PDA

View Full Version : Езиче в ануса ...



amatorium
01-28-2008, 23:04
Edin otgovor, koito naskoro prochetoh me podseti za slednata tema. Haresvate li da vi lijat anusa i da si vkarvat ezicheto tam? Pravli li sa vi go? A vie? Chesto li se sluchva?

koreeca23
01-28-2008, 23:20
към момчета или към момичета е въпроса?

amatorium
01-28-2008, 23:27
Ami nqma znachenie. I dvata pola pravqt podobni neshta ili im haresva da poluchavat.

TH33N
01-28-2008, 23:28
пич, ти метнеш някой факла и после "вие сте"
ми кажи първо що се отнася до теб.. поне така е редно - струва ми се :-o

amatorium
01-28-2008, 23:31
Ami nqma problem. Poluchavam ot vreme na vreme eziche po dupeto i mi e mnogo priatno leko vlajno i hladno no mnogo vuzbujdashto. A po otnoshenie na men az se kefq na MAX na dupeta i ne propuskam vseki put da go obrabotq anuscheto staratelno. :oops:

TH33N
01-28-2008, 23:38
при мен е въпрос на чувства т.е. по-скоро страст.. не мога да оближа на случайна пичка задника... не, че съм гнуслив но предпочитам да не го правя, ако не отговаря на гореспоменатите изисквания... от друга страна не давам на девойка да ме докосва по какъвто и да е начин там.. твърде педалско ми се струва - и пропускам тази инициатива :D
наскоро се майтапих с едно гадже, което се опита да ме налази от зад - с аргумента, че може да ми хареса.. и ще и тежи на съвестта, че е била причината за един "гей" повече :D :D :D - т.е. ми трябваше някакво извинение да я разкарам от задника ми... просто ми е дискомфротно..

amatorium
01-29-2008, 00:13
Ami purviq put i na men mi beshe malko stranno i se durpah, no momicheto beshe mnogo nastoichivo kum zadnite mi chasti. Posle prosto sviknah i se nauchih da se naslajdavam. A inache ako sum s momiche nqmam osobena pognusa ot neq. Vse pak izbqgvam da imam intmimni vzurki s murli. Samo vednuj mi se e sluchvalo momicheto da me natiska za oralna nadolu i naistina da beshe zle s higienata. Beshe me malko sram da i kaja, che mi e nepriatno i vse pak se razminah s nqkolko minuti po pubisa i klitora. :oops:

rubi
01-29-2008, 00:23
нещо не ми харесва... :? принципно обичам езичето да минава където трябва но не и отзад.. :? :? не че ме е срам или гнус от нещо.... :?
иначе аз обичам да прилагам този номер но много рядко ми се отдава. случай..отговарят ми "аз да не съм гей бе"... :lol:

ludoto_f
01-29-2008, 05:58
abe drugo si e na p*teto 8)

HardlyAwakened
01-29-2008, 06:11
ezik po anusa.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-x :-x :-x :-x

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-29-2008, 06:44
ezik po anusa.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-x :-x :-x :-x

+1 .... и после целувка с език :D

ludoto_f
01-29-2008, 06:47
ezik po anusa.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-x :-x :-x :-x

+1 .... и после целувка с език :D

xaaxxaxa :razz: :lol:

WaKo
01-29-2008, 07:14
ezik po anusa.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-x :-x :-x :-x

+1 .... и после целувка с език :D

Какъв е проблема? Аз често го правя на приятелката - нямам никакъв проблем с това. Нямам и проблем с това да ми го правят на мен, въпреки че се чувствам малко странно, но е приятно. Не се чувствам гей изобщо. То ако някой от гореписалите се съмнява в сексуалните си наклонности не мисля че отричането на факта ще му попречи по някакъв начин да си обърне резбата

LadyDy
01-29-2008, 07:22
Ми...не ми дава.... :D

HardlyAwakened
01-29-2008, 07:26
:?

ludoto_f
01-29-2008, 07:48
i az ne davam na moq 4ovek :lol: 8)

NiGhtPiSH
01-29-2008, 07:55
Бахти въпроса :D Извратеняци всякви....

