PDA

View Full Version : Зарязаха ме заради тялото ми...



so_confused
02-02-2008, 23:46
Пуснах тази тема, защото ми е много чудно какво ви е мнението по въпроса. Значи ... ходех с едно момче около 3 месеца и всичко вървеше добре, казваше ми, че ме харесва много.. итн. Дойде време да си легнем и да ме види гола ( дотогава ме беше виждал само по бельо)... Правихме секс няколко пъти и се опитвах да го задоволя и да дам всичко от себе си. Изглеждаше доста доволен. След няколко седмици обаче, ми каза, че не иска да бъде повече с мен поради причината, че тялото ми е окосмено и зърната на гърдите са ми много големи..... Направо се хванах за главата. Не ми се беше случвало досега. Харесвах го много и го приемах с недостатъците му, но след като разбрах колко е повърхностен, изгубих интерес... ( не съм малка лигла, нито пък комплексарка, на 18 години съм) Интересно ми е, какво мислите вие, имали ли сте подобмо ситуации.... не знам, аз още се чувствам доста странно. Не ми се беше случвало...

Master of Time
02-02-2008, 23:54
Ми той явно не те заслужава, било ти окосмено тялото... ТЪПАК! Мойта приятелка е 55кг примерно и твърди че е дебела (ама не е), ама хич не ми пука. Той кво си мисли - че като правите секс е отишъл на модно ревю ли? Той не те обича, а на тебе да не ти пука, щото тоя не струва. Айде гледай си вечерта с кеф и да не ти пука! :grin: =;

A_Loving_Girl
02-02-2008, 23:58
Няма какво да се чудиш,то е ясно защо е бил с тебе ,ако сама не си си направила изводите тогава незнам....а на такива кат него му се пада да ги :smt075

rubi
02-03-2008, 00:24
еми те днешните мъже повечето са такива...понякога се среща некой свестен.... :? няма за какво да се спичаш тегли му мамата и да не ти дреме... :) ще попаднеш на някой пич споко :)

Aligator
02-03-2008, 00:44
пфффффф смяяятаи. Остави го да си гледа работата....

amatorium
02-03-2008, 01:44
Stranen individ shte da e toq. 8-)

air_J
02-03-2008, 01:50
Окосмяването е преодолим проблем, постарай се да го ликвидираш. Колкото до зърната - не си извадила късмет, ще те ебава наляво-надясно, и докато за окосмението можеш да докажеш, че лъже, за зърната ако е вярно оттърване нЕма, ще те ебава яко, а направо не ми се мисли, ако не държиш на ебавки. :?

GameFace
02-03-2008, 02:59
air_J, момичето е на 18 години, от което следва, че и гаджето й е 18+ (евентуално), което показва, че не са на 14-15 и ебавките по тези теми са почти невъзможни! Все пак са големи хора!

Не се притеснявай. Просто момчето най-вероятно не е с всичкия си! А и всеки има предпочитания.

п.с.:Аз например не харесвам момичета с перфектни тела. Някак си ми изглеждат изкуствени. :) Имай търпение, ще се намери някой, който няма да те оцени по големината на зърната! ;)

amatorium
02-03-2008, 03:27
Az lichno se kefq na golemi zurna. Ne razbiram kakuv e problema O:)

niko86`
02-03-2008, 03:56
Аз харесвам по-големичките зърна,по-яко е като ги смучеш :) Колкото до окосмяването,аз също съм си косматичък,но в това няма нищо срамно.Епилиране му е майката....
Айде със здраве :-)

dekovbg
02-03-2008, 04:32
Аз харесвам по-големичките зърна,по-яко е като ги смучеш :) Колкото до окосмяването,аз също съм си косматичък,но в това няма нищо срамно.Епилиране му е майката....
Айде със здраве :-)
за зърната няма значение но ти си мъж и е нормално да си космат....но лично аз се отвръщавам от космясали жени (по краката и под мишниците и лицето но това е рядкост :)) а за другото място там поне да има някжа прическа :-D
но едва ли те е зарязал заради това измислил си го е (според мен е тъпо да те зареже за нещо,което може да поправиш, за окосмяването)

HardlyAwakened
02-03-2008, 05:32
Аз харесвам по-големичките зърна,по-яко е като ги смучеш :) Колкото до окосмяването,аз също съм си косматичък,но в това няма нищо срамно.Епилиране му е майката....
Айде със здраве :-)
Смучи Смучи :)

miloto_girl_4e
02-03-2008, 05:34
Ох..писна ми от тези повърхностни момчета..наистина много, ама много тъпа постъпка..Относно окосмяването.., това да имаш повече окосмяване не зависи от теб, но зависи от теб дали ще го махаш или не.., не е лошо като идея да се грижиш за себе си..
Относно зърната на гърдите ти..всеки човек е индивидуален, с индивидуално тяло.. :!: Хич не му се връзвай !

