PDA

View Full Version : iskam savet- i da haresm momi4e me e isram



Pesh0
01-01-2008, 03:12
Az sam mn zatvoren i sramejliv i da haresvam nqkoe momiche adski mn me iskram(dori da q zagovorq kato q vidq) molq vo kajete mi kakvo da pravq

amadeuskb
01-01-2008, 03:15
Баце скпоко аз съм на 16 и съм яко срамежлив запичам се при женса компания по някога.Ама някой момичета го смятат за сладно и то не 1 и 2 момичета така че да не ти пука.

Pesh0
01-01-2008, 03:16
thx

Charlotte_the_Harlot
01-01-2008, 04:45
Да, между другото е много симпатично момчето да е срамежливо. Само че ще се наложи да го преодолееш поне до някаква степен. Защото когато момичето установи, че не може за нищо да си приказва с теб, се разочарова. Когато си край някое момиче, може да си мислиш за евентуални теми за разговор. Понякога всяка тема е подходяща, защото все може да я извъртите към такава, която и двамата бихте обсъждали.

dshiznit
01-01-2008, 07:34
А за какво обичат най-много да си говорат момичетата за себеси и да клюкарстват за приятелките си. \:D/

Pesh0
01-01-2008, 11:58
Да, между другото е много симпатично момчето да е срамежливо. Само че ще се наложи да го преодолееш поне до някаква степен. Защото когато момичето установи, че не може за нищо да си приказва с теб, се разочарова. Когато си край някое момиче, може да си мислиш за евентуални теми за разговор. Понякога всяка тема е подходяща, защото все може да я извъртите към такава, която и двамата бихте обсъждали. da az zapochvam da govorq no se spicham i vsashtnost ne znam kakvo govorq :D

AnIcHkAtA
01-01-2008, 12:30
Eми стискаш зъби отиваш до нея и почваш някакъв разговор (само недей да коментираш дънките/блузата/якето/косата й и т.н.).Разбери тя какво харесва и говорете за НЕЯ, ама в никакъв случай не за ТЕБ.

tuzaro
01-01-2008, 12:34
AnIcHkAtA-аватара и профила са ти убиец да го ева 8-)

mr0b1
01-01-2008, 12:51
[quote="AnIcHkAtA"]Eми стискаш зъби отиваш до нея и почваш някакъв разговор (само недей да коментираш дънките/блузата/якето/косата й/quote]

А ти тъпа ли си ? ХАХАХА точно тва трябва да направи.. :\

sasha_90
01-01-2008, 13:23
Трябва да се отпуснеш.Никой няма да тръгва да те убива,ако си харесаш някое момиче,нито момичето ще те изяде.

Pesh0
01-01-2008, 13:46
Aми...Лесно е да се каже ,но когато се изправиш пред момичето и всичко излиза от главата ти и...

Freeminded
01-01-2008, 15:24
Каквото и да ти говорим няма да вземеш нещата в свои ръце. Или отиваш и се закачаш с нея по такъв начин, че хем да не усети намеренията ти от първия поглед, хем да си и забавен, но не досаден. Най-добре да отидеш с група твои приятели, за да не се чувствашп като глупак и да я закачиш с нещо. Всъщност не казвай на своите приятели, че я харесваш за да изключим възможността при евентуално рязко отрязване да се се сдухаш и да ти се смеят. Но аверите окло теб ще са необходими, за да не се чувстваш глупаво пред нея. Просто сякаш минавате групичката и неволно и докачливо се обръщаш към нея с някоя закачка. Ето така ще може да се запознаете.

zlato
01-01-2008, 16:07
пич и аз сам като тебе и незнам дали ще се оправя скоро ](*,) ](*,) ](*,)
Иначе успех на тебе \:D/

Pesh0
01-01-2008, 16:40
пич и аз сам като тебе и незнам дали ще се оправя скоро ](*,) ](*,) ](*,)
Иначе успех на тебе \:D/ Blagodarq mnogo. Pojelavam ti i ti da se opravish v nai-skoro vreme

