PDA

View Full Version : Момчетата да хвърлят едно око !



Bousz
01-02-2008, 10:33
Taka za sajalenie kakto znaete pove4eto ot mom4etata se oplakvat ot tova 4e svar6vat barzo ... Za sajalenie i az sam ot tqh :-# ... No iskam da popitam dali "KAMAGRA" pomaga?Nqkoi probval li e?I ako e pls daite mnenie iz neta 4etoh 4e deistva a dali ... :neutral: ...

ResidentEvil
01-02-2008, 10:43
Не съм го Ползвал, нямам такъв проблем.
Но са вредни особенно ако си под 22г.

Master_88
01-02-2008, 14:12
Не съм го чувал,иначе и аз имам подобен проблем понякога

Criss_Angell
01-02-2008, 14:22
Камагра


Камагра е медикамент, прилаган за лечение на еректилна дисфункция, който увеличава притока на кръв в пениса. Камагра, също като Виагра, е надеждно и ефективно медикаментозно средство. Активната съставка на Камагра е много близка до тази на популярната Виагра, но се предлага на пазара на значително по-ниска цена.

Защо Камагра?
Защото е също толкова ефикасно средство, колкото и еквивалента му Виагра. Защото е на по-ниска цена. Защото е безопасно за употреба. Защото се произвежда при строго съблюдаване на производствените стандарти.

Марката Виагра срещу Камагра
Марката Виагра се появява заедно с първата лицензирана версия на лекарството. Когато някоя фармацевтична компания започне да произвежда медикамент с подобен състав и действие, тя получава патент за него. Патентът защитава медикамента и забранява производството му от други компании до изтичане срока на патента.

Какви са плюсовете на Камагра?
Камагра е по-евтина в сравнение с по-популярния и еквивалент Виагра. Това е така, защото производителите на Камагра не инвестират големи суми в маркетинг и реклама. Това им дава възможност да продават продукта на достъпна цена. Активната съставка и качеството на двата продукта са еднакви. Различия се забелязват само в дребните детайли като форма, цвят, опаковка, вкус и етикет. Камагра е продукт на достъпна цена, който може да помогне на много хора да подобрят ерекцията си.

Какво е действието на продукта?
Повишава сексуалните желания, лекува проблеми с ерекцията, увеличава сексуалната мощ, помага за постигането на по-голяма ерекция, увеличава сексуалната издръжливост.

01-02-2008, 15:24
Немога да ти дам съвет. Не съм запознат с "Камагра", но първо провери дали няма някакви нежелани ефекти. :)

xSaShEtOx
01-02-2008, 15:28
Пич, организма ти се развива в момента, така че моят съвет е да не се тъпчеш с боклуци. :(

minava6t 4i4ko :)
01-02-2008, 16:04
И аз преди го имах, оправя се с "лъскане" и самоконтрол \:D/ , търси в нета, важното е да преодолееш психологическия момент от това да не мислиш как ще свършиш...а и внимавай да не отидеш в другата крайност тя е много по-кофти :cry:

Bousz
01-03-2008, 08:28
E da ama lesno e da se kaje :-# pak i ne sam malak mamkamu e nesam i golqm nali(18g) ama vse pak e mn kofti otiva6 primerno na nekoe party haresa6 si nekoe momi4e i posle se pribira6 sam sami4ak i narejda6 vsi4ko da deveto kolqno ... ama kofti si e ta zatova ve4e stigam do himiqta znam 4e vredqt znam 4e ne sa polezni obaa4e :-# :cry:

batkodoki
01-03-2008, 09:41
"камагра"? - бабини девитини...поредната шарлатания....

щом си на 18 трябва да се радваш. "бързото" свършване е признак на силна полова конституция. нямаш нужда от никаква химия. въпрос на израстване, натрупванена опит и напасване с партньора е.

бтв, това "свършвам бързо" е крайно субективна оценка. на практика няма "норма за време" така, че е трудно да се прецени "той" ли бърза или "тя" се бави. зависи от индивидуалните потребности

Bousz
01-03-2008, 09:49
Eda prav si oba4e pak si e gadno ... a otnosno vremeto edin sexualen akt bi trqbvalo da trae okolo 20/30 min maximum ot tazi granica nadolu ili nagore ve4e ne e nadobre a ne kakto pri mene ima nqma 1/2 min :-# :smt089 taka 4e sam si pravi izvodite :oops:

Johnny Depp
01-03-2008, 11:32
И аз преди го имах, оправя се с "лъскане" и самоконтрол \:D/ , търси в нета, важното е да преодолееш психологическия момент от това да не мислиш как ще свършиш...а и внимавай да не отидеш в другата крайност тя е много по-кофти :cry:

Точно и аз с лъскане си оправих проблема. То е ебахти проблема, няма що... ;)

Bousz
01-03-2008, 11:53
Az glavno toq problem iskam da go re6a,za6toto edno momi4e me vika da i ida na gosti (zapoznahme se v skype i tnt)Pravi mi nameci i tnt znaete kak e ... makar 4e ne se sdarjah i i kazah kakav mi e problema tq me podkrepq ama vse pak neiskam da e s 4ovek koito nemoje da si q zadovoli li4no za mene bi bilo stra6no gadno :smt119 iiii ve4e totalno otka4am ...

Povlekan
01-03-2008, 13:46
Az glavno toq problem iskam da go re6a,za6toto edno momi4e me vika da i ida na gosti (zapoznahme se v skype i tnt)Pravi mi nameci i tnt znaete kak e ... makar 4e ne se sdarjah i i kazah kakav mi e problema tq me podkrepq ama vse pak neiskam da e s 4ovek koito nemoje da si q zadovoli li4no za mene bi bilo stra6no gadno :smt119 iiii ve4e totalno otka4am ...

Винаги има време за втори дубал(незнам дали така се пише)

HapPynEsSs
01-05-2008, 07:49
Пич, организма ти се развива в момента, така че моят съвет е да не се тъпчеш с боклуци. :( 8)

ludoto_f
01-05-2008, 07:53
Пич, организма ти се развива в момента, така че моят съвет е да не се тъпчеш с боклуци. :( 8)

+1

slavone
01-05-2008, 10:37
abe 4ivek ti da ne si lud da probva6 takiva gluposti ! ne se izlagai tva go reklamirat samo da ti vzemat parite , ako tolkova iska6 da go preodolee6 tova idi na lekar ili prosto iz4akai nqkolko godini . na men sa6to mi se slu4va ako ne sam pravil sex skoro i taka no spored mene ne si zaslujava! ot men tava bye :-P