DaHuTyYyY
02-03-2008, 07:22
Определено това момче не те заслужава

Bubble15
02-03-2008, 07:31
тоя е бил простак и за тва те е зарязал .

SMoKe_BoY
02-03-2008, 07:32
От това което прочетах сам сагласен че окосмяването може да се премахне смисал и аз не харесвам момичета с косми бляк .. но той я е виждал по бельо значи нямаш по краката поне така си мисля пак и да имаш защо не си се епилирала а за зарната не ми се вярва да са ти ненормално големи .. Тове е упрека ми кам теб.
От друга гледна точка тои след като е правил секс с тебе и то няколко патии след това да те зареже с тези доводи ми се струва малко като " зажелявам скъпа правихме секс обаче аз сам агент 007 и иам мисия в сибир сбогом"
Тайче мен ако питаш тегли му едни майни на тоя ходи си напрай една кола маска или каквото и да е за укосмяване.
А ако се притесняваш от ебавки както прочетах по горе епилирай се перфекно и ако се случи да правиш секс с някой който може да срешне тоя твой бивш приател ще се получи нещо от сорта.
Твоя бивш: Ауе мани я тая космясала п**ка..
Новия: Ти луд ли си няма 1 косъм по телото като злато е за мене как си я испуснал незнам
Бившия: Деба кав сам тап :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x


Тва е от мене дано сам бил в полза

real-girl
02-03-2008, 07:51
Тоя е някъв пълен балък. Да правите секс няколко пъти и накрая той да ти изръси това? Ако е бил искрен,значи е пълен нещастник,да те зареже заради това,защото ако те харесва,тези неща просто нямат значение,той ще те харесва заедно с тях,недостатъците в очите на влюбения изглеждат красиви. Но според мен просто си е измислил някакъв предтекст,пффф,поне да беше вложил малко повече въображение. Не се сдухвай заради такива като тоя,просто следващия път внимавай малко повече с кого си,с що за човек се занимаваш/макар че доста пъти е трудно да го разбереш,докато не преспите например.../. Само спокойно,свиркай си и давай следващия-те мъжете май друго не заслужават. А ти на тоя защо не му каза-А ако искаш да знаеш даже не можеш да ме задоволиш,ти една жена като не можеш да оправиш за къде си...с тоя малък хуй :-D Нещо ей такова,злобно и женско. Е,може би би показала зависимост и това,че си се ядосала,ако му го кажеш,ама поне да не му останеш длъжна. Абе ддз,остави го в архива,да си ходи на село като е голям 'отбирач'. ! Ти си гледай кефа.

LadyDy
02-03-2008, 07:52
Само те е използвал...според мен де... :?

Lorelei
02-03-2008, 08:13
Prichinite sa tolkova glupavi i neosnovatelni,che za men sa izmisleni prosto,za da moje po nqkakyv,nezavisimo kakyv nachin da uspee da te otreje.Nqma da ti kazvam,che vyobshte ne si struva da ti e typo,zashtoto predpolagam,che ti i sama go osyznavash.Prosto porednoto leke...

Quasar
02-03-2008, 08:19
може да се е оправдал с космите и зърната...мен зърната не са ми проблем както и тялото даже да има някой дефект не е лошо...все пак товани прави уникални..не обичам еднотипните момичета
А космите..пффф това би ме отказало и би ми убило желанието...ама да те зарежа заради косми...неее :?
Все пак си мисля че това е просто оправдание да те зареже

MostHated
02-03-2008, 08:19
еми от окосмяването можеш да се отървеш... туй е!

v3nDe77a
02-03-2008, 08:27
ми ако тва му е извинението да те зареже зна4и е адски тъп 4овек....според мен не те е зарязал за това

bebeto0o
02-03-2008, 08:35
tUpO iZvInEnIe Za da skusaTe

DiabolicAngel
02-03-2008, 08:55
По-тъпи извинения да скъсате не можа ли да намери ?! :D

Insatiable
02-03-2008, 09:04
Да не ти пука ;)

izmislenata
02-03-2008, 09:28
Наивно е да си вярваш,че те е зарязал заради тва. Спокс 100% не е истина,ама поне можеш да се убедиш,че човека,с когото си ходила е тъп(sorry,ама не бих се сетила за подобно оправдание да скъсаш някого..даже аз! :D ),та в тоя ред на мисли ти би ли искала да си имаш вземане-даване с олигофрен? По-добре,че те е скъсал,няма да се занимаваш с подобни боклуци.

air_J
02-03-2008, 10:00
air_J, момичето е на 18 години, от което следва, че и гаджето й е 18+ (евентуално), което показва, че не са на 14-15 и ебавките по тези теми са почти невъзможни! Все пак са големи хора!

