PDA

View Full Version : Помощ хора много ви моля ще умра направо нз кво да правя



Lekov
12-26-2007, 16:11
Значи въпроса е в това преди 1 година срещнах 1 момиче и се влюбих от пръв поглед.Както си и мислите признах и за чувствата си към нея дори след време и предлойих да опитаме дали ще се получи нещо между нас , но тя ми отказа и от тогава се виждахме много рядко но през цялата тази година аз постоянно мислех за нея защото я обичам истински и в последно време започна да ми обръща повече внимание и да си говориме казами че е скъсала с досегашното си гадже и незнам какво да правя.МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ. Да опитам ли пак или не ?

Tazadar
12-26-2007, 16:14
Фани се гръмни :evil:

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-26-2007, 16:16
Ти си го написал на подписа си - следвай мечтите си! Не ти пречи пак да опиташ, нищо не губиш, най-много да съжаляваш после цял живот, че не си си дал втори шанс. ;) Така че действай направо казвам аз - знам от личен опит, че и чудеса стават, моята история е нещо подобно =P~

SandForGaara
12-26-2007, 17:21
Аз пак ще кажа,да ви имах проблемите!
Ти на колко си бе?Че ми изглеждаш на 12. :neutral:
Кви са тези гаджета?Гледай да се изучиш!!!
Ако я карах на гаджета да не съм в 4-та ЕГ!
Ама карай нали съм тука,ще помогна:
1.По блъскай си оная работа в стената,че да не се притесниш като я видиш и да се изложиш нещо.
2.После събираш смелост и й обясняваш колко я харесваш.(в никакъв сучай не я питай за гаджето!).
3.Би трябвало поне малко да се трогне.Ако не стане пурвия път,след ден два пак я питай дали е навита.Кой зане , може от самота да вземе да се навие.
-----------------------------------УСПЕХ--------------------------------------------
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

danny_f4e
12-26-2007, 17:28
Ти си го написал на подписа си - следвай мечтите си! Не ти пречи пак да опиташ, нищо не губиш, най-много да съжаляваш после цял живот, че не си си дал втори шанс. ;) Така че действай направо казвам аз - знам от личен опит, че и чудеса стават, моята история е нещо подобно =P~
\:D/ и аз мисля така :)

princesa_viki
12-26-2007, 17:30
от опит глава не боли :wink:

Lekov
12-27-2007, 05:26
Аз пак ще кажа,да ви имах проблемите!
Ти на колко си бе?Че ми изглеждаш на 12. :neutral:
Ами да ти кажа маи съм на 17

ice_f90
12-27-2007, 09:35
от опит глава не боли :wink:
+1

alehole
12-27-2007, 09:40
Ми опитай се .. казаха ти вече от опит глава не боли ... а и щом от известно време се виждате по-често може тя да е размислила .. Абе оПитай се :)

AddictedToTrance
12-27-2007, 09:54
Ти си и резерва. Скъсала и затова се връща при теб защото няма при кой друг да отиде...
Сериозно си задай въпроса да ли искаш да си с някой на който до скоро си му бил безразличен...

NeNoRmAll
12-27-2007, 10:27
Абе караи само на пред пък кавото стане. ;-)

Fallen`Angel
12-27-2007, 11:59
Опитай ! Можеш само да спечелиш ;-)

Iv4eTy
12-27-2007, 12:10
Ами пробвай нищо не губиш.

6antaviq
12-27-2007, 13:02
Epa nema nujda da se 4udi6 i da pita6 kvo da pravi6 nema ni6to da ti stane ako opita6 pak i tetaka. Ti si pi4 [ot opit tikvata nema da te zaboli] :grin: :grin: :grin: :grin: :P :P

MiMcHeToOo
12-27-2007, 13:15
Ти си го написал на подписа си - следвай мечтите си! Не ти пречи пак да опиташ, нищо не губиш, най-много да съжаляваш после цял живот, че не си си дал втори шанс. ;) Така че действай направо казвам аз - знам от личен опит, че и чудеса стават, моята история е нещо подобно =P~
\:D/ и аз мисля така :)

А така

babity
12-27-2007, 13:19
ако иска нещо...сама ще успее да си го намери! спри да и нахалстваш като за начало, единственото, което ще постигнеш ако продължиш да и досаждаш е унижение!

Phenomenon
12-27-2007, 13:24
Виж подписа ми.Точка 1.

sasha_90
12-27-2007, 13:36
Опитай отново с нея,ако и този път те отреже,значи нямаш шанс.

ghostwisper
12-27-2007, 13:44
ами аз обичах приятеля си 2 години преди да се себерем и преди това той имаше супер сериозна връзка от 1г и 3 месеца...така,че ако скоро се е разделила с приятеля си и ако иска да стане нещо м/у вас ще е най-много за да накара бившия си да изревнува...но пък от друга страна може да те заобича и да забрави за първоначалното си намерение...аз изчаках 6 месеца и тогава му споделих чувствата си и сега сме заедно вече 3 месеца и мн се обичаме :smt003 =D> :smt007 но пък ако мислиш,че ще си намери друг преди теб и нещата ще отидат на сериозно...признавай и не чакай! Айде помисли добре 1 ден и се реши :wink: успех! :-)

KimBerLy1912
12-27-2007, 14:11
Ако ти даде някакъв знак,че имаш шанс-опитай... ;-) В смисъл ако се държи по-мило с теб от преди или знам ли... :)

Lekov
12-27-2007, 15:50
нали точно това казвам че в последно време е много по-мила с мен и дори вчера когато и разказах едно нешо за мене и и казах че никой не го е грижа за мен тя ми каза че греша и че нея я било много грижа за мене и т.н. и незнам какво да правя много си я обичам :smt007 но ме е страх да не би да я загубя като и призная :cry: :cry:

Lekov
12-28-2007, 14:58
стана още по-лошо разбрах че си е харесала некой така мисля че няма смисал да и признавам за чувствата си и ще се опитам да я забравя но съм сигурен че щом не съм успял досега няма и занапред да я забравя :cry: :cry: :cry: :cry: