ем просто в един момент с приятеля/приятелката си ставате достатъчно близки,че да можете да си споделяте и за такива лични подробности

TopTa
12-12-2007, 18:44
nie s moq si govorim za tezi ne6ta, purvo ni be6e malko tegavo posle leka po leka ni stana po komfortno. toi kaza 4e se vazbujda ot misulta kak se dokosvam i dulgo vreme me kara6e da go pravq pred nego, be6e mi super stranno no 6tom iska....iska! ta sled vreme po pozvolih da gleda :oops: ne izdurja dulgo samo da gleda :-D

MakeMeLaugh
12-12-2007, 19:49
nie s moq si govorim za tezi ne6ta, purvo ni be6e malko tegavo posle leka po leka ni stana po komfortno. toi kaza 4e se vazbujda ot misulta kak se dokosvam i dulgo vreme me kara6e da go pravq pred nego, be6e mi super stranno no 6tom iska....iska! ta sled vreme po pozvolih da gleda :oops: ne izdurja dulgo samo da gleda :-D
Еее, лелее искам и аз бее :oops: :oops:
Аз ако съм после няма да мога да се озъптя 2 дена... :D

ani4ka_bani4ka
12-12-2007, 20:25
бате, наеш кво... щом се гледате с приятелката ти и ви е яко, не ми се ще да ти мине кефа, та съответно трабва да разнообразяваш

http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?t=7844 8)

rubi
12-12-2007, 22:27
ехааа ебаси якотооооо.... аз пък "обожавам" да ти чета супер "интелигентните" теми :-x просто ми доставя супер кеф и неописуема радост да им хвърлям по едно око, докато си пия кафето :-x направо мога да го (кафето) върна пак в чашата от твойте "остроумия" :x
+1
+2 #-o #-o #-o

dixo
12-13-2007, 08:12
ехааа ебаси якотооооо.... аз пък "обожавам" да ти чета супер "интелигентните" теми :-x просто ми доставя супер кеф и неописуема радост да им хвърлям по едно око, докато си пия кафето :-x направо мога да го (кафето) върна пак в чашата от твойте "остроумия" :x
+1
+2 #-o #-o #-o
+3 BAN! :evil: :evil: :evil:

Buttk0
12-13-2007, 19:52
по добре да пита ся, че после земе да пита що и с кво е сгафил че патката вече не му става !