PDA

View Full Version : ами пълен провал



Patinka
12-20-2007, 12:43
преди около 2 месеца,направих 1вата си свирка през живота ми на приятеля ми,без той да знае,че ми е за 1 път...мислех си,че мога да се справя(защото съм гледала филми,чела съм много за това и приятелки са ми разказвали какво точно се прави...)увиии нее се справих :-# :cry: той не свърши 1то което е и 2то вчера нещо се скарахме и ... той ясно ми каза,че не го умея това нещо и няма смисъл да говорим за това...а аз се опитах да му обясня;(...и сега не знам какво да правя... :cry:
П.С. да не говорим,че се мъчех 1 час ](*,) Как да говоря с него за това ;(?

krem4et0
12-20-2007, 12:46
При свирка не е задължително да свърши. Моят приятел рядко свършва само от това, но това не му речи да се кефи 8)

`Death`Whore``
12-20-2007, 12:48
Добре, де...нормално е да не се справиш невероятно първите пъти, но явно ти си била доста зле. Най-малкото глаголът "мъчих се" показва, че не си била наясно какво правиш.

А решението на проблема ти е да му кажеш, че ти е било за пръв път. А може и да поговорите за това какво му харесва.

spark_94
12-20-2007, 12:53
Добре, де...нормално е да не се справиш невероятно първите пъти, но явно ти си била доста зле. Най-малкото глаголът "мъчих се" показва, че не си била наясно какво правиш.

А решението на проблема ти е да му кажеш, че ти е било за пръв път. А може и да поговорите за това какво му харесва.+1

Patetu
12-20-2007, 12:56
Добре, де...нормално е да не се справиш невероятно първите пъти, но явно ти си била доста зле. Най-малкото глаголът "мъчих се" показва, че не си била наясно какво правиш.

А решението на проблема ти е да му кажеш, че ти е било за пръв път. А може и да поговорите за това какво му харесва.
Напълно съм съгласна, а пък и като не можеш ще се научиш, просто трябва да видиш какво на него му харесва. :)

amatorium
12-20-2007, 12:57
Priznat grqh ne e grqh. Budi otkrovena s nego i go pomoli da te nauchi kak haresva da go pravish. Ne se uchat tiq neshta tolkova burzo. Ima momicheta, koito s godini pravqt i sa gola voda. Nai-dobriqt nachin e da balansirash s chetenoto kato go pitash kak mu haresva.

Patinka
12-20-2007, 13:00
ами проблема е,че ние за сексуалния си живот не говорим...т.е. той не иска...може само да се хвали с това(неща от сорта"Изчуках целия град и сега съм се кротнал заради теб","Ща чукам в/у масата,в банята(и разни такива)" и никога за това какво обича да му правят...много съм го питала ;(

`Death`Whore``
12-20-2007, 13:01
Сигурна ли си, че този човек ходи с теб? За чуства да не говорим.

Patinka
12-20-2007, 13:03
сигурна съм!

`Death`Whore``
12-20-2007, 13:05
Кажи му, че ако не му харесва нещо, е добре да каже какво му харесва, иначе ще остане без нищо.

ubuntu
12-20-2007, 13:23
Странни птици са всички... не стига че си се навила да му правиш ми и недоволен.... моммче съм и не бих се ядосал затова и не бих казал на момиче нещо подобно .. доволен или не само аз си знам ....ще си намериш друг не се сдухвай . . . .

`Death`Whore``
12-20-2007, 13:25
Всъщност е добре човек да е искрен...но не да бъде груб, а просто да даде някой и друг съвет на гаджето. Това може да стане и ако сексът е хубав.

ra4ence
12-20-2007, 13:29
Самия той ти е повлиял зле с тези си приказки. Сдухва те и си под напрежение. Кажи му да спре да ги говори,защото не помага с нищо,даже обратното. Кажи му и ,че као иска още от първия път да си номер 1 в свирките-е няма да стане.
Още по-тъпо от негова страна е да те обвинява! Сигурна съм,че той не се е научил веднага да чете,щом е видял буквар.
Ай сик тир
:-x

`Death`Whore``
12-20-2007, 13:31
Сигурна съм,че той не се е научил веднага да чете,щом е видял буквар.
ЧЕТИ. Тя явно е казала, че има голям опит.

