PDA

View Full Version : Тя ме заряза като Куче



ueld9696
01-18-2008, 19:51
Hora naprvao nemoga da povqrvam 4e ima takiva hora. Znachi predi nqkolko dena kakto bqh na vyrha na shtastieto priqtelkata mi idva i mi vika veche nemi puka ot nishto ne te obicham i ne me intreresuvash i neiskam da sym s trebe tova e kraqt i si trygna napravi 1 4as sedqh kato stato sveta mi se srina vse edno me prostrelqha v syrceto. A az na tova momi4e mu svalqh sveta v krakata slu6ah q kato nqkoi rob kvoto iska6e go ima6e i kvoto kaje6e tova stavashe si4ko be6e neveroqtno i nakraq me zahvyrli kato ku4e. Nemoga da povqrvam a az nemoga bez neq neznam kvo da pravq ne me pitaite da li sym n 8 godini ne na 19 sym no nemoga da go prejiveq neznnam kak 6e produlja kvo stava ??/ :shock: :shock:

marmalad4e
01-18-2008, 19:54
нима заслужаваш подобно поведение :shock:
сигурно боли но опитай да я махнеш от мислите си...не си е струвало да си с нея щом може така да те нарани дори след като няма 4увства към теб пове4е

miShle
01-18-2008, 19:54
Еми там е проблема,че един ден тя е осъзнала,че с тебе лесно може да постигне всичко и и е омръзнало.Нямало е за какво да се бори... То е хубаво да я обгръщаш с внимание,ама нали знаеш,че много добре не е на добре...

Krem4eto
01-18-2008, 19:55
Какво да кажа...
Вие момчетата сваляте звездите на момичета ,които не го заслужават и се държите зле със свестните момичета...
После се чудите защо момичетата така ви зарязват..
Еми логично,като си тръгнал с по-леко момиче и то не е знаело какво иска ииии хоп хайдеее късаме..
Ми да ама е наистина тъпа постъпка...
И особено ако сте ходили от повече време...
Абеее No comment...!

aciko
01-18-2008, 19:56
Намерила е някой чичко с много пари ку*ветината и с Ку*ветина (без да се обиждаш)

Callyer
01-18-2008, 19:56
Еми там е проблема,че един ден тя е осъзнала,че с тебе лесно може да постигне всичко и и е омръзнало.Нямало е за какво да се бори... То е хубаво да я обгръщаш с внимание,ама нали знаеш,че много добре не е на добре...

+1 просто се опитвай да не мислиш за нея ;) с времето ще я забравиш

honda^
01-18-2008, 19:57
Еми там е проблема,че един ден тя е осъзнала,че с тебе лесно може да постигне всичко и и е омръзнало.Нямало е за какво да се бори... То е хубаво да я обгръщаш с внимание,ама нали знаеш,че много добре не е на добре...
Съгласна. Сигурна съм, 4е ти е ужасно криво, но трябва да продължи6 така или ина4е. Просто вдигни глава и само напред. Колкото и кли6евидно да зву4и... тя не е единствена.

DiTko
01-18-2008, 20:08
Еми там е проблема,че един ден тя е осъзнала,че с тебе лесно може да постигне всичко и и е омръзнало.Нямало е за какво да се бори... То е хубаво да я обгръщаш с внимание,ама нали знаеш,че много добре не е на добре...

+1, просто е трябвало да я накараш и тя да участва поне малко във връзката, а не само ти да си този, който "сваля звезди".

bebeto0o
01-18-2008, 20:13
Variantite sa dva: 1. Govori s neq - opitai da se sdobrite i da si dadete vtori 6ans ili 2. Da se pravi6 4e ne ti puka - taka moje pak da zapo4ne da revnuva i pak da se vurne pri teb !

tuzaro
01-18-2008, 20:15
Намерила е някой чичко с много пари ку*ветината и с Ку*ветина (без да се обиждаш) =;

Phenomenon
01-18-2008, 20:17
Точно защото си и бил роб те е заебала...като си лесно достъпен ставаш безинтересен..трябвало да я караш първо да си заслужи това внимание..а не да и се влачиш в краката...твоя си е вината ;)

sh3_1s_7h3_0n3
01-18-2008, 20:35
A az na tova momi4e mu svalqh sveta v krakata slu6ah q kato nqkoi rob kvoto iska6e go ima6e i kvoto kaje6e tova stavashe

:-o Е ти какво очакваш?! На една жена никога не й давай прекалено много и прекалено малко, иначе... това е крайният резултат. Ние сме капризни, но не искаме да ни играете по свирката, защото ставате лесно манипулируеми и се губи 'интригата'. Не е интересно. Това, че според теб всичко е било 'невероятно', показва само колко заблуден си бил във вашата връзка. Не искам и да си представям тя как се е държала, щом е и могла да постъпи по този начин.

