PDA

View Full Version : Проблем



Lekov
01-23-2008, 18:39
Имам следния проблем харесвам едно моми4е но всеки път когато се доближа до нея и си гълтам граматиката кажете ми какво да правя :neutral: :neutral:

koalka
01-23-2008, 18:41
Казвала съм го толкова много пъти - сам трябва да си помогнеш!Опитай се да се контролираш и да не си толкова притеснителен, да завържеш някой разговор и т.н.С течение на времето ще свикнеш да говориш с нея, е, сигурно ще има леко притеснение, но това няма да ти пречи.

vvs_go
01-23-2008, 21:56
mi nameri druga det da si gylta6 dyvkata

MiMcHeToOo
01-23-2008, 22:09
Е сам можеш да си помогнеш човече.

RedBless
01-23-2008, 22:17
mi nameri druga det da si gylta6 dyvkata

Това не го прави!!! [-X Пробвай, вече има толкова много комуникации - skype, телефон, мирка... Пробвай така ако не можеш да го преодолееш поне да имаш някаква представа за това що за човек е. Може да се окаже както повечето днешни момичета - кифла ама без никакъв пълнеж.

Presley
01-23-2008, 23:09
Всичко эависи от теб.Нямя как да ти помогнем.Но като цяло не виждам эащо си гълташ граматиката.Надали това момиче аде хора :D Срамът не води до нищо добро.така ,че иэобщо не се притеснявай.Все пак сме хора,трябва да можем да си общуваме.Просто се отпусни,эащото дефакто няма причина эа чак такова притесние.Отивад,эаговаряш я,усмихваш се... :-| Елементарно.

Vangeloff E.I
01-23-2008, 23:59
Пробвай със най-елементарното:докато минаваш покрай нея просто я поздрави.. ако трябва 2 или 3 пъти ..накарай я да те забележи бе човек, щом си толкова притеснителен провокирай я ! Накарай я тя да направи първата крачка.

Желая ти успех. :smt006

BeboP
01-24-2008, 06:19
Притеснението в случая не ти прави добра услуга [-X Просто се опитай да си по-спокоен, постарай се да бъдеш по-уверен в себе си. Защото все пак, как искаш тя да те забележи, да си изгради мнение за теб, изобщо да ти обърне внимание, ако ти мълчиш като пън?! Не бива да си просто "част от пейзажа"!! Успех! И бъди по-смел =D>

Zodiac
01-24-2008, 07:04
kakto kasaha kolegite :D nie ne mojem da ti pomognem ismisli nekuw maluk kratak no efecten laf no da ne e kli6e!!!ne misli nekwi stihotworenia i tui podobni ne6ta nema da ia wpe4etli6 s nekwi duuuuuulgi isre4enia.S sum aktior i sa twa imam we4e malko opit kak da wpe4etil6 publikata hehehe

Fs_Impulse
01-24-2008, 07:50
Trqbva da ne si pritesnitelen nito da i pokazva6 4e q haresva6 o6te otna4alo. Druj se priqtelski , gledai purvite ti dumi kum neq da ne sa nqkakuv prost kompliment . Moje da i napravi6 kompliment , no trqbva da e originalen . Imai malko uverenost v sebe si i 6te se opravi6 :wink:

eu.hyricane
01-24-2008, 07:59
normalno, ama mn sad da ti omekvat krakata kato q vidi6, i da te sviva pod laji4kata ^^ ama se preodolqva stapka po stapka.. ako ne q poznava6, pomoli nqkoi tvoi priqtel da q zagovori i v posledstvie ti i kaji ne6to, predstavi i se i po4va flirta xd

Alabalaportokala
01-24-2008, 08:59
Като си гълташ граматиката, си носи учебниците по български език в себе си. Едно че тях няма да можеш да ги глътнеш, второ че ще си припомняш граматиката всеки път като си с нея и всичко ще е ок. Успехи

eu.hyricane
01-24-2008, 09:02
Като си гълташ граматиката, си носи учебниците по български език в себе си. Едно че тях няма да можеш да ги глътнеш, второ че ще си припомняш граматиката всеки път като си с нея и всичко ще е ок. Успехи
basi kretena

Alabalaportokala
01-24-2008, 09:05
Като си гълташ граматиката, си носи учебниците по български език в себе си. Едно че тях няма да можеш да ги глътнеш, второ че ще си припомняш граматиката всеки път като си с нея и всичко ще е ок. Успехи
basi kretena

Присмял се хърбел на щърбел

Lekov
01-26-2008, 04:06
Хора аз имам една идея но незнам дали става :( Значи мисля за 14 февруари да и подаря нещо още не съм решил какво та има ли някакъв начин да я спечеля така или ?