PDA

View Full Version : Зарязване???



stefity
12-19-2007, 06:44
Хора здравейте :-$ До ся рядко съм зарязвала момчета щото просто ми е мноо гадно да го прая и винаги късането свършва със скандал ](*,) Обаче сега ми трябва спешно да скъсам с едно моче но нз как точно да му го кажа щото е добро момче и не искам да се стига до караници и скандали.Та ако мога да помоля,да ми кажете няколко начина които са по нежни,или и аз нз как да го кажа но да го зарежа без да се караме и без да му е мноо гадно :-k :cry: Миси предварително

Mr.bEps
12-19-2007, 06:49
караниците са просто, начин човек да се защити от неприятна за него ситуация... или просто не е надживял детските си години... колкото до теб ами кажи му го директрно в прав текст, кажи му и причината, кажи че неискаш да се карате и искаш да останете приятели и така :-o

CrazyWitch
12-19-2007, 06:59
Само недей му казва "Нека си останем приятели.." :D
Нещо от сорта на "Нека сам решиш дали искаш да поддържаш някакви контакти с мен и след късането." И тем подобни. Ем... Така де. И си искарай причините на яве. :---)

GaNgStAz
12-19-2007, 08:31
Кажи му го директрно .. К'во го мислиш толкова ? Щом искаш да скъсаш с него, значи трябва да знаеш как да го направиш. Може да не искаш да става като миналите пъти с караници и т.н., но все пак често се случва и е нормално.. Айде давай пък к'вото стане, все пак ти не искаш да си с него ;) Успех

_BoSSy_
12-19-2007, 08:50
Да го оставиш без да му е гадно..не става.
Но можеш да му кажеш,че искаш да останеш сама,че тои е добро момче(както ти твърдиш) и че е по-добре да си останете приятели,защото смяташ,че ще ви върви повече като такива..и тем подобни :)
Бъди искрана с него-тва ще е наи-доброто което ще направиш в тази ситуация :)

kifla
12-19-2007, 08:53
кажи му ,че просто в този момент имаш нужда от пространство и неможеш д абъдеш с него :cry:

led_i_ogyn
12-19-2007, 09:29
Няма начин да не му стане гадно.Ти ще го режеш все пак.Какво очакваш да се кефи ли?Не е нужно да се карате,просто му го кажи с приятелски тон и му кажи, че ще си останете приятели.Не знам как ги режеш тея момчета,че винаги да се стига до скандали....

136179
12-19-2007, 09:43
трудно е ... ама можеш да го убедиш че не сте един за друг или просто да му кажеш че като приятел ти е по-ценен и не искаш да го загубиш .. тривиално е ама все пак .. няма как иначе.

PaMit0
12-19-2007, 11:47
аа дамс кофти ситуация еми моя савет е да му кажеш в о4ите просто мосля 4е по този на4ин би му показала 4е го цениш въпреки вси4ко ина4е ако не ти стиска по skype , s sms ili nz
p.s. tfa s sms i skype spored mene e hiper tupo i detsko :neutral:

stefity
12-19-2007, 13:57
Misi mnogo na vsi4ki za suvetite i za podkrepata,smqtam utre da govorq s nego o4i v o4i i se nadqvam si4ko da e ok :smt008 Mnogo blagodarq pak na si4ki =P~

MoHuTo
12-19-2007, 14:08
Кажи му го директно, без заобиколки, ще го заболи, няма начин(е ако му пука, де). Кажи му защо го късаш, не го оставяй в неведение, глупаво е.

mon4eto
12-19-2007, 14:27
Ne e nujno kasaneto da stava s karanica za ne6to taka 4e napravo pogovori s nego i mu kaji 4e ve4e e iz4eznala onazi lubovna trapka i bi trqbvalo da te razbere...aide Uspeh :wink:

ivakavlad
12-19-2007, 14:55
най-добрият начин според мен е да му кажеш директно без заобикалки (естествено като излижиш причини алата балата)

babity
12-19-2007, 16:47
няма безболезнено зарязванем приеми, че постъпваш по възможно най - коректния начин и си действай както сметнеш за добре. при всички слуачаи обаче му дължиш обяснение защо точно късате!

koalka
12-19-2007, 17:07
Ами, гадно не може да му е, даже и да му е "малко" гадно, защото те харесва, а ще се разделите.Но пък не е задължително всичко да свършва със скандалали.Ако питаш мен това си зависи и от човека, и от ситуацията.