PDA

View Full Version : Как да сваля бързо килограмите...



Abigoria
12-16-2007, 17:22
Леко късно се стих, ама както и да е. Значи, от 2 седмици насам пазя диета (ябълкова май се води... вода и ябълки и чай) aма нещо се прецака работата... До четвъртък трябва да сваля още поне 2 кила :-s Казаха ми да спра да ям (на майтап естествено), обаче аз и без тва рядко ям повече от веднъж на ден и ще се получи кофти... :? Плс, дайте малко акъл, как да ги смъкна тея 2 килограма? :( :( :(

БТВ: НЕ СЪМ БОЛНА, НЕ СЪМ И АНОРЕКСИЧКА! Вече тежа 52 кг и по принцип съм 156 см, пък в четвъртък имам концерт и не искам да изглеждам като топче в костюм :cry:

т.7
krem4et0

momchence_89
12-16-2007, 17:47
До четвъртък не знам как ще свалиш ама след 8 часа не яж не пий нищо освен вода. А ако искаш просто да сваляш бързо си вземи л-карнетин. Успех.

boci
12-16-2007, 20:11
Леко късно се стих, ама както и да е. Значи, от 2 седмици насам пазя диета (ябълкова май се води... вода и ябълки и чай) aма нещо се прецака работата... До четвъртък трябва да сваля още поне 2 кила :-s Казаха ми да спра да ям (на майтап естествено), обаче аз и без тва рядко ям повече от веднъж на ден и ще се получи кофти... :? Плс, дайте малко акъл, как да ги смъкна тея 2 килограма? :( :( :(

БТВ: НЕ СЪМ БОЛНА, НЕ СЪМ И АНОРЕКСИЧКА! Вече тежа 52 кг и по принцип съм 156 см, пък в четвъртък имам концерт и не искам да изглеждам като топче в костюм :cry:

т.7
krem4et0
Яж пилешко или някакво друго месо на тиган или печно,по 200-300 грама обед и вечер,може и с някакви зеленчуци,ама да е без сол,оцет или др,може черен пипер да сложиш,ДО четвъртък и 3 ще свалиш :-D

TERLIKA
12-17-2007, 14:50
tva e unikalna prostotiq 2 kila do chetvurtuk :lol: :lol: da ne mislish che shte si lichi tolkoa mn kato iskash da svalish 2 kg vzemash razxlabitelno i ne pii nishto shte gi svalish garanciq ama pak ti povtarqm TUPO E

_InSaNe_
12-31-2007, 11:23
еммм... начи можеш да свалиш като ядеш по-малко,предимно пилешко,риба и такиа работи,или пък пий само вода до четвъртък.... ааа попринцип не е хуаво за организма да сваляш бързо килограми....така че почни да папаш по-малко...глей да не ядеш мн хляб и сладки работи... и ше си във форма за секи концерт :P :)

JuSt_h0us3
01-01-2008, 17:57
хааа диети пффф [-X
земи си мн0ог0 амфетамини и не 2 кила а 10 ше свалиш :grin:

•._.•No_NaMe•._.•
01-01-2008, 18:15
еммм... начи можеш да свалиш като ядеш по-малко,предимно пилешко,риба и такиа работи,или пък пий само вода до четвъртък.... ааа попринцип не е хуаво за организма да сваляш бързо килограми....така че почни да папаш по-малко...глей да не ядеш мн хляб и сладки работи... и ше си във форма за секи концерт :P :)
+1