Giva
12-20-2007, 13:33
Kato ti prikazva takiva gluposti da si ostane na suho!Vse pak o6teteniq 6te bude toi :-x

ra4ence
12-20-2007, 13:35
Сигурна съм,че той не се е научил веднага да чете,щом е видял буквар.
ЧЕТИ. Тя явно е казала, че има голям опит.

Никъде не го споменава.Казва само,че не е споделила,че й е за пръв път,но това не води до заключението,че се е хвалила,че е българската Чичолина,нали? Плюс това момичето пише,че се е опитала да му обясни като са се скарали.
"ЧЕТИ."

TopTa
12-20-2007, 13:36
dori i da ne mu e haresalo moje da uvaji opita ti!a ti si trqbvala da mu kaje6 4e ti e za purvi put i toi moje bi e 6tql da bude po turpeliv!no kolkoto i da e bilo zle nemoje da skusa s tebe zaradi ednata svirka!priznai mu i mu kaji da e po turpliv ;)

`Death`Whore``
12-20-2007, 13:37
Ако на мен някой не ми каже, че е девствен, и имам интимни отношения с него, това означава, че НЕ Е. Защото това нещо се споделя и е важно.

И да, опитала се е да обясни, но той явно е свиня.

ra4ence
12-20-2007, 13:38
И да, опитала се е да обясни, но той явно е свиня.

И аз така мисля

ubuntu
12-20-2007, 14:05
Явно те иска само за секс . . . колкото и кофти да звучи ...

ivon
12-20-2007, 14:10
Странни птици са всички... не стига че си се навила да му правиш ми и недоволен.... моммче съм и не бих се ядосал затова и не бих казал на момиче нещо подобно .. доволен или не само аз си знам ....ще си намериш друг не се сдухвай . . . .

Напълно съм съгласна с казаното по горе....

sexnaeks
12-20-2007, 14:15
преди около 2 месеца,направих 1вата си свирка през живота ми на приятеля ми,без той да знае,че ми е за 1 път...мислех си,че мога да се справя(защото съм гледала филми,чела съм много за това и приятелки са ми разказвали какво точно се прави...)увиии нее се справих :-# :cry: той не свърши 1то което е и 2то вчера нещо се скарахме и ... той ясно ми каза,че не го умея това нещо и няма смисъл да говорим за това...а аз се опитах да му обясня;(...и сега не знам какво да правя... :cry:
П.С. да не говорим,че се мъчех 1 час ](*,) Как да говоря с него за това ;(?

как да говориш с него - отговорат е мн прост-както при свирката - С УСТА - мн е готино момиче да не може да прави свирки защото може да я научиш дати прави точно както на теб ти харесва (защото на всяко момче му харесва по различен начин) много е сладко щото ти като знаеш че не можеш даваш всичко от себе си за да се получи добре - е такава свирка всяко момче би уважило :)

Cvetelina_91
12-20-2007, 14:20
A spored mene mu biii 6uta napravo

MakeMeLaugh
12-20-2007, 15:12
Странни птици са всички... не стига че си се навила да му правиш ми и недоволен.... моммче съм и не бих се ядосал затова и не бих казал на момиче нещо подобно .. доволен или не само аз си знам ....ще си намериш друг не се сдухвай . . . .
ПОдкрепям. Добро беше \:D/

+ това... че вашата връзка на една свирка ли се крепи по дяволите?!
Аз това не го разбирам изобщо и съм против - в никакъв случай не бих се развикал на пр-ката ми, че не може да прави хубави свирки, че не съм могъл да свърша и т.н.
Еми колкото може - толкова. И аз не съм перфектен във всичко така,че... :)
Замисли се над това.. Заради един х*у те кара да се чувстваш тъпо.. смятай колко държи на теб като човек пф.
Я горе главата шмате ;) Никой не се е родил научен. Даже те похвалвам, че си издържала толкова време мъчене =D>

А относно говоренето - просто му кажи в прав текст, че искаш да поговорите. От това по-хубав лек - няма! Пък ако почне да ти прави правежи и да те опреква без да те разбере... значи ходи заради секса с теб.. тогава вече ти решаваш какво да правиш и дали те заслужава. ;)

vaniLL
12-20-2007, 15:24
Странни птици са всички... не стига че си се навила да му правиш ми и недоволен.... моммче съм и не бих се ядосал затова и не бих казал на момиче нещо подобно .. доволен или не само аз си знам ....ще си намериш друг не се сдухвай . . . .
ПОдкрепям. Добро беше \:D/

