PDA

View Full Version : Ужасно съм срамежлива в компании



weballergy
01-06-2008, 06:30
Imam priqtel, s kogoto vsi4ko vyrvi super s izklju4enie na edno - ne sme na edno mnenie za tova kak se zabavlqvame na kupono. Po slu4ai rd na edin negov priqtel se bqhme sybrali dosta hora, golqma 4ast ot koito poznavam ot skoro, no vypreki tova se razbirame 4udesno. S gadjeto mi vsi4ko vyrve6e dobre, no tyi kato az ne moga da se zabavlqvam na 4alga ne sym stavala da tsancuvam osven ako toi ne me izvika. Za razlika ot men toi ponasq 4alga i zatova re6i, 4e 6te se zabavlqva daje ako ne e s men. Zatova prez cqlato vreme tancuva s druga.... Ne moga da vi opi6a kak se po4uvstvah, no kogato iskah obqsnenie ot nego, toi kaza, 4e e iskal da se zabavlqva i 4e az sym tvyrde sramejliva i trqbva da se otpuskam po-4esto.

Ne znam dokolko e prav s tova, 4e prez cqloto vreme me zarqza, no ne tova me pritesnqva. Az naistina ne moga da se otpusna v golqma kompanq. O6te pove4e ako se slu6a 4alga, koqto ne ponasqm. Kakvo spored vas trqbva da se opitam da napravq, za da ne prote4e i sledva6to podobno sybirane ko6marno?

.:БаЛъК:.
01-06-2008, 06:47
помоли го следващия път да отидете на друго място където не пускат чалга пий една бира и се поутпосни малко :smt006

krissy__
01-06-2008, 07:13
мила направо мезнам как си издържала, аз ако бях на твое място щеше да си тръгна, да гледам как гаджето ми се забавлява с друго момиче нямаше да го понеса. той не се ли е почувствал малко неудобно в твое присъствие, според мен сега той трява да ти се извинява, а не ти да му обясвяваш защо не си танцувала. немога да го проумея хммм... той не може ли да си танцува сам :evil:

weballergy
01-06-2008, 07:51
Той си беше пийнал, а в такова състояние не осъзнава напълно какво се случва около него... После естествено съжаляваше ужасно много... С това момиче нямат нищо, но не му се случва за първи път да се "забавлява" с други момичета за моя сметка. Вярно, само си говорят, но все пак и аз съществувам там... Гадно ми е само, че на мен не ми стиска да му го върна по същия начин, защото като го гледам само ми се скапва настроението, нищо повече...
Но наистина искам да мога да се отпусна, защото така може би и той ще се замисли малко повече за мен. Просто искам да мога да не се скапвам само защото музиката не ми харесва, а не знам как да го постигна...

Sv3tLinCetU
01-06-2008, 08:55
мила направо мезнам как си издържала, аз ако бях на твое място щеше да си тръгна, да гледам как гаджето ми се забавлява с друго момиче нямаше да го понеса. той не се ли е почувствал малко неудобно в твое присъствие, според мен сега той трява да ти се извинява, а не ти да му обясвяваш защо не си танцувала. немога да го проумея хммм... той не може ли да си танцува сам :evil:

+1 Когато тръгнах с бифшото гадже,той ме запозна с всичките си приятели,които са доста по-големи от мен.В началото не исках да ставам да танцувам и т.н. , не съм срамежлива,но в нова компания...Той седеше при мен и си говорихме както и с неговите приятели,знаеше че не мога да се преспособя толкова бъвзо и седя при мен!Говори с него,кажи му какво мислиш!!!Това което прави съм сигурна че не е много приятно :?

BrokenInnocence
01-06-2008, 09:01
Двойка сте, което значи, че не си само ти тази, която трябва да се съобразява. Не е трябвало изобщо да му позволяваш да се "забавлява" с други. Щом е с теб се предполага, че те приема такава каквато си... уж. За чалгата те подкрепям.

kobrichka
01-06-2008, 09:31
Според мен и двамата трябва да се съобразявате един с друг.След като той се е забавлявал е можело малко да преглътнеш това,че слушат чалга и да станеш да танцуваш все пак сте на рожден ден,не е нужно да му скапваш настроението.Както и обратното той е трябвало да ти обърне малко повече внимание след като ти не си ставала да танцувш.Честно казано и двамата имате вина,не само той.

DiabolicAngel
01-06-2008, 09:35
Според мен и двамата трябва да се съобразявате един с друг.След като той се е забавлявал е можело малко да преглътнеш това,че слушат чалга и да станеш да танцуваш все пак сте на рожден ден,не е нужно да му скапваш настроението.Както и обратното той е трябвало да ти обърне малко повече внимание след като ти не си ставала да танцувш.Честно казано и двамата имате вина,не само той.

+1 :P

bibi90
01-06-2008, 19:38
E za6to pak samo toi da e vinoven.Otiva na rojden den na svoi priqtel savsem normalno da e iska da se zabavlqva.Tova,4e na teb ne ti se tancuva na 4alga,ne ozna4ava,4e i toi ne moje da tancuva.A i vse pak rojdeniq den e bil na priqtelq mu,ne tvoi,taka 4e ne misli6 li,4e ne si ti 4oveka,koito 6te opredelq kakvo da se slu6a. :?
Prosto nqma za kakvo da obvinqva6 mom4eto,ako ti si iskala da se zabavlqva6 s nego,toi e nqmalo da tancuva s drugo momi4e.
A otnostno za otpuskaneto,naistina e trudno v na4aloto,6tom poznava6 horata ot skoro.No vse pak 6tom si s nego 6te trqbva da prieme6 i priqtelite mu,i da napravi6 kompromis s 4algata,ako ne iska6 pak da ima takiva izpalneniq pred o4ite ti zanapred.Uspeh :)

kofti_nick
01-06-2008, 20:56
Според мен и двамата трябва да се съобразявате един с друг.След като той се е забавлявал е можело малко да преглътнеш това,че слушат чалга и да станеш да танцуваш все пак сте на рожден ден,не е нужно да му скапваш настроението.Както и обратното той е трябвало да ти обърне малко повече внимание след като ти не си ставала да танцувш.Честно казано и двамата имате вина,не само той.

:mrgreen:

rubi
01-06-2008, 20:57
и при мен го имаше този случай само че аз съм инатлива и колкото и да не слушам и не понасям чалга станах да танцувам..иначе щеше да има оскубани...така в следствие на това че цялат компания слуша само чалга се наложи и аз да я слушам...взех че свикнах...са заради една чалга нема да се деля от компанията де [-( [-(

Mushher
01-06-2008, 21:31
Нека позная - разликата ви е 4-5 години нали :roll:

antistupida
01-06-2008, 22:18
Абе момиченце толкова ли си проста или така искаш да изглеждаш.Нали се сещаш че нямат ли ти уважението те правят на маймуна.Тва не е само за приателя ти а за обществото по-прринцип.Ама ти ако киефиш само на якити гримови дето на село друг няма......и си куха лейка няма как да те уважават!

gnmzl
01-06-2008, 22:26
otiwash zabiwash edin bich w mucunata na onaq, otiwash pri "gadjeto" si i mu kazwash: "ei, sluga, zastani na kolene i mi zahapi kalniq klitor!"

antistupida
01-06-2008, 22:29
i po-dqvolite davai mu da ti svar6va v ustata! taka 6te e tvoi garantiram!

nicolepcd
01-07-2008, 11:12
Според мен и двамата трябва да се съобразявате един с друг.След като той се е забавлявал е можело малко да преглътнеш това,че слушат чалга и да станеш да танцуваш все пак сте на рожден ден,не е нужно да му скапваш настроението.Както и обратното той е трябвало да ти обърне малко повече внимание след като ти не си ставала да танцувш.Честно казано и двамата имате вина,не само той.
+1 \:D/

weballergy
01-07-2008, 15:56
Благодаря на всички, които не са и не се изказаха като кретени. Смятам, че няма нужда темата да се обсъжда повече при подобни постове. Моля да бъде заключена.