Wrathchild
01-29-2008, 07:55
Ъъ, благодаря, ще откажа...

hottie
01-29-2008, 08:10
Ами и на мен моя не ми дава, ама ми го е правил за подготовка преди анален и ми харева :) Няма нщо лошо в това особено ако между партньорите има голямо доверие.

stefity
01-29-2008, 11:34
Еми не са ми го правили това нещо и аз не съм правила на никой,но нищо не пречи да се пробва :wink: 8-) Както са казали хората от опит глава не боли :-P :oops:

ubuntu
01-29-2008, 11:55
БУмшшш абе вие луди ли сте бе що не почнете и шоколоада който се излива от там да си го ядете кхххххх 15 клизми и 23 пароструйки със солна киселина и спирт .... може и да и го подуша :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Boss
01-29-2008, 11:57
Ареее ве не се правете малко мирис на кенефче не е зле :-D

lwsu
01-29-2008, 12:19
готино е, и е възбуждащо.. а що се отнася за това че е пре*алско, не мисля така, въпрос на лична интерпретация.. щом го правя с момиче, няма проблеми..

CragHack
01-29-2008, 13:43
Обичам да пускам езици по дупетата на мадамите. Естествено - точно след като са излезли от банята.

Бих искал и на мен някоя мацка да ми пусне езиче там, обаче засега никоя не се е престрашила.

Муц
01-29-2008, 13:57
колко сте годишни,вие,които сте го правили? и колко дълго сте били гаджета с партниора си преди да го направите? 8)

TH33N
01-29-2008, 14:08
колко сте годишни,вие,които сте го правили? и колко дълго сте били гаджета с партниора си преди да го направите? 8)

аз съм го правил на три момичета.. с едната имам дълга връзка до ден днешен...
другаите две са ми бивши гаджета - пак с дълги връзки.. едната от тях ме налази да "върне жеста" - но не и позволих... другите две не са се опитвали..

mother
01-29-2008, 14:22
Езиче в ануса е яко. Както аз да го правя така и на мен да го правят. (за справка само: да, момче съм и да, не съм гей)

TopTa
01-29-2008, 15:44
moeto mnenie si e 4e tva mqsto e samo izhod (i to za edni nikak krasivi ne6ta). nikoga ne bih dokosnala nqkoi tam kamo li puk da go oblija!su6to taka na men ne bi mi bilo priatno! :x

quench
01-29-2008, 15:46
8-)

рофл

яка тема

"сонда на интересите", а?

Spider4eto
01-29-2008, 15:49
moeto mnenie si e 4e tva mqsto e samo izhod (i to za edni nikak krasivi ne6ta). nikoga ne bih dokosnala nqkoi tam kamo li puk da go oblija!su6to taka na men ne bi mi bilo priatno! :x
+1

ZaRiBeN
01-29-2008, 16:06
супер яко е да лижеш и да те лижат там

MaRiNkA_16
01-29-2008, 16:34
s priqtelq si obhojdame celite si telaa s ezik vklu4itelno i anysa.i na dvamata ni dostavq ogromno ydovolstvie :oops:

air_J
01-29-2008, 16:42
супер яко е да лижеш и да те лижат там
Ще се възползвам от форумната мода и ще кажа - +1. :razz:

krem4et0
01-29-2008, 16:58
Обожавам да ми го прави. Възбужда ме, особено ако тръгне по гърба и завърши там. И аз се опитвам, ама не ще да ляга в удобна позиция, да му се невиди...

vaniLL
01-29-2008, 18:41
v oblastta na analniq sme novaci i karame bavnichko

tova ne sme go probvali , chsno kazano sym rezevirana otsega kym podobni neshta ... no moje i na tova da mu doide vremeto :)

Undying
01-29-2008, 19:49
Ми не сме го пробвали,но има време и за това :-)

Ice_Queen_
01-29-2008, 20:15
гнусари..

WaKo
01-29-2008, 20:20
v oblastta na analniq sme novaci i karame bavnichko

tova ne sme go probvali , chsno kazano sym rezevirana otsega kym podobni neshta ... no moje i na tova da mu doide vremeto :)

Е, от какво има да си резервирана, още повече че си правила анален секс с твоя човек? Ако си се изкъпала, там не е по-мръсно, от която и да е друга част на тялото, която целуваш без да се замислиш?

lithium4e
01-29-2008, 20:46
нито съм го правила..нито пък на мен..сигурно е приятно..но пък после целувка? ще минем и без тва :)

Mu6mul
01-29-2008, 21:07
що пък да не :) на мен ми харесва , но това аз да го направя на момче - никога !