Не се притеснявай. Просто момчето най-вероятно не е с всичкия си! А и всеки има предпочитания.

п.с.:Аз например не харесвам момичета с перфектни тела. Някак си ми изглеждат изкуствени. :) Имай търпение, ще се намери някой, който няма да те оцени по големината на зърната! ;)
Щом я зарязва по тези причини, а не е измислил други, бъди сигурен, че го е направил, за да се ебава после с нея! Като го питат приятелите защо я е зарязал знаеш ли какво ще им каже! Ще им каже истината! :-o

so_confused
02-03-2008, 10:27
Не става въпрос за краката и подмишниците :) Обезкосмявам се на всяко възможно място.. просто страдам от хормонален проблем и е малко сложно.. имам малки косъмчета навсякъде... това сега няма значение де... Та .. той изглеждаше доста свестен .. не знам, не знам .. как можа да ми го изръси тва ... А зърната ... става въпрос за ареолите ( той е малко непросветен)като се стимулират малко си стават идеални. Лично аз по принцип се харесвам и той ме накара да се замисля, но не можа да ме засегне особено много. Просто ми падна в очите тотално. Колкото до неговата пишка .. не може да се похвали с голям потенциал, но не съм такава като него, за да тръгна да говоря наляво надясно. Иначе е на 20 години.. не ми се вярва да тръгне да споделя с приятелите си, но и да го направи, не ми пука особено много. Просто нямам думи... Радвам се, че тука няма такива "перфекционисти", които да ти изследват тялото с микроскоп.. изгубени 4 месеца от живота ми. Добре че не бяха повече...

princesa_viki
02-03-2008, 10:40
Ако имаше чувства към теб нямаше да го каже това.А и пък според мен само си е търсил причина да скъсате....

LitTleJ
02-03-2008, 10:41
Извинявай много ама ако си няква гнусна и дебела, косматакато оранготан, с малки гърди и с огромно зърно избщо не бих легнал с теб, колкото и да те харесвам като човек.

estreq
02-03-2008, 10:51
Бахти му и тъпака дето е тоя....било ти е окосмено тялото.брей че неговото да не би да е било епилирано до съвършенство (той не беше ли окосмен?)е*и му майката и като толкоз не те харесва да си намери някоя друга.....егати момчетата майна само за секс мислят.Малко останаха момчетата с характер,малко останаха свестните момчета :(

П.П Главата горе-намери си друго момче :)

so_confused
02-03-2008, 10:52
Извинявай много ама ако си няква гнусна и дебела, косматакато оранготан, с малки гърди и с огромно зърно избщо не бих легнал с теб, колкото и да те харесвам като човек.

Еми извинявай много и ти, но нито съм гнусна, нито дебела.. Не съм и толкова космата, а пък и се обезкосмявам на много места.. Гърдите са ми големи, просто и ареолата е голяма .. какво да направя.. Поддържам всичко, което зависи от мен. А и недей да говориш, без да си ме виждал. Се едно някое момиче да те скъса заради малка пишка и космат задник примерно / с извинение/ Още си остава тъпа постъпка. А и дори да е било заради това, можеше да измисли нещо друго, поне да не ми стане гадно. Това са неща, които не зависят от мен. Дала съм му достатъчно и не му е липсвало нищо.. Тъпо оправдание. А и ти ще разбереш тия неща, след като вече си си легнал с мен. Не беше веднъж, а няколко пъти. Тва показва, че не са му пречели чак толкова....

izmislenata
02-03-2008, 10:54
Е,миличка ти сама си го каза-да беше измислил по-хитро оправдание. Забрави го,няма смисъл и секунда да мислиш за тоя.

Sisilota
02-03-2008, 11:29
Не става въпрос за краката и подмишниците :) Обезкосмявам се на всяко възможно място.. просто страдам от хормонален проблем и е малко сложно.. имам малки косъмчета навсякъде... това сега няма значение де... Та .. той изглеждаше доста свестен .. не знам, не знам .. как можа да ми го изръси тва ... А зърната ... става въпрос за ареолите ( той е малко непросветен)като се стимулират малко си стават идеални. Лично аз по принцип се харесвам и той ме накара да се замисля, но не можа да ме засегне особено много. Просто ми падна в очите тотално. Колкото до неговата пишка .. не може да се похвали с голям потенциал, но не съм такава като него, за да тръгна да говоря наляво надясно. Иначе е на 20 години.. не ми се вярва да тръгне да споделя с приятелите си, но и да го направи, не ми пука особено много. Просто нямам думи... Радвам се, че тука няма такива "перфекционисти", които да ти изследват тялото с микроскоп.. изгубени 4 месеца от живота ми. Добре че не бяха повече...