Ch0c0la73
01-01-2008, 17:14
spoks az sum momi4e predi bqh stra6no sramejliva sega ne 4ak tolkova daje nqkoi hora me smqtata za anti sramejliva no nqma zna4enie 4e na mene mi e bilo vinagi trudno da zagovarqm zapoznavam i t.n. az po princip se si haresvam sramejlivi mom4eta za6toto prosto se delqt ot dr-ta svalq4e6ka 4ast ot mom4etata koito se se dokazvat svalqt i ponqkoga daje nahalsvat vinagi sum si haresvala "onzi muhlio deto sede6e na divana sam" :oops: :) haxh i az zatva sum na toq hal tyi kato i az sum sramejliva i toi taka i stava kofti i donikude ne vodi tva..v pove4ety slu4ai momi4etata o4akvat mom4etata da napravqt 1vata kra4ka dori i da sa sramejlivi ;] taka 4e stiga spi4a ne hapim .. pone ne 4esto :D gledai da si s pove4ko samo4uvstvie i t.n ako si sladak i nqkoe momi4e ti se buzika s ne6y zna4i 4e e za dobro a nedei se sviva pak ;D 4e ima i mom4eta deto taka praqt ;] emi aide s vremety 6e si mine vs gore dolu ;] aidi i kusmet4eta :)

loveismylife
01-01-2008, 17:29
Ей приятелю сега прочетох какво си написал и реших и аз да драсна нещо по въпроса. Първо трябва да ти кажа че те разбирам защото донякъде и аз съм в такова положение. Не със всички момичета, а само с едно което е много специално за мен, защото аз изпитвам много силни чувства още от мига в който я погледнах за първи път. Винаги когато тя е наоколо аз буквално се спичам от всякъде и се получават доста комични ситуации :D Затова горе главата и да не ти пука за нищо. Виж аз знам че е много лесно от страни да говоря така, но и аз като тебе имам същия проблем както виждаш ](*,) Горе главата и по смело сигурен съм че ще успеем да се справим с това \:D/ Аве иначе ако може някое момиче да ми каже нещо по моя въпрос... :D :D :D

Chukasimo
01-01-2008, 21:49
Az sam mn zatvoren i sramejliv i da haresvam nqkoe momiche adski mn me iskram(dori da q zagovorq kato q vidq) molq vo kajete mi kakvo da pravq
не, че нещо ама не можеш да направиш нищо...
и скоро няма да забиеш...нема кво да се лъжем..
или си отворен и нахален или си никой...е тфа е съвета от мене

sweet_lady:]
01-01-2008, 22:06
momi4etata xaresvat sramejlivite mom4eta!no kogato ve4e se zapoznaete i bi trqbvalo da vodite nqkakv razgovor si kazvaj mnenieto a ne stoi kato pan 6toto e mn gadno da vi vadim dumite ot ustata s 4ingeli! :wink: 8)

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
01-01-2008, 23:00
Az sam mn zatvoren i sramejliv i da haresvam nqkoe momiche adski mn me iskram(dori da q zagovorq kato q vidq) molq vo kajete mi kakvo da pravq

1ви съвет : научи се да пишеш правилно ..може да почнат да те харесват повече кой знае..
2ри : има няколко начина *режи си вените (с трион) *промени си сексуалната ориентация .. демек стани геи * стани пич отпусни се повече кво ти пука тва е само 1 пиче ве човек не е последната на света винаги има други ...

Charlotte_the_Harlot
01-02-2008, 00:44
Всичко зависи от правилната нагласа на ума. Понякога човек много се притеснява за неща, за който не би трябвало. Няма ли наоколо някое момиче, което би искало да се сприятели с теб? Може би ако пообщуваш повече с някое момиче, ще разбереш че и останалите не сме толкова страшни. :-)

Pesh0
01-02-2008, 09:17
Ей приятелю сега прочетох какво си написал и реших и аз да драсна нещо по въпроса. Първо трябва да ти кажа че те разбирам защото донякъде и аз съм в такова положение. Не със всички момичета, а само с едно което е много специално за мен, защото аз изпитвам много силни чувства още от мига в който я погледнах за първи път. Винаги когато тя е наоколо аз буквално се спичам от всякъде и се получават доста комични ситуации :D Затова горе главата и да не ти пука за нищо. Виж аз знам че е много лесно от страни да говоря така, но и аз като тебе имам същия проблем както виждаш ](*,) Горе главата и по смело сигурен съм че ще успеем да се справим с това \:D/ Аве иначе ако може някое момиче да ми каже нещо по моя въпрос... :D :D :D Mi da ti kaja chestno mai i az malko tai samo s tez det gi haresvam ama kat se poznavame ot mn vreme i se po opravqm .