Пък... нали знаеш... времето лекува. Бързо или бавно за нея ще остане само споменът. Ако не се поддадеш на отчаянието, ще стане и по-бързо... :)

danny_f4e
01-18-2008, 21:06
Какво да кажа...
Вие момчетата сваляте звездите на момичета ,които не го заслужават и се държите зле със свестните момичета...
После се чудите защо момичетата така ви зарязват..
Еми логично,като си тръгнал с по-леко момиче и то не е знаело какво иска ииии хоп хайдеее късаме..
Ми да ама е наистина тъпа постъпка...
И особено ако сте ходили от повече време...
Абеее No comment...!

=D> \:D/

jarod
01-19-2008, 05:59
Hora naprvao nemoga da povqrvam 4e ima takiva hora. Znachi predi nqkolko dena kakto bqh na vyrha na shtastieto priqtelkata mi idva i mi vika veche nemi puka ot nishto ne te obicham i ne me intreresuvash i neiskam da sym s trebe tova e kraqt i si trygna napravi 1 4as sedqh kato stato sveta mi se srina vse edno me prostrelqha v syrceto. A az na tova momi4e mu svalqh sveta v krakata slu6ah q kato nqkoi rob kvoto iska6e go ima6e i kvoto kaje6e tova stavashe si4ko be6e neveroqtno i nakraq me zahvyrli kato ku4e. Nemoga da povqrvam a az nemoga bez neq neznam kvo da pravq ne me pitaite da li sym n 8 godini ne na 19 sym no nemoga da go prejiveq neznnam kak 6e produlja kvo stava ??/ :shock: :shock:

другия път земаш един чук.....и ако те отреже :evil: сваляш чука в краката 8)

Sevt
01-19-2008, 06:03
Тоя израз е обиден за кучетата....а по темата...ти може да не си на 8, ама тя явно е :/

slun4ice_90
01-19-2008, 06:53
Тъпа путка,тя не те е заслужавала не я търси,забрави я! :shock: :?

mitakkka
01-19-2008, 07:56
Здравей, колега-аз съм твоята ситуация но след 1 месец вече раздяла-аз също съм на 19, аз също свалях звезди и 2 годишна връзка изчезна и преди празниците то4но и преди първият ми изпит в университета-по-криво не можеше да е-за 1 месец разбира се че не съм я преживял но ще ти кажа какво разбрах досега-определено не си заслужава да се отдаваш на едно момиче толкова много-по-добре сега да гледаме на нещата по-леко а след години вече да им сваляме звездите когато наистина мозъка им е уврял добре.

dark0s
01-19-2008, 08:37
почти всяко момче е било в такава ситуация,лично аз тогава си казах че за пръв и последен път рева за момиче(бях на 18 ) и от тогава само те реват за мен :-x .Знам какво ти е но повярвай времето лекува всичко,след месец два ще се сещаш доста рядко за това,така че сега просто се опитвай да се държиш другото само ще се нареди =D>

•._.•No_NaMe•._.•
01-19-2008, 08:44
A az na tova momi4e mu svalqh sveta v krakata slu6ah q kato nqkoi rob kvoto iska6e go ima6e i kvoto kaje6e tova stavashe

:-o Е ти какво очакваш?! На една жена никога не й давай прекалено много и прекалено малко, иначе... това е крайният резултат. Ние сме капризни, но не искаме да ни играете по свирката, защото ставате лесно манипулируеми и се губи 'интригата'. Не е интересно. Това, че според теб всичко е било 'невероятно', показва само колко заблуден си бил във вашата връзка. Не искам и да си представям тя как се е държала, щом е и могла да постъпи по този начин.

Пък... нали знаеш... времето лекува. Бързо или бавно за нея ще остане само споменът. Ако не се поддадеш на отчаянието, ще стане и по-бързо... :)
+1 =D> :mrgreen: :neutral:

midle
01-19-2008, 10:52
пробвай да си я върнеш с цената на всичко и й цепни аналния обръч публично :D

TheMaggie
01-19-2008, 10:59
Еми там е проблема,че един ден тя е осъзнала,че с тебе лесно може да постигне всичко и и е омръзнало.Нямало е за какво да се бори... То е хубаво да я обгръщаш с внимание,ама нали знаеш,че много добре не е на добре...
+1 На същото мнение съм. :)

Здравият разум
01-19-2008, 13:02
Навий я да не сте заедно, ама от време на време да се шибате и при първа възможност и го натикай до дъно в анала! "Без да искаш" разбира се.

