PDA

View Full Version : Свалка или подигравка ?!?!?!



vip_personka
02-02-2008, 19:44
Здравейте ! Много съм объркана поради следната ситуация:
Ужасно съм хлътнала по едно момче от класа ми в началното като му взех скайпа си пишехме постоянно по цяли "романи" и изведнъж приключи всичко той е от друг град а учи в моят като се прибираше събота и неделя си пишехме постоянно а сега почти изобщо и тази вечер както си седях и ми звънна телефонат това беше той.. представи ми се за друго момче и че уж много съм му харесала като ме видял в сайт за запознанства и взел номерът му от наш общ приятел а той наистина ми нямаше номерът. И така поговорихме си след като затворихме след около 10 минути ми звънна и тогава се уверих че е тои след като му казах че знам кои е тои се притесни уж му се развалил телефонът и затвори... та питам се аз просто ей така ли ми звънна защото няма какво да прави и иска да се шегува с някого или ме сваля ? защото аз често казано мисля че се базика просто с мен :o а приятелката ми казва че не случайно е звъннал на мен ... та вие какво мислите кажете моля ви :lol: :lol: :lol:

Frozen_Flame
02-02-2008, 19:46
Мисля че приятелката ти е права :)

Undying
02-02-2008, 19:49
Мисля че приятелката ти е права :)
+1 :)

n0r4eto
02-02-2008, 19:53
Мисля че приятелката ти е права :)
+1 :)


+2

snow__queen
02-02-2008, 19:54
Мисли се за оригинален :) хехе най вероятно просто иска да минете на горното ниво след скайп хехе ще се почне сега смс-и,после срещичка и дай Боже още нещо :) Само спокойно,а и да е бъзик,важното е да не ти пука :-)

nicolepcd
02-02-2008, 19:56
Мисля че приятелката ти е права :)
+1 :)


+2
+3 8)

Sevt
02-02-2008, 19:56
Паднало си е по теб момчето, ама може малко да е срамежливо или да се е шашнало от нещо...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-02-2008, 20:03
Мисля че приятелката ти е права :)

vip_personka
02-02-2008, 20:04
Да и аз отначало мислех така ама той в момента е на лагер и като говореше около него имаше още хора ... за това нз кое от двете е :o

Frozen_Flame
02-02-2008, 20:06
Ми значи и той е хлътнал по теб. Вместо да си гледа кефа с другите хора той си е мислил за теб и е решил да ти се обади :)

Tazadar
02-02-2008, 20:15
Ба ли му майката кво е измислил тоя профан :-o Или си праи супер ташак с теб или е мн зле и не знае кво да те праи.... ма на мен не ми пука особено де :lol:

vip_personka
02-02-2008, 20:20
:D :D ти ако постъпиш така какво ще целиш с това ? :-o

sasha_90
02-02-2008, 20:26
Обадил ти се е защото има интерес към теб.

Frozen_Flame
02-02-2008, 20:27
Лично аз ще се обадя с цел да й покажа, че искам нещо повече от чатане в Скайп. Като толкова го харесваш пък излезте. Кажи му че го харесваш, защо трябва да чакаш той да направи първата стъпка. Забрави как е прието да стават нещата, понякога това не е най-удачния вариант. :)

Аз се запознах със сегашната ми приятелка по подобен на твоя начин само дето романите бяха по-малки и направо от чат минахме на среща. И сега си прекарваме супер и двамата много се радваме че се имаме. Последвай примера ми не му мисли толкова много.

Presley
02-02-2008, 20:33
Да и аз отначало мислех така ама той в момента е на лагер и като говореше около него имаше още хора ... за това нз кое от двете е :o
Ебава се с теб според мен

DiTko
02-02-2008, 20:35
Мисля че приятелката ти е права :)

Лично аз ще се обадя с цел да й покажа, че искам нещо повече от чатане в Скайп. Като толкова го харесваш пък излезте. Кажи му че го харесваш, защо трябва да чакаш той да направи първата стъпка. Забрави как е прието да стават нещата, понякога това не е най-удачния вариант. :)

iva_16
02-02-2008, 21:33
podigrava se tova e bas :o povqrvai mi vsi4ki sa ednakvi na lager s kompaniq :-o qsna e rabotata

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-03-2008, 09:09
Аа, не, аз съм на друго мнение :D Е, не съм напълно сигурна, но аз като бях малка , като си харесвах някого точно такива базици по телефона си правех...... Лапешка му работа, ко да праиш :D Ta, не знам със сигурност, но няма да е зле ти самата да се увериш, а и не забравяй, че във всяка шега има известна доза истина, а това може и да не е шега ;) А просто момчето да е по - притеснително и да се е чудело как да се добере до теб ;) Мн успех и целувки :-) :-$