PDA

View Full Version : тя е бременна



loveisfr
02-01-2008, 05:05
ами аз съм на 18 а тя е на 17 и 1 месец мн я обичам ходим почти от година и сега се оказва че тя е забременяла (от мен) но въпреки това и идвало редовно и незнаела и сега е късно за асборт .... какво да правя :( :( :( немога да гледам дете нии сме още малки и незнам дори дали бих искал да прекарам целия си живот с това момиче само...

т.1
krem4et0

the_uNf0rgIv3n
02-01-2008, 05:15
А може би всеки трябва да си носи последствията от глупостите, които прави ...

loveisfr
02-01-2008, 05:25
мн мерси,,... тя каза че била на хапчета а всъщност си смятала овулации и тн....

Victorya
02-01-2008, 05:39
Ммм кофти ситуация.Тя май нарочно го е направила и ти е врътнала мръсен номер.Аз ако бях...бих я зарязала,но детето е колкото нейно,толкова и твое.За съжаление не се обичате достатъчно,че да създавате семейство и един ден ще разбиете живота на детето.Ще има скандали,проблеми,неразбир ателства и всичко ще рефлектира в/у детенцето,а то милото с нищо не е виновно за безотоговорността на родителите си.Отгоре на всичкото ще ви е опитна мишка за възпитание на деца.Не работите,предполагам,нямат е самостоятелен дом...абе откъдето и да го погледнете не му е времето сега за създаване на отрочета.Но гафа е станал и отговорността трябва да бъде поета.Ако не бях на 17 бих го отгледала аз,но колкото сте готови вие,толкова съм готова и аз...Стягайте се,намери си работа и решеште при вашите или при техните ще живеете.Време ви е да навлезете в живота,а той ви чака с...голямата тояга.Успех :)

nicolepcd
02-01-2008, 05:57
Пфффф, и на това ако му викаш любов... При най - малката "издънка" ако ще я оставяш :? Няма да тръгне :? Ми виновни сте и двамата... и двамата ще си носите последствията... А ако я оставиш - това ще е признак на "нищожно поведение" . Бебето не е виновно за вашите глупости... Наистина... Щом няма достатъчна любов между вас... Не знам какво да ви посъветвам... :(

TheNewReligion
02-01-2008, 06:37
Леле , ако я оставиш ще те намеря , и ще те пречукам от бой ! Баси наебал си я без презерватив и ся като е бременна щ я зарежеш така ли ?Еми те повечето сирачета са на такива безотговорни като вас ! Като го роди ще бутате количката и с примиряваш и толкова ... ама никога не го изоставяйте ! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

nicolepcd
02-01-2008, 06:40
Леле , ако я оставиш ще те намеря , и ще те пречукам от бой ! Баси наебал си я без презерватив и ся като е бременна щ я зарежеш така ли ?Еми те повечето сирачета са на такива безотговорни като вас ! Като го роди ще бутате количката и с примиряваш и толкова ... ама никога не го изоставяйте ! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Съгласна!!! \:D/ Дано поне момичето има мозък, и се замсили, че бебчето не е виновно за нищо!!! :cry:

GreenFairy
02-01-2008, 06:45
Ми кво да ви кажа, сами сте си виновни... Но каквото и да става, бъдете щастливи, няма по-хубаво нещо от едно дете! Дано да се справите \:D/

SeXy_DeSi
02-01-2008, 07:03
Леле хора как сте го оплескали... :( Вече е късно да мислите за каквото и да било друго освен как да заживеете заедно и да отгледате детето си с много любов. "Грешката" е станала вече и няма връщане назад. Но трябва да сте заедно!!! Ако я оставиш ще бъде най-голямата грешка, която можеш да направиш! Каквото и да правите, където и да живеете, бъдете заедно и дайте на детето си най-доброто от вас. То го заслужава!!! Успех във всичко и умната ;)

Lost_Kiss
02-01-2008, 07:22
Леле , ако я оставиш ще те намеря , и ще те пречукам от бой ! Баси наебал си я без презерватив и ся като е бременна щ я зарежеш така ли ?Еми те повечето сирачета са на такива безотговорни като вас ! Като го роди ще бутате количката и с примиряваш и толкова ... ама никога не го изоставяйте ! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

\:D/ \:D/ \:D/ +1 от мене...

Dobrodu6niq
02-01-2008, 07:29
Направили сте грешка и сега ще трябва да понесете последствията от това,трябвало е да мислите тогава.И само несмей да изоставяш детето,то няма вина за това.Дам сега си в шок мислиш че света е свършил,но някак трябва да се справите с тази ситуация,поговори и с родителите си,сигурен съм и че те ще ви помогнат.

bibo
02-01-2008, 07:31
аборт се прави до третия месец .... сигурен ли си че е късно :-o

alex4o
02-01-2008, 07:33
Грешката е колкото нейна,толкова и твоя,както и бебчето..не е само нейно..така,че и двамата ще трябва да си понесете последствията ии знам,че е трудно и за двама ви,обачее докато има такива "пичове" като теб..да правят бебета на ляво и на дясно и после да оставят момичетата да се оправят сами..нищо няма да е наред..Ако и двамата се опитате и се грижите за детенцето,съм сигурна,че може да бъдете и безкрайно щастливи !!

kPuCkA
02-01-2008, 07:34
но въпреки това и идвало редовно и незнаела и сега е късно за асборт Тука нещо не е както трябва...на това му се вика цветна бременност,но една такава може да бъде породена,ако преди това момичето/жената е имала някакви здравословни проблеми или е претърпяла аборт.

az17
02-01-2008, 07:35
yy brat znam kvo ti e predi nqkolko meseca mi se slu4i su6toto .. edno momi4e s koeto ne hodehme ve4e mi kaza 4e e bremenna ot men togava imah 4uvstvoto 4e sym do tuk az sum na 17 tq na 15 kvo dete kvi gluposti i togava i kazah opravqi se ne me interesuva6 no sled kazah na na6te i te me nakaraha da opravq ne6tata s neq hodihme na lekar tfa onova i se okaza 4e ne e bremenna i bqh super 6tastliv e s tfa momi4e sega sme samo na zdr zdrasti... NO pi4 po dobre ostani s mom4ieto az samiqt sum dete na to4no takiva kato vas maika mi me e rodila na 17 ba6ta mi e bil na 18 i se radelili sled 2 godini i maika mi me zarqzala ii mi be6e mn gadno tui 4e ne pri4inqvai tfa na dvoito dete ;)

koalka
02-01-2008, 07:38
Не си абсолютно сигурен, че е бременна, това трябва да се провери, всякакви момичета има, но пък щом сте ходили една година - едва ли...
Отидете на лекар и трябва да кажете на вашите, сами няма да се справите.Най-добре дететето да живее при нея, пък ти да й помагаш, с каквото можеш.

nikinkaa
02-01-2008, 08:16
Наистина ужасно глупава постъпка...Ако не сте готови за бебе(както и предполагам) като се роди поне го дайте в дом за сираци..Да знаете,че ще има подслон и ще има какво да яде...Защо не мислите,преди да правите глупости???Проваляте си живота бе хора...Бебчето за нищо няма да е виновно-Вие сте виновни,че сте постъпили така..И предполагам няма да сте кой знае какви родители...Един ден то ще ви съди :( :( И не може да я зарежеш-ти ще ставаш баща,колкото е нейно детето,толкова и твое.А ако я оставиш на произвола на съдбата,ще си егати пъзльото.

MiMcHeToOo
02-01-2008, 11:00
Мама и тати на помощ..

krem4et0
02-01-2008, 12:10
Кофти работа. Станалото, станало. не си на 15, хвани се на работа, излезте на квартира или живейте при някои родители, ще се справите, а и ваште няма да ви оставят. Сега кой е виновен или не е виновен няма смисъл да се коментира. Моя приятел знае, че пия хапчета, но пак никога не свършва в мен........И въпреки, че сме по-големи от вас, за бебче ни е още раничко.........Леко бременеене на момичето, а ти не я оставяй в никакъв случай.

Lorelei
02-01-2008, 12:24
Predi vsichko da popitam sigurni li ste,che abort ne moje da se napravi?Minali li sa tri meseca ot zachevaneto? Ako da,naistina e izkliucheno.
Syvetvam te da otidete zaedno na ginekolog i da si dokato q preglejdat.Da chuesh i ot nego,che e bremenna.Sluchi li se tova ti trqbva po nai-otgovorniq nachin da se otnesesh kym sluchiloto se.Da se tyrsi i razpredelq vinata-nqma smisyl,ako q ostavish-shte si pylen neshtastnik,edno golqmo nishtojestvo,ako ostanesh do neq,dori da ne e jenata na jivota ti i q podkrepqsh-shte se pokajesh kato istinski i otgovoren myj i veche bashta.Syvetvam te da se orientirash kym tretoto.Pogovori pyrvo s neq,obqsni i che shte bydesh do neq,che shte i pomagash,kaji i che q obichash,predstavi si kakvo i e na neq,kak se chuvstva.Sled tova syberete roditelite si i im go kajete,iztyrpete kritikite,ako ima takiva i pomolete za syvet i pomosht.Ne vqrvam da vi otkajat,vse pak ste im deca.Shte vi pomagat i moralno i finansovo.Ako momicheto hodi na uchilishte,a predpolagam da,moje da hodi do kym mai mesec,kogato shte vliza v 7miq mesec,sled tova shte si rodi spokoino jivot i zdrave i sledvashtata uchebna godina shte hodi pak.Edna ot dvete babi shte go gledat nqkak si...Nishto ne e izgubeno.Ti shte hodish na uchilishte,sled tova na rabota.Nikoi ne kazva,che nqma da e trudno,no spored men bihte mogli da se spravite ako polojite nujnite usiliq.Vse pak to si e vashe dete.Sega moje da vi e trudno,no sled kato pootrasne malko pak shte mojete da si uchite visshi i da mu osigorite edin maksimalno dobyr jivot.A i vashiq ne svyrshva sega.Prosto gledaite optimistichno na neshtata,dokolkoto vi vyzmojno razbira se i ne se otchaivaite.
P.S.Ne go ostavqite v dom...Ujasno e!

Marina__
02-01-2008, 12:48
Евала! :-x К`во значи,че не можеш да гледаш дете, като си го направил вече? :-x Постъпи за първи път като мъж в живота си и започни да се грижиш за нея и бъдещото ви дете, вместо да бягаш от отговорността. Да сте мислили като му е било времето, сега си сърбайте попарата и се погрижете детенцето да порасне щастливо и обичано! Уверена съм, че и родителите ви ще ви подкрепят в това начинание.

!~*NiKiTyYyY*~!, ти нормалнен/на ли си??? Какъв дом за сираци бълнуваш? Това си е чисто престъпление, няма нормална майка на този свят, която да изостави детето си! Родителите на двамата "герои" ще им помогнат да си отгледат детенцето и то ще бъде щастливо и няма да е лишено от родителска обич. От това по-страшно няма... Чудя се как може с лека ръка да даваш подобни малоумни съвети?!?

machine_shot
02-01-2008, 13:08
Казаха ти го всички,че трябва да се стегнеш.А когато мъника се роди ще видиш колко много любов има в неговите малки очички.Щом я обичаш,дума няма и да стане да я изоставиш.Намираш работа , родителите да помагат,отказваш се от скъпи дрешки и играчки и ще се оправат нещата.Само се дръжте един за друг и се дръжте сериозно към положението :)

Lainovoz
02-01-2008, 13:30
ами аз съм на 18 а тя е на 17 и 1 месец мн я обичам ходим почти от година и сега се оказва че тя е забременяла (от мен) но въпреки това и идвало редовно и незнаела и сега е късно за асборт .... какво да правя :( :( :( немога да гледам дете нии сме още малки и незнам дори дали бих искал да прекарам целия си живот с това момиче само...