sentient_
01-19-2008, 13:06
Ако вместо да и беше свалял звезди, да и удряше по некои шамар, да и викаш от време на време сиг щеше да ти е в краката. Така са жените те на са хора затва не се драж кат човек с тях

gangstata
01-19-2008, 22:54
amm optai se da ne misli6 za tova...probvai da si povtarq6 4e ne zaslyjava da si v takova sustoqnie zaradi neq,4e nqkoi den i ti 6e si happy i tva e samo edna nepriqtna sityaciq,koqto 6e te otvede do nqkoe hybavo ne6to :wink: peace!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-19-2008, 23:56
това да ходиш по допето на 1 момиче ... не е работа ... просто тя си те гази до деня на пълна апатия ... прецакан си пич.. тва е [-o< зарязвай :|

ivan4oooo
01-20-2008, 10:07
ne se ot4aivai bratko .... si4ki jeni sa takiva. 8) tva ti go kazvam ot li4en opit . tva e normalno za sqka jena , vinagi vutrqt na malkiq si prust majete

Vladkoy
01-20-2008, 10:10
Еми там е проблема,че един ден тя е осъзнала,че с тебе лесно може да постигне всичко и и е омръзнало.Нямало е за какво да се бори... То е хубаво да я обгръщаш с внимание,ама нали знаеш,че много добре не е на добре...
=D> =D> =D>
Респект.

Към автора - готин, не си интересен вече, не се пласираш ;)

MoHuTo
01-20-2008, 11:04
Сам си си виновен. Ти си й ходил подир гъза и тя е видяла, че може да те манипулира както си иска и просто в един момент си станал безинтересен... дано си си взел поука и да не повтаряш тази грешка занапред. Успех и .. тя не е единствената, ще я забравиш. :wink:

adizitk1
01-20-2008, 14:44
Преструвай се,че не ти пука,колкото и да ти е трудно и й кажи,че си й благодарен,че те е улеснила и ти е спестила нерви за скасване,като тя е скъсала с теб.Повярвай ми,ще й стане гадно,гледай последната дума да е твоята,в никакъв слуай не се унижавай иииииииии...успехчета \:D/

koinar
05-08-2013, 06:28
zdraveite....t1i kato sme na temata.....na skoro priqtelkatami skasa smen...bqhme zaedno okolo 6 meseca tq be6e vsi4ko za men kolkoto i ojasen da be6e denqt mi usmivkatai opravq6e vsi4ko e mnogo (samo da vmetna 4e az sam na 14 a tq na 13 .i.u4im v edno u4ili6te) p1rvona4alno bqhme mnogo blizki vsqko meju4asie bqhme zaedno 4esno kazano mi haresva6e da hodq v u4ili6te samo zadaq vijdam prez vakanciite bqh mnogo unil za6toto nemojeh daq vijdam (tehnite sa mnogo strogi i ...znaete kak e ) vrazkata nise razviva6e super po4ti vinagi bqhme zaedno tq znae6e vsi4ko za men az vsi4ko za neq tq be6e nai hubavoto ne6to v jivotami ob6to vzeto bqhme mnogo blizki qvno tova drazne6e nqkoi hori i razkazoha vsi4ko na ba6tai ....edin den po vreme na mejdu4asieto ba6tai doide v u4ili6te dosta i se kara6e (osven tva i predi tehnite mnogo i se karaha za6toto kakto kazah bqhme mnogo blizki a 4esto i intimni ...nqmam predvid sex do tam nesee stignalo...) i taka mnogo hora bqha protiv na6ata vrazka ... i ot kakto ba6tai doide v u4ili6te ne6tata se obarkaha tq zapo4na dase darji stranno zapo4nahme dase karame i postepenno se otdale4avahme ....vednaj me vidq sedni priqtelki v parka (tq mnogo me revnuva6e i vinagi se samnqva6e v men)ta vidqme s edni momi4eta v parka i posle nemi govore6e ,izbqgva6eme ... okolo edin mesec ti4ah po neq iskah dai obesnq no tq neiska6e dame 4ue prez tova vreme stana mnogo blizka s edno mom4e tq tvarde6e 4e sa samo priqteli no (nqma da izrejdam poradi kvi pri4ini )vsi4isi v u4ili6te a i az si misleh 4e hodqt na skoro mi kaza 4e neiska dasme gadjeta za6toto (az sledva6tata godina smenqm u4ili6teto ) i tq mi kaza citiram :teb kato te nqma az pri koi 6te otida :.... i 4s iska dasme samo friend az i kazah 4e tva nqma kak da stane za6toto q obi4am prekaleno mnogo tq e vsi4ko za men bez neq vsi4ko e bez smisam ...............i ob6to vzeto e tova 6tesam mnoo blagodaren ako mi dadete nekvi saveti.... :)

LadyDi
05-08-2013, 07:17
2 съвета:
1. Пиши на кирилица.
2. Не изравяй стари теми.