niko86`
01-29-2008, 22:18
е не ви ли се е случвало да мирише или да има вкус на л*йнца? 8-)

amatorium
01-29-2008, 22:23
Shto za nechistopluten trqbva da si da ti mirishe i da ima vkus na laina. Vse pak govorim za higiena. O:)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-29-2008, 22:27
Shto za nechistopluten trqbva da si da ti mirishe i da ima vkus na laina. Vse pak govorim za higiena. O:)

O:) O:) O:) O:)

niko86`
01-29-2008, 22:28
Shto za nechistopluten trqbva da si da ti mirishe i da ima vkus na laina. Vse pak govorim za higiena. O:)

не говоря за теб а за човека който лижеш.До колкото разбрах (ако не съм се объркал) го правиш горе-долу често с различни партниори,не се ли е случвало да близнеш нещо намирисващо?

ПП:Извинявам се за гадния въпрос но ми е любопитно

tenaglia
01-29-2008, 22:36
и последно кое е по гейско? да си бръснеш краката или да ти бъркат с пръсти и езици в дупето ? ....(и да ти харесва!!!)
.................................... ;/

amatorium
01-29-2008, 22:37
Shto za nechistopluten trqbva da si da ti mirishe i da ima vkus na laina. Vse pak govorim za higiena. O:)

не говоря за теб а за човека който лижеш.До колкото разбрах (ако не съм се объркал) го правиш горе-долу често с различни партниори,не се ли е случвало да близнеш нещо намирисващо?

ПП:Извинявам се за гадния въпрос но ми е любопитно

Mmm, az veche kazah, che mi se e sluchvalo vednuj i ne se stigna do lizane tam. Inache si e super kefeshto. Nqma mirizma osven na plut, a dori i pri analen sex ako momicheto se pogrijilo za sebe si i znae kakvo pravi sum i teglil eziche vutre v anusa (btw deistva i strashno drazneshto i qko).

P.S. Sega si predstavqm prosto kritikite, koito shte zavalqt prosto, no si kazvam otkroveno. :oops:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-29-2008, 22:37
и последно кое е по гейско? да си бръснеш краката или да ти бъркат с пръсти и езици в дупето ? ....(и да ти харесва!!!)
.................................... ;/


+1

amatorium
01-29-2008, 22:40
Nai-geisko e mai da se ligavish pred edna jena kato p***a. 8)

niko86`
01-29-2008, 22:40
Човек,наистина ти отвори нова врата пред мен,определено ще го направя,ще ми е нужно малко време но когато го направя ще се похваля на всяка цена :)
От мен лека нощ,ще гледам Hitman 8-)

tenaglia
01-29-2008, 22:41
никога никога никога ама абс. никога ако ще и на най-чистоплътната,красивата,пр ивлекателната,чаровната,бо гатата и съблазнителна жена НЕ БИХ И ПЪХНАЛ ЕЗИК В ГЪЗЪ!!!!!!!!!! :-x

shadow4e
01-29-2008, 22:42
и последно кое е по гейско? да си бръснеш краката или да ти бъркат с пръсти и езици в дупето ? ....(и да ти харесва!!!)
.................................... ;/
бръсненето на краката. :wink:

tenaglia
01-29-2008, 22:43
оскуби си бенките :shock:

amatorium
01-29-2008, 22:54
Човек,наистина ти отвори нова врата пред мен,определено ще го направя,ще ми е нужно малко време но когато го направя ще се похваля на всяка цена :)
От мен лека нощ,ще гледам Hitman 8-)

+1 Otnsai se dobre kum sexualnostta na edno momiche i shte poluchish vsichko, koeto si si predstvql. V momenta, v koito dopresh ustnite si do neinite budi gotov da stignesh do kraq za neinoto udovolstvie. Posle shte razberesh dali si otvoril kutiqta na Pandora ili portite kum Raq O:)

TH33N
01-30-2008, 00:51
не говоря за теб а за човека който лижеш.До колкото разбрах (ако не съм се объркал) го правиш горе-долу често с различни партниори,не се ли е случвало да близнеш нещо намирисващо?