+ това... че вашата връзка на една свирка ли се крепи по дяволите?!
Аз това не го разбирам изобщо и съм против - в никакъв случай не бих се развикал на пр-ката ми, че не може да прави хубави свирки, че не съм могъл да свърша и т.н.
Еми колкото може - толкова. И аз не съм перфектен във всичко така,че... :)
Замисли се над това.. Заради един х*у те кара да се чувстваш тъпо.. смятай колко държи на теб като човек пф.
Я горе главата шмате ;) Никой не се е родил научен. Даже те похвалвам, че си издържала толкова време мъчене =D>

А относно говоренето - просто му кажи в прав текст, че искаш да поговорите. От това по-хубав лек - няма! Пък ако почне да ти прави правежи и да те опреква без да те разбере... значи ходи заради секса с теб.. тогава вече ти решаваш какво да правиш и дали те заслужава. ;)

+1
trqbva da e dovolen na tova , koeto ima i da te razbere. v sexa nqma nishto zadyjitelno !!! ko ti kazva , che trqbva da mu pravish svirki ???
i onq kato znai kak se prai hubava svirka mu kaji da ti pokaje ...
aman ot takiva razbirachi i chukachi.
ne se qdosvai mucunka :-) :-) :-) :-) ne go misli , shto ne mu haresva , bez svirki shte e 8)
i naistina si pomisli , dali tozi chovek dyrji na teb i dali si zaslujava da si s nego :)
dano vs se naredi kakto iskash i mn mn ne mu cepi basma :-) :-) :-) :-)

Patinka
12-20-2007, 15:40
късно е .. благодаря за съветите...но се разделихме току що..

CragHack
12-20-2007, 15:41
Дотук само общи приказки, които колкото и да са поучителни май не помагат на девойчето.

Слушай са от мен, неща на които държа на мен като правят свирка:

1. Използвай МНОГО слюнка.

2. Гледай да опираш пениса в бузите (отвътре де) и езика си повече отколкото в небцето.

3. Пробвай понякога да го поемаш колкото може по-надълбоко, после бавно да го вадиш докато устните ти са силно притиснати около ствола. Като стигнеш началото на главичката - пак надолу докато можеш да поемаш.

4. В началото е добре свирката да е бавна.

5. Гледай го в очите.

6. Ако ще прекъсваш за почивка - говори му мръсотии. Например "Добре ли го лапам", "начукай ми го в устата".

7. Ползвай ръцете, но без да стискаш. Може с едната ръка леко да му биеш чекия докато го лапаш. Ръката и устата да се движат в синхрон.

8. Масажирай му топките. Ама лекичко, да не го стиснеш така, че да му хвръкнат зъркелите като на анимационно филмче...

9. Ако той е прав, а ти клекнала - може да му галиш бузите на дупето.

10. Акустика - бъди звучна, мляскай, пъшкай лекичко, издавай сладострастни шумове. Ама лекичко, да не си помисли че преиграваш.

Айде успех и после да почерпиш. Например една свирчица

8-)

CragHack
12-20-2007, 15:43
Бахму мамата, аз се скъсах да давам съвети, а тя скъсала точно 1 минута по-рано с гаджето...

Брех. Нищо, прочети кво съм писал и ще си сигурна, че следващия няма да се оплаква от свирките ти.

MaXy_GiRL
12-20-2007, 16:03
Аз бих му казала "Пътя и зьа хляб...." :smt097

Patinka
12-20-2007, 16:13
той скъса с мен,обаче информацията ти много ще ми помогне сиг съм:)мерси много :-)

apparition
12-20-2007, 16:37
той скъса с мен,обаче информацията ти много ще ми помогне сиг съм:)мерси много :-)
направи си извода колко е държал на теб...
хайде успех за напред и внимавай с какви момчета се забъркваш... :wink:

CragHack
12-20-2007, 17:02
информацията ти много ще ми помогне сиг съм:)мерси много :-)

Винаги насреща да помогна. Ако трябват частни уроци - свиркай :)

AmbeR
12-21-2007, 01:37
Не се ли замисляш над това,че може би приятелят ти не държи особено много на теб щом всичко се основава на едната свирка ?!? Нужно ли е да си ебахти свиркадийката,за да е с теб,само т'ва ли вижда в теб - устата ти ?? :? Помисли си над тези въпроси и тогава задай този,който ни питаш сега ...

krem4et0
12-21-2007, 07:37
той скъса с мен,обаче информацията ти много ще ми помогне сиг съм:)мерси много :-)
Считам темата за приключена!