PDA

View Full Version : немога :(



PerfectByNature
02-02-2008, 16:26
otskoro s priqtelq mi go pravim no vinagi toi e otgore a kogato smenim pozata i az sum otgore i vs se provalq :( pls nqkoi da mi kaje kak da se "nau4a" prosto nemoga da go napravq pritesnqvam se 4e otnovo vs 6te se provali puk mn iskam da mu dostavq udovolstvieto az da sum otgore

mainata90
02-02-2008, 16:29
Кво имаш предвид кат казваш, че се проваля? Х*я ли му спада?

p0is0n{f}
02-02-2008, 16:34
уфф да ти имам проблема..как искам аз да съм отдолу..но слушай сега- има 2 начина:1вия е като си отгоре и като влезе нали да останеш с изправено тяло(всеедно си седнала на стол) и да се движиш бързо или бавно нагоре-надолу(естествено и той ще ти помага като се движи в синхрон с теб!)и ще се чува един шум от пляскане(евентуално това може да те смути,но не се притеснявай напълно нормално е!Пуснете си музика(е не мн силно) и няма да го чуваш)така че може да влиза и излиза целия(поне при мен доставя по-голямо удоволствие),а 2-я е като влезе да се наклониш леко към него и да се движиш напред-назад,като ако можеш и някакси да правиш кръгови движения ще е мн интересно(но не доставя такова удоволствие като 1я вариант),ако има още то поне аз не ги знам.Успех :-)

dudeto_sy
02-02-2008, 16:39
Честно казано, аз не имога да разбера къде точно е проблема. Но ако отвориш пършата страница на този сажт и прчетеш там, има доста пилезни съвети и предполагам, че ще откриеш отгошора на твоя проблем.

PerfectByNature
02-02-2008, 21:47
mi i az nz kak to4no ne 4e spada ... no az nemoga da se dvija i ili toi po4va i stava mn nelovko :(

varnen4e
02-02-2008, 21:51
Честно казано, аз не имога да разбера къде точно е проблема. Но ако отвориш пършата страница на този сажт и прчетеш там, има доста пилезни съвети и предполагам, че ще откриеш отгошора на твоя проблем.

Правописът ме уби!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Vampirella
02-02-2008, 22:20
Честно казано, аз не имога да разбера къде точно е проблема. Но ако отвориш пършата страница на този сажт и прчетеш там, има доста пилезни съвети и предполагам, че ще откриеш отгошора на твоя проблем.

Правописът ме уби!!! :razz: :razz: :razz: :razz:
и аз от това умрях... :-D
А по темата: присъединявам се към мнението на p0is0n{f}
Успех! :)

Made_of_Pain
02-02-2008, 22:36
ДА МОЖЕШ.
Пробвай с кучето, както правят 5/6 от тоя форум.

rubi
02-02-2008, 23:30
еми малко повече опит и ще свикнеш ти искаш още първия път да си перфектна...споко имаш цел живот да се научиш 8)

sexnaeks
02-02-2008, 23:31
ДА МОЖЕШ.
Пробвай с кучето, както правят 5/6 от тоя форум.

момиче чета мненията ти и ти се чуда...начи момиченцето има проблем и търси някакво решение на него в форума а ти нито предлагаш решение нито и оказваш някаква морална подкрепа ...напротив - опитваш се да офулиш всичко по пътя си , но съм сигурен че ако се замислиш ше проумееш че от това нито ти нито тя нито никой печели ... ако имаш нещо против света и няма каде да си излееш агресията ми пиши 1 лс - аз имам нужда от 1 интересен разговор

Lorelei
02-03-2008, 08:04
Podkrepqm p0is0n{f}.
Ne moga da razbera samo kakvo ima da se smushtavash,syvsem normalno e chovek da nqma opit v nachaloto na poloviq si jivot.Nikoi ne se e rodil nauchen.I az v nachaloto bqh golqm proval,pone taka si mislq-priqtelqt mi moje da kaje.Praveh neshto bez da znaeh kakvo trqbva i kakvo shte se poluchi.Hubavoto v seksa e,che nqma tochen rezultat na kraq.Vsichko moje da varira.Ako edna poza q izkrivish dori syvsem malko,tq veche e variaciq na druga poza,no v nikoi sluchai ne e greshna,ako vi dostavq udovolstvie.Spored men trqbva da spreshe da se pritesnqvash,da se otpusnesh maksimalno,da poemeshe iniciativata v svoi ryce i ako shte s nulev opit,no ogromno jelanie da iznenadash priqtno polovinkata si.Uspeh!

PerfectByNature
02-03-2008, 09:13
mersi na vsi4ki kakto kazaxte nikoi ne se e rodil nau4en :) :-)