Pesh0
01-02-2008, 09:18
на 12 ли си


пп ако си казал извинявай, но не съм чел коментарите
Ami ne sam na 12 malko po-golqm sam-14

Dale Tremont
01-25-2008, 17:59
Здрасти, мой човек!
В момента страшно много харесвам едно момче, защото знам, че е супер свестен, че има много хубави интереси и изобщо убедена съм, че е чуден... само че и той май е като теб и колкото повече време минава, толкова по-убедена ставам в това...
та значи: ако харесваш някое момиче, отиди и най-малкото й го покажи! Аз попринцип също съм много срамежлива, но толкова много го харесвам, че преодолях всичките си притеснения и задръжки, поех инициативата и се запознах с него.
Ако проблемът ти е какво да й кажеш - няма точен отговор и съвет за това, най-добре нещо, което се случва в момента, но... не е задължително ест! Ако се чудиш как - ето ти съвет от специалист:"Това се случва на всички ни - сърцето ти започва да бие по-бързо, дишането ти се учестява, дори дъхът ти спира или ти прилошава, когато срещнеш някой, от когото винаги си се възхищавал. Поемете дълбоко въздух през устата, задръжте го три секунди и след това бавно го издишайте. Задържането на дъха е важно нещо - за цели три секунди (просто пребройте така: един картоф, два картофа, три картофа) не дишайте, а след това бавно издишайте въздуха през устата. За нула време ще възстановите контрола върху себе си. Направете това упражнение два или три пъти, ако е необходимо, докато продължавате да гледате въпросния човек. Сега вече сте подготвен за срещата със своето божество. Просто се запътете към него и кажете „Здравейте!". Но се усмихвайте!..." :D така, аз това не съм го ползвала, защото нямам време да мисля за такива работи, но виж при теб може да помогне, нз...
Ще ти дам и друг пример с цел сам да намериш отговор на въпроса си:"Na sekundata re6ih, 4e 6te se ojenq za neq. No kakvo mojeh da i kaja, za da se zapoznaem? "Iska6 li malko d1vka?" mi zvu4e6e dosta prostovato. "Zdravei!" mi se stori dosta bezli4en pozdrav za b1de6tata mi s1pruga. Mai 6tqh da izb1rzam, ako i zaqvqh otkroveno "Obi4am te!". "Iskam da te napravq maika na moite deca" mi zvu4e6e dosta prevzeto. Zatova i ni6to ne kazah. Sled malko avtobus1t sprq na neinata spirka, tq sleze i nikoga pove4e ne q vidqh." това също е цитат от една подобна книга... та! стана ли ти ясно? :)

Yung-Joc
01-25-2008, 18:24
ся и аз да драсна някои ред по темата ти с която може да не допуснеш евентуални грешки при предстоящето ти начало с общуването си с момичета , първо за цел завъртане на разговор с момиче ще е да си избереш някоя групичка момичета които ги познаваш , ти също да си с групика момчета когато се завърже разговор между цялата група момчета и момичета , не бързаш веднага да изцепиш някои простотия колкот някои тарикат/а веднага да те затапи ами ще изчакаш ако усетиш че се завърти някои тема в която ако беше само с момчета щеше да имаш ко да кажеш така и в този случи ще си отвориш устата обаче гледаш да завъртиш разговора към някое момиче примерно с коментар по темата и връщаш с въпрос и така ... дрън дрън (абе май не са изразявам правилно в писмен вид) иии по нататък вече след кат свикнеш да общуваш с момичета кат засечеш някаде някои позната няя гледаш настрани ами ша и кажий "ко стаа" накаде си тръгнала ии така .. и по нататък вече ги мяташ ай на кафе ай на диско или там кот ти са праи а не кот са надяваш да и харесаа се пак ти си мъжа в семеиството (или понв ще станеш )

irenka818
01-25-2008, 19:22
ЕЕЕееее научи се да флиртуваш, иначе ще загубиш много....На мен тва ми е най-интересно...замаяваш ги и след това ги оставяш :-D
Голям кеф е!!! :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-25-2008, 19:26
Aми...Лесно е да се каже ,но когато се изправиш пред момичето и всичко излиза от главата ти и...

ръси тапотии :) без цинизми :) базикай нещо и това е :) сремежливите базици са смешни не защото ги казваш смешно, а защото се самоиронизираш ... става интересно 8-)