т.1
krem4et0

:lol: :lol: ХАХАХААХАХАА

FUCKING LOOSER ! 8-) :lol: :D :razz:

paradiso
02-01-2008, 17:13
kazvash che q obichash ako naistina q obichashe nqmashe da mislish da q ostavish shtom e stanalo shte si ponesete posledstfiqta gadno e da obache detenceto ne e vinovno za nishto ako go ostavite v dom shte provalite celiq mu jivot ne mislq che bi iskal da provalish jivota na detenceto ti zashtoto imash oshte 7 8 godini da jiveesh bez takiva griji kato deca naprimer ... a postavi se na mqstoto na momicheto ako q ostavish ... sgte postapish kat palen neshtasnik i strahlivec i kogato deteto ti razbere 4e si go zaebal nqma da iska da te pogledne

vivenceto
02-01-2008, 17:20
Ако наистина я обича6 няма да я зареже6, сигурно за нея е труден момент така 4е я подкрепи и тва е.Вие сте си го направили и сега трябва да поемете отговорност. :?

gripping_bosh
02-01-2008, 17:25
Не знаел дали искал да изкара живота си с това момиче! Ха! Стягай си четирибуквието и си намери работа. Сега, по мои изчисления, си 12-ти клас. Време ти е да пораснеш. Не си губи времето из разни форуми, ами осигури на детето си спокоен живот.

Lorelei
02-01-2008, 17:28
Не знаел дали искал да изкара живота си с това момиче! Ха! Стягай си четирибуквието и си намери работа. Сега, по мои изчисления, си 12-ти клас. Време ти е да порастнеш. Не си губи времето из разни форуми, ами осигури на детето си спокоен живот.

A po moi moje da e i 11ti 8)

gripping_bosh
02-01-2008, 17:31
Тфа би трябвало да значи, че е останал някоя година.. Което не говори добре за него.. Щом една 3-ка не може да избута, как можем да говорим да осигури живот за себе си, приятелката си и детето им?

Lorelei
02-01-2008, 17:35
Тфа би трябвало да значи, че е останал някоя година.. Което не говори добре за него.. Щом една 3-ка не може да избута, как мокжем да говорим да осигури живот за себе си, приятелката си и детето им?

Zashto? Prez april shte sym na 18 i sym 11ti klas,a sys godishna ocenka pod 5 ne sym zavyrshvala.Zapochnala sym da hodq na uchilishte na 7 godini.

gripping_bosh
02-01-2008, 17:45
Ако през април правиш 18, значи сега си на 17, нали? При положение, че си набор '90, е разбираемо да си 11-ти клас. Но, ако си набор '89, трябва да си 12-ти клас.

Marina__
02-01-2008, 17:49
Тфа би трябвало да значи, че е останал някоя година.. Което не говори добре за него.. Щом една 3-ка не може да избута, как мокжем да говорим да осигури живот за себе си, приятелката си и детето им?

Не, това не би трябвало да значи нищо. Супер тъпо е да се правят някакви заключение на базата на...НИЩО! Кво е общото между това кой клас, дали има тройки или шестици и дали ще се грижи добре за детето си и майка му. Нека ти отговоря - отново НИЩО! Не виждам смисъл от подобен "лов на вещици"... Дано момчето излезе святстно и постъпи като мъж(а не като п*тка с п*шка), път това кой клас е и какви оценки има е абсолютно без никакво значение.

gripping_bosh
02-01-2008, 17:53
Стандартите за оценки в средното училище са толкова занижени, че няма смисъл да се говори за тях. А щом не си е хванал оная си работа да си научи петте урока за 3-ка, как може някой да очаква да е редовен на работа? Дори и да обича момичето и детето, ако не ходи на работа, той няма да осигури на малкото същество нормално съществуване.

TH33N
02-01-2008, 17:54
Пич.. радвай се.. баща ще ставаш.. Трябва да почерпиш.. няма нищо по-хубаво от това.. а ти си хукнал да плачкаш - все едно си лепнал СПИН... Стягай се.. Вземай се в ръце.. Хубавото е, че когато детето ти е в една добра възраст да бъде самостоятелно ти ще си на около 35 - т.е. целият живот ще е пред теб... малко ще ти излезе през носа цялата тази работа - но ще разбереш, че определено си заслужава... Има хора, които цял живот са си мечтаели да имат деца - но не им е било писано да са родители.. Няма да се глезиш.. с глупости като "не сме готови" - ако чакаш да си готов.. С къща на два ката - два автомбоила и 500 000 лева в банката - я на 50 станеш баща, я не... Грабвай се.. и... честито... Очакваме снимки от сватба, а после и на бебето.

xXxScreamxXx
02-01-2008, 18:06
predpazni sredstva ne znaete li 4e ima ??!?!? :? .... tav e 50 na 50 vinata e i an dvamata .. are sq nema da ti 4eta morall .. 6tot si si napravil bebe se opravqi ...

TopTa
02-01-2008, 19:09
to i na 2mata e vinata, no bih zela tvoqta strana sled kato tq e lugala za hap4etata! (ne me interesuva kakvo 6te si pomislite za sledva6toto koeto 6te kaja) as ako bqh na tvoe mqsto bih q za6levil edno hubavo za deto e lugala i pravila na po umna ot prirodata! i sega 6te ti oburne jivota na 180 gradusa!

nikinkaa
02-17-2008, 10:18
Евала! :-x К`во значи,че не можеш да гледаш дете, като си го направил вече? :-x Постъпи за първи път като мъж в живота си и започни да се грижиш за нея и бъдещото ви дете, вместо да бягаш от отговорността. Да сте мислили като му е било времето, сега си сърбайте попарата и се погрижете детенцето да порасне щастливо и обичано! Уверена съм, че и родителите ви ще ви подкрепят в това начинание.

!~*NiKiTyYyY*~!, ти нормалнен/на ли си??? Какъв дом за сираци бълнуваш? Това си е чисто престъпление, няма нормална майка на този свят, която да изостави детето си! Родителите на двамата "герои" ще им помогнат да си отгледат детенцето и то ще бъде щастливо и няма да е лишено от родителска обич. От това по-страшно няма... Чудя се как може с лека ръка да даваш подобни малоумни съвети?!?
Е нали знаеш,че майките и бащите им няма да са вечни??като нямат образование,няма да имат и работа...Като нямат работа,парите да не ги пикаят??И каква ще е тази *нормална* майка да лъже за толкова сериозно нещо??Да се оправят...

darla
02-17-2008, 10:38
yy brat znam kvo ti e predi nqkolko meseca mi se slu4i su6toto .. edno momi4e s koeto ne hodehme ve4e mi kaza 4e e bremenna ot men togava imah 4uvstvoto 4e sym do tuk az sum na 17 tq na 15 kvo dete kvi gluposti i togava i kazah opravqi se ne me interesuva6 no sled kazah na na6te i te me nakaraha da opravq ne6tata s neq hodihme na lekar tfa onova i se okaza 4e ne e bremenna i bqh super 6tastliv e s tfa momi4e sega sme samo na zdr zdrasti... NO pi4 po dobre ostani s mom4ieto az samiqt sum dete na to4no takiva kato vas maika mi me e rodila na 17 ba6ta mi e bil na 18 i se radelili sled 2 godini i maika mi me zarqzala ii mi be6e mn gadno tui 4e ne pri4inqvai tfa na dvoito dete ;)

Тъп п*дерас!!!!!!!Ама си напрай кефа да я наебеш,нали,ина4е "оправяй се"...НЕ^ТАСТНИК!!!!!!и "здравей" не заслужаваш от нея!

<3L1L1
02-17-2008, 10:44
daje ne si i pomislqi da q ostavi6 badi da neq se pak tova dete ne e samo neino! :?

az_
02-17-2008, 10:49
polzvahte li prezarvativ ?

v3n0ma
02-17-2008, 11:10
maika mi me e rodila kogato e bila na 17 i nqkolko meseca a ba6ta mi na 18 i sa me otgledali. Sega sam na 17. Taka 4e....4estito 6e sa jeni6 :grin:

4eere6ka_kiss
02-17-2008, 11:23
Ti mozuk v glavata si ima6 li be ? Napravil si poraziqta i sega 6te q zarqzva6 !?Tova ne si go pomislqi za6toto 6te napravi6 nai-6ibanata gre6ka v jivota si ! Spri da misli6 samoo za sebesi i spi da bqga6 ! Stqgai se i dai na deteto tova koeto si zaduljen da napravi6 i tova koeto zaslujava za6toto ina4e si 6ibano kopele :-x

v3n0ma
02-17-2008, 11:25
Ti mozuk v glavata si ima6 li be ? Napravil si poraziqta i sega 6te q zarqzva6 !?Tova ne si go pomislqi za6toto 6te napravi6 nai-6ibanata gre6ka v jivota si ! Spri da misli6 samoo za sebesi i spi da bqga6 ! Stqgai se i dai na deteto tova koeto si zaduljen da napravi6 i tova koeto zaslujava za6toto ina4e si 6ibano kopele :-x

+100

Alice Fox
02-17-2008, 11:45
но въпреки това и идвало редовно и незнаела и сега е късно за асборт Тука нещо не е както трябва...на това му се вика цветна бременност,но една такава може да бъде породена,ако преди това момичето/жената е имала някакви здравословни проблеми или е претърпяла аборт.

Не е задължително...при много млади майки както в нашия случай има вариант бебето да е доста голямо и да се е отлепила плацентата това също причинява кървене. Спонтанен аборт не е изключен в този случай..! :(
А колкото до бъдещия татко заведи я на лекар и ако няма друг вариянт купувай халка и действай както му е реда..всеки трябва да си плаще за дяволийте..! :x

LoLiPoP4o
02-17-2008, 12:18
каквото си си надровил това ще сърбаш

Rise_Against
02-17-2008, 16:11
бъдете семейство няколко години,докато детето порасне. след време,когато то е малко поотпораснало,изясете чувствата си! ако се обичате-не се разделяйте.ако не-всеки по пътя си! което не означава,че трябва да прекъсваш врузката с детето си,или пък тя. зависи при кого остане. всеки има право да е щастлив както пожелае,но в сущото време може да е добър родител.
аз съм дете на разведени родители,дори съм живяла до 1-2 клас без тях,без никого. и нищо ми няма.пораснала съм и съм като всички други :wink:

х
02-17-2008, 16:22
още един човек дето няма кво да прави и пише глупости из форума...
аборт е най-добре да се направи между 3 и 4 месец. За 4 месеца да не разбереш че си бременна...да бе. Да сте чували за сутришно повръщане, напълняване, обилно хранене и т.н. и т.н. Абсолютни глупости дрънкаш. :-D

Rise_Against
02-17-2008, 19:57
още един човек дето няма кво да прави и пише глупости из форума...
аборт е най-добре да се направи между 3 и 4 месец. За 4 месеца да не разбереш че си бременна...да бе. Да сте чували за сутришно повръщане, напълняване, обилно хранене и т.н. и т.н. Абсолютни глупости дрънкаш. :-D
а ти да си чувал/а за цветна бременност?! прочети това онова преди да говориш!

{Sweety_f}
02-17-2008, 20:32
Еми....какво мога да ти кажа освен..това което ти казаха и всички до сега трябва да се примириш с това което се е случило и това е...говорите с родителите си...стягате се и започвате друг..нов живот..

padnal_angel
02-17-2008, 22:38
[quote="loveisfr"]ами аз съм на 18 а тя е на 17 и 1 месец мн я обичам ходим почти от година и сега се оказва че тя е забременяла (от мен) но въпреки това и идвало редовно и незнаела и сега е късно за асборт .... какво да правя :( :( :( немога да гледам дете нии сме още малки и незнам дори дали бих искал да прекарам целия си живот с това момиче само...

siguren li si 4e ne te vurti 4e e bremenna

Wrathchild
02-18-2008, 05:59
Като не можеш да се пазиш ще ставаш баща!

poltergais
02-18-2008, 06:02
А сигурни ли сте има нещо истинско в тази тема прочетете мненията му. Те са от края на миналия месец и там казва че той е на 17 а тя на 16 и за 4-ри дни . Демек от 26 януари до 1-ви февруари са станали на по 18 и 17.
Също в предишна тема от януари казва че ходят от няколко месеца (няколко месеца=>3 или 4) как така в тая тема са станали вече ПОЧТИ ГОДИНА :? :? . А кажете сега къде точно е истината :-o :-o :-o :-o

х
02-18-2008, 07:23
още един човек дето няма кво да прави и пише глупости из форума...
аборт е най-добре да се направи между 3 и 4 месец. За 4 месеца да не разбереш че си бременна...да бе. Да сте чували за сутришно повръщане, напълняване, обилно хранене и т.н. и т.н. Абсолютни глупости дрънкаш. :-D
а ти да си чувал/а за цветна бременност?! прочети това онова преди да говориш!

нито аз нито някой от останалите потребители е говорил за мензис...то момчето си каза че й е идвало редовно. И ако вие още не сте го разбрали, то аз след около 4-5 години в този форум, разбрах 4е тия темички са просто за забавление на някой който няма какво да прави, или незнае как точно се правят бебетата, и тъй като и повечето от форумците незнаят, реших да се намеся. Невъзможно е за 4 месеца да не разбереш че си бременна.

ето и доказателството.
Симптоми на бременност при цветна бременност

Изтощение и умора
Чувството за изтощение или умора може да се появи още в първата седмица след зачеването.


Напрегнати и болезнени гърди
Този симптом може да се прояви 1-2 седмици след зачеването. Гърдите стават чувствителни на допир, могат да са болезнени или подути.

Гадене/Повръщане
Този добре познат симптом се проявява в периода 2-8-ма седмица от зачеването. При някои жени гаденето като симптом изобщо не се проявява, докато други се измъчват от него през цялата си бременност.

Болки в кръста
Болките ниско в кръста се появяват още в ранната бременност. Възможно е те да съпровождат цялата бременност.

Главоболие
Главоболието е симптом, който може да се прояви в ранната бременност и често се обяснява с повишаване на хормоналните нива в организма.


Често уриниране
Около 6-8 седмица от зачеването посещенията ви в тоалетната може да зачестят.

Потъмняване на ареолите на гърдите
Кожата около зърната ви може да потъмненее, в случай че сте бременна.

Повишен апетит
Възможно е да се засили апетита ви към определени храни, към които не сте изпитвали такова желание преди. Това може да съпътства цялата ви бременност.


Появата на гореспоменатите симптоми не означава във всеки случай, че сте бременна. За да сте напълно сигурна, купете си от аптеката тест за бременност или посетете личния си гинеколог. Във всеки случай навременното диагностициране на бременността е от важно значение за нейното правилно развитие.

GenerationX
02-18-2008, 07:34
Гума брат ми.... 1лев ти е...
А иначе свиквай ти викат "Тати"

olive_oil
02-18-2008, 12:51
късно ли е за медицински аборт?

jony
02-18-2008, 21:12
Или прави аборт, или си ностие последствията.

Endo
02-26-2008, 23:47
и сега се оказва че тя е забременяла (от мен)
krem4et0[/b]
Сигурен ли си? :(

tisho21
02-27-2008, 07:10
Ако темата не е ебавка...Станалото станало, няма как да се върнат назад нещата, така че само напред. Пич ти предполагам че завършваш догодина (или може би още тая година), така че първоначално малко помощ от родителите, као завършиш даскало почваш работа и това е, няма друг начин, апък не е гаранция, че занапред няма да сте щастливи и т.н. както казват много хора тук, просто трябва да си приемете съдбата и да гледате напред, а ако и двамата сте достатъчно умни ще осъзнаете отговорността, която носите и ще си бъдете заедно. Успех! :)
А ако темата е ебавка - застреляй се, с такива неща шега не бива.

elitututu
02-27-2008, 07:18
еми има и вариант да го износи това дете и след тфа да го дадете в дом но не е хубава идея

Nasindo
02-27-2008, 08:12
ами аз съм на 18 а тя е на 17 и 1 месец мн я обичам ходим почти от година и сега се оказва че тя е забременяла (от мен) но въпреки това и идвало редовно и незнаела и сега е късно за асборт .... какво да правя :( :( :( немога да гледам дете нии сме още малки и незнам дори дали бих искал да прекарам целия си живот с това момиче само...

