PDA

View Full Version : въэбуда



lovelyone
02-02-2008, 17:52
Эдравейте!
Не энам эащо,но момчето ми не е эаговорило нито веднъж эа секс,не е иэявявал желание да го направим.Съмнявам се,че няма желание.Може би си мисли,че аэ бих откаэала или не энам..
Въпросът ми е как да го настроя на таэи вълна?Не искам да му го кажа в прав текс..искам просто да го въэбудя,но не энам дали е подходящо и дали иэобщо ще имам успех 8-)
Никога не съм поемала аэ инициативата эа това и нямам опит в таэи част,така че моля дайте съвети.

Jeuelle
02-02-2008, 17:54
Притискаш го до стената , разкопчаваш му панталона , разкъсваш му ризата , правиш му свирка и да видим няма ли да те ...

BeautifulWorld
02-02-2008, 17:58
Покани го у вас да гледате филм, легнете един до друг, започни да го целуваш и да му пускаш ръце тук-там... Може да си свалиш блузата примерно :)

bebeto0o
02-02-2008, 18:29
Adski se vuzbujdat kato gi dokosva6 s nikti po krsuta, da ne govorim za vutre6nata strana na bedroto tam gore po4ti pri bokserkite

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-02-2008, 18:56
позната история :) ааа хвърляш го брутално на леглото и целия е твои :-P ще пподеиства повярваи :-P

great_mari
02-02-2008, 19:19
kakto ve4e kazaha predi men idete u vas primerno ili u tqh da gledate film i po nqkoe vreme il igo pregurni sled koeto mu pusni 1-2 ru4i4ki tuk tam :lol: :-D :-) i..to 6te si doide ot samosebe si ako toi go iska :wink:

Mad&Bad
02-02-2008, 19:22
Едва ли ще се дърпа :lol: :lol: :lol:

WithLove
02-02-2008, 20:25
Еми почваи да го гушкаш,да го целуваш и го пообарай :D Пусни му една ръка в гащите и ще видим дали няма да иэяви желание :D

princesa_viki
02-03-2008, 10:43
Ами можеш да му го покажеш дори само с целувка.След това започни да се държиш по-секси или пък започни да го притискаш до себе си,докато се целувате.Предполагам,че ще има ефект.
Айде успех и после кажи кво е станало :)

SilverAngel
02-03-2008, 12:01
Това с бруталното хвърляне на леглото е добро... мда, може да се разгорещите, поопипваш го, вадиш му го и почваш да го обработваш, да видим дали янма да иска продължение :-D

AnoNim4e
02-03-2008, 14:10
Эдравейте!
Не энам эащо,но момчето ми не е эаговорило нито веднъж эа секс,не е иэявявал желание да го направим.Съмнявам се,че няма желание.Може би си мисли,че аэ бих откаэала или не энам..
Въпросът ми е как да го настроя на таэи вълна?Не искам да му го кажа в прав текс..искам просто да го въэбудя,но не энам дали е подходящо и дали иэобщо ще имам успех 8-)
Никога не съм поемала аэ инициативата эа това и нямам опит в таэи част,така че моля дайте съвети.
Може да се притеснява,че ти няма да го искаш,за това вс е в твои ръце,поеми ти инициативата ! Намери място и го предразположи ,облечи нещо секси или направо си свали част от дрехите,целуваи го ,обарваи го ( 8-) ем така де ) и ако не ти се дърпа почни да го събличаш (няма да е зле,ако преди това не му направиш намек,че може и да стане нещо,когато се осамотите,за да е подготвен) абе..там ти тря да си знаеш тои кво обича да му правиш и по какъв начин....отпусни се и го "нападаи",повярваи ми тои ще остане доволен ! :D

Lorelei
02-03-2008, 14:25
Ooo ima bezkraino mnogo nachini da se vyzbudi edin myj.V dneshno vreme tova naistina e lesna rabota.Shte ti pratq edin link ot statiq na Cosmo.Znam,che nqkoi raboti da dosta izchancheni,tipichno v tehen stil,no ima i syveti i trikove,s koito sym pobyrkvala moq priqtel,taka che davai smelo.

:arrow: http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p3_163_0.html

Upseh!

amatorium
02-03-2008, 14:36
Притискаш го до стената , разкопчаваш му панталона , разкъсваш му ризата , правиш му свирка и да видим няма ли да те ...

To tova si e cqlo iznasilvane. 8-) Ama ako nqkoi kato tebe go napravi ... shte ima "Purvo foyerverkite posle sveta" 8)

Quasar
02-03-2008, 14:48
лягаш зад него докато гледаме филм и пускаш ръчичка към гащите....ооиграваш си с малкия приятел...без нищо друго...и после го почваш с това което казаха нагоре АКО не земе да се дърпа като пуснеш ръчичката...така се разбира навит ли е или не ;)

DevilWish
02-03-2008, 14:52
Покани го у вас да гледате филм, легнете един до друг, започни да го целуваш и да му пускаш ръце тук-там... Може да си свалиш блузата примерно :)
Нямам какво да добавя . . . това е подходящо нещо.
Или пък като сте с приятели му прошепни на ухо - желая те ,много . . . не мисля ,че ще стои и ще гледа ;)

utrevpetchasa
02-03-2008, 14:56
гагаагх хахах да ти имам проблема :D просто му покажи че го искаш както ти казаха всички няма да бяга :D

mmaRiQ
02-03-2008, 15:39
Абе пусни му няколко ръчички и ще се усети :D
Надали ще ти откаже .....