ПП:Извинявам се за гадния въпрос но ми е любопитно

притесняваш се да не налапаш семка от диня или люспа от домат (втора употреба разбира се) - това ли е?
както казах целувал съм на няколко жени задниците и това, което те притеснява не се е случвало... себеуважаващите се девойки преди какъвто и да е вид секс ходят по голяма нужда... (всъщност съветвам и мъжката част да прави така.. от зор не се знае кога може се изпуснеш :D :razz: )
недай боже да попаднеш на някоя дива селянка - но тогава се усеща - т.е. инстинка ти за самосъхранение не би ти позволил да се впуснеш в подобна авантюра - колкото и да ти се иска.. вЕрвай ми...

ха наздраве :D

krem4et0
01-30-2008, 06:28
нито съм го правила..нито пък на мен..сигурно е приятно..но пък после целувка? ще минем и без тва :)

А защо не! Ако съм се изкъпала преди малко няма абсолютно никакъв проблем......
П.С. Анален секс не правя(изключвам няколко опита), но тази стимулация ми харесва.

WaKo
01-30-2008, 07:35
и последно кое е по гейско? да си бръснеш краката или да ти бъркат с пръсти и езици в дупето ? ....(и да ти харесва!!!)
.................................... ;/

Да си бръснеш краката - аз не се правя красив и изфинен за мъжете, за разлика от тия дето си бръснат краката и после се чувстват малко гузни. Нямам съмнения в сексуалността си - не харесвам мъже. Да харесваш да правиш анален секс с жени и да ти е приятно като те пипат ЖЕНИ по задника не означава, че си гей. Да си гей значи да те привличат сексуално мъже. Така че бръсни си краката, заглеждай се по мъжете и ни остави ние да си правим кеф с жените, както ни харесва.

@amatorium - и аз съм го правил това с две сериозни приятелки - нямам никакъв проблем.

tenaglia
01-30-2008, 18:21
"не ти ли стиска?"

Lorelei
01-30-2008, 18:31
Nqkak si ne sym vdyhnovena ot ideqta.

tenaglia
01-30-2008, 18:34
!!!

mainata90
02-03-2008, 20:41
Аз от отдавна искам да й пусна езиче там ама тя се дърпа :oops:

sLaDkA_GrEsHkA
02-03-2008, 20:51
[quote=hardly_awakened]ezik po anusa.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-x :-x :-x :-x

+1 .... и после целувка с език :D

aham.... :?

nohuty
02-03-2008, 21:00
При мъжете стимулирането на "Свинктер-а" от жена доставя голямо удоволствие ... ама момци забравете да имате вълна и да ви го направят :razz:

hooliganka89
02-03-2008, 22:43
Разтърсена съм от темата :shock: Явно съм твърде консервативна или направо съм си чиста консерва,сигорно за6тото съм от град с население не повече от една софийска дискотека.Имам много сериозе приятел с който живея и съм згодена за него,но дори и да се омъжа за него както и мисля да направя за ни6то на света не бих му дала да сложи езика си там и о6те по-малко,аз да сложа моя там :shock: И двамата имаме отлична хигиена,но това не означава,че бих направила такава гнусна операция :)

alex777
02-03-2008, 22:54
аз напрааво обожавам да го правя. а и на мен михаресва :grin:

rame
02-03-2008, 23:03
Nqkak si ne sym vdyhnovena ot ideqta.
+1 :)
И аз имам доверие на моя и не ме е гнус от него,но мисля,че той няма желание да му правя такива неща :D Аз също не искам да ми прави :wink:

DevilWish
02-04-2008, 08:44
uckaм да го пробвам това . . . моят приятел едва ли ще ми даде аз да го направя с него ,но . . . ддз все пак идеята ми харесва и ми звучи страшно възбуждащо ;) ;)

a6laka
02-04-2008, 09:28
е как бе, федеровката си е класика :grin:

SilverAngel
02-04-2008, 10:17
ужас ужас ужас ...... :?

krem4et0
02-04-2008, 10:25
Разтърсена съм от темата :shock: Явно съм твърде консервативна или направо съм си чиста консерва,сигорно за6тото съм от град с население не повече от една софийска дискотека.Имам много сериозе приятел с който живея и съм згодена за него,но дори и да се омъжа за него както и мисля да направя за ни6то на света не бих му дала да сложи езика си там и о6те по-малко,аз да сложа моя там :shock: И двамата имаме отлична хигиена,но това не означава,че бих направила такава гнусна операция :)
Гнусите се, а сте сгодени. Дали той ще се гнуси от теб като си бременна и повръщаш през 5 минути, пикаеш, където свариш и разни такива. Ти ще се гнусиш ли да пелеш мръсните му чорапи и гащи? айде моля ти се.......И каякви са тия годежи на по 18...да не сме началото на 20-ти век, дето момичетата не са учели повече от 3-ти клас и от нямане какво да правят са се женели на по 15?

по темаа-в петък приложих това на гаджето.......явно му хареса щом каза, че няма нищо против да се случва пак!

mainata90
02-04-2008, 11:10
Разтърсена съм от темата :shock: Явно съм твърде консервативна или направо съм си чиста консерва,сигорно за6тото съм от град с население не повече от една софийска дискотека.Имам много сериозе приятел с който живея и съм згодена за него,но дори и да се омъжа за него както и мисля да направя за ни6то на света не бих му дала да сложи езика си там и о6те по-малко,аз да сложа моя там :shock: И двамата имаме отлична хигиена,но това не означава,че бих направила такава гнусна операция :)

Кое му е гнусното щом имате отлична хигиена ?

Lorelei
02-04-2008, 11:17
Разтърсена съм от темата :shock: Явно съм твърде консервативна или направо съм си чиста консерва,сигорно за6тото съм от град с население не повече от една софийска дискотека.Имам много сериозе приятел с който живея и съм згодена за него,но дори и да се омъжа за него както и мисля да направя за ни6то на света не бих му дала да сложи езика си там и о6те по-малко,аз да сложа моя там :shock: И двамата имаме отлична хигиена,но това не означава,че бих направила такава гнусна операция :)
Гнусите се, а сте сгодени. Дали той ще се гнуси от теб като си бременна и повръщаш през 5 минути, пикаеш, където свариш и разни такива. Ти ще се гнусиш ли да пелеш мръсните му чорапи и гащи? айде моля ти се.......И каякви са тия годежи на по 18...да не сме началото на 20-ти век, дето момичетата не са учели повече от 3-ти клас и от нямане какво да правят са се женели на по 15?

по темаа-в петък приложих това на гаджето.......явно му хареса щом каза, че няма нищо против да се случва пак!

Xa-xa-xa.Dobre.Oshte malko ti shte i kajesh koga shte se ojeni.Q ela mi kaji i na mene.Ako nastoqvash bez teb ceremoniqta nqma da zapochne,shte pusna edno cherveno kilimche ot Burgas do Svishtov,che da ne pytuvash po nashite razbiti ulici,che shte vzemesh neshto da se amortizirash,Nedai si Boje...Posle k`vo shte pravim?!!
Otnosno temata tova e porednoto neshto,koeto dokazva,che vseki si ima vijdaniq,mnenie i ako shte i predrazsydaci i nikoi nqma pravo da osyjda ili prenebregva chujdoto mnenie!
Kolkoto i da moga da kaja,che sym razkrepostena kato nachin na mislene i t.n. tova e ideq,koqto ne mi haresva.V nikoi sluchai ne e ot gnus kym partniora,prosto ne se vdyhnovqvam,ne me vyzbujda kato misyl.Primerno 10 pyti poveche bih se izkefila na seks na nestandartno mqsto,kydeto 10 choveka mogat da ni vidqt,otkolkoto na tova.Lichen izbor,koito ne se vliqe ot prednite ili sledvashtite 10 posta.

krem4et0
02-04-2008, 11:21
Не съм казала кога ще се женят. Ама трябва ли да е на 18?

Lorelei
02-04-2008, 11:25
Не съм казала кога ще се женят. Ама трябва ли да е на 18?

Kolkoto i rano da e tova spored teb i men,reshenieto si e izcqlo neino!!!Shtom se chuvstva gotova i si misli,che bi ponesla tegobata na semeiniq jivot,da i e chestit golemiq den!

krem4et0
02-04-2008, 11:27
Може би съм прекалено еманципирана...........тя си решава спор няма. Просто ми направи впечатление манията след тийнейджърите да се сгодяват.

Lorelei
02-04-2008, 11:34
Da i az sym q zabelqzala.Spored men si ima i prichini za tova.Citiram razsyjdeniq na 15 godishnata mi sestra"Zashto mi e da ucha i da rabotq kato moga da si namerq nqkogo s pari,koito shte izkarva dobre,a az po cql den moga da si leja i da harcha."I donqkyde moje bi q i razbiram.Obache tova ne e za men.Ne iskam da zavisq ot nikogo,pyk bilo to i ot chovek,za kogoto umiram.Zavisimostta e dosta nepriqtno neshto.Obache ne znaem v kakva situaciq se namira vyprosnoto momiche.Prichini za rannite godeji syshto si ima.Primerno slednata situaciq,v koqto **** zavyrshva na 18-19 godini,no otkazva da uchi,iska da raboti ima si seriozen priqtel,iznasqt se na kvartira,za da jiveqt zaedno i 5 meseca po-kysno na Sv.Valentin toi reshava,che trqbva da napravi neshto romantichno za neq,podarqva i hubav prysten s edno predlojenie,za da se zapomni denq i se vdiga tupordiq do nebeto.Ei ti go godeja.

Desi_90
02-04-2008, 17:30
Edin otgovor, koito naskoro prochetoh me podseti za slednata tema. Haresvate li da vi lijat anusa i da si vkarvat ezicheto tam? Pravli li sa vi go? A vie? Chesto li se sluchva?

Ami haresva mi da..no ne go praktikuvame 4esto za6toto v interes na istinata ne e koi znae kakvo.Na mnenie sam 4e na mom4etata pove4e im haresva tova da IM go pravqt.

OpenedSky
02-13-2008, 17:24
ehooo are you crazy mannnn :smt119

Miho915
02-13-2008, 17:56
може и да е хубаво но аз не си падам :D :P 8-)

besnicataa
02-13-2008, 17:58
abe drugo si e na p*teto 8)

Miho915
02-13-2008, 17:58
Ami haresva mi da..no ne go praktikuvame 4esto za6toto v interes na istinata ne e koi znae kakvo.Na mnenie sam 4e na mom4etata pove4e im haresva tova da IM go pravqt.[/quote]


Мисля че имаше тема във форума за Г точките на мъжете и 1 от тях беше свързана с ануса за това може би ни харесва :D :D

padnal_angel
02-13-2008, 18:44
Edin otgovor, koito naskoro prochetoh me podseti za slednata tema. Haresvate li da vi lijat anusa i da si vkarvat ezicheto tam? Pravli li sa vi go? A vie? Chesto li se sluchva?


mnogo e vuzbujdashto kakto za nego taka i za men dokato si vkarvam ezika tam s mnogo navlajnena dlan da mu luskam i osobeno samoto deistvie s ezika e unikalno stiga da znaesh kak da go pravish mojesh da napravish 4udesa

amatorium
02-14-2008, 14:47
Edin otgovor, koito naskoro prochetoh me podseti za slednata tema. Haresvate li da vi lijat anusa i da si vkarvat ezicheto tam? Pravli li sa vi go? A vie? Chesto li se sluchva?


mnogo e vuzbujdashto kakto za nego taka i za men dokato si vkarvam ezika tam s mnogo navlajnena dlan da mu luskam i osobeno samoto deistvie s ezika e unikalno stiga da znaesh kak da go pravish mojesh da napravish 4udesa

Hah, tova e dobro stimulirane, taka si e :P

hahavteen
02-14-2008, 15:55
Mi na men mi haresva no priatelia mi ne go pravi 4esto...Znam 4e ne go e gnys ili ne6to takova no iavno ne my mn priatno.A puk toi ne mi dava no i az ne goria ot jelanie...

padnal_angel
02-14-2008, 16:03
Edin otgovor, koito naskoro prochetoh me podseti za slednata tema. Haresvate li da vi lijat anusa i da si vkarvat ezicheto tam? Pravli li sa vi go? A vie? Chesto li se sluchva?


mnogo e vuzbujdashto kakto za nego taka i za men dokato si vkarvam ezika tam s mnogo navlajnena dlan da mu luskam i osobeno samoto deistvie s ezika e unikalno stiga da znaesh kak da go pravish mojesh da napravish 4udesa

Hah, tova e dobro stimulirane, taka si e :P


i na men mnogo mi dopada da go pravia

amatorium
02-14-2008, 16:06
Mi na men mi haresva no priatelia mi ne go pravi 4esto...Znam 4e ne go e gnys ili ne6to takova no iavno ne my mn priatno.A puk toi ne mi dava no i az ne goria ot jelanie...

Ako si tova na snimkata neznam kak chovek da ne iska da prekarva jivota si za tebe tam kudeto slunchitse ne ogrqva, Slunchitse 8)