PDA

View Full Version : Help! Мн мн мн тъпо ;(



~sorry~baby
01-25-2008, 18:25
Харесвам мн едно момче. Той е мн готин и мисля, че също ме харесва. Само дето има един малък проблем... Не си знаем имената... Аз съм прекалено задръстена, за да ида да се запозная с него... Той познава някои хора от класа ми и се държи понякога грубо с тях, понякога не. Неговото обкръжение е много неподходящо, той пие доста и май не пуши. Имал е доста гаджета преди това, доколкото подразбрах, но сега май няма. Неудобно ми е да питам точно тези хора от класа ми да ме запознаят с него. Дайте ми съвет какво да правя ;( ;( ;( ;(

tuzaro
01-25-2008, 18:28
Леле пие, пуши, че даже е имал и гаджета...Той направо е за ада 8-) 8-)

MiMcHeToOo
01-25-2008, 18:28
Докато не спреш да имаш такова ниско мнение за себе си (т.е задръстена) нищо не можеш да направиш.. Дигни си малко самочувствието и се престраши..

Maja
01-25-2008, 18:29
абе няма такова срам ме е штом го харесваш отиваш при него запознавате си и това. След това вие си знаете :P

marmalad4e
01-25-2008, 18:31
ми отиваш и казваш: 'извинявай но ми направи впе4атление и искам да знам как се казваш' :-D

Yung-Joc
01-25-2008, 18:33
отиваш и са запознавате ко толкос не отиваш да го обереш

ABF
01-25-2008, 18:38
Абе пробвай да научиш скайпа му.Пишете си и така и му кажи че го харесваш.В сакйп поне няма да си "задръстена" както наживо.Ще ти дам един пример.Значи аз харесвам едно момиче но много ме е срам да и го кажа.И аз и намерих скайпа и и писах.Но един ден целият ми клас разбра 'е я харесвам и ми се дразнеха.И един идиот и каза в коридора.И аз понеже съм много срамежлив.Споделих на един фр че ще и пиша в скайп и ще и призная какво чувствам.Но като се прибрах в къщи неможах,но си казах :мамка му неможе все така и и написах.И така на другият ден мога да кажа че ми се беше вдигнало самочувствието .Пробвай така.Ако той не те харесва не мисли за него.Ще си намериш подходящият за теб.Успех.btw прави се на ударена като му пишеш го питай каде учи и като ти каже че е в твоето даскало го питай кой клас е и му кажи че и ти си еди си кой клас и така.Успех

Gotinogaden
01-25-2008, 18:44
Трябва найстина да се запиташ дали желаеш да си с човек,който сменя партньорките си толкова методично и импулсивно!

tuzaro
01-25-2008, 18:57
Трябва найстина да се запиташ дали желаеш да си с човек,който сменя партньорките си толкова методично и импулсивно!Кой е казал, че ги сменя импулсивно? Пише че момчето е имало много гаджета. Ако е на 16-17 е напълно нормално. 8-)

Gotinogaden
01-25-2008, 18:59
Трябва найстина да се запиташ дали желаеш да си с човек,който сменя партньорките си толкова методично и импулсивно!Кой е казал, че ги сменя импулсивно? Пише че момчето е имало много гаджета. Ако е на 16-17 е напълно нормално. 8-)

Така така,ама след това 'нормално най-често остават само разбити сърца!

slim__shadygirl
01-25-2008, 19:01
ами ако мн го харесваш направи вс възможно да се запознаете.Има мн на4ини.Блъсни се в него "по невнимание" или му задай някакав тъп въпрос и след това кажи:познаваме ли се? И ве4е ако ти каже "не" следва репликата: ми айде да се запознаеме тогава. Няма как да ти отгкаже просто бъди малко по-смела :)

twix_91
01-25-2008, 19:05
Наистина пробвай да намериш скайпа му и там няма да се чувставаш толкова несигурна.Действай :wink:

~Just Teen~
01-25-2008, 19:34
:D idi mu natyp4i pa4ka v dynkite :)

gangstata
01-25-2008, 19:36
Леле пие, пуши, че даже е имал и гаджета...Той направо е за ада 8-) 8-)

taka bi otgovorila baba...

po vuprosa:otiva6 i sama se zapoznava6 s nego..ne trqa ti pyka oy ni6to

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-25-2008, 19:39
Леле пие, пуши, че даже е имал и гаджета...Той направо е за ада 8-) 8-)

еми да ... богохулника е виновен ... разврата е масов ... лапетата са много отракани ... аз не съм бил пиян в живота си а те живеят да се напият :(

mon4eto
01-26-2008, 11:01
Vdigni si malko samo4uvstvieto be momi4e...otidi i se zapoznai s nego tolko li e trudno...aide Uspeh :)

Mementomori
01-26-2008, 11:28
Aко толкова искаш да се запознаеш или да разбереш нещо повече за него,просто отиди и лично се запознай и сама си направи изводи за същността му,но едва ли ще са обективни,щом имаш някакви симпатии към него!

Dale Tremont
01-27-2008, 12:27
Аз пък мисля, че щом се притесняваш, че бил имал мн гаджета досега, трябва да се промениш и да станеш по-смела не само за самото ви запознанство. Защото после какво ще правите, ако ти се притесняваш... Ако досега си била по-затворена, сега е момента да се отвориш :) А иначе за запознанството - и аз съм за скайпа, поне в този случай. Казваш, че и той май те харесва, ако е така - в кърпа ви е вързана работата :) Успех!

ХрС
01-27-2008, 18:05
Просто, противно на себе си и на очакванията , които си си създала за себе си, отиди и се запознай с него. Той е просто човек, който е като всички останали и който, щом мислиш, че не е безразличен към теб, няма от какво да се притесняваш.Отиваш,подаваш му ръка и казваш името си. :) Късмет!