т.1
krem4et0


В кой месец е бременна ?

naze
02-27-2008, 08:43
i moita be6e bremenna no fanah 20 dena sled kato e zabremenqla .... i be6e tykmo na wreme :)

Angel_kiss
02-27-2008, 10:42
Късно за аборт?Тва кво значи?Къде си бил 3-4 месеца бе пич?Ти не си ли я докосвал подяволите?Не са ли и омаляли дънките?Не и ли е тесен сутиена?Ако всичко това не ти говори,че тая или те хвърля в 3-та глуха или ти си най-големия слепец.Не мога да си обясня как може да е късно за аборт,ако тя си изглежда по същия начин?И не може да и идва нормално даже при цветна бременност,просто защото кървенето е мн по малко,мн по бледо....Тя изобщо правила ли си е тест?Ходила ли е на гинеколог?Или ти като пълен кретен вярваш на всяка нейна дума?
От друга страна...как така не си сигурен дали искаш да прекараш живота си с тва момиче?Ако вече си сгафил..тва трябва да е последното,за което да мислиш.Цяла година си бил с нея...няма за кога да мислиш?
Съветвам те да направите теста за бременност заедно...пред теб,а не да вярваш на всичко като идиот.Ако теста е положителен идете на гинеколог възможно най-бързо,за да видите има ли възможност за аборт.Нз,но ако това момиче те лъже....трябва да е мн извратена....

GameFace
02-27-2008, 11:43
Абе кво веднага нападнахте момчето?! "Тъпак, идиот, нещастник.." и не знам си още какво. Има 1000 начина момичето да е забременяло, а вие го обиждате все едно е свършвал в нея всеки път. Не е казал какво е ставало по време на секс - не се обаждайте неподготвени. Големи праведници сте като някой друг е направил грешка.

По темата: Пич, отгледай си детето, заздрави си връзката с момичето и се радвайте на живота. Нищо катастрофално не се е случило. Просто ще трябва да се вземеш в ръце.

DevilWish
02-27-2008, 12:55
Пфффф, и на това ако му викаш любов... При най - малката "издънка" ако ще я оставяш :? Няма да тръгне :? Ми виновни сте и двамата... и двамата ще си носите последствията... А ако я оставиш - това ще е признак на "нищожно поведение" . Бебето не е виновно за вашите глупости... Наистина... Щом няма достатъчна любов между вас... Не знам какво да ви посъветвам... :(
+1

Rozav`kosam
02-27-2008, 13:10
Само ще ти кажа да не карате детето да плаща за вашите грешки... Просто порастни по-бързо....

CfEtii
02-27-2008, 16:37
Вярно,че ситуацията е кофти,но си носете последствията като не внимавате.Жалко,че ти е влязъл акъл след свършен факт...

niceboy
02-27-2008, 16:50
Само ще ти кажа да не карате детето да плаща за вашите грешки... Просто порастни по-бързо....



+1

chipi_kaoo
02-27-2008, 16:56
Пфффф, и на това ако му викаш любов... При най - малката "издънка" ако ще я оставяш :? Няма да тръгне :? Ми виновни сте и двамата... и двамата ще си носите последствията... А ако я оставиш - това ще е признак на "нищожно поведение" . Бебето не е виновно за вашите глупости... Наистина... Щом няма достатъчна любов между вас... Не знам какво да ви посъветвам... :(
+1За каква вина говорите???? Тва е съвсем нормално нещо, ся че са се изпуснали ще си понесат отговорността. Тичайте към гражданското, църква/джамия и тралала айде. Няма защо да се разделяте. Тва дете с кого ще живее???? В сиропиталище, при положение че и двамата родители са живи и здрави?? Не се излагайте. И чичо ми се е оженил на 18-19 год. и до ден днешен си живее щастливо със стринка. Не се бой. ще се справите. Само за бебчо трябват парички, помисли за това :P

Untitled
02-27-2008, 19:28
А сигурни ли сте има нещо истинско в тази тема прочетете мненията му. Те са от края на миналия месец и там казва че той е на 17 а тя на 16 и за 4-ри дни . Демек от 26 януари до 1-ви февруари са станали на по 18 и 17.
Също в предишна тема от януари казва че ходят от няколко месеца (няколко месеца=>3 или 4) как така в тая тема са станали вече ПОЧТИ ГОДИНА :? :? . А кажете сега къде точно е истината :-o :-o :-o :-o

HM?!
+1 :shock: :-o