PDA

View Full Version : Какво да правя !!!



love_emotion_
01-31-2008, 14:11
Predvaritelno se izvinqvam na vsi4ki forumci,no klaviaturata mi e nova i ne potdyrja bg :S
Dilemata mi e prosta na pryv pogled,no syvsem ne e taka.Imam gadje a drug mi predlaga.Ivo(tozi deto mi predlaga) ne znae za sy6testvuvaneto na Sa6o(gadjeto mi). :( Az ne mu kazah...Sa6o e ot drug grad,i mi omryzna da ne se vijdame s sedmici,da ne e do men kogato imam nujda ot nego.Kysahme mn pyti i ve4e mi omryzna az da sym pri4inata za razdqlata ni...Dali ako hodq i s dvamata ne6tata 6te stoqt po-ina4e.Molq vi ne me mislete za kurva ili nqkakva mrysnica.Ne vqrvah 4e moga da obi4am 2 du6i no qvno....sym gre6ala.Ivo e mn mil,interesuva se ot men...govorime 4esto,a sys Sa6o...ne.Vijdame se super rqdko,da ne govorim 4e dori ne si pi6em :( ve4e ne znam kakvo da pravq.Fr mi kazvat 4e moje da stane lo6o,za6toto Sa6o e mn revniv a i ne zn kakvo moje da napravi.a dr priateli mi kazvat 4e nqma kak da razberat edin za drug!Kogo da izbera.Tozi koito obi4am ili tozi koito me obi4a?Lo6oto v sku4aq e 4e i sa6o i ivo me obi4at...a az?Boje mn e obyrkano!

saskou
01-31-2008, 14:21
И аз ти се извинявам. Не, че искам да се заяждам ама това, че клавиатурата ти е нова не ти е оправдание. Просто тя няма нищо общо с кирилизаторите - BG phonetic, FlexType...
По темата... Като не ти харесва Сашо дай му лабаво и си ходи с Ицо, но имай в предвид, че тихите води са най-дълбоки. Ако тръгнеш с двамата, постъпката ти, ще е глупава, защото ако аз съм Сашо след като разбера ще те изкъртя.
:grin:

love_emotion_
01-31-2008, 14:27
Ami nqmam bg bukvi i flex tupe syjalqvam.Da problema e 4e i Sa6o moje da me "izkyrti" i za tova.:S

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-31-2008, 14:39
Ami nqmam bg bukvi i flex tupe syjalqvam.Da problema e 4e i Sa6o moje da me "izkyrti" i za tova.:S


форума има кирилизатор.. точно над полето за мнения ... просто кликни на него и езика ще ти се сменя без да е необходимо да имаш флекстайп етц ...

saskou
01-31-2008, 14:40
Не знам. Ако със Сашо се виждате рядко, вероятността да ти е изневерил няколко пъти до сега хич не е малка... Но зависи и от Сашо, какъв е, що е... Относно твоя въпрос, тук едва ли някой би ти помогнал... Помисли малко кой какви качества има, що за човек е и до момента, какво и как ти е показал. После ще разбереш с кой да бъдеш.
Между другото, кой набор си?

pepepe
01-31-2008, 17:48
Emi spored men..razberi kam koi ima6 po golemi 4uvstva i s nego tragni.. :-D nz po dobre taka ot kolkoto i s dvamata.. :D 6toto ako razberat 6te stane lo6o..abe ako ne6ty se obarka moje6 da gi zapoznae6..i da gleda6 ke4 :D xaxaxxa ama..edvali e dobar variant

Lost_Kiss
01-31-2008, 17:54
Ем аз мисля, че ти сама си отговори: "Sa6o e ot drug grad,i mi omryzna da ne se vijdame s sedmici", "Vijdame se super rqdko,da ne govorim 4e dori ne si pi6em" , "Ivo e mn mil,interesuva se ot men...govorime 4esto"..... Мисля, че това е достатъчно ;) .. Айде, късай със Сашо и отивай при Иво ;)