PDA

View Full Version : Моля помогнете ...



i_love_me
12-26-2007, 12:57
ситуацията е следната:
Аз съм момиче на 15. преди 1 седмица правих секс за първи път. не използвахме презерватив :(. приятелят ми не е свършил в мен, но знам че все пак има някаква вероятност да съм забременяла, за това преди да са минали 24 часа испих Ескапел, и след 5 дена ми дойде. Но започнаха да ме наболяват зърната и много се притеснявам. моля помогнете, на какво може да се дължи ??? (предварително благодаря на всички) :( :( :(

Anf3tamin4o
12-26-2007, 13:04
До никъде няма да стигнеш с този железен разум
ЗА какво си пила хапчетата след като не е свършил в теб ?

SpOrTs_GiRl
12-26-2007, 13:58
Еми мацка .. какво да ти кажа .. ясно е, че не си бременна .. какви са ти притесненията?! И ЗА КАКВО СА НАПРАВЕНИ КОНДОМИТЕ! :x Спокойно ;)

ViLLa*07
12-26-2007, 13:59
Малко коли4ество сперма се отделя о6те преди да си свършил.За това не е гаранция като не е свършил в теб 4е няма да забременееш... :(

i_love_me
12-26-2007, 14:07
Малко коли4ество сперма се отделя о6те преди да си свършил.За това не е гаранция като не е свършил в теб 4е няма да забременееш... :(
точно за това не се колебах и изпих Ескапел. ми притесних се за това че ме наболяват гърдите (зърната по-точно) , дали може да е заради хапчето. мн ви благодаря за отговорите. весели празници :twisted:

ViLLa*07
12-26-2007, 14:22
Малко коли4ество сперма се отделя о6те преди да си свършил.За това не е гаранция като не е свършил в теб 4е няма да забременееш... :(
точно за това не се колебах и изпих Ескапел. ми притесних се за това че ме наболяват гърдите (зърната по-точно) , дали може да е заради хапчето. мн ви благодаря за отговорите. весели празници :twisted: не съм пил такова хап4е не мога да ти помогна 8-) :lol: :grin: