PDA

View Full Version : Защо за момиче е нормално а за момче не



cherinka
02-02-2008, 00:11
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=154251

-------> Що па за момиче да е нормално, а за момче - не !??????!

т.7 от правилника!
swords1010

savoy
02-02-2008, 06:53
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=154251

-------> Що па за момиче да е нормално, а за момче - не !??????!


dai da ti obqsnq vij sq muja poprincip vinagi svarshva osven ako nqma nqkfo zabolqvane zashtoto negoviqt polov organ e otvan i po 4uvstvitelen ot vaginata na jenata sq razbra li...

swords1010
02-02-2008, 07:29
Това е така, защото много момичета и жени трудно свършват. Някои въобще не могат, до около 30 годишна възраст. Докато при мъжете е рядко срещан проблем. :-D

Marina__
02-02-2008, 07:37
Щото при момчетата свършването е по default така да се каже :D . Пък и погледнато от чисто биологична гледна точка, за да забременее една жена не е необходимо да достига до оргазъм. А мъжа ако не достигне до оргазъм, просто няма как да забременееш по естествен път :) .


zashtoto negoviqt polov organ e otvan i po 4uvstvitelen ot vaginata na jenata sq razbra li...

Абе, че е отвън - отвън е. Ама дали е по-чувствителен може да се поспори :) .

savoy
02-02-2008, 08:37
Щото при момчетата свършването е по default така да се каже :D . Пък и погледнато от чисто биологична гледна точка, за да забременее една жена не е необходимо да достига до оргазъм. А мъжа ако не достигне до оргазъм, просто няма как да забременееш по естествен път :) .


zashtoto negoviqt polov organ e otvan i po 4uvstvitelen ot vaginata na jenata sq razbra li...

Абе, че е отвън - отвън е. Ама дали е по-чувствителен може да се поспори :) .


mi vatre vaginata ne e po 4uvstvitelna dokato klitora e nai 4uvstvitelen daje sam 4el 4e e podobno na penis no po malko :D xax :lol: :shock:

dekovbg
02-02-2008, 08:41
защото като и го слагаш както на теб ти харесва на нея не и харесва ..

swords1010
02-02-2008, 14:24
Щото при момчетата свършването е по default така да се каже :D . Пък и погледнато от чисто биологична гледна точка, за да забременее една жена не е необходимо да достига до оргазъм. А мъжа ако не достигне до оргазъм, просто няма как да забременееш по естествен път :) .


zashtoto negoviqt polov organ e otvan i po 4uvstvitelen ot vaginata na jenata sq razbra li...

Абе, че е отвън - отвън е. Ама дали е по-чувствителен може да се поспори :) .


mi vatre vaginata ne e po 4uvstvitelna dokato klitora e nai 4uvstvitelen daje sam 4el 4e e podobno na penis no po malko :D xax :lol: :shock:
На клитора има 2 пъти повече нервни окончания (преблизително 8000, ако не се лъжа) от колкото по главата на пениса. За това и клиторът е много по-чувствителен орган.

Marina__
02-02-2008, 14:56
На клитора има 2 пъти повече нервни окончания (преблизително 8000, ако не се лъжа) от колкото по главата на пениса. За това и клиторът е много по-чувствителен орган.

Точно това имах предвид :) .

DaHuTyYyY
02-02-2008, 14:59
При жените се стига по-трудно до орагазъм. Има жени на 20+, които не са изпитвали, докато при мъжете не е така

krem4et0
02-02-2008, 15:27
44% от жените по света не са изпитвали оргазъм....никога, никакъв, дори и да са масурбирали........

HardlyAwakened
02-02-2008, 18:28
^ А ти ?

krem4et0
02-03-2008, 07:19
Аз съм от щастливите 56%
но това н стана от началото.......трябваха ми няколко месеца!

Lorelei
02-03-2008, 08:35
защото като и го слагаш както на теб ти харесва на нея не и харесва ..

Na teb pyk koi ti kaza... ? Otkyde mojesh da znaesh ti na men primerno haresva li mi moqt kato mi go vkarva...? Ne mojesh,t.e. ne govori.
Hubavoto e,che az syshto sym iz 56te % i moga da kaja,che se radvam na redoven orgazym.Rqdko sa pytite,kogato ne svyrshvam ot seks,a ot masturbaciq vinagi si svyrshvam mnogo dovolno. :grin:

estreq
02-03-2008, 10:59
Момчетата по принцип свършват бързо защото са по-лесно задоволявани :D ,а момичетата искат още и още......ама момчетата не държат фронта повече от 30 мин (даже това е прекалено мн за тях)

абе момчета аре стягайте се бързо :lol: :lol: :lol: :lol:

WWW.RENI-STAR.DIR.BG

chipi_kaoo
02-03-2008, 11:14
Това е така, защото много момичета и жени трудно свършват. Някои въобще не могат, до около 30 годишна възраст. Докато при мъжете е рядко срещан проблем. :-D+1
И аз съм чел, че жените много редко свършват на 15-17 годишна възраст. Мисля, че при момчето е проблем ако до 30г. не може да свърши. :oops:

Aligator
02-03-2008, 12:22
Имам един приял с който бяхме на един купон.Тои беше с приятелката си. Обаче той така се напи че... обшто взето не знаеше мн мн какво прави. Отидоха с приятелката си в другата стая и след като се върнаха, каза че не е можал да свърши. Аз си посмислих че лъже понеже си бешеее доста пиинал. Но на другия ден го потвърди. Не е болка за умиране ако момчето не може да свърши. Много фактори могат да причинят това. Естествено ако това е постоянно вече става сериозен проблем...