PDA

View Full Version : Защо така се получава ?



stoqn____
12-12-2007, 16:57
Случвало ли ви се е да ви липсва момиче ? Знаеш,че е една обиковена овца като всяка друга(макар и красива) , знаеш че не е нищо особено и има милиони като нея.Знаеш,че всичко е в главата ти и знаеш че можеш да имаш дори всяка втора , далеч по-красива и добре отнасяща се с теб.Но не - искаш точно тази и въпреки че няма никаква логика я обичаш.А когато можеш да я имаш я гониш далеч , надуваш се като риба - после си биеш главата и се чудиш на себе си.Няма никаква логика , тва хората сме бахти мазохистите.
Някой ако може да ми обясни това явление го признавам.

Cannelle
12-12-2007, 17:07
Случвало ми се е да ми липсва момче,въпреки че знам,че е обикновен кретен като всички други,че не е за мен и че сигурно има някои,който ме обича повече.Но въпреки това ми е е било добре с него,смяла съм се на тъпите му бъзици и съм била щастлива,макар да се правя на недостъпна.Не знам защо е така.Са мо предполагам,че за това говорят хората като имат предвид ЛЮБОВ :(

Apostola
12-12-2007, 17:53
На това му се вика Любов
Все още немога да забравя момичето, което ме заряза без логично обяснение :-# Не търси логика във всичко

asinkaa
12-12-2007, 18:08
:)

asinkaa
12-12-2007, 18:11
:)

B3B0K
12-12-2007, 18:19
4e ako znaeheme kfo e...... kolko sadbi 6tqha da sa nared a ta det li lipsva inae6e 4e na taq zemq mojebi tva e nai nepodhodq6tiq 4ovek e sup gadno..

Shanel_shanel
12-13-2007, 09:57
Това на вас момчетата ви е най-гадното,че незнаете какво искате и после съжалявате.Като ти липсва и искаш да си с нея е потърси и може би нещата ще се оправят.Не бъди твърде горд и и се обади...Но ако чакаш много време после може да е твърде късно

slun4ice_90
12-13-2007, 10:01
Това на вас момчетата ви е най-гадното,че незнаете какво искате и после съжалявате.Като ти липсва и искаш да си с нея е потърси и може би нещата ще се оправят.Не бъди твърде горд и и се обади...Но ако чакаш много време после може да е твърде късноОпределено е така,правите се на надути и си казвате 'тя е луда по мен,защо аз да я търся'? :neutral: :-x

Shanel_shanel
12-13-2007, 10:06
Shanel_shanel написа:
Това на вас момчетата ви е най-гадното,че незнаете какво искате и после съжалявате.Като ти липсва и искаш да си с нея е потърси и може би нещата ще се оправят.Не бъди твърде горд и и се обади...Но ако чакаш много време после може да е твърде късно
Определено е така,правите се на надути и си казвате 'тя е луда по мен,защо аз да я търся'?
_________________

И след време супер много съжаляват,защото осъзнават,че тази "тъпа овца" ги е обичала и е държала на тях.....

sapphirr
12-13-2007, 12:23
друже,щом искаш обяснение на въпросното явление,ето ти:то просто и ясно се нари4а конфликт на желания.не може да искаш едно,да си удряш главата в стената заради него,и като ти се даде шанс,да се правиш на 5.50.а и това определение "овца",ми прозву4а едва ли не си обиден затова,4е само тя ти е в главата.

oziato
12-13-2007, 13:17
zastoto zivota e shiban primerno

bibi90
12-13-2007, 14:31
E dobre,az po tazi tema da pitam mom4etata,vazmojno li e da iskate edno momi4e,no vseki put kogato mojete da q imate da se naduvate i da se pravite na interesni,i da q ostavite da si tragne,a posle da q iskate obratno,znaeki 4e 6te stane sa6toto :(
Slu4valo li vi se e i kakvi sa bili pri4inite?

kifla
12-13-2007, 15:12
Това на вас момчетата ви е най-гадното,че незнаете какво искате и после съжалявате.Като ти липсва и искаш да си с нея е потърси и може би нещата ще се оправят.Не бъди твърде горд и и се обади...Но ако чакаш много време после може да е твърде късноОпределено е така,правите се на надути и си казвате 'тя е луда по мен,защо аз да я търся'? :neutral: :-x
+1 Много умно и смислено мнение замисли се върху него! \:D/

BeautifulWorld
12-13-2007, 17:39
Това на вас момчетата ви е най-гадното,че незнаете какво искате и после съжалявате.Като ти липсва и искаш да си с нея е потърси и може би нещата ще се оправят.Не бъди твърде горд и и се обади...Но ако чакаш много време после може да е твърде късноОпределено е така,правите се на надути и си казвате 'тя е луда по мен,защо аз да я търся'? :neutral: :-x
Момчетата не знаят какво искат? :? Май ние по не знаем, а?
А конкретно по темата... липсвало ми е момче така. Ама да знаеш, минава. Да, диагнозата е Любов, но има лечение - основно време, странични занимания, приятели. Ще се оправиш, не се умира от любов.

ivakavlad
12-13-2007, 20:23
Случвало ли ви се е да ви липсва момиче ? Знаеш,че е една обиковена овца като всяка друга(макар и красива) , знаеш че не е нищо особено и има милиони като нея.Знаеш,че всичко е в главата ти и знаеш че можеш да имаш дори всяка втора , далеч по-красива и добре отнасяща се с теб.Но не - искаш точно тази и въпреки че няма никаква логика я обичаш.А когато можеш да я имаш я гониш далеч , надуваш се като риба - после си биеш главата и се чудиш на себе си.Няма никаква логика , тва хората сме бахти мазохистите.
Някой ако може да ми обясни това явление го признавам.

погика няма просто светът така е устроен ако искаш го наречи съдба ако искаш и простотия но е така всеки човек е мазохист в това отношение

led_i_ogyn
12-13-2007, 20:26
На това му се вика Любов
Все още немога да забравя момичето, което ме заряза без логично обяснение :-# Не търси логика във всичко

В любовта логика няма...Можеш да направиш и най-глупавото нещо и да ти се струва най-хубавото.Можеш да виждаш само това, което на тебе ти се иска и да вярваш, че всичко е наред.Можеш да тръгнеш на края на света без да си сигурен, че го има...И въпреки това си готов да го направиш пак и пак...Къде е логиката???

salama
12-14-2007, 03:19
Пич аз сам в същото положение мн сам харесал едно момиче от класа постояно мисля за нея нз защо.Не е хубава.Малко е чаровна.И аз сам тъй знам,че мога да иам 10000 пати по хубави момичета ама ддз тая овца мн ма привлича.Даржанието и е гадно смисал е голям правеж.В час ма занимава а на ванка ми фрацка задника.Понякога не мога да я понасам в същия момент я харесвам аххаха.Пич тва е химия :D :-D :evil:

plear
12-14-2007, 04:51
Как да ти кажа, общо взето досега целият ми живо е бил такъв. Сега съм в същото положение пак :smt007 и не ми е лесно, но аз не спирам да се надявам и да опитвам. Странно, но досега всички, ноито са ме отблъснали сега ходят след мен. Ще те посъветвам: "Цели се в звездити, дори и да не ги достигнеш ще си дред небесата!". Пак си и мисля, че това е пътя към самоусъвършенстване, защото "Това, което не ни убива, ни прави по-силни!" ;-)