Остави го тоя! пфф.. (и аз имам подобен хормонален проблем ии имам известна представа как е .. и ако моя беше казал подобно нещо.. не знам как бих реагирала...)
Както газаха по горе- тоя е някакъв пълен простак... Давай смело напред ии тоя да ходи си търси някоя с малки зърна.. тцтц... хваща ме яд на него..

hooliganka89
02-03-2008, 12:06
Naistina,ako tqloto ti e bilo tolkova neponosimo za nego e shtql oshte ot parviqt pat v koito si lqgate zaedno da mu stane neprqtno i da ne ti se obadi poveche,a shtom ste bili zaedno celi 4 meseca i toi e izrasil tova prosto naistina tva e nqkav mnogo zakasal pich,niama maitap.Vsiakakvi stranni raboti sam chuvala,che momcheta kazvat na momicheta za razdqla ama tva napravo razpeci poda.

skatemore
02-03-2008, 12:12
Stranen individ shte da e toq. 8-)



yup

iF_kA
02-03-2008, 14:45
Trqbva da e mn zle tova mom4e,za da te zarqzva za takiva ne6ta...A i ti kazva6 4e se poddurja6,zna4i prosto go zabravi :) :-P 8) Vseki 4ovek e razli4en,vseki haresva razli4ni ne6ta,toi ne e edinsven :)

utrevpetchasa
02-03-2008, 14:49
какво ( не съм малка лигла, нито пък комплексарка, на 18 години съм)

да бе амм на 18 според теб какво си видяла от живота , е и той може да е простак но не излизаи ти глупачката от този филм забавлявало се е момчето те си мислят само за сех това че си искала повече от него си е твои проблем , просто се е чудил как да се разделите , но повярваи да кажеш че не си малка щом си на 18 това само показва колко недорасла си и още се държиш като хлапачка :) е тъкива сме си момичета винаги се имаме по зрели и по умни , мъкар понякога да си личи че не е тъка :)

DevilWish
02-03-2008, 14:55
еми те днешните мъже повечето са такива...понякога се среща некой свестен.... :? няма за какво да се спичаш тегли му мамата и да не ти дреме... :) ще попаднеш на някой пич споко :)
Съгласна.
А ако някой това ми го каже просто . . . :x :-x :-x :? :shock: :o :o

Crus
02-03-2008, 15:12
Не мога да повярвам, че има човек на света който да каже подобно нещо.
Баси тъпака. Заслужава един много як бой!
:-x :-x :evil: :smt076

miShle
02-03-2008, 15:20
Много глупава постъпка според мен .. Изобщо да не ти пука.. има толкова много други .. :)

I_HaVe_A_PrObLeM
02-03-2008, 16:55
Како виж ся, пусни си тука една снимка и тогава вече ще ни е по-обективно мнението ;):)

aciko
02-03-2008, 16:58
Бахти му и тъпака дето е тоя....било ти е окосмено тялото.брей че неговото да не би да е било епилирано до съвършенство (той не беше ли окосмен?)е*и му майката и като толкоз не те харесва да си намери някоя друга.....егати момчетата майна само за секс мислят.Малко останаха момчетата с характер,малко останаха свестните момчета :(

П.П Главата горе-намери си друго момче :)
Да,ама виж сега!
За момче е нормално да не е епилирано,но за момиче ...
Представи си излизаш с някое момиче и то пълно с фършляци по краката и по гърба примерно,аре и освен да си легна с нея!!! 8-)

panther
02-03-2008, 17:51
Тоя младеж е бил доста глупав. Можеш само да се радваш че си се отървала. Пиши го в графа - "житейски опит". Всъщност ти си такава късметлийка, че sam се е разкарал тоя, че спокойно може да черпиш по повода ;) Пия бира :P

ramaiana
02-03-2008, 17:55
http://www.vbox7.com/play:f5345cb4


10те Най - Банални Реплики За Раздяла

lookingcool
02-03-2008, 18:23
а къде си окосмена и не можеш ли да се обръснеш или кола маска ала бал нещо такова?

Maja
02-03-2008, 19:26
ем маина кво да ти кажа то си е до както се Казва до "Вкус" някои предпочите "Косми" друг без ти си е до "Вкус" но както казват другите зарежи го
:)

my_pulsar
02-03-2008, 19:37
Абе такива като тоя да ми ядат ушите! Баси тъпаците! И аз мисля, че просто си е търсел причина да те остави. Мани го... На мен ако моя ми беше казал такова нешо, шях да му почерня животеца, ей!!! 8)

mainata90
02-03-2008, 19:43
Az lichno se kefq na golemi zurna. Ne razbiram kakuv e problema O:)

+1

Tazadar
02-03-2008, 19:53
Мисля, че човекът обича животните, но не достатъчно, че да продължи да бъде с теб :cry: А за зърната - като си имала малки не е трябвало да им даваш да сучат толкова дълго време... трябвало е да спрат, след като са се научили да разкопчават сутиена ти с една лапичка :lol: