PDA

View Full Version : пак гаф.....



LaDy_DaQnA
01-11-2008, 19:04
emiii i az 6te vi pozanimavam s 1 problem...zna4i v moeto u4ili6te ima kameri a do na6ata klasna staq ima 1 mqsto deto mu vikame slapa to4ka poneje ne se vijda ot kamerite pyk i tam rqdko minavat u4iteli i dnes az se celunah tam s gadjeto mi ot impulsivnost nikoi ne ni vidq osven "nai-dobrata mi priqtelka" pomislih si 4e poneje sme fr nqma da kaje na nikoi no uvi...dnes kogato e bila na uroci po piano pri klasnata mi klasnata i e kazala 4e ne e doolna ot neinoto povedenie poneje se zaka4a s mom4eta ot klasa na gadjeto mi ,a tq za da ne byde samo twq potyrpev6a i da ne nosi samo tq tovara kazala da ne sym samo az vie neznaete danito [az] kakvo pravi v ygyla..... ii sega sym meko kazano bqsna za6toto predstoi roditelska i nz maika mi kato razbere kfo 6te stana no iskam da mi dadete syveti kakvo a pravq s tazi moq "nai-dobra priqtelka" ms mnogo

sh3_1s_7h3_0n3
01-11-2008, 19:10
К'во ти пука? Пълен игнор и спира да ти бъде приятелка. Като започнеш да я избягваш и да не говориш с нея, ще е много по-'засегната', отколкото ако отидеш да й вдигнеш скандал и да излагаш както нея, така и себе си.

kobrichka
01-11-2008, 19:14
При такива приятели не ти трябват врагове. :( Това,ако е приятелка......само едно ще ти кажа оставия докато е време,защото в лоши моменти се разбира кой ти е приятел,а тя след като в такава ситуация те е издала представи си ако ситуацията е друга и се нуждаеш от помощ....дали ще получиш помоща....

tzvety_falky
01-11-2008, 19:14
Що толкова се притесняваш как ще реагира майка ти?! И тя е била на твойта възраст,не пада от Марс!А относно приятелката ти...нз ,според мен тя е от типа егоистични приятели,както ги наричам,такива,които първо мислят за себе си,гледат да натопят някой друг вместо тях и те да излязат по-примерни както е и в случая.И все пак можеш да поговориш с нея,защо го е направила,кажи и ,че не ти е станало особено приятно!

El`Clasico
01-11-2008, 19:16
К'во ти пука? Пълен игнор и спира да ти бъде приятелка. Като започнеш да я избягваш и да не говориш с нея, ще е много по-'засегната', отколкото ако отидеш да й вдигнеш скандал и да излагаш както нея, така и себе си. напълно съгласен =; \:D/

ghostwisper
01-11-2008, 19:25
е добре майка ти не знае ли за това твое гадже? Sry ама аз и всички около мен споделят с майките си и ми е някак странно :oops: Та за приятелката-ами или не и обръщай повече никакво внимание или започни да я използваш така че ти да си на кирия ;) Примерно ако стоите на един чин карай я тя да носи повечето учебници,ако си гладна и не ти се ходи до магазина кажи й на нея да мине през магазина и да ти вземе нещо и започни да и споделяш по-малко,а искай тя да ти споделя повече :) това ми хрумна :)

princesa_viki
01-11-2008, 19:30
К'во ти пука? Пълен игнор и спира да ти бъде приятелка. Като започнеш да я избягваш и да не говориш с нея, ще е много по-'засегната', отколкото ако отидеш да й вдигнеш скандал и да излагаш както нея, така и себе си.
много добре казано \:D/

Diggity
01-11-2008, 19:39
tuzaro, кво стаааа майнааааа :D


Таа... Лейди^Даяна, незнам как си се осмелила да си хванеш гадже. Не си ли даваш сметка, че могат да те исключат от училище или да ти намалят поведението ? #-o

LaDy_DaQnA
01-11-2008, 19:41
aa vii me ubivate tuzaro ne smqtam da vlizam v prerekaniq s tem ne mi se zanimava i da si sleda pravopisa i da izpisvam pravilno dumite aide leka no6t

Sevt
01-11-2008, 19:50
Боже камери, преследвания незнам си кво...по мое време свободно си се натискахме по коридорите, кви са тея работи оО Както и да е бегай на далеч от такива приятелки само тва мога да ти кажа. А кирилицата наистина е много по - подходящия вариант, пробвай да свикнеш защото много ще ти трябва за напред и то не само да пишеш по форуми ;)

kifla
01-11-2008, 19:57
И какво лошо има в това ,че си се целувала с гаджето си в училище ???Нима вече и това е наказателно???? О боже ти в какво училище учиш да не би за монахини и монаси??
И на колко си ,че се притесняваш от това ????? :-D

krisscho
01-11-2008, 20:27
Sry ама аз и всички около мен споделят с майките си и ми е някак странно :oops: аз никога не съм споделял с майка ми и нЕма да го направя :D
а за тая твойта приятелка-голЕма усойница тва момиче така като чета дори за бегла позната не става :D

tuzaro
01-11-2008, 20:31
Що са ми изтрити мненията? Лейди тъпа си остава умствено ограничена. ..Diggity-майна бива :wink:

MiMcHeToOo
01-11-2008, 20:32
К'во ти пука? Пълен игнор и спира да ти бъде приятелка. Като започнеш да я избягваш и да не говориш с нея, ще е много по-'засегната', отколкото ако отидеш да й вдигнеш скандал и да излагаш както нея, така и себе си.

Абсолютно точно казано.

DivoTo_KoTe
01-11-2008, 20:33
tuzaro, кво стаааа майнааааа :D


Таа... Лейди^Даяна, незнам как си се осмелила да си хванеш гадже. Не си ли даваш сметка, че могат да те иЗключат от училище или да ти намалят поведението ? #-o


Ем моя приятел е от моето училище и никой нищо не ни казва

gPa3HuTeJl
01-11-2008, 23:03
А извинявай ти в училище за монахини ли си ?

LizZz
01-11-2008, 23:46
И представи си,че кажат на майка ти...
Ти си мислиш,че твойте родители не са се целували,натискали,ебали?!
К'во мислиш,че ще стане?
Ще ти четат конско 4 часа + още 1 бой и накрая ще ти нахлузят девически колан... (малко много се отнесох 8-) )
Мисля,че просто ще те посъветват разни работи относно момчетата и изобщо междуполовите взаймоотношения,който не мисля,че ще са ти в излишък,като те гледам как реагираш на една такава ситуация...

А относно приятелката ти, и на мене ми се е случвало така да се оправдават разни от моя клас,но просто не им обръщам внимание и така.
Перкай си и да не ти пука от камерите(и в нашето училище има).

Ае много ви здраве! [-(

opelcheto
01-24-2008, 06:39
:grin: :-P :D

love_girl54
01-24-2008, 08:53
Zna4i...ne se pritesnqvai za maikati i tq e bila na tvoqta vuzrast,a otnosno "istinskata ti priqtelka" prosto ne kontaktuvai s neq i vsi4ko 6te se opravi :) ! Ako ti e bila priqtelka nqma6e da te predade,tui 4e gore glavata! \:D/

sladur4eto12
01-24-2008, 10:05
И какво лошо има в това ,че си се целувала с гаджето си в училище ???Нима вече и това е наказателно???? О боже ти в какво училище учиш да не би за монахини и монаси??
И на колко си ,че се притесняваш от това ????? :-D
ti v koe u4ili6te u4i6 kakvi sa teq raboti ? 8-) v na6to si se mlqskame na vseki metur 4e i v klasnite stai pred daskalite i sme ezikova gimnaziq :lol: ti nz v kude si popadnala ? za maloletni prestupnici?! :D

sladur4eto12
01-24-2008, 10:07
А извинявай ти в училище за монахини ли си ?
:lol:

lwsu
01-24-2008, 11:05
твоята приятелка май ти завижда че си имаш гаджнце ;) просто не говори повече с нея, все пак не си зависима от това момиче.. а родителите ти.. ще те разберат (а и няма доказателства след като ви няма снимани на камерата, може да кажеш че тя си измисля :D )

TheNewReligion
01-24-2008, 13:28
Скъпа, зарежи я !И обясни на майка ти за целувката , преди класната ти да го направи ! :D

nikinkaa
01-24-2008, 14:09
ПфФфФ КоЛко Познато..... :? Такъв човек не ти трябва,поне аз така мисля.. :smt011 Отбягвай тъй наречената си фр и тя после ще те потърси ;)

Zodiac
01-24-2008, 16:13
tuzaro, кво стаааа майнааааа :D


Таа... Лейди^Даяна, незнам как си се осмелила да си хванеш гадже. Не си ли даваш сметка, че могат да те исключат от училище или да ти намалят поведението ? #-o

hahaha naprao se nasrah ot smeh hahahah i w na6to u4ili6e ima kameri i kwo? ako si ima6 gaje 6te iskliu4at hahahah rasbi me!!
:-P :-P :-P

Fagile
01-24-2008, 16:32
:D :D :D s moeto gage se celuvame pred vsi4ki... ne kazvam 4e e hubavo, noo moite u4itteli sa si super pe4eni i se radvat za nas i kato se skarame s nego ni ostavqt povreme na 4as da si izqsnim otno6eniqta :grin: :grin: az ne vigdam ni6to sramno :?

^Serena^
01-24-2008, 16:38
Баси, аз дето съм в частно училище и няма камери и не ни праят проблеми за такива неща, то е смешно. Ти на колко си, да не си на 8, кое е тва даскало?? :shock: :D Иначе заеби я тая приятелка не става.

koalka
01-24-2008, 18:08
В крайна сметка въобще не трябва да те интересува вече.Щом те клюкари за нещо, за което не е било въобще необходимо да го прави, никаква приятелка не ти е.Не се занимавай повече с нея.

Vilsy
01-24-2008, 18:30
Ostavi q..........6tom iska da bude klukarka,neka da e bez priqteli

Iv4eTy
01-24-2008, 20:10
Първо - баси приятелката :o Второ какво лошо има че си са целувала с приятеля си?! Невиждам нищо лишо в това... пък и невярвам майка ти да не се досеща че си с някой. На тази възраст е нормално. Пък и като се обичате ще се целувате много ясно. Да не ти пука за камери и глупости, а тая "приятелка" някой ден й го върни.

Mihitu_`
01-25-2008, 16:19
e pa boli te fara che si se celuvala s gadjeto,kfo ti puka...a tfa za momicheto,ubedise dali e vqrno :o

LaDy_DaQnA
01-25-2008, 17:16
pls nqkoi moderator da zakliu4